Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 111 Bölüm Özeti (18 Kasım Perşembe) Emily Kopya Çeker!

Can Yoldaşım 111 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 18 Kasım Perşembe Can Yoldaşım 111 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 111 bölüm özeti
 • 18 Kasım Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 111 Bölüm Fragmanı
 • 18 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 19 Kasım Cuma Can Yoldaşım 112 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 18 Kasım Can Yoldaşım 111 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Emily Sandiya’nın yazdığı kağıttan kopya çekerek finale kalır.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 19 Kasım Cuma Can Yoldaşım 112 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 111 Bölüm Özeti

Sandiya yerdeki izleri fark etmesi ile başlar. Sandiya izleri takip eder. Üst kata gider. Orada bir toka bulur. Bu ayak izlerini kimin bıraktığını merak eder. Santos diğer tarafta gizlice Sandiya’yı izler. Zira amacı, Chavi ile arasında ki meseleyi öğrenmektir. Sandiya alt katta duran Chavi’yi yanına çağırır. Yerdeki ayak izleri ona ait olup olmadığını sorar. Chavi açıkça reddeder.

Sandiya, Chavi’ye yere dökülenle ilgisi olup olmadığını bir kez daha sorar. Orada onun tokasını bulduğunu ayrıca ifade eder. Chavi kendisini gereksiz yere suçladığını söyler. Sandiya her defasında itiraz edip kurtulamayacağını, ikidir onun yüzünden iki küpünün kırıldığını söyleyerek konuyu açar.

Chavi sınav da kopya çekmediğini, onun kendisine zorla kağıdı verdiğini ifade edince, Sandiya elinde kanıt olduğu halde sustuğunu ama dersini almadığını söyler. Gidip odadan sargı bezi getirir. Sınava girdiği dönemde ayağının sargılı olduğunu, sınav kâğıtlarını çalarken, ayağına cevap kağıdının mührünün izi çıktığını söyleyip, onu gösterir.

Chavi kaçacak yeri kalmayınca yalvarmaya başlar. Santos her şeyi duyar. Kızı Chavi’nin yalan söylediğini öğrenince, Sandiya’nın ikinci küpünü de boşa kırdığını anlar. Saklandığı yerden uzaklaşırken, Arun ile karşılaşır.

Can Yoldaşım 111 Bölüm Özeti (18 Kasım Perşembe) Santos Chavi'nin Yalan Söylediğini Anlar

Santos, Arun’u görünce bildiklerini onunla paylaşır. Suraj’ın dükkanını açık bırakan Emily, olmasına rağmen suçu üzerine Sandiya’nın aldığını açıklar. Sonrasında Chavi’nin sınav sırasında kopya çekmesi meselesinde, Sandiya’nın haberi olmadan Chavi kopya çektiğini ama Chavi yalan söylediğini ifade eder.

Santos’un aklında Sandiya bunu kanıtlamasına rağmen herkese neden gerçekleri açıklamadığını merak eder. Arun da Sandiya’yı iyi tanıdığını, aileyi bir arada tutmak, kaynanasına karşı iyi gözükmek için hayallerinden bile vaz geçebilecek fedakar biri olduğunu açıklar.

Arun laflarını bir bir söyleyip, Santos’un açıkça gelinine karşı cephe almasını eleştirir. Santos yaptıklarından dolayı utanır. Arun artık evde huzurun geleceğini söyleyip odadan çıkarken, Santos kocasını durdurur. “Hala Sandiya’nın polis olmasını istemiyorum” der. Arun eşinin bu kadar bencil olmasına canı sıkılır. Santos’un hala aklında son küpü de kırıp, Sandiya aklını ve zekasını evin sorunlarına karşı kullanmasını istemektedir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Arun da karısı Santos’a karşı gelir. Son kalan küpün kırılması, Suraj ile Sandiya’nın geleceğini %100 değiştireceğini söyler. Bundan dolayı ne pahasına olursa olsun o küpün kırılmasına asla izin vermeyeceğini açıklar.

Ertesi gün Suraj gazete okur. Arun da kendisine gazete alıp içeri girer. Bu sırada evde Santos’un olmadığı fark edilir. Santos birkaç dakika sonra eli kanlar içinde gelir. Suraj panik olur. Mohit hemen annesinin eline krem sürer.

Birkaç saat sonra tüm aile yarışmaya gitmek için hazırlanır. Santos evden çıkmadan önce Satiş isimli birisi ile telefonda görüşür.

Yarı Final Mücadelesi

Sunucu dört yarışmacıyı bir odaya gönderir. İçeride çelik kasanın olduğu odaya gönderir. Yarışmacılar anahtarla çelik kasayı açarken, Sandiya Çelik kasanın anahtarını kırılır. Aslında hepsi bir oyundur. Sunucu dolabın şifresi olduğunu, birazdan izleyecekleri drama gösteresinde, şifrenin orada anlatıldığını açıklar.

Can Yoldaşım 111 Bölüm Özeti (18 Kasım Perşembe) Emily Kopya Çeker!

Sunucu şifrenin 8 basamaktan oluştuğunu asla unutmamalarını ister. Emily’in aklına hiçbir şey gelmezken, Rathi ailesi de imkansız bir şey olduğunu ifade eder. Sunucu imkansızı bulan, halk tarafından saygıyı hak edeceğini söyler.

Santos evden çıkarken konuştuğu Satiş ile bir kez daha görüşmek ister. Zira Sandiya’nın polis olma konusunda bir şeyler yapması gerektiğini ama bunu gizli saklı yaptığı için telefonu alıp, dışarıda konuşur. Suraj kiminle konuştuğunu sorsa da Santos yalan söyler.

Drama gösterisi başlar. Bu gösterinin bir yerinde, çelik kasanın 8 haneli şifresi gizlenmiştir. Emily bir taraftan, Sandiya bir taraftan dikkatle izler. Drama gösterisi bittikten sora Emily’in aklına hiçbir şey gelmez.

Can Yoldaşım 111. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

18 Kasım Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Gösteri sonunda dört yarışmacı sahneye gelir. Sunucu şifreyi çözmeye hazır olup olmadıklarını sorar. Dört yarışmacı da oldukça streslidir. Bu sırada Santos’un evden çıkmadan önce aradığı Satiş bir kez daha arar. Suraj telefona bakar. Adam Santos ile görüşmek ister. Santos telefonla görüştükten sonra, Suraj’a telefonunu verir. Suraj da adamın kim olduğunu sorar. Santos, kız kardeşinin kocası olduğunu söyler.

Sandiya drama gösterisinde ki olayları rakamlara dönüştürür. İlk düşündüğü şifreyi yazar. Ancak şifrenin sağlamasını yaptığında, bir yerde hata yaptığını anlar. Hemen başka bir kağıt alıp yeniden şifreyi yazar. Sandiya yazdığı şifreyi zarfın içine koyar. Bu sırada Emily kendi kağıdına su döküldüğünü, onun boş kağıdını kullanmak istediğini söyler. Sandiya giderken boş kağıdını verir. Emily hemen Sandiya’nın yazdığı izlerin kopyasını çıkarıp, kendisi de aynı şifreyi yazar.

Sunucu ilk olarak Prateik’i çağırır. Onun yazdığı şifreyi yazıp, kasayı açmasını ister. Ancak Prateik yanlış şifreyi yazdığı için yarışmadan elenir. İkinci sırada Ashutosh gelir. Ashutosh’un yazdığı şifre doğrudur. Çelik kasa başarılı bir şekilde açılır. Üçüncü sırada Sandiya gelir. Sandiya da kasayı açmayı başarır.

Sıra Emily’e gelir. Emily, Sandiya’nın son anda kağıda yazdığı şifreyi değiştirmiş olabileceğini düşünür. Bundan dolayı korka korka şifreleri yazar. Emily Sandiya’dan çektiği kopya sayesinde kasanın kapağı açılır. Böylelikle final etabına Sandiya, Emily ve Ashutosh, finale kalan yarışmacılar olur.

18 Kasım Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Sandiya'ya Hediye Verir

Sunucu final etabına geçen yarışmacılardan 8 haneyi nasıl bulduklarını merak edip sorar. İlk olarak da Emily’e sorar. Emily panik olur. Sandiya’nın açıklamasını ister. Sandiya da drama gösterisi sırasında gördüklerini bir rakamla eşleştirdiğini, sonunda 8 haneli rakamın ortaya çıktığını açıklar. Sunucu Sandiya’nın zekasını över. Onu ve diğer iki yarışmacıyı tebrik eder.

Suraj, Sandiya’ya doğum günü için birçok hediye alır. Lakin bu hediyeleri sürpriz yapmak için örtünün altına saklar. Sandiya banyodan çıkıp gelir. Suraj tırnaklarını kesiyor numarası yapıp, onunla hiç ilgilenmez.

Sandiya doğum ünü olmasına rağmen, Suraj’ın bunu hiç hatırlamadığını içinden düşünür. Suraj Sandiya’dan etrafı toplamasını ister. Sandiya yatağın örtüsünü kaldırdığında, ona gelen hediyeleri görünce çok mutlu olur.

Can Yoldaşım 111 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 112 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

18 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos Chavi;’nin yalan söylediğin anlar
 • Santos Arun ile konuşur
 • Arun Snadiya’nın fedakar biri olduğunu söyler
 • Santos Sandiya’nın polis olmasına hala karşı olduğunu söyler
 • Mohit yarışma içinden bilgi alır
 • Santos Sandiya’nın polis olmasına karşı plan yapar
 • Yarı final etabı yapılır
 • Kasanın şifresini bilen bir sonraki tura geçer
 • Sandiya şifreyi kağıda yazar
 • Emily Sandiya’nın yazdığı kağıttan kopya çeker
 • Emily, Snadiya ve Ashutosh finalist olur

Can Yoldaşım 111 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 18 Kasım Perşembe Can Yoldaşım 111. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 18 Kasım Can Yoldaşım 111 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 112 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 111 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 19 Kasım Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 112 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. Filizcim niye Baş tacimin özetleri yok yoksa finalmi yapicak sorumu cevaplarsa çok mutlu olurum

  1. bana final yapacak haberi geldikten sonra yazmayı bıraktım. Ancak hala devam ediyor. Yaptığım araştırmaya göre daha iyisini şimdilik bulamadıkları için ve parası önceden verildiği için yayınlanıyor Baş Tacım!

   1. Teşekürler Filizcim merakimi giderdigin için umarim Baş tacin yerine güzel bi hint yada kore dizisi gelir ve akşam saatine geçerse mutlulukla izleris inşALLAH

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu