Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 114 Bölüm Özeti (21 Kasım Pazar) Suraj ile Sandiya Yeni Evlerinde!

Can Yoldaşım 114 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 21 Kasım Pazar Can Yoldaşım 114 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 114 bölüm özeti
 • 21 Kasım Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 114 Bölüm Fragmanı
 • 21 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 22 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım 115 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 21 Kasım Can Yoldaşım 114 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj annesinin evinin bir kaç metre ilerisinde boş olan daireyi kiralar.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 22 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım 115 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 114 Bölüm Özeti

Suraj ile Sandiya’nın konuşması ile başlar. Suraj yakınlarda kamp alanı olduğunu, burada bir gün konaklayabileceklerini söylemesi üzerine, Sandiya ile Suraj kamp alanına giderler. Suraj  kamp girişinde kendilerini karşılayan memura teşekkür eder. Bu sırada polis memuru olacak öğrencilerin eğitim yaptığını gören Sandiya, öğrencilere gıpta ile bakar. Öğrenciler tören yürüyüşü yaparlar.

Akşam Suraj ile Sandiya kamp alanı içerisinde çadırda kalırlar. Ertesi ün da kamp alanında ki polis memuru adayları tören geçişi yapıp, her yıl düzenledikleri bayramlarını kutlarlar. Sandiya da o anlara şahitlik ederler.

Rathi evinde hüzün hakimdir. Zira Suraj ve Sandiya’nın yokluğu evde en derinden hissedilir. Santos hiçbir şey olmamış gibi her zaman yaptığı işleri yapıp, Suraj’ın yokluğuna alışmaya çalışır. Aklında ise Sandiya’nın “15 gün içerisinde onu geri getireceğim” dediği o sözleri gelir. Hemen akabinde ise Suraj ile Sandiya, Rathi evinden nasıl ayrıldığı gözlerinin önüne gelir.

Santos evde poja yaparken, Suraj’ın abone olduğu gazete gelir. Minakşi alaycı bir dille “Evde artık bu gazeteyi okuyan yok” der. Hazır gazete gelmişken ne yazıyor diye bakar. Haberlerde Hindistan’ın bağımsızlık günü ile ilgili haberleri görünce, “Suraj ile Sandiya da aynı gün özgürlüğüne kavuştu” diyerek ortaya laf atar. Vikram eşinin çenesini kapatması için ikaz eder.

Minakşi Santos’dan laf yememek adına hemen evden çıkar. Gazetecinin arkasından bağırıp, bir daha gazete getirmemesini ister. Tekrar eve girip, Suraj’ın dükkanında kalan tatlıların bozulacağını, onları alıp yemeleri gerektiğini açıklar. Herkes Suraj’ın oraya geri gelip çalışacağını söylerken, Minakşi, Suraj ile Sandiya’nın çoktan Puşkar’ı terk etmiş olabileceğini ifade eder.

Chavi yengesine tepki gösterir. Abisi Suraj’ın geri geleceğini söylerken, Minakşi Jaypur’a gitmiş olabileceklerini söyler. Santos sinirle geline “Çeneni kapat “der.

Minakşi Chavi’nin yanında ki süslü kutuyu çaktırmadan alıp, kapıya doğru fırlatır. Chavi bunu fark edip yengesine kızar. Chavi kendisine ait olan kutuyu almak isterken, yengesi Sandiya ile abisinin uzaktan geldiğini görüp herkese haber verir.

Can Yoldaşım 114 Bölüm Özeti (21 Kasım Pazar) Suraj ile Sandiya Geceyi Çadırda Geçirir

 

Santos dışında herkes kapıya koşar. Santos ise istifini bile bozmadan kendi kendine söylenir ve der ki;

“Suraj hatasını bir gecede anladı. Bu yüzden geri döndü”

Diye söylenir. Suraj ile Sandiya’nın bindiği bisiklet, Rathi evinin önünde değil, birkaç bina ileride durması ile Rathi ailesinin kafası karışır. Vikram Suraj’ın ne yaptığını merak ederken, Santos da Suraj’ın neden eve gelmediğini merak eder. Lakin inadından gidip kapıdan onlara bakmak istemez.

Suraj birkaç bina ilerideki boş daireyi tuttuğunu öğrenen Rathi ailesinin canı sıkılır. Santos ise Suraj’ı burnu bir gecede sürttüğünü, hatasını anlayıp, özür dilemeye geldiğini düşünürken, hemen birkaç bina ileride bir daireyi kiraladığını öğrenince, “15 yıl geçse bile ona karşı kinim ve sinirim geçmeyecek”, diye söylenir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj yeni evinin içine girer. Uzun süredir boş olduğu için daire oldukça pistir. Hemen pencereleri açar. Suraj ilk pencereyi açar açmaz, Rathi evinde dua eden annesi görünce çok mutlu olur. Sandiya’yı yanına çağırıp, annesini gösterir.

Birkaç dakika sonra duasını tamamlayan Santos’un yanına Minakşi gelir. Suraj’ın kafasında ne olup bittiğini bilmediğini ama lafçı Daisa meseleyi öğrendiğinde, dilinden kurtulamayacaklarını söyler.

Suraj ile ile Sandiya yeni evlerini temizlemeye başlarlar. Sandiya yerde kertenkele görünce çok korkar. Suraj da Sandiya’nın korkusu ile alay eder. Pervanenin üzerindeki kuş yuvasından düşen ot parçası, Sandiya’nın bağırmasına neden olur. Suraj ise bu anlarda oldukça eğlenir.

Santos, Emily’den herkese yemekleri vermesini ister. Arun canı istemediğini bahane edip, evden dışarı çıkarken, Suraj ile Sandiya’nın bir şeyler yiyip yemeyeceğini merak ettiğini dile getirir. Bunu duyan Santos, içten içe endişelense de bunu çevresine çaktırmaz. Santos herkese bağırıp, oruç mu tuttuklarını sorar. Vikram korkudan yemek yemeğe başlar.

Can Yoldaşım 114 Bölüm Özeti (21 Kasım Pazar) Suraj ile Sandiya Yeni Evlerinde

Choturi yerleri temizlerken, Minakşi’nin ayağına kirli bezi istemeden değdirir. Minakşi sinirlenir. Evin büyük gelini olarak saygıyı hak ettiğini söyler. Choturi de evin büyük gelini Sandiya olduğunu, her zaman da öyle kalacağını söyler. Minakşi evde olmayan büyük gelinin yok hükmünde olduğunu dile getirir. Bu sözleri duyan Santos, istemeden Minakşi’nin söylediklerini onaylar.

Chotu, gizlice evden Santos’un yaptığı hamur işini çalar. Suraj ile Sandiya’nın kaldığı eve getirir. Suraj hamur işine dikkatlice bakar. Chotu’ya kimin yaptığını sorar. Chotu da önemli olan yemek diyerek lafı geçiştirmek isterken, Suraj sinirlenir. Chotu’ya Santos’un yaptığı yemeği getirdiğini, onun haberi olup olmadığını sorar. Chotu da haberi olmadığını açıklayınca, Suraj bir kat daha sinirlenir. Hemen getirdiği tüm yemeği Chotu’ya iade eder.

Chotu, Suraj’ın kabul etmediği yemeği Rathi evine yine gizleyerek getirir. Minakşi şeytan gözleri ile hemen fark edip Chotu diye seslenince, Chotu korkudan elindeki yiyecekleri yere döker. Santos gelip Chotu’ya ne olduğunu sorar. Chotu da Suraj ile Sandiya’ya götürdüğünü ama Suraj’ın kabul etmediğini söylemesi üzerine, Santos dıştan belli etmese de içten içe çok üzülür.

Suraj işe gitmeden önce, eşi Sandiya ile baş başa kahvaltı yaparlar. Suraj Santos’un yaptığı gibi lezzetli olmadığını söylerken, Sandiya yeniden eve döndüklerinde Santos ona daha güzelini yapacağını söyler. Suraj dükkâna gitmeden önce, ev için gerekli malzemeleri alması için Sandiya’ya para verir. Sandiya’ya kendi cep telefonunu da veren Suraj, aksi bir durum olduğunda kendisini aramasını ister.

Can Yoldaşım 114. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

21 Kasım Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos, evdeki malzemeleri tek tek kontrol eder. Eksik olanların listesini yapmak için Chavi’yi yanına çağırır. Chavi malzemeleri fazla fazla isteyen annesine, neden bu kadar fazla malzemeye ihtiyacı olduğunu sorar. Santos da yakında onun evleneceğini, misafirlere yemekler hazırlayacaklarını, bundan dolayı malzemeleri fazla fazla aldırdığını açıklar.

Santos gelini Minakşi’ye eksik olan malzemelerin olup olmadığını sorar. Minakşi de evin artık büyük gelini olduğunu hava atarak, eksik olan birkaç malzeme ekler. Santos evin büyük gelini olmanın bir bedeli olduğunu, evin alışverişini Vikram’ın yapması gerektiğini söyleyince, Minakşi şok olur. Vikram karısına çaktırmadan kızar. Minakşi alışveriş listesini Vikram’ın elinden alıp, Santos’a verir. Dükkânda son zamanlarda zarar ettiklerini, şimdi alış verişe giderlerse daha da zarar edeceklerini söyleyip, alış veriş listesini Santos’a verir. Santos şöyle der.

“Önemli değil. Ben gider malzemeleri alırım. Vikram sen bana gitmeden önce bu malzemelerin parasını ver!”

Deyince Minakşi şok olur. Sari dükkanında kazandıklarını kimseye vermek istemeyen Minakşi, şimdi ev alış verişini Vikram’ın yapması gerektiğini düşünüp canı sıkılır. Bu sırada içeri Suraj eve girince “Oh kurtulduk para vermekten” der. Santos, Suraj’ı görünce şok olur.

Chavi hemen Suraj’a sarılır. Suraj dükkanın anahtarını almaya geldiğini söyler. Santos eve döndüğünü düşündüğü Suraj’ın sadece anahtarı almaya geldiğini öğrenince, sinirle ev alışverişini yapmak için pazara gider.

21 Kasım Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Kendi Evinde Temizlik Yapar

Suraj dükkanda tatlı yaparken yanına babası gelir. Suraj babasına her şeyin yoluna gireceğine dair güvence verir.

Santos, büyük pazara gider. Bir dükkandan fazla fazla malzeme alırken, Sandiya da tesadüfen aynı dükkana gider. Santos’u görünce yanına gider. Ancak arkasında olduğu için Santos Sandiya’yı fark etmez. Sandiya Santos’un neden bu kadar fazla malzeme aldığını merak eder.

Santos dükkan sahibine alacakları malzemeleri tek tek sıralayınca, Sandiya bunları aklında tutar. Sandiya hemen yan taraftaki satıcıya gidip, aynı malzemeleri tek tek sıralayınca, Santos hem Sandiya’nın sesini duyduğuna şaşırır. Hem de Sandiya iki kişi olmasına rağmen, o kadar fazla malzeme almasına sinir olur.

Sandiya, bu kadar fazla malzeme almasının arkasında ki neden, Santos’un bunu almasında kesin bir sebebi olduğunu, malzemelerin ilerde pahalanacak olması veya malzemenin kaliteli olması gibi birçok sebebinin olabileceğini düşündüğü için Santos’un alacağı kadar malzeme alır.

Mohit ile Emily doktora giderler. Bebeklerinin sağlık durumu hakkında bilgi aldıktan sonra dışarı çıkan Mohit, çok para gittiğini söyler. Emily de bebeğinin sağlığı için gerekli olduğunu söylese de Mohit giderler nedeniyle evlenmekten çok çekindiğini, şimdi giderlerle baş edemediğini söyler.

Sandiya eve gelir. Ocağı yakmak ister. Ancak başarısız olur. Sandiya hemen ocağı aldığı adamı arayıp, bozuk ocak sattığını söyler. Adam da ona içine gaz yağı koyup koymadığını sorunca, Sandiya koymadığını hatırlasa da adama karşı geri adım atmaz.

Sandiya dolabın üzerinde duran gaz yağını fark eder. Onu almak isterken gaz yağının yanında ki ağ, Sandiya’nın üzerine düşer. Sandiya kendisini yakalamış gibi olur. Tam da bu sırada Suraj içeri girer.

“Hayırdır hanım! evde hırsızları yakalamak için antrenman mı yapıyorsun?”

Diyerek şaka yapar. Suraj Sandiya’yı ağdan kurtarır. Suraj acıktığını, yemeği servis etmesini ister. Ancak Sandiya saçma sapan bahaneler uydurup, yemek vermek istemeyince Suraj şüphelenir. Ocağa baktığın da gaz yağı olmadığını görünce meseleyi anlar.

Can Yoldaşım 114 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 115 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

21 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya ile Suraj geceyi çadırda geçirir
 • Suraj ertesi gün kiralık ev tutar
 • Suraj annesinin yanında ki binada boş daire bulur
 • Sandiya, Snatos2un komşusu olur
 • Santos buna sinir olur
 • Mahalleli bu duruma laf eder
 • Sandiya alış verişe gider
 • Santos’un aldığı kadar malzeme alır
 • Santos Sandiya’nın inat uğruna yaptığını düşünür

Can Yoldaşım 114 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 21 Kasım Pazar Can Yoldaşım 114. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 21 Kasım Can Yoldaşım 114 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 115 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 114 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 22 Kasım Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 115 Bölüm fragmanı yayınlanmamıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu