Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 112 Bölüm Özeti (19 Kasım Cuma) Şampiyon Sandiya Rathi!

Can Yoldaşım 112 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 19 Kasım Cuma Can Yoldaşım 112 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 112 bölüm özeti
 • 19 Kasım Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 112 Bölüm Fragmanı
 • 19 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 20 Kasım Cumartesi Can Yoldaşım 113 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 19 Kasım Can Yoldaşım 112 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj’ın araya girmesi ile Sandiya yarışa odaklanır. Bilgi yarışmasında Sandiya şampiyon olur.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 20 Kasım Cuma Can Yoldaşım 113 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 112 Bölüm Özeti

Suraj ile Sandiya’nın konuşması ile başlar. Ona doğum günü için 21 hediye aldığını, eksik olanları bulmasını ister. Sandiya yatağın altına bakar. Suraj da yatağın altına geldiği sırada Chotu, Suraj ile Sandiya’yı çağırır. Suraj yatağın altında kalmalarını ister. Chotu kimse yok diye odadan çıkarken, Suraj ile Sandiya da Chotu gitti diye düşünüp, dışarı çıkarlar. Chotu yatağın altında ne yaptıklarını sorar. Suraj da bozuk para aradıkları konusunda yalan söyler.

Chaturi Sandiya’nın doğum günü için ona küpe hediye eder. Sandiya ona teşekkür eder. Sandiya kaynanası Santos’un yanına gelip, hayır dualarını alır. Minakşi, evin hizmetçisi bile Sandiya’ya hediye verdiğini kendi kendine söyleyip, kıskanır.

Santos, Sandiya’ya bugün doğum günü olduğu için onunla birlikte tapınağa gidip dua edeceklerini açıklar. Sandiya da buna çok sevinir. Oysa Santos’un amacı çok ama çok farklıdır.

Minakşi, Santos’un onu hiç doğum gününde tapınağa götürmediğini düşünüp, kıskanır. Suraj da dua etmek için tapınağa gideceğini, birlikte gitmeleri gerektiğini ifade eder. Santos dükkânda ki işleri bitirip, öyle gelmesini ister.

Can Yoldaşım 112 Bölüm Özeti (19 Kasım Cuma) Santos Sandiya ile Konuşur

Tapınak da dua ettikten sonra Sandiya, Santos’a bir şey söylemek istediğini dile getirir. Santos dikkatle gelinini dinler. Sandiya da yarışmayı kazanması halinde veya polis memuru olması halinde, aralarında ki ilişki hiçbir zaman değişmeyeceğini açıklar. Gelinlik vazifesini her daim yapacağını açıklar.

Sandiya yarışmayı kazanması halinde ve ilerleyen günler de polis olması halinde, evdeki gelinlik vazifesini en iyi şekilde yapacağını, her ikisini de dengede yürüteceğini ifade eder. Santos alaycı bir şekilde başını sallar. Sonrasında cebinden iki anahtar çıkarır. Bu sırada Suraj onların yanında değildir.

“Bu iki anahtardan birini seç!”

Bu anahtarlardan birisi Rathi evinin anahtarıdır. Diğeri ise Suraj ile gideceğiniz başka evin anahtarıdır. Seçimi üzerinde baskı kurmadan, kendi isteği ile yapmasını ister. Yarışmayı kazanması halinde, Rathi evinin anahtarını kaybedeceğini, yarışmayı kaybederse Rathi evinde gelin olarak yaşayacağını ifade eder. Sandiya bunu kaynanasının ağzından duyunca şok olur.

Sandiya ne diyeceğini bilemez. Santos ondan kararını vermesini ister.

“İlk küpü, Chavi’nin yalan söylemesi üzerine kırıldığını ve bunu bildiğin halde sessiz kaldığını biliyorum. Bunun dışında ikinci küpü de Emily’i korumak için suçu üstlendiğini de biliyorum. Senin için ailenin birliği her şeyden daha önemli. Şimdi kararını verme sırası sende!”

Sandiya göz yaşları içinde kalır. Bu sırada Suraj yanlarına gelir. Suraj her şeyin yolunda olup olmadığını sorar. Sandiya da yolunda olduğunu söyler. Suraj, Santos ve Sandiya taksi ile eve doğru giderler. Suraj bir kez daha Sandiya’nın moralinin bozuk olma sebebini sorar. Yarışmadan dolayı olup olmadığını sorarken, Santos araya girip, sanki yarışmada sorulacak sorulara istinaden söyler gibi, “İki kez düşün ve öyle karar ver” der. Aslında Santos yarışmada doğru cevap vermemesini, evinin gelini olmasını söylemiştir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Final Karşılaşması

Sunucu herkesi selamlar. Sunucu final mücadelesini ünlü bir sunucunun sunacağını söyleyip yerini Shah Rukh Khan’a devreder. Shah Rukh Khan geldiğinde, geriye kalan üç yarışmacı ile sohbet eder. Sandiya’nın doğum gününü kutlayıp, onunla dans eder.

Shah Rukh Khan, Sandiya’nın kocası ile tanışır. Suraj da Sandiya’nın hayali için geldiğini, onun çocukluk hayali olan polis olması için elinden geleni yapacağını söyler. Shah Rukh Khan, Suraj’ı takdir eder.

Shah Rukh Khan artık yarışmaya geçmek istediğini söyler. Suraj yerine geçer. Üç finalist için final turunun kurallarını bir kez daha hatırlatır. Yarışmacılara sorular soracağını, bu sorulara cevap vermek isteyenlerin butona basmaları gerektiğini, önce basan önce cevap verme hakkı olacağını açıklar.

İlk Soru gelir. İlk soruda “Hangi ülkenin bağımsızlık günü, Hindistan’ın bağımsızlık günü ile aynı gündür?” sorulur. Sandiya sorunun cevabı hemen aklına gelir. Hemen elini butona götürse de son anda Santos’un dedikleri aklına gelir. Zile basmaktan son anda vaz geçer. Ashutosh zile basar ve Güney Kore cevabını verir. Böylelikle Ashutosh ilk puanını alır.

Can Yoldaşım 112 Bölüm Özeti (19 Kasım Cuma) Şampiyon Sandiya Rathi!

Shah Rukh Khan İkinci soruyu sorar. “Japon halkı kendi dillerini, ülkelerinde nasıl ifade ederler?” Sorusu sorulur. Sandiya bu sorunun da cevabını bilir. Lakin Santos’un zehir zemberek sözleri ile eli butona gitmez. Ashutosh yine doğru cevabı bilir.

Shah Rukh Khan üçüncü soruyu sorar. “Vücuttaki hangi kemiğe, komik kemik denir? Tıptaki gerçek anlamı nedir?” diye sorulur. Suraj hemen geçmişe döner. Dirseğini çarptığı anda Sandiya’nın gelip ona komik kemik dediğini, tıptaki anlamını anlattığı o anı hatırlar. Suraj babasına dönüp der ki, “Baba Sandiya bu sorunun cevabını biliyor” der. Lakin Sandiya butona hareketlenmez bile. Emily butona basıp, doğru cevabı verir. Mohit buna çok sevinirken, Arun da bir şeylerin ters gittiğini anlar.

Can Yoldaşım 112. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

19 Kasım Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Emily’in doğru cevabından sonra Arun Santos’a bakar. Santos’un, “Ben Sandiya’nın polis olmasına hala karşıyım!” dediği anları hatırlayıp, Santos’un Sandiya’ya karşı bir şeyler söylediğini, onun doğru cevabı vermesine engel olduğunu anlar.

Shah Rukh Khan yarışmacıların puanlarını araya girmeden açıklar.

Ashutosh’un puanı: 20

Emily’in puanı: 10

Sandiya’nın Puanı: 0

Shah Rukh Khan, ara sonrasında Sandiya’nın doğru cevapları vermesi gerektiğinin altını çizer. Program araya girer girmez, Arun hemen Sandiya’nın olduğu yere gider. Sandiya ile tek başına konuşmak ister. Sakin bir yere gelirler.

Arun gelini Sandiya’ya neden doğru cevapları veremediğini sorar. Sandiya da kayın babasına yalan söyler. Çekindiği için cevap veremediğini ifade eder. Lakin Arun gelinine açıkça yalan söylediğini, gerçeği söylemesi gerektiğini dile getirir. Zira son sorunun cevabını bildiği halde sustuğunu ifade eder. Sandiya suskundur. Arun ona son kalan küpün kırılması, Suraj’ın da kırılması anlamına geldiğini söyler.

“Gelinim Sandiya! Rathi ailesi için yaptığın birçok fedakarlığı biliyorum. Saklamana gerek yok. Şimdi yeniden ailen için yine fedakârlık yaparken, Suraj burada yaptıklarını örendiğinde, ona ne diyeceksin? O sana nasıl bakacak? Onun da kalbini kırma!”

Diyerek gelinini ikaz eder. Arun, gelinine Suraj’ın yarışma sırasında kalbi duracak kadar heyecanlandığını, şimdi soruların cevabını bildiği halde sustuğunu öğrenirse, aralarında ki sevginin de zedeleneceğini açıklar. Arun gelinine baskı kurup, neden sorulara cevap vermediğini sorar. Sandiya da söylemek zorunda kalır.

19 Kasım Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Gerçeği Öğrenir

Santos’un ona yedirdiği uyku ilacı sonrasında yaptıklarını tek tek anlatır. Polis olma hayalinden bile vaz geçtiğini ifade eder. Arun Santos’un yaptıklarını duyunca şok olur. Sandiya son olarak Santos’un yarışmayı kaybetmesi halinde evde kalabileceğini, yarışmayı kazanırsa evden atacağını açıkça söylediğini açıklar. Bu sırada Suraj da gizlice, Arun ile Sandiya’nın konuşmasını dinler. Suraj annesinin yaptıklarını duyunca göz yaşlarını tutamaz.

“Baba ben annemi kaybettim. Acısı tarif edilemez. Benim hayalim, polis olmam hiç önemli değil. Benim yaşadığım acıyı Suraj yaşamasın diye, yarışmada birinci olmayacağım!”

Bunu duyan Arun, gözyaşlarını tutamaz.

Sandiya Arun’un yanından ayrılır. Suraj bir şeyler yapmak ister. Hemen ünlü sunucu Shah Rukh Khan‘ın yanına gider. 5 dakika daha ara istediğini söyler. Lakin Shah Rukh Khan aranın bittiğini söyleyip, programı sunmaya başlar. Suraj’ın canı sıkılır.

Shah Rukh Khan programı sunmaya başlar başlamaz karısını aramadığını, 5 dakika mola istediğini tatlı bir dille söyler. Herkes ara sonrasında verilen 5 dakikalık araya şaşırır. Suraj hemen Sandiya’nın yanına gider. Onu kenara çekip, konuşmaya başlar.

Suraj Sandiya’nın yanına gidip kayın babası Arun’a söylediği her şeyi duyduğunu söyler. Suraj evde her şeyi yoluna koyacağını, şimdi yarışmada sadece doğru cevapları vermesini ister. Suraj gözleri yaşlar içinde derdini Sandiya’ya anlatır. Ara biter. Shah Rukh Khan programı sunmak için gelir. Yarışmacılar yerlerini alır.

Shah Rukh Khan dördüncü soruyu sormadan önce fragman izletir. Fragmanda görülen köprünün adını sorar. Sandiya butona basınca, Rathi ailesinden Santos ile Mohit dışında herkes sevinir.

Shah Rukh Khan, Sandiya’dan cevabı söylemesini ister. Sandiya “Dhoodh sagar” olduğunu söyler. Sandiya sonraki soruları tek tek bilir. Puanlama da Sandiya 40, avukat olan Ashutosh da 40 puanı toplar. Shah Rukh Khan son soruya verilecek cevap ile yarışmanın birincisi belli olacağını açıklar.

Son soruda Sandiya ile Ashutosh aynı anda zile bassa da salise farkı ile Ashutosh cevap hakkını kazanır. Ancak Ashutosh yanlış cevap verince, sıra Sandiya’ya gelir. Sandiya son soruya doğru cevap vermesi ile yarışmanın şampiyonu olur. Shah Rukh Khan “Şampiyon Sandiya Rathi” der.

Can Yoldaşım 112 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 113 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

19 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Sandiya için 21 hediye verir
 • Sandiya hedileri görünce çok mutlu olur
 • Chatturi Sandiya’ya doğum günü hediyesi verir
 • Sandiya işle Santos tapınağa gider
 • Sandiya tapınakta iyi bir gelin olma sözü verir
 • Santos geline iki anahtar verir
 • Sandiya’nın yarışmayı kazanmamasını ister
 • Sandiya kaynanasının teklifini duyunca şok olur
 • Sandiya final mücadelesinde ilk turda soruları cevaplamaz
 • Arun ve Suraj, Sandiya ile konuşur
 • Sandiya Şampiyon olur

Can Yoldaşım 112 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 19 Kasım Cuma Can Yoldaşım 112. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 19 Kasım Can Yoldaşım 112 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 113 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 112 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 20 Kasım Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 113 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. Istemeyenler izlemesin biz hint dizileri çok sevyorus ve kanal 7çok tešekkur edyorus hint diziler Ucn

 2. Merhaba herkese Nuranay abla sen eskiden varmıydın bu sitede??? Gönül ablamları tanıyormusunn

 3. japon dizileri
  Kanojo wa Kirei datta.. Marry Me! 2020 (Japon).. Mischievous Kiss 2: Love in Okinawa 2 sezon.. Koi wa Tsuzuku yo Doko Made mo
  tüm japon dizileri 10 bölümden oluşur..From Five To Nine.
  kore dizileri kanal 7 zamanı geldi de geçmesin bu gzel dizilerin
  . Emergency Man and Woman .. Faith.. W.. You’re Beautifu ..
  l have lover… Fated to Love You.. Hotel del Luna.. My Girlfriend Is a Gumiho
  Nice Guy..That Winter, The Wind Blows..Healer… Pinocchio
  Descendants of the Sun.. Who Are You: School 2015.. She Was Pretty
  The Legend of the Blue Sea.. The K2..Cinderella and Four Knights
  Another Oh Hae Young.. My Secret Romance.. Fight for My Way.. Doctors
  Weightlifting Fairy Kim Bok-joo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu