Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 113 Bölüm Özeti (20 Kasım Cumartesi) Suraj ile Sandiya Evden Ayrılır!

Can Yoldaşım 113 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 20 Kasım Cumartesi Can Yoldaşım 113 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 113 bölüm özeti
 • 20 Kasım Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 113 Bölüm Fragmanı
 • 20 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 21 Kasım Pazar Can Yoldaşım 114 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 20 Kasım Can Yoldaşım 113 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj’, annesinin tepkilerine dayanamaz ve Rathi evinden ayrılmaya karar verir.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 21 Kasım Cuma Can Yoldaşım 114 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 113 Bölüm Özeti

Tüm aile yarışmadan sonra eve dönmesi ile başlar. Chavi, tüm arkadaşlarına ünlü sunucu ile tanıştığını söyleyerek hava atar. Bu esnada Emily’in üzüntülü olduğunu gören Arun, hemen gelini Emily’in yanına gider. Ona en iyi şekilde yarıştığını, sonuçta bir yarışma olduğunu söyleyerek üzülmemesini ister.

Santos, Rathi evinin kapısını açmak için cebinden anahtarı çıkartır. Bu esnada gözünün önüne Sandiya’ya “bu iki anahtardan birini seç” dediği anlar aklına gelir. Yavaşça kapıyı araladığında, tüm komşuları onları alkışlarla karşılar. Santos ve diğerleri çok şaşırır. Vikram tüm mahallenin kadınlarına Sandiya’nın final mücadelesini haber verdiği için, Puşkar da ki komşuları da final mücadelesini izlemiştir.

Daisa, Sandiya’nın yanına oturup, yarışmaya kimler geldi? Diye sorar. Suraj da diğerleri de gelen ünlülerin isimlerini sayarken, tüm mahallenin kadınları da meraklı gözlerle Sandiya’ya bakarlar. Onun söylediklerine pürdikkat kesilirler. Arun da bu anı görüp, eşi Santos’a sessizce ortamda ki neşe ve huzura odaklanmasını ister.

Daisa, Santos’a Sandiya gibi zeki bir gelini olduğu için çok şanslı olduğunu, Rathi adını Hindistan’a duyurduğunu söylerken, bu sözler Santos’a alay ediyor gibi gelir. Zira ona göre evin gelini, kocasından bir adım geride durması gerektiğini düşünür. Oysa Sandiya Suraj’dan daha ön plana çıktığı için Santos’un canı sıkılır.

Can Yoldaşım 113 Bölüm Özeti (20 Kasım Cumartesi) Mahalleli Sandiya'nın Başarısını Kutlar

Dhaisa, Puşkar halkının Rathi ailesine saygı duymasının en büyük sebebi, artık Sandiya Rathi diyerek, Santos’un kafasında ki yangına adeta odun atar. Sandiya hemen araya girerek, asla öyle olmadığını söyleyip, mütevazi davranır.

Santos, Sandiya ile iddiaya girmiş, doğum gününe kadar son küpü kırıp, polis olma hayallerini yok edeceği üzerine adeta bahse girmişlerdi. Son final turunda Sandiya ile Suraj’ın konuşması, Sandiya’nın yarışmayı kazanmasında büyük rol oynamıştır.

Sandiya Santos’un sözünden çıktığı için Santos derin düşüncelere dalar. Bunun farkında olan Sandiya, mutfakta Suraj’a Santos’un çok düşünceli olduğunu, onunla konuşmaları gerektiğini söylerken, Suraj da durumun farkında olduğunu, onunla konuşacağını dile getirir.

Mahallenin kadınları oradan ayrıldıktan sonra Suraj annesi ile konuşmak ister. Ancak Santos ona bakmaz bile. Vikram annesine öfkeli olup olmadığını sorar. Suraj da annesinin öfkeli olduğunu bildiğini söyler. Santos da düne kadar kendisi ile hiç ilgilenmeyen Suraj’ın bir anda ilgilenir olduğunu söyleyip, oğlu ile dalga geçer.

Sandiya’nın eve geldiği ilk gün, onun yeri mutfaktan başka bir yer olmadığını söyleyip konuyu açar. Suraj da karısının polis olması, bu görevleri aksatacağı anlamına gelmediğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos, Sandiya’nın iddiayı kazandığını, artık özgürce polis olabileceğini alaycı bir dille söyler. Sonrasında artık oğlu değil, Sandiya’nın kocası karşısında durduğunu söyler. Buna karşın Suraj karısının her daim görevlerini aksatmadan yapabileceğine inancı tam olduğunu, lakin bunu görmek istemeyen annesinin üzgün yüzü kendisini mahvettiğini dile getirir.

Evde bayram havası olması gerekirken, büyük bir tartışma ortamı oluşmuştur. Suraj ile Santos’un lafları adeta birbirlerini bıçak gibi kesmektedir. Suraj sonunda annesine ve Rathi ailesine şöyle der.

“Ailemi mutsuz görmeye dayanamıyorum. Hele ki evde annemin bana ve eşime karşı surat yapması beni kahrediyor. Bunda dolayı Rathi evinden ayrılmaya karar verdim!”

Bunu duyan Rathi ailesi şok olur. Sandiya asla böyle bir şey istemediğini söylerken, Santos bunun Sandiya’nın kararı olduğunu, onun yönlendirmesi ile karar verdiğini iddia ederken, Suraj da asla böyle bir yönlendirme olmadığını, sadece kendi kararı olduğunu açıklar.

Suraj evin anahtarını verip, odasına gidip eşyalarını toplamaya başlar. Sandiya onu durdurup, neden bunu yaptığını, bu konuda kendisinin etkisi olup olmadığını sorarken, Suraj yarışmadan çok önce karar verdiğini açıklar.

Can Yoldaşım 113 Bölüm Özeti (20 Kasım Cumartesi) Suraj ile Sandiya Evden Ayrılır

Evdeki gerilimin çok büyüdüğünü, tatlı yiyen Santos’un acı hissettiğini, bunun sonu çok daha kötü olmadan evden ayrılmaları, en doğru bir karar olduğunu ifade eder. Zaman her şeyin ilacı olduğunu, annesi ile arasında ki mesele zamanla iyileşeceğini, zamana bırakmaları gerektiğini söyler.

Chavi abisinin gerçekten Rathi evinden ayrılıp ayrılmayacağını babası Arun’a sorar. Arun da yaşadıklarına inanamaz. Kızı Chavi’ye diyecek bir cevabı da yoktur. Eşyaları toplayan Suraj, kapıya doğru gider. Chavi ile Chotu Suraj’a sarılıp, evden ayrılmamalarını isterken, Arun da karşısında evleri başlarına yıkılmak üzere olduğunu, bir şeyler yapıp Suraj’ı durdurmasını ister. Ancak Santos onları artık kimsenin durduramayacağını söyler.

Can Yoldaşım 113. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

20 Kasım Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj ile Sandiya Arun’un hayır duasını alır. Sonrasında Santos’un yanına gider. Santos isteksizce elini Suraj’ın başına koyar. Sandiya 15 gün içinde kendisini bu eve getirdiğini, şimdi 15 gün içinde Suraj’ı bu defa kendisi getireceğine dair söz verir. Santos isteksizce bakar.

Suraj ile Sandiya kapıya doğru ilerler. Tam kapıdan çıkacağı sırada Santos oğlunu ve gelinin durdurur. Herkes bir umut Santos geri adım attığını düşünürken, Santos oğluna şöyle der.

“Bu evden çıkma kararını kendin verdin. İster 15 gün sonra geri dön. İstersen 15 yıl sonra geri dön. Ancak ne olursa olsun seni bu eve gelmen için ben ikna etmeyeceğim. Sen kendin verdiğin çıkma kararın gibi eve geri dönme kararını da sen vereceksin!”

Diyerek Santos geri adım atmadığını gösterir. Suraj ile Sandiya Rathi evinden ayrılır. Santos onlara pencereden bakar. Aslında içi içini yese de geri adım atmak istemediği için sonuç buralara kadar gelmiştir.

Suraj dışarı çıkınca, emlakçıyı arar. Emlakçı hazırda ev olmadığını, yarın bir evin anahtarını alacağını söyler. Suraj ile Sandiya otele gitse de otel de boş odanın olmadığını öğrenirler.

Santos tatlıcı dükkanın işlemesini ister. Bunun için tatlıcı dükkanına Mohit’in ilgilenmesini ister. Mohit istemeyerek de olsa da annesine tamam der. Rathi evinden adeta cenaze çıkmış gibidir. Santos herkesi kendine getirmeye çalışır. Bir oğlu gitse de geriye iki oğlu kaldığını, herkesin işine dönmesi gerektiğini söyler.

20 Kasım Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sruaj ile Sandiya Sokaklarda

Suraj ile Sandiya sokaklarda, gidecek yeri olmadan yürürler. Zira boş ev olmadığı gibi, otel de boş yerin olmaması, ikilinin canını epey sıkar. Suraj ile Sandiya yürüyerek başka bir mahalleye gelir. Suraj burada birkaç otel olduğunu, onları kontrol edeceğini söyler.

Sandiya oraya oturur. Sandiya bir anda babasının geldiği yeri hatırlar. Hayal görmeye başlar. Sandiya’nın babası Arnavid kızı ile konuşur. (Sandiya hayal görüyor.) Sandiya yorgunluktan ve stresten ölmüş babası ile yarı uykulu bir halde konuşur. Biraz sonra Suraj gelip onu uyandırır. Sandiya babası yanında olduğunu söyler.

Emily, yarışmayı kazanmadığı için Mohit’den özür diler. Santos onları yanına çağırınca, Mohit’in aklına Emily’in düğünde takılan altın ve parasını isteyeceği gelir. Santos parayı isteyeceğini düşünür. Mohit ona ne olduğunu sorar. Santos oğluna yakında baba olacağını ama Emily’i hiç doktora götürmediğini, onu bir doktora götürmesi gerektiğini söyler. Mohit de iş yerinden izin alabilirse, götüreceğini söyler.

Suraj ile Sandiya ilk gece parkta kalırlar. Zor şartlar altında Suraj, Sandiya’nın doğum gününü kutlar. Hem duygusal hem de romantik anlara sahne olur.

Can Yoldaşım 113 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 114 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

20 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Rathi ailesi Puşkar’a gelir
 • Puşkar halkı sürpriz kutlama yapar
 • Daisa Sandiya’yı över
 • Rathi adını Sandiya, Hindistan’a duyurduğunu söyler
 • Suraj annesi ile konuşur
 • Santos sinirli şekilde cevap veri
 • Suraj evden ayrılmaya karar verdiğini açıklar
 • Santos geri adım atmaz.
 • Suraj ile Snadiya Rathi evinde ayrılır
 • Suraj ile Sandiya kiralık ev bulamazlar
 • İlk gün parta yatarlar

Can Yoldaşım 113 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 20 Kasım Cumartesi Can Yoldaşım 113. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 20 Kasım Can Yoldaşım 113 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 114 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 113 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 21 Kasım Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 114 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu