Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 109 Bölüm Özeti (16 Kasım Salı) Emily’in Büyük Başarısı!

Can Yoldaşım 109 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 16 Kasım Salı Can Yoldaşım 109 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 109 bölüm özeti
 • 16 Kasım Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 109 Bölüm Fragmanı
 • 16 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 17 Kasım Çarşamba Can Yoldaşım 110 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 16 Kasım Can Yoldaşım 109 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Emily iki turu da geçer. İlk turda son anda geçen Emily ikinci turu birinci olarak tamamlar.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 17 Kasım Çarşamba Can Yoldaşım 110 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 109 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 109 Bölüm Özeti

Bölüm sunucunun tüm yarışmacıları stüdyoya davet etmesi ile başlar. Emily çok gergindir. Zira ne kadar bardak dizdiğini bilmediği için eleneceğinden dolayı korkar. Sunucu yarışmacıları stüdyoda bırakıp, diğer odaya gider. Tek tek bardakları sayıp, not alır. Kimisi çok iyi performans gösterirken, kimisi neredeyse hüsran ile sonuçlanmıştır. Ancak en kötü iki kişi eleneceği için Emily son ikiye kalmak istemez.

Emily 25 bardak dizmiştir. Emily ile aynı bardak sayısında bir kişi daha vardır. Mohit sinir olur. Bu zamana kadar dizilen bardak sayısının 25 olmasına canı sıkılır. Karısını beceriksizlikle suçlar.

Minakşi, sağlıklı anne yarışmasına katılmıştır. Lakin katıldığı bebek, Daisa’nın torunudur. Aslında kendi öz evladı olsa da erkek bebek sevdası yüzünden, Minakşi bebekleri değiştirmiştir. Minakşi Sudha ile birlikte, bebeklere aşı yaptırma bahanesi ile sağlıklı anne yarışmasına katılır. Anneler gözleri kapalı bir şekilde bebeklerini bulmaya çalışır.

Can Yoldaşım 109 Bölüm Özeti (16 Kasım Salı) Emily İlk turu Geçer

Minakşi kendi bebeğini tanıyamaz. Tam beşiğin yanından ayrılacağı sırada Minakşi’nin bebeği onu tutup bırakmaz. Minakşi ilk turu geçer. Kendi öz bebeğinin onu tutması karşısında, göz yaşlarına boğulur.

Sandiya 34 bardak dizmiştir. Sandiya bir sonraki tura geçenler arasında ismi söylenir. Geriye üç yarışmacı kalır. Bunlardan birisi de Emily’dir. Emily daha ilk turdan eleneceğini düşünüp, canı sıkılır.

Emily ile Ashsish 25 bardak dizmiştir. Emily eleneceğini düşünür. Bir görevli sunucunun kulağına bir şeyler fısıldar. Sunucu kararını açıkladığını söyleyip, Emily der. Emily elendiğini düşünüp, şok olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sunucu Emily’in elenmediğini, bir sonraki tura geçtiğini bildirince, Emily göz yaşları içinde karşı tarafa geçer. Rathi ailesi bu habere çok sevinir.

Chavi, Emily’nin düşe kalka ilk turu geçtiğini ama sonraki etapların çok daha zor olacağı için onun üstesinden gelip gelemeyeceğini merak eder. Mohit sinirlenip kardeşi Chavi’ye şöyle der.

“Ağzını hayra aç!”

Chavi abisine bir şey demediğini, daha ilk turdan çok zorlandığı için düşüncesini paylaştığını ifade eder. Suraj araya girip tartışmamalarını söyler.

Sunucu çekime ara verdiklerini, bir sonraki turda bir araya geleceklerini söyleyip ayrılır. Yarışmaya katılanlar yemek molası verir. Emily eşi Mohit için yemek alıp yanına götürür. Mohit ona daha ilk turdan sonuncu olduğunu, bir sonraki turda ne halt edeceğini sorar. Emily de elinden geleni yaptığını söylerken, Arun gelip Emily’e destek olur. Mohit eşine evde yarışmayı kaybetmesi halinde söylediklerini unutmamasını ister.

“Seninle tüm ilişkimi bitireceğim! “ Demişti.

Sandiya yemek alır. Suraj yanına gider. İyi iş çıkardığını, böyle devam etmesi gerektiğini söylerken, Santos sinirlenir. Suraj’ı yanına çağırıp, yemekleri soğutmadan yemesini ister. Suraj mecburen Sandiya’nın yanından ayrılır. Sandiya da Chaturi’nin yanında yemek yer.

İkinci tur başlar. Sunucu AVM de sinema salonda bomba olduğunu düşünmelerini, böyle bir durumda salonda ki insanları panik yapmadan tahliye etmelerini, içeriden dışarı çıkardığı kişi hesaplanıp sonuçların açıklanacağını söyler. Gitmeden önce bu turda yine iki kişinin eleneceğini, geriye 6 kişi kalacaklarını söyleyip, ayrılır.

Can Yoldaşım 109 Bölüm Özeti (16 Kasım Salı) Emily'in Büyük Başarısı

Her bir yarışmacı farklı sinema salona görevlendirilir. Sandiya gittiği sinema salonda ki insanlara iyice bakıp, onları nasıl dışarı çıkartacaklarını düşünmeye başlar. Sandiya sahneye çıkar ve filmdeki baş rol dışarıda olduğunu, 10 dakika içinde oradan gideceğini, dileyen resim çektirmek için çıkabileceğini söyler. Belli bir kesim buna inanırken, aralarında biri baş rol başka bir ilde olduğunu söyler. Bunu duyan Sandiya şok olur.

Emily salondaki elektrikleri kesip dışarı çıkmalarını sağlarken, Sandiya filmin kahramanı dışarıda olduğunu bir kez daha ifade eder. Sandiya’yı tersleyen kişi ise baş rol film festivali için başka şehirde olduğunu açıklar.

Emily salonda ki elektrikleri bilerek keser. Herkes sinirlenir. Emily bu durumu hemen gidip müdüre şikayet etmeleri gerektiğini, sinema biletine verdikleri parayı da almaları gerektiğini söyleyip, toplumu yönlendirir.

Sandiya, gazete de çıkan haberler birkaç gün sonra yayınlandığını, eski haberi yeni gibi sunduklarını, gerçekten kahraman ile resim çektirmek isteyen kendisi ile dışarı çıkabileceğini ifade eder.

Minakşi de kendi çocuğu ile herkesten habersiz yarışmaya katılmıştır. Minakşi ilk turda gözü kapalı bir şekilde evladını bulmayı başarır. İkinci tura ise bebeğini ağlamadan banyo yaptırması gerekir. Minakşi kendi bebeği olsa da ona Diasa’nın gelini baktığı için banyo yaptırırken ağlayıp ağlamadığını bilemez. Korka korka banyo yaptırır. Bebek ağlamadan banyo yaptırmayı başarır.

Can Yoldaşım 109. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

16 Kasım Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Ajmer de ikinci tur sonuçlanır. Sunucu gelir. Her birinin neler yaptığını tek tek açıklar. Kimisi dışarıda sahipsiz yüzük bulduğunu söyleyip insanları dışarı çıkardığını, kimi yarışmacı kimseyi dışarı çıkaramadığını, kimisi lavaboda ceset bulunduğu için salondaki herkesten parmak izi istediğini söyler. Birçoğu bu turda başarılı olduğunu, ancak en az kişiyi dışarı çıkaran iki kişinin eleneceğini ifade ede.r Sonuçları açıklamaya başlar.

Sandiya seyircinin %95’ini dışarı çıkardığını açıklar. Bu habere Suraj ile Arun çok sevinirken, Mohit ile Santos şok olur. Herkesin puanları açıklanır. Geriye sadece Emily’in puanları kalır. Chavi heyecanla Emily’in başarıp başaramadığını merak eder.

Bu arada Minakşi en iyi anne yarışmasını gerçek evladı ile birlikte kazanır. Minakşi, buna çok sevinir.

Sunucu Emily’in puanları açıklamaya başlar. Herkes Emily’in eleneceğini düşünürken, Emily seyircinin %100’ü dışarı çıkarmayı başardığını açıklayınca, Emily sevinçten havalara uçar. Santos çok sevinir. Chavi de Sandiya’yı Emily nasıl geçtiğini merak ederken, Sandiya Emily’in de turu geçmesine çok sevinir.

İlk gün sona erer. Minakşi kazandığı kupayı saklayıp eve döner. Rathi ailesi de eve gelir. Minakşi kaynanasına yüzlerinin çok yorgun gözüktüğünü, elenen olup olmadığını sorar. Santos Emily’in birinci olduğunu söylerken, Minakşi nasıl olurda Emily Sandiya’yı geçer diye düşünür.

16 Kasım Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Minakşi Ödülünü Gösterir

Minakşi herkese çay verir. Minakşi çay dağıtırken sakladığı kupa ortaya çıkar. Minakşi de mecburen açıklamak zorunda kalır. Santos öfkeyle gelinine bakar.

Minakşi kupayı Kanha ile kazandığını söyler. Ancak gerçek başkadır. Sandiya ile Suraj, Minakşi’yi tebrik eder. Santos ise sinirlenir. Zira ona göre gelinler, alacağı nefesten bile haberdar etmesi gerektiğini düşünür.

Minakşi haber veremediğini, son anda haberi olduğunu, bu sırada Santos’un da yarışmada olduğu için aniden gitmesi gerektiğini söyleyerek açıklama yapar. Minakşi’nin açıklamalarından sonra onun gönlünü alır. Santos torunun ilk ödülü diyerek sevinir.

Vikram karısına kızar. En azından kendisine bilgi vermesi gerektiğini söylerken, Minakşi buna da bir bahane bulur.

“Canım o zaman sürprizi kalmayacaktı. Bu sebeple söylemedim!”

Diyerek kocası Vikram’ın da gönlünü almayı başarır. Asıl mesele ise Chavi bir önceki gün “Minakşi ancak yemek yeme yarışmasında birinci olur” diye dalga geçtiği için Minakşi, Chavi’nin yanına gidip şöyle der.

“Chavi bak bu yemek yeme yarışmasından değil, sahici bir yarışmadan kazanıldı!”

Diyerek laf atar. Chavi sinirlenip oradan ayrılır.

Santos aile resmini fotoğrafçıya verir. Onu çerçeveletmesini ister. Adam iki sat içinde yapamayacağını, akşam kapalı olduğunu söyler. Santos’un bir anda Sandiya’nın gece resmi fotoğrafçıya nasıl verdiğini düşünür. Fotoğrafçı çalışma saatlerini söyleyince, Santos, Sandiya’nın yalan söylediğini anlar. Bu sırada Minakşi de yakın komşularla lafladığını görür. Evde olup biten her şeyden haberi olan Minakşi bu meseleden kesin bir şeyler biliyordur. Deyip yanına çağırır.

Santos Minakşi’nin 5 yıl önceki olayları şimdi olmuş gibi anlattığını söyleyerek lafa girer. Geçen ay Suraj’ın dükkanına giren hırsız meselesini sorar. Minakşi de Sandiya’nın suçu olmadığını, aslında tüm suç Emily’in olduğunu, Emily doğal krem yapmak için Suraj’ın dükkanına girdiğinde kapıyı açık unuttuğunu, dükkana farelerin girip her yeri dağıttığını, Sandiya da suçu üzerine bilerek aldığını açıklar. Santos bunu duyunca şok olur.

Santos odasına gider. Minakşi’nin söylediklerini düşünür. Sandiya için adeta hayat memat meselesi olan küplerin kırılma meselesinde, bilerek küpün kırılması için hareket ettiğini öğrenince, nedenini merak eder. Kısaca Santos Sandiya’nın haksız yere küpünü kırdığını ama neden buna Sandiya’nın sessiz kaldığını merak eder.

Can Yoldaşım 109 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 110 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

16 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Emily ilk turu geçer
 • Mohit Emily’i tehdit eder
 • Minakşi Anne beke yarışmasına katılır
 • Emily ikinci turu da güzel bir fikir bulur
 • Emily salonda ki herkesi çıkartmayı başarır
 • Sandiya salonun %95’ini çıkarır
 • Emily’in büyük başarısını herkes takdir eder
 • Minakşi anne bebek yarışmasını kazanır
 • Santos Sandiya’nın kendisine yalan söylediğini öğrenir

Can Yoldaşım 109 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 16 Kasım Salı Can Yoldaşım 109. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 16 Kasım Can Yoldaşım 109 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 110 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 109 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 17 Kasım Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 110 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. ortada dünyanın ülkeleri var ama bu ülkelerin dizilerini vermeyen kanal 7 dogru kararlar veremiyor
  hindistan sadece dizileri var dizileri güzel lakin tek dizi hindistan ülkesinde verilmiyor mantıklı aklı başında kararlar alınmalı dünya yuvarlak sadece ve seadece hindistan yok bu dünyada kanal 7 saplantın takıntın yüzünden kendi ülkendeki kadınlar başka dizileri hak ediyor bencillik kanalınızda var
  kanal 7 nin sahibi saplantı ve takıntılarınızı koyun kenar aa da yeni diziler vermeye yüreyiniz açık olsun sanki ilerlemek istemeyen dik başlı inadım inat dedigim dedik bir kanal olmayın gelelim güney kore dizilerin eee kore dizileri
  l have lover.. Healer.. Blood .. The Legend of the Blue Sea
  Cinderella and Four Knights.. Descendants of the Sun..
  That Winter, The Wind Blows.. Weightlifting Fairy Kim Bok-joo
  The K2.. gibi kore dizilerinide vermeye cesaretiniz olsun vermeyi hak eden verilmesi gereken dizilerdir kanal 7 ye yakışan ve seyircisine yakıştırandır bu dizileri kanal 7..
  japon sevdalılarıda bolca var japonca japon sanatı dizileri ne de meraklıyız
  koi wa tuzusuku yo dokuo made mo şeytan ve kahramanın aşkı ..bu diz muhakkak kanal 7 ye yakışır efsane olur reytingi bol olur..]]]]]]]]
  From Five To Nine.. .love in tokyo 1 sezon devam ı Mischievous Kiss 2: Love in Okinawa .. çin çin çin dizilerimiz var veren varmı en iyi diziler kanal 7 nin dir

  1. Madem bu dizileri izlemiyorsunuz neden altına yorum yazıp duruyorsunuz takmissiniz Kore’ye Kore’den başka ülkelerde var en hesaplisi Hindistan ki oradan alıyor kanal 7 biz severek izliyoruz merak ta ediyoruz öncesinde özetleri okuyoruz hem baska kanallarda var onlara yazsaniza bu uyarıları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu