Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 108 Bölüm Özeti (15 Kasım Pazartesi) Yarışma Günü!

Can Yoldaşım 108 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 15 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım 108 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 108 bölüm özeti
 • 15 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 108 Bölüm Fragmanı
 • 15 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 16 Kasım Salı Can Yoldaşım 109 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 15 Kasım Can Yoldaşım 108 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya Minakşi’den bedava sari almayı başarır. Yarışma günü gelip çatar.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 16 Kasım Salı Can Yoldaşım 109 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 108 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 108 Bölüm Özeti

Emily’in sari (Hindistan’ın geleneksel kıyafeti) dükkanına gitmesi ile başlar. Zira geçtiğimiz bölümde Arun iki gelinin Minakşi’den bedava sari alma konusunda yarışma düzenlemişti. Bu bölümde gelinler pinti Minakşi’den ücretsiz sari almak için yarışacak.

İlk hamleyi Emily yapar. Hemen Minakşi’nin dükkanına gider. Minakşi’ye dükkanına gelip, boş çıkan bayanların elleri dolu çıkmasını isteyip istemediğini sorar. Minakşi de elbette satış yapmak istediğini söyleyince, Emily ona harika fikirleri olduğunu açıklar. Bunu duyan Minakşi’nin kulakları kabarır.

Emily yarışma da bütün gözler üzerinde olacağını, en güzel sarisini kendisine hediye ederse, oradakilere sariyi aldığı yerin adresi olarak, Minakşi’nin dükkanını söyleyeceğini ifade eder. Minakşi önce anlaşmayı kabul eder gibi davranır. Sonrasında Emily’in eline sarilerin resimlerinin olduğu broşür verir. Santos ile Emily buna canı sıkılırken, evin geriye kalanı bu duruma sevinir.  Zira Rathi evinde birçok kişi Sandiya’yı tutmaktadır.

Emily eve eli boş döner. Chavi gülerken, Santos ona kızar. Santos gelini Emily’i destekler. Minakşi gibi pinti birinden broşür almak bile ilk adım için oldukça büyük başarı olduğunu söyler.

Emily gittikten kısa bir süre sonra Sandiya Minakşi’nin dükkanına gider. En iyi sarilerini göstermesini ister. Arun’un düzenlediği yarışmadan haberi olmayan Minakşi, az önce Emily’in de en iyi sari istediğini, bugün evde bir şeylerin döndüğünü düşünmeye başlar.

Can Yoldaşım 108 Bölüm Özeti (15 Kasım Pazartesi) Minakşi Sandiya'ya Bedava Sari Verir

Minakşi az önce Emily’in geldiğini söyler. Sandiya da haberi yok gibi davranır. Yarışmada herkesi etkilemek istediğini, en iyi sarileri göstermesi gerektiğini söyler. Minakşi çok pahalı sarileri olduğunu söyleyip, Sandiya’nın alamayacağını düşünür. Ancak Sandiya Suraj’ın kendisine yüklü miktar da para verdiğini, para konusunun mesele olmadığını dile getirir.

Minakşi yolunacak kaz geldi diye düşünüp, pahalı bir sari gösterir. Normal fiyatının üç misli fiyat söyler. Kıyafetin 10.000 Rupi olduğunu ama eltisi olduğu için 7.000 Rupi’ye vereceğini söyler. Sandiya parayı Minakşi’ye verir. Minakşi parayı alıp sayarken, Sandiya kararını değiştirdiğini söyler. Minakşi şok olur. 4.000 Rupi’ye kadar fiyatı düşürse de Sandiya parasını alıp dükkândan çıkar. Minakşi neden sariyi almak istemediğini sorunca, Sandiya “Kendimi asla tehlikeye atamam!” diyerek Minakşi’nin kafasını karıştırır.

Minakşi 7.000 Rupi kazandığı anda, ellerinden kayıp giden paraları düşünür. Vikram’a neden Sandiya sariyi almadı diye sorar. Vikram da sarinin fiyatı çok abartı olduğu için almamış olabileceğini ifade der. Ancak Minakşi’nin kafasında Sandiya, “Kendimi tehlikeye atamam” demesinin ardında ki bilgiyi merak eder.

Sandiya eli boş döner. Chavi Sandiya’nın da eli boş döndüğünü söyler. Arun ve Santos yarışmanın o kadar kolay olmadığını, Minakşi gibi birinden bedava bir şey almanın hele hiç kolay olmadığını söyler. Bu sırada Santos, Arun’un söylediği o sözler aklına gelir. Evdeki yarışmayı kazanan, dışarıda ki düzenlenecek olan yarışmada, daha başarılı olacağını söylemiştir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Minakşi Suraj’ın dükkanına gider. Eşi Sandiya’nın önce sari aldığını, daha sonra geri bıraktığını, neden geri bıraktığı hakkında fikri olup olmadığını sorar. Suraj bilmediğini söyler. Sandiya’nın beğendiği sariyi 2.000 Rupi karşılığında satın alır.

Emily’in aklına hiçbir fikir gelmez. Oturup çocuk gibi ağlar. Bunu gören Santos, gelini Emily’e destek olur. Ondan neye odaklanması gerektiğini, neler yapması gerektiği hakkında fikir verir.

Emily Santos’dan aldığı fikirle Minakşi’nin dükkanına gider. Ona yaptığı ojeleri gösterip, ona harika çizimler yapabileceğini, karşılığında ücretsiz sari vermesini ister. Bu teklif Minakşi’nin kafasına yatar. Lakin son anda vaz geçer. Emily yine eli boş döner.

Sandiya, Suraj’ın dükkanına gider. Suraj Minakşi’nin dükkânın da beğendiği sariyi aldığını söyler. Sandiya Minakşi’nin kendilerini gizlice dinlediğini fark edince, kocası Suraj’a şöyle der;

“Daha önce Minakşi’nin dükkanından aldım hep kıyafetlerimi. Ancak şu ana kadar iki tane küp kırıldı. Minakşi’nin dükkânı bana uğurlu gelmedi. O sebeple geleceğimi riske atamayacağım için kıyafeti almak istemedim. Sen o sariyi geri teslim et!”

Dediğini duyan Minakşi sinir olur. Kimseye görünmeden oradan ayrılsa da Sandiya’nın yemini Minakşi yutar. Arun iki gelinin de henüz başaramadığını ama birisi mutlaka başaracağını söyler. Birkaç dakika sonra Minakşi elinde sari ile gelir.

Can Yoldaşım 108 Bölüm Özeti (15 Kasım Pazartesi) Yarışma Günü

Emily az önce Minakşi’ye oje konusunda ki teklifini kabul ettiğini, buna istinaden ona sari getirdiğini düşünüp, onu kapıda karşılasa da Minakşi sariyi ona değil, Sandiya’ya getirdiğini söyler.

“Eltim sen bu sariyi beğendin. Aldın ama sora geri bıraktın. Benim içim rahat etmedi. Ben bu sariyi sana hediye ediyorum!”

Deyince Emily ve onu destekleyenler şok olur. Mohit Emily’e kızar. Sandiya ile Suraj da göz göze gelip başardıklarını ifade ederler. Santos ise bu durumdan hiç mi hiç memnun olmaz. Chavi yarışma hakkında Minakşi’yi bilgilendirir. Her şeyin bir oyun olduğunu duyan Minakşi, 7.000 Rupi’ye satmak istediği sariyi, kendi elleri ile bedava verdiği için canı sıkılır.

Santos üzülen ve bir anda motivesi düşen Emily’e bunun sadece bir ön yarışma olduğunu, asıl önemli olan dışarıda ki yapacakları yarışmaya konsantre olması gerektiğini açıkladıktan sonra, oğlu Mohit’den eşine her zaman destek olmasını ister. Lakin Mohit, Emily’in Sandiya gibi zeki olmadığını söyleyerek, eşini küçük düşürür.

Can Yoldaşım 108. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

15 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Arun ile Santos odalarında konuşur. Arun kendisinin tarafsız olduğunu ama Santos Emily’e yardım ettiği halde, Sandiya savaşı tek başına kazandığını ifade eder. Santos buna rağmen, Emily gerçek yarışmada kazanması halinde hem eşi hem de ailesinin itibarının kurtulacağını, lakin Sandiya kazanırsa polis olacağını, ikisinin arasında çok ama çok fark olduğunu söyler.

Ertesi gün Minakşi yerleri süpürürken küpün yanına gelir. Onun kırılması için 7.000 Rupi’den olduğunu, artık tek amacı Sandiya’nın hayallerini baltalamak, bu küpün kırılmasını sağlamak olduğunu kendi kendine söyler.

Yarışma Günü

Yarışmacılar salona gelir. Sonrasında sunucu gelmesi ile yarışmanın ilk etabı başlamış olur. Suraj ondan kazanacağına dair umudunu hiç ama hiç kaybetmemesini söyler. Sunucu geveze geveze konuşur.

Sunucu tüm yarışmacıları tek tek tanıtır. Sonrasında neden bu yarışmada olduklarını sorar. Sıra Emily’e gelir. Emily ailesi için yarışmaya katıldığını ifade eder. Birkaç kişiden sonra sıra Sandiya’ya gelir. Sandiya da şöyle der.

“Bu yarışmaya sadece eşim Suraj Rathi için katılıyorum!”

Deyince Santos haset ve kıskanç bir bakış atar. Sunucu hemen seyirciler arasında olan Suraj Rathi’yi görmek istediğini söyler. Suraj sahneye çıkar. Sunucu, “Sence Sandiya kazanır mı?” diye sorar. Suraj bu defa başlar eşi Sandiya’yı övmeye. Bu anlar da Arun çok mutlu olurken, Santos hasedinden adeta çatlar.

15 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Yarışmaya Başlar

Sunucu Suraj’in iyi bir eş olduğunu söyleyip yerine gider. Sıra gelir ilk müsabakaya. Tüm yarışmacılar içeride kendilerine ayrılan bölmede bardakları kule gibi dizmeleri gerektiğini, içine farklı renkte su eklemeleri gerektiği açıklanır.

Yarışmacılar başka bir odaya giderler. Süre başlar. Belli bir zaman geçtikten sonra önce ışıklar yanıp sönmeye, ardından dayanılmaz ses duyulmaya başlar. Yarışmacılar hem yanıp sönen ışıkların arasında, hem de dayanılmaz sesin içinde bardaklarını dizmeye devam eder. Bir ara Sandiya birkaç bardağını düşürse de sonradan iyi toparlar.

Sandiya tüm bardakları dizerken, Emily’in kolu çarpar ve tüm dizdiği bardaklar düşer. Mohit kamera arkasında eşine sinir olurken, Emily de yarışma sırasında Mohit’in söylediği sözler aklına gelir. Sandiya ondan sakinleşmesini, yarışa yeniden odaklanmasını ister. Süre biter. Süre bitiminden sonra bir yarışmacının tüm bardakları düşer. Arun onun Sandiya olmasından korkar.

Can Yoldaşım 108 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 109 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

15 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Emily Minakşi’nin dükkanına gider
 • Bedava sari verirse reklamını yapacağını söyler
 • Minakşi ona sari yerine broşür verir
 • Sandiya Minakşi’nin dükkanına gider
 • 7.000 Rupi karşılığında bir sari satın alır
 • Sandiya son anda sariyi almaktan vaz geçer
 • Minakşi Sandiya’nın neden sariyi almaktan vaz geçtiğini merak eder
 • Sonunda Minakşi kendi elleri ile Sandiya’ya bir sari hediye eder
 • Yarışmaya günü gelir
 • Rathi ailesi yarışmaya gider
 • Emily yarışmaya ailesi için katıldığını söyler
 • Sandiya Suraj Rathi için katıldığını ifade eder

Can Yoldaşım 108 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 15 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım 108. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 15 Kasım Can Yoldaşım 108 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 109 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 108 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 16 Kasım Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 109 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. ezikçe ortada hint düğnyasından başka dizi yok kendini bir adım bile ilerletemeyen güvensiz ezik bir kanal olma yolunda galiba hint dizilerinden vazgeçemeyen kendini geliştiremeyen acınası durumda kanal 7 kanal 7 gibi kanalcık var japon dizisi 10 bölüm sezon finali deniyor..
  koi wa tuzusuku yo dokuo made mo dizisi türkçesi şeytan ve kahramanın aşkı . from five to nine.. 5 den 9 a keşiş..love in tokyo 1 sezon devam ı Mischievous Kiss 2: Love in Okinawa …bahane etmeyin haftalık dizilerde öpüşme sahneleri bolca veriyor diger kanallar siz neden vermiyorsunuz .. from five to nine
  kore dizileri sırada. l have love 50 bölümm. kore japon sanatına dizilerinede öncelik verelim dizi dizidir hint dizilerine kafayı fazla taktınız
  her hastalıgın bir çaresi vardır sizin hint sevdası takıntınızın çaresi nedir sizler biliyormusunuz kanal 7 olaraktan hayır kendinizi geliştiremiyorsunuz 2018 de ki gibi yapsanız kendinizi her anlamda geliştirebilirsiniz kanal a yazık etmeyin izleyiciyede hint dizisi fazla aşılamayıın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu