Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 115 Bölüm Özeti (22 Kasım Pazartesi) Yanlış Anlaşılma!

Can Yoldaşım 115 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 22 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım 115 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 115 bölüm özeti
 • 22 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 115 Bölüm Fragmanı
 • 22 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 23 Kasım Salı Can Yoldaşım 116 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 22 Kasım Can Yoldaşım 115 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Minakşi Sandiya ile Suraj’ın bankadan 50.000 Rupi para çektiğini söylerken, Minakşi’nin annesi, Suraj’ın Sandya için 50.000 Rupi değerinde kolye aldığını söyleyecek.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 23 Kasım Salı Can Yoldaşım 116 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 115 Bölüm Özeti

Bölüm Vikram’ın dükkânında başlar. Minakşi Sandiya ile Suraj’ın ağa takılmış ve mutlu hallerini görünce, hemen Vikram’a haber verir. Sandiya ile Suraj sarmaş dolaş olduklarını, mahalleye rezil olacaklarını, Santos’un bu anları görmesi gerektiğini ifade eder. Hemen gidip Santos’u ikaz etmek istese de Vikram kendi işine bakması gerektiğini söyler.

Vikram’ın engellemesi ile Minakşi amacına ulaşamaz. Lakin Santos, Emily ile dışarı çıkar. Minakşi “Dualarım kabul oldu” diye içinden geçirir. Bu sırada Sandiya ile Suraj’ın neşeli hallerini gören Santos’un canı epey sıkılır.

Daisa Santos’un yanına gelir. Mahallenin lafçı komşusu Suraj’ın neden yeni bir eve çıktığını sorar. Santos hem Daisa’ya hem de diğer kadınlara, Suraj’ın birkaç metre ileride yeni bir eve çıktığını doğrular. Tam da bu sırada Suraj gelir. “Et tırnaktan ayrılmaz” diyerek konuya dalar.

Suraj 15 gün içinde yeniden evine, annesinin yanına döneceğini, sadece 15 gün ayrı kalacaklarını açıklar. Mahallenin kadınları neden 15 gün diye sorunca, Suraj da Sandiya’nın 15 gün içinde sınava gireceğini dile getirir.

Kadınlar Suraj’ın sözlerinden sonra şaşkınlıklarını gizleyemezken, Suraj ailesinin iyiliği için ayrı kaldıklarını ifade eder. Kadınlardan biri de aileden ayrılarak nasıl ailenin iyiliği için mücadele etmiş olduklarını sorar. Suraj kadınlara gerekli cevabı verirken, Minakşi de Daisa’nın kucağında ki kendi kızına hasret dolu gözlerle bakar.

Can Yoldaşım 115 Bölüm Özeti (22 Kasım Pazartesi) Suraj Annesine Destek Olur

Mahallenin kadınları oradan ayrıldıktan sonra Santos “Sizi asla önemsemiyor, merak etmiyorum.” Diyerek tepki gösterir. Suraj da kadınların yanlış düşünmesini istemediğini söylerken, Santos eşinin istekleri için evden ayrıldığını, eşinin kuyruğu olduğunu söyler. Minakşi kaynanası Santos’a destek olur.

Santos 4300 Rupilik alışveriş yapar. Faturası da Vikram’a gelir. Minakşi evde Mohit ile Emily’in de kaldığını, onlar da faturayı ödeme konusunda destek vermesi gerektiğini söyler. Vikram eşini haklı bulur. Vikram küçük kardeşi Mohit’den para ister. Faturayı gösterir.

Mohit vermemek için elinden geleni yapar. Suraj da Chavi’nin düğünü için katkıda bulunacağını, masrafları onunda ödemesi gerektiğini ifade eder. Minakşi Suraj evden ayrıldığı için para vermeyeceğini, Vikram’dan anlaşmayı kabul etmemesi gerektiğini söyler.

Sandiya yeni bir eve çıksa da Santos gibi yemek yapamadığı için dert yanar. Suraj da eşine canını sıkmamasını, zamanla güzel yemekler de yapacağını, şimdi bile çok iyi iş çıkardığını söyler. Bu arada Suraj 5 kg kapasiteli tencere alıp almadığını sorar. Sandiya tam 5kg ağırlığında tencereyi aldığını söyler.

Vikram ile Mohit fatura konusunda tartışırken, fatura yırtılır. Minakşi şok olur. Minakşi sinirle paraları yoksa en azından düğünde Emily’e takılan altın ve paralarının olduğunu, o paralardan vermesini isteyince, Mohit ile Emily şok olur. Santos ise tüm bunları uzaktan izler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya, 5 kg ağırlığında ki kabı aldığını söyleyince Suraj gülümser. Ağırlığının değil, kapasitesinin 5kg olmasını istediğini ama ne için istediğini bilmediği için sorun olmadığını söyler. Suraj kabı bir yerde kullanacağını, boşa gitmeyeceğini söyledikten sonra pazar da neler aldığını sorar. Sandiya da aldıklarını tek tek gösterince, Suraj şok olur. Zira iki kişilik bir aile için aldıkları çok ama çok fazladır.

Suraj neden bu kadar alışveriş yaptığını sorar. Sandiya Santos’u alışveriş yaparken gördüğünü, onun aldığı kadar almanın daha doğru olacağını düşündüğünü söyler. Suraj’ın modu düşer. Sandiya iyi yapıp yapmadığını sorar. Suraj iyi yaptın dese de arka planda, Santos Sandiya’yı pazarda gördüğü halde onunla konuşmaması canını sıkar.

Mohit az para kazandığı için evdeki giderleri karşılayamaz. Buna da canı sıkılıp dışarı çıkar. Vikram kardeşinin yerine para vermeyi teklif etse de Minakşi buna karşı çıkar. Vikram yakında Suraj eve geri döneceğini, evin giderlerini de devralacağını açıklar.

Sandiya ile Suraj çanta ile sokaktan geçtiğini gören ve para konusunda konuştuklarını duyan Minakşi, onları gizlice takip eder. Suraj ile Sandiya taksiye binip oradan uzaklaşırken, Minakşi de onları takip etmek için taksiye binip peşlerine düşer. Minakşi, Suraj ile Sandiya’nın bankaya girdiğini fark edince, kesinlikle para meselesi olduğuna kanaat getirir.

Can Yoldaşım 115 Bölüm Özeti (22 Kasım Pazartesi) Yanlış Anlaşılma

Minakşi, Suraj ile Sandiya’nın bankaya girip para çektiğini fark eder. Orada araç kredisi verdiklerini okur. Sandiya kendisine araba aldığını düşünür. Akabinde konut kredisi reklamlarını görünce, evsiz kaldıkları için ev almak maksadı ile kredi çektiklerini düşünür.

Vikram, Mohit’in yerine para vermeyi düşünürken, Emily de altın ve para meselesinden Mohit’in borsa da kaybettiğini herkese söylemeyi düşünür. Santos Mohit’in para verdiği konusunda yalan söyler. Emily bunu fark ederken, Arun da aynı hassasiyeti Sandiya ile Suraj için de yapması gerektiğini ifade eder.

Suraj ile Sandiya bankada. Minakşi ise ikiliyi uzaktan izler. Bankada Sandiya ile Suraj yanlarında duran başka çiftlerin el ele tutuştuklarını görür. Suraj bundan güç alıp, Sandiya’nın elini tutar. Sıra Suraj ile Sandiya’ya gelir. Suraj bir çek verir.

Bankadan Suraj 50.000 rupi çeker. Suraj parayı Sandiya’ya teslim eder. Sandiya da hemen çantasına koyar. Minakşi deste deste paraları görünce gözlerine inanamaz. Sandiya ile Suraj bankadan çıkar. Minakşi saklanır. Bu sırada Abu Dağına giden aracın yanında durunca, Minakşi onların Abu dağına tatile gideceğini zanneder.

Minakşi hemen Rathi evine gelir.

“Ben neler gördüm neler. Sandiya ile Suraj çok mutlu. Bankadan tam 50.000 Rupi para çektiler. Sonrasında Abu dağına gezmeye gittiler. Evden ayrıldıktan sonra çok mutlular!”

Deyince, kimse Minakşi’nin sözlerine inanmaz. Arun, olayları yanlış görmüş olabileceğini söylerken, Santos da inanmadığını dile getirir. Minakşi 100’lük banknotlar halinde deste deste paraları gözleri ile gördüğünü söyler. Santos neden bankaya gittiğini sorar. Minakşi hemen yalan söyleyip, banka çalışanına sari vermek için gittiğini söyler.

Bu sırada Suraj ile Sandiya Ajmer’e gider. Orada Puşkar da olmayan koleksiyon takıların satıldığı kuyumcuya girerler.

Can Yoldaşım 115. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

22 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Arun oğlunun kendisine haber vermeden il dışına gitmeyeceğini, Vikram festival döneminde en çok para kazanacağı zamanda, abisinin tatile gitmeyeceğini söylerken, Minakşi Suraj’ın evden ayrıldıktan sonra çok değiştiğini söyler.

Arun eşi Santos’a dönüp, söylenenlere inanmamasını ister. Mohit kuşkuda kalmamaları için bankayı arayıp, Suraj’ın para çekip çekmediğini teyit eder. Herkes Suraj’ın 50.000 Rupi parayı çektiğini kesin olarak öğrendiklerinde şok olurlar.

Ajmer de Sandiya bir kolye beğenir. Görevli 55.000 Rupi olduğunu söyler. Sandiya başka bir tane seçer. Bu defa 35.000 Rupi olduğunu öğrenir. Suraj ücreti ödemeye gider. Suraj Sandiya’nın ilk beğendiği pahalı kolyeyi, üzerinin farkını vererek alır. Kuyumcu kolyenin üzerinde bazı işlemlerin yapılması gerektiğini söyleyip, kolyeyi akşam 9 da almasını ister.

Santos, Suraj ile Sandiya sadece komşuları olduğunu, onlar hakkında bu kadar fazla konuşmamaları gerektiğini söyledikten sonra herkesin işine bakmasını ister. Arun da Chavi’nin yanına gider. Suraj’ın düşündükleri gibi bir iş yapmadığını söyleyip, kızını teselli eder.

Vikram ile Mohit odalarında, Santos geçerken onların konuşmasına kulak misafiri olur. Suraj’ın evden ayrıldıktan sonra çok değiştiğini, artık evin masraflarını ödeme konusunda hiç ümidinin kalmadığını dile getirir. Santos bunu duyunca içten içe endişelenir.

Birkaç saat sonra Minakşi’nin annesi Rathi evine gelir. Minakşi’ye kolyesini verirken, Sandiya ile Suraj’ı Ajmer de kuyumcu da gördüğünü, orada Suraj, Sandiya’ya 55.000 Rupi değerinde kolye aldığını gözleri ile gördüğünü söyleyince, Rathi ailesi bir şok daha geçirir.

22 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj ile Sandiya Asansör de Kalır

Minakşi’nin annesi adeta yanan ateşe odun atmıştır. Minakşi de Suraj kimseye hesap vermeden para harcadığını söyler. Chavi daha fazla dayanamaz ve Suraj’ın dükkânı aileye aiti olduğunu, Suraj’ı evden gönderirken dükkanında anahtarını almadıkları için pişman olduğunu söyleyince, Santos kızının aç gözlü halini görünce şaşkına döner.

Suraj ile Sandiya asansöre binerler. Kolyeyi Chavi’nin düğünü için aldıklarını, düğünde Chavi’nin boynunda çok güzel görüneceğini söyleyerek sohbet ederler. Rathi evinde tartışma devam ederken evde elektrikler kesilir. Herkes Suraj’ın ödemesi gereken elektrik faturasını ödemediği için ona karşı tepki gösterirler.

Bu sırada Suraj ile Sandiya da asansör da mahsur kalmıştır. Gece geç saatte olduğu için onlara yardım edecek kimse de yoktur. Suraj Chavi’nin düğün öncesinde Rathi evinde son töreni olduğu için oraya gitmesi gerektiğini söyler. Her ikisi de birbirlerine endişeli bakış atar.

Suraj ile Sandiya asansör de mahsur kalırlar. Sandiya yardım bulmaları gerektiğini söyler. Lakin kimse oradan geçmeyince, yardım isteyecek kimseyi de bulamazlar.

Chavi evlenmeden önceki son Ranki şenliğine katılacak. Dolayısı ile ona hediye verilmesi gerektiği için Vikram pahalı hediye vermeyi düşünürken, Emily’in morali bozulur. Santos onu fark edip Emily’e küpe verir. Onu Chavi’ye hediye etmesini ister. Gamsız Mohit buna üzülmesi gerekirken, umursamaz tavırları Emily’i şok eder.

Emily para meselesinde Santos’un gerçeği bildiğini düşünür. Buna rağmen altın kolye vermesi ile bir an yüzü güler. Zira Sandiya’ya yarışı kaybetse de Santos’un sevgisini kazandığını düşünür. Suraj ile Sandiya da hala asansör de ve Suraj kardeşinin son Ranki kutlamasına yetişemeyeceğini düşünüp, çok üzülür.

Can Yoldaşım 115 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 116 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

22 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Minakşi Suraj iel Sandiya’yı görecek
 • Vikram Minakşi’ye kızacak
 • Santos Suraj ile Sandiya’nın mutlu hallerini gerecek
 • Mahallenin kadınları Santos’a hesap soracak
 • Suraj annesine destek çıkacak
 • Suraj ile Sandiya bankaya para çekemeye gidecek
 • Minakşi onları takip edecek
 • Suraj ile Sandiya Ajmer’e gitmek için araca binecek
 • Minakşi Abu Dağına gittiklerini zannedecek
 • Minakşi gördüklerini ailesine anlatacak
 • Suraj ile Sandiya asansör de mahsur kalacak

Can Yoldaşım 115 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 22 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım 115. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 22 Kasım Can Yoldaşım 115 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 116 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 115 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 23 Kasım Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 116 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. gel gelelim 7[24 hindistan seansı yaşamak yorucu bogucu insan oglunu aptallaştırıyor lakin dizi seçme biz türkiye cumhuriyeti kadınlarının hakkı bu hakkı atatürk vermiş kanal 7 de bu haklara uyumlu sıcak bakmak zorunlulugu mevcuttur
  2 adım ileri 100 adım geri olmamalı yamalı olur 2018 kore dizileri takdire şayandı lakin kanal 7 de bu kadar cesaret oldugunu düşünmüyorum ama şaşırta bilir biz büyük güçlü bir kanalız diyorsa kore ve japon dizilerine odaklanmalı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu