Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 110 Bölüm Özeti (17 Kasım Çarşamba) Sandiya’nın Dikkati!

Can Yoldaşım 110 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 17 Kasım Çarşamba Can Yoldaşım 110 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 110 bölüm özeti
 • 17 Kasım Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 110 Bölüm Fragmanı
 • 17 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 18 Kasım Perşembe Can Yoldaşım 111 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 17 Kasım Can Yoldaşım 110 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya’nın dikkati sayesinde, içeriden bilgi sızdıran kişiyi açığa çıkar.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 18 Kasım Perşembe Can Yoldaşım 111 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 110 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 110 Bölüm Özeti

Suraj ile Sandiya’nın konuşması ile başlar. Suraj, Sandiya’dan sinema salonunu boşaltmak için kahramanla resim çektirme fikrini, nereden akıl ettiğini sorar. Hemen geçmişe dönüp, gazetede okuduğu bir haberden bahseder. Gençler kahramanla resim çektirmeyi çok sevdiğini dile getirince, Suraj eşine “Sen hangi kahramanı seviyorsun?” diye sorar. Sandiya önce Suraj’ı kıskandırır. Ardından hayatında önemli bir yer tutan, Suraj Rathi tek kahramanı olduğunu söyler.

Mohit, Emily’e söylediği her talimatı takip etmesini, Sandiya çok çalışsa da kazananın sonunda eşi Emily olacağını söyler. Bu sırada Mohit’e bir telefon gelir. Mohit telefonla konuştuktan sonra eşine döner ve der ki, “Herkes uyudu mu?” Emily herkesin yattığını söyleyince, Mohit “Yarım saat biri ile görüşmeye gidiyorum. Bundan kimseye bahsetme!” diyerek odadan çıkar.

Sandiya odalarında yarışma için ders çalışırken, bir türlü derslerine odaklanamaz. Suraj da Sandiya’nın çalışmasını izlediği için gözüne uyku girmez. Sandiya ertesi günkü yarışma için endişelendiğini ve uyuyamadığını, kafasını dağıtmak için zeka geliştirici oyunlardan birisini oynamak ister. Suraj da kabul eder. Sandiya bazı malzemeleri almak için odadan çıkar.

Mohit bir sonraki gün sorulacak sorunun cevabını önceden alır. Emily Sandiya’nın geldiğini fark edip, hemen cevap kağıdını oyun tahtasının arasına saklar. Sandiya Mohit’in gece dışarıda olmasına şaşırır. Yarışmadan dolayı canı sıkılıp, sıkılmadığını sorar. Mohit yarışmayı düşünmediğini söyler.

Can Yoldaşım 110 Bölüm Özeti (17 Kasım Çarşamba) Mohit İçeriden Bilgi Alır

Sandiya yarışmanın stresi altında olduklarını, kafa dağıtmak için Suraj ile oyun oynayacaklarını söyleyip, Emily’in bir sonraki gün çıkacak olan soruların cevap kağıdını sakladığı oyun tahtasını alınca, Emily şok olur.

Sandiya ile Suraj oyun oynamaya başlar. Mohit eşinin aptallığına kızıp, soruların cevaplarını almaları gerektiğini söyler. Akıllarına Suraj ile Sandiya’nın oynadığı oyuna dahil olma fikri gelir. Mohit ile Emily, Suraj’ın odasına giderler. Oyuna katılmak isterler. Dördü birlikte oyun oynarken, Mohit taşları bilerek uzağa atar.

Mohit yengesi Sandiya’dan bilerek su ister. Bu sırada Emily kağıdı yerinden çıkarmayı başarır. Sandiya geri geldiğinde, Mohit ile Emily oradan ayılır. Sandiya bu duruma hem şaşırır. Hem de şüphelenir.

Ertesi gün sabah herkes yarışma salonuna gider. Mohit soruların cevaplarını önceden öğrendikleri için kendisinden emindir. Zira Emily, en iyisini yapacağını çok iyi bilir. Tüm bunlardan habersiz olan Santos, Emily’in yapıp yapamayacağı konusunda çok endişelidir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


İkinci tur için sunucu geriye kalan yarışmacıları ikili takım olarak ayırır. Sandiya ile Emily bir takım olur. Sandiya ekibin lideri unvanını kazanır. Mohit, Emily’in bir sonraki turda başına ne geleceğini önceden bildiği için takım halinde yarışmanın avantajını, Sandiya’ya yarayacağını düşünür.

Yarışmacılara doğal afete maruz kalan mağdurlar için gerçekten gerekli olan 20 eşyayı seçmeleri istenir. Her bir takımın 2 dakikası olduğunu açıklanır. En az puan alan takımın eleneceğini, bazı malzemelerin de hiçbir puanı olmadığını açıkça ifade eder.

Yarışma başlar. Emily daha önce girmediği yerde birçok malzemeyi eli ile koymuş gibi bulması, Sandiya’nın kafasını karıştırır. Chavi de bir önceki turda neredeyse elenmekten son anda kurtulan Emily, bugün çok iyi yarıştığını söyler.

Emily’in yönlendirmesi ile Sandiya ile Emily eşyaları tek tek toplar. Emily, son alınması gereken malzemesinin kağıt mendil olduğunu, onu alması gerektiğini söylese de Sandiya daha önemli malzemelerin olduğunu söyler. Bu sırada 30 saniyeleri kalınca, Rathi ailesi stüdyoda panik olur.

Son kalan malzeme için Emily kağıt mendil almak isterken, Sandiya ip almak ister. Emily okuduğu kağıtta, kağıt mendilin olması gerektiği yazılmıştır. Bunun için Sandiya’ya kağıt mendili almaları konusunda ısrar eder.

Can Yoldaşım 110 Bölüm Özeti (17 Kasım Çarşamba) Sandiya'nın Dikkati

Sandiya ipi almak isterken, Emily kağıdı almak ister. İki gelin tartışmaya başlar. Sandiya takım lideri olduğunu, bundan dolayı kendi dediği olacağını söyleyerek, son 10 saniye kala ipi ekler. Emily kağıt peçeteyi koymaları halinde kazanacaklarını ama şimdi kaybettiklerini söyler. Sandiya, Emily’in neden bu kadar kendisinden emin konuştuğunu anlayamaz.

Yarışmacıların topladığı malzemelerin sayısı ve karşılığında ki puanları hesaplanır.

Prasad ve Prasanjeeth 110 puan alır.

Sıra Pratiek ile Ashutosh 118 puan alır.

Sandiya ile Emily 123 puan alırlar

Sandiya’nın son anda koyduğu ipten de 15 puan alması ile toplamda 123 puana erişirler. Emily’in ısrar ettiği kağıt mendilin ise sıfır puanı olduğu açıklanınca, Emily şok olur. Emily, Sandiya’nın ısrarı sayesinden yarışmada bir sonraki tura geçtiklerini anlar. Sandiya ile Emily bu turun galibi olurken, Prasad ve prasanjeeth elenen isimler olur.

Bir sonraki tur yarı finaldir. Mohit, bir sonraki tur da neler olacağını öğrenip geleceğini, kimseye çaktırmaması gerektiğini söyler.

Can Yoldaşım 110. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

17 Kasım Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Mohit içeriden bildiği aldığı adamını yanına gider. Kağıt mendil diye kendisine bilgi verdiğini ama son anda seçtikleri ip ile yarışmada kaldıklarını kızgın bir şekilde söyler. Mohit’in bilgi aldığı adam da içeriden bilgi almak neredeyse imkansız olmasına rağmen, elinden geleni yaptığını, bir kelime hatasından dolayı böyle olduğunu ifade eder. Mohit adamına daha sonra şöyle der.

“Para kazanmak istiyorsan, bir sonraki turda neler olacağını önceden bilgilendir”

Adam henüz bilgi alamadığını, cep telefonundan değil, sabit numaradan aramasını ister. Mohit de bu defa hata yapmaması konusunda adamını ikaz eder.

Minakşi kızı ile geçirdiği birkaç gün bile ona alışmasına yeter. Onun yokluğunu hemen fark eder. Daisa’nın yanına gidip, kızı Mishri’ye sarılıp hasret giderir. Dasia bunu görünce torununu kıskanıp, Minakşi’nin yanından alır. Minakşi gerçeği açıklayamadığı için canı sıkılır.

Santos, Mohit’in henüz geri gelmediğini, nerede olduğunu merak ettiğini, Chavi’den Mohit’i aramasını ister. Chavi kontörü olmadığını, en son kontör yüklemek istediğinde para verdiğini hatırlatır. Sandiya dışarıya gidip, sabit hattan arayacağını söyler.

Sandiya Mohit’i aramak için dışarı çıktığında bir adam gözüne takılır. Adamın resepsiyona bile yalan söylediğini fark edince onu takip eder. Adam yarı final mücadelesinde olacak olayları bir başkasına sızdırdığını fark eder.

Sandiya orada duran Mohit’in yanına gider. İlerideki adamı gösterip, final mücadelesinde olacak olayları bir başkasına sızdırdığı konusunda şüpheleri olduğunu, birlikte gidip yakalamalarını ister. Mohit diğer taraftan gidip yakalayacağını söyler.

17 Kasım Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - İçeriden Bilgi Veren Adam Yakalanır

Mohit adamını sabit hattan arayıp, ona açığa çıktığını, telefonunda ki bilgileri de hemen silmesini ister. Adam kaçarken Sandiya adamı yakalar. Telefonuna da el koyar. Mohit telefonda ki bilgilerin silinip silinmediğini merak eder. Sandiya bu durumu gelip yarışma komitesine haberdar eder.

Yarışma komitesi kendi içinden birinin bilgileri sızdırdığını, gerekli cezayı alacağını, yarı final mücadelesinde yapılacakların sızdırıldığı için yarı finalin ertelendiğini açıklar. Sonrasında Kendi içlerinden biri olan adamın hangi yarışmacıya bilgi verdiği bulunup, yarışmadan diskalifiye edileceğini söyleyince, Mohit ile Emily panik olur.

Yarışma komitesi, Sandiya’ya içeriden bilgi alabilecek imkanı olmasına rağmen, bunu gelip açıkça bildirmesinden dolayı Sandiya’nın davranışını över. Onu takdir ederler. Yarı final mücadelesi için bir sonraki gün yarışmacılara bilgi verileceğini söylenir.

Rathi ailesi Ajmer’den ayrılıp, Puşkar’a gelir. Yolda Santos’un kafasında, Sandiya neden kendisine yalan söylediğini ve kendi eli ile neden ikinci küpün kırılmasına imkan verdiğini düşünürken, Arun da Santos’un Sandiya’nın başarısına canı sıkıldığını zanneder.

Mohit odasına gider. Emily adamın kendi adını vermediği için sevindiğini söylerken, Mohit çok para verdiğini ama karşılığını göremediği için canı sıkılır. Artık yarışmayı kazmamaktan başka şansı olmadığını, Sandiya’nın yaptıklarını kopyalayarak başarıya ulaşması gerektiğini ifade eder. Emily de kendi zekasına güvenmeyen bir eşe sahip olduğu için canı sıkılır.

Can Yoldaşım 110 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 111 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

17 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Mohit yarışma içinden bilgi alır
 • Bir sonraki turda olacak olayı önceden bilir
 • Bir sonraki turda, Sandiya ile Emily takım halinde yarışır
 • Emily her şeyi eli ile koymuş gibi bulur
 • Emily son malzemede kafası karışır
 • Emily kağıt mendil almak ister
 • Sandiya ipi daha önemli olduğunu söyler
 • Sandiya takım lideri olduğu için ipi alır
 • Sandiya’nın inadı sayesinde, Emily ile Sandiya bir sonraki tura geçer
 • Yarı final öncesinde Sandiya, içerinden bilgi veren adamı yakalar

Can Yoldaşım 110 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 17 Kasım Çarşamba Can Yoldaşım 110. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 17 Kasım Can Yoldaşım 110 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 111 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 110 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 18 Kasım Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 111 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu