Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 11 Bölüm Özeti (10 Ağustos Salı) İlk Gece!

Can Yoldaşım 11 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 10 Ağustos Salı günü ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 11 bölüm özeti
 • 10 Ağustos Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 11 Bölüm Fragmanı
 • 10 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 11 Ağustos Çarşamba Can Yoldaşım 12 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 10 Ağustos Can Yoldaşım 11 Bölüm Özeti vererek konuya başlayalım.

=> 11 Ağustos Çarşamba Can Yoldaşım 12 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 11 Bölüm Özeti

Suraj ile Sandiya, Ankur ve Ankita’yı yolcu etmesi ile başlar. Sandiya abisi gittikten sonra yine derin bir sessizliğe bürünür. Suraj ile Sandiya bisiklete binerler. (Taksi gibi) Suraj, Sandiya’ya ailesinin onun için ne isteğini sorar. Lakin Sandiya artık öneminin kalmadığını söyleyip, polis olma hayalini söylemek istemez. Suraj ise Sandiya’nın bu değişimi abisi Ankur’un ve yengesi Ankita’nın gidişine ve bir anda evliliğinden kaynaklandığını düşünür. O sebeple fazla üstüne gitmez.

Yolda Suraj, Sandiya ile konuşmak isterken Sandiya Meenakshi’nin ailesi orada çalınan para için rezil edildiğini, Meenakshi’nin ailesinin bundan ne suçu olduğunu sorgular. Suraj da aslında bunu kafasında sorgulasa da her zaman annesinin haklı olduğunu düşünerek işin içinden sıyrılmıştır. Şimdi Sandiya bu konuya parmak basında kafası karışır.

Eve yaklaşan ikili konuşmaya devam ederken bisiklet taşın üzerinden geçer. Suraj, Sandiya düşmesin diye onu tutsa da Sandiya Suraj’ın elini tutmaz. Bu da Suraj’ın dikkatinden kaçmaz. Bir kaç dakika sonra Suraj yolsa süpürge satıcını görünce hemen bisikleti süren şoföre durmasını söyler.

Can Yoldaşım 11 Bölüm Özeti (10 Ağustos Salı) İlk Gece

Bisikletten inip süpürge satıcının yanına gelir. Santos’un gelirken süpürge almasını istediğini Sandiya’ya söyler. Birlikte en iyi süpürgeyi seçmek istese de Sandiya hiç oralı olmaz. Suraj, süpürge satıcısı ile kıyasıya pazarlık yapıp onu ucuza alırken, Sandiya “üç kuruş için ettiği pazarlığa bak” dercesine ortamda sıkıldığını yüz ifadesi ile belli eder. Suraj süpürgeyi alıp eve gelirler.

Chavvi üniversiteye kayıt için doğum belgesi ile formları evraklarını arasında bulamadığını, sabahtan beri aradığını söyler. Suraj kardeşine yardım etmek için gelir. Lakin belgeler İngilizce olduğu için Chavvi’ye yardım edemediğini söyler. Sandiya Chavvi’nin neyi aradığını öğrendikten sonra bir kaç adım ilerde masanın altında duran ilgilice yazan evrakları götürür. Evraklar arasında Chavvi’nin istediği evrakı bulur verir.

Suraj şok olur. Zira yedinci sınıfa kadar okuyan eşi Sandiya’nın İngilizceyi nasıl bu kadar iyi bilmesini anlayamaz. Chavva ise yengesine açık açık sorar.

“Yenge İngilizce yazan evraklar arasında nasıl doğru evrakı bana verdin?”

Diye sorunca Sandiya artık gerçekleri söyleme zamanı geldiğini düşünüp “Ben İngilizce…” dediği anda Meenaksi su getirdiğini söyleyip, konuyu değiştirir. Dolayısı ile Sandiya yine gerçekleri kimseye açıklayamaz.

Bir kaç dakika sonra kapıya polis gelir. Eve giren hırsızı bulduklarını, evden çaldığı altınlarda ele geçirdiklerini söyler. Polis memuru altınları gösterince Santos şöyle der.

“İşte o anlatınlar benim gelinime ait!”

Dediği sırada polis memuru hırsızın çaldığı çanta içinde ayrıca Sandiya Kathori adına İngilizce sertifikaların olduğunu söyler. Herkes buna şaşırır. Chavvi bu sertifikalara bakmak için giderken, Sandiya araya girip belgelerin anı olduğunu söyler. Hızla belgeleri alıp uzaklaşır. Santos gelinine Suraj’ın jelebi yapması konusunda yardım etmesini adeta emreder.

Evin hizmetçisi Chatturi oldukça sakar biri. Bunun farkında olan Santos da devamlı hizmetçiye kızıp hata yapmasına engel olmak istese de bir türlü bunu başaramaz. Chatturi evde temizlik yaparken tabak elinden kayar. Santos’un ayaklarına kadar gider. Lakin tabak kırılmaz.

Santos tabağı alıp Chatturi’ye verir. Hizmetçi, Santos’un kendisine kızmadığına sevinir. Bu anı değerlendirmek adına bugün bulaşık yıkarken bardak kırdığını itiraf eder. Santos bugün oğlunun gerdeğe gireceğini, bu sebeple moralini hiç bir şeyin bozamayacağını söyler. Chatturi’ye bulaşıkları bitirir bitirmez. Sandiya’yı güzlece giydirip Suraj’ın odasına getirmesini ister. Santos da bu sırada Suraj’ın odasını romantik bir şekilde süsler.

Can Yoldaşım 11. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sontos gelinin yanına gider. Meenakshi’den kırmızı ve gösterişli elbise vermesini ister. Meenakshi elbiseyi verince Meenakshi’ye odanda çıkmasını söyler. Meenakshi evde olup biteni merak eder. Daha doğrusu Sandiya ile kaynanasının ne konuştuğunu merak eder. Onu dinlemek için her yolu dener.

Can Yoldaşım 11 Bölüm Özeti - Sandiya İngilizce Evrakları Bulur

Santos, gelini Sandiya’yı giydirdikten sonra ne için hazırladığını bilip bilmediğini sorar. Sandiya sessiz kalır. Santos kendisi 16 yaşında evlendiğini ve evlilik hakkında hiç bir şey bilmediğini, zamanla öğrendiğini anlattıktan sonra şöyle der.

“Ben bugün seni oğlum için hazırlıyorum. Bir yıl içinde bana torun verin!”

Bunu duyan Sandiya şok olur. Zira evlendikten sonra yaşadıklarının üstüne bir de bu durumla karşılaşınca panik olur. Santos gül yaprakları ile süslenmiş odaya gelir. sonrasında Suraj gelir. Sandiya’nın korktuğunu fark eder. Suraj, Sandiya’nın elini tutup aralarında ki meksefeyi kaldıracaklarını söylediği anda Sandiya elini geri çeker.

10 Ağustos Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos masada duran sütü Sandiya odalarına götürmesini ve oğluna ikram etmesini emretmesine rağmen onu götürmediğini fark eder. Sinirle Sandiya’nın aklının başında gittiğini söyleyip, bizzat kendisi götürmeye karar verir.

Sandiya da yaşadıkları olaylar üst süte gelmesi ile patlama yaşar ve Suraj’a şöyle der.

“Ne istersen yap! Bizler kızlar olarak köleyiz. Kaynanam bana sadece çocuk istediğini söyledi. Oysa oğluna iyi bir damat. İyi bir eş olması konusunda konuştu mu? Hiç sanmıyorum. Bizlerin duygusu düşüncesi yok mu?”

Diye tepki verip ağlamaya başlar. Suraj ise neyi yanlış yaptığını anlayamaz. Sandiya’yı sakinleştirmeye çalışır. Santos kapıya kadar gelip süt getirdiğini söyleyince, Suraj kapıyı aralayıp sütü alır. Santos bir şey daha söylemek isterken, içeri de ki tartışmayı Santos fark etmesin diye Suraj kapıyı kapatır. Santos sinirlense de sesini çıkartmaz. Suraj odanın her tarafını döküp saçan Sandiya’ya yatakta uyuyup dinlenmesini, kendisi de yerde yatacağını söyler.

10 Ağustos Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Santos İle Sandiya Tartışır

Ertesi gün ilk uyanan Suraj olur. Gece Sandiya’nın (Kendince anlamsız çıkışı) karasını karıştırır. Santos gelin ve damadın hala kahvaltıya gelmemesine sinir olurken, Chatturi ilk geceleri olduğunu, bunu normal karşılamasını ister. Lakin Santos öfkelenir.

“Gelin dediğin erkenden kalkıp hizmet edecek!”

Suraj, Sandiya’yı uyandırmak istese de Sandiya gecenin şoku ile kendine gelemez. Suraj alt kata gider. Santos gelini göremeyince yine sinirlenir. Suraj biraz uyumasını söylese de Santos gelinini çağırır. Sandiya geceden kalmış bir halde gelir.

Tüm aile yemek sonrasında dua töreni için toplanacaklarını, Sandiya’nın hazırlanmasını ister. Sandiya hazırlanmaya gider ama uzun süregelmeyince herkes merak eder. Suraj, Sandiya’nın yanına gidip şöyle der.

“Herkes bizi alt katta dua için bekliyor. Bana ve aileme neden böyle davrandığını bilmiyorum”

Diye tepki gösterirken, Sandiya’nın aklında Santos’un söyledikleri yankılanır “Bana bir yıl içinde torun verin” sözleri kulaklarında çınlar.

Herkes alt katta dua etmek için beklerken Suraj tek başına iner. Annesine bir şey söylemek istediğini dile getirdiği sırada Sandiya alt kata iner. Chavvi, Sandiya’yı fark edip, “Yengem geliyor” deyince Sruaj annesine gece yaşananları anlatmaktan vaz geçer.

Santos dua sırasında sinirlerine hakim olsa da sonrasında Sandiya’ya kızar. Hatta Sandiya’nın ailesi Sandiya’ya iyi bir ahlak dersi veremediğini söyleyince Sandiya sinirlenir.

“Annem de baban da beni en iyi şekilde yetiştirdi!”

Normalde gelinler evde sadece firça yiyen ve asla karşılık vermeyen kişiler olarak bilindiği için Sandiya’nın karşı cevap vermesi evde şok etkisi yapar. Bunun üzerine Santos hodri meydan deyip akşama kadar en iyi helvayı yap da görelim der.

Sandiya mutfakta ne yapacağını bilemez. Aklına Ankita’nın tarif kitabı gelir. Hemen onu odasında arayıp bulur. Sntos mutfağa Sandiya’yı kontrole gelir. Lakin onu orada göremez. Sandiya’nın nerede olduğunu bakmaya gider. Salonda Sandiya ile Santos karşılaşır. Sandiya elindeki tarif kitabını saklar.

Can Yoldaşım 8 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 12 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

10 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya abisini ve yengesini yolcu eder
 • Chavvi’nin ingilzice yazan evrakını Sandiya’nın vermesi şaşkınlık yatatır
 • Santos Suraj ile Sandiya’nın gerdeğe girmesini ister
 • Santos bir yııl içinde torun istediğini açıklar
 • Sandiya Suraj’a ilk gece tepki gösterir
 • Santos gelini Sandiya’ya hodri meydan der.

Can Yoldaşım 11 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 10 Ağustos Salı Can Yoldaşım 11. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 10 Ağustos Can Yoldaşım 11 Bölüm fragmanı..

Can Yoldaşım 12 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 11 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu sizlerle paylaşabilmek için 11 Ağustos Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 12 Bölüm fragmanı henüz yayınlanmamıştır. Fragman yayınlandığında burada bulabilirsiniz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

 1. Sadece iki günlük evde yoktum 3 tane yeni özet yazmışsın Filiz abla ellerine saglık yeni özetleri bekliyoruz

 2. 12 bölüm özeti gelsinn lütfenn şimdiden teşekkürler ellerinize sağlık♥️♥️♥️♥️

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu