Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 116 Bölüm Özeti (23 Kasım Salı) San Anda!

Can Yoldaşım 116 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 23 Kasım Salı Can Yoldaşım 116 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 116 bölüm özeti
 • 23 Kasım Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 116 Bölüm Fragmanı
 • 23 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 24 Kasım Çarşamba Can Yoldaşım 117 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 23 Kasım Can Yoldaşım 116 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj ile Sandiya Chavi’nin Ranki kutlamasına son anda yetişirler” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 24 Kasım Çarşamba Can Yoldaşım 117 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 116 Bölüm Özeti

Santos’un odasında başlar. Odasında ki Ranki kutusuna bakar. Santos’un aklında Suraj bilerek Ranki bandı bağlamaya gelmeyeceğini düşünürken, Arun kesinlikle oğlunun geleceğini, daha önce hiç kaçırmadığını söyler. Santos, kızı Chavi’nin iki erkek kardeşi olduğunu, Suraj’ı beklemelerine gerek olmadığını ifade eder.

Merdivenlere oturan Vikram ile Mohit de Chavi’nin Ranki kutlamasını üstlenme meselesi hakkında tartışırlar. Zira Mohit ondan büyük olarak sorumluğu üzerine almasını isterken, Vikram Ranki kutlamalarında çok para harcandığını söyler. Bu konuşmaları üst katta olan Santos duyup çok üzülür.

Suraj ile Sandiya kilitli kaldıkları asansörden çıkamazlar. Sabaha kadar orada kalırlar. Sabahın ilk ışıkları ile Suraj kendisine gelir. Hemen Sandiya’yı da uyandırır. Suraj asansör kapısını tekmeleyerek açmaya çalışır. Zira Chavi’nin Ranki kutlaması başlamak üzere olduğunu görüp panikler.

Kuyumcunun çalışanı, çıkan gürültüyü duyup merak eder. Bir üst katta asansörden geldiğini görünce hemen oraya gider. Orada bir gün önce kendilerinden altın alan Suraj ile Sandiya’yı görünce şok olur. Ranki kutlamalarından dolayı, tüm dükkânların kapalı olduğunu, dükkanda bir malzemesini unuttuğu için şans eseri geldiğini söyler. Suraj da kuyumcudan kapıyı açtırmasını ister. Hemen çilingir gelip, Suraj ile Sandiya’yı asansörden kurtarır.

Can Yoldaşım 116 Bölüm Özeti (23 Kasım Salı) Suraj ile Sandiya Hala Asansörde

Suraj ile Sandiya hemen oradan ayrılır. Dolmuşa binip Puşkar’a doğru yola çıkarlar. Suraj dolmuş sürücüsünden hızlı gitmesini ister. Chavi de bu sırada üç kardeşi için ranki bilekliği hazırlar. Minakşi, Suraj gelmeyeceği halde neden üç adet bileklik ayarladığını sorar.

Chavi annesine Suraj absinin arayıp aramadığını sorar. Santos da aramadığını söyler. Artık her şey hazırlanır. Lakin Suraj ve yengesi Sandiya hala ortalıklarda yoktur. Daisa Rathi evine gelir. Suraj’ın nerede olduğunu sorar. Bu sırada dışarıda bando takımının sesi duyulur. Daisa şanslı bir kız için düzenlenen tören olduğunu, gençliğinde bu gelenek çok yapıldığını söylerken, Chavi derin bir “Ah” çeker. Bando takıma hangi şanslı kıza geldiğini görmek için tüm Rathi ailesi dışarı çıkar.

Dışarı çıkan Rathi ailesi, Bando takımının başında Suraj ile Sandiya’yı görünce şok olurlar. Arun “İşte benim oğlum” diye gururlanırken, Chjavi tüm bu hazırlıkların kendisi için yapıldığını anlayınca çok mutlu olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj, taşıdığı tahtı yere bırakır. Suraj Santos ile yüz yüze geldikten sonra arkada duran Chavi’nin yanına gidip ona sarılır. Chavi de karşısında çok beklediği abisini görünce çok mutlu olur. Suraj kardeşini taşıması için Vkram’dan yardım ister. Vikram ile Suraj kardeşleri Chavi’yi kollarında taşıyıp tahtın üzerine bindirirler. Mahallede bando takımı eşliğinde bir süre gezdirdikten sonra evin önüne getirir.

Chavi abisinin koluna Ranki bandını bağladıktan sonra Suraj ona kolyeyi gösterir. Tüm Rathi ailesi kolyeyi görünce şok olurlar. Suraj kardeşine duyduğu sevgi kolyeden kat ve kat değerli olduğunu söyler.

Vikram ile Minakşi Chavi’nin karşısına oturur. Vikram kardeşine pahalı bir sari verirken, Mohit cebindeki parasına bakıp canı sıkılır. Bu sırada Emily, Santos’un verdiği küpeleri Mohit’e verir. Mohit küpeleri görünce çok mutlu olur. Chavi, Mohit’in koluna da ranki bandı bağlar. Mohit kendisi almış gibi küpeleri verir.

Can Yoldaşım 116 Bölüm Özeti (23 Kasım Salı) San Anda

Suraj, neden geç kaldıklarını açıklar. Bankadan para çekip, kardeşi Chavi’nin son Ranki kutlamasında takacağı kolyesinin de özel olması gerektiğini düşünüp Ajmer’e gittiklerini, orada kolyeyi aldıktan sonra asansör de mahsur kaldıklarını ve erken gelemediklerini açıklar. Suraj evin giderlerine ve ranki kutlamasında kullanılmak üzere Santos’a para verir.

Tüm meseleler çözüldükten sonra Santos mutfağa gidip yemek hazırlamaya geçer. Suraj ile Sandiya da evden çıkarken, Arun onları durdurur. Suraj kalmak istemediğini söylese de artık aralarında küslüğün olmasını istemediğini, ağız tadı ile kahvaltı yapmalarını ister.

Can Yoldaşım 116. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

23 Kasım Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj ile Sandiya kabul eder ve ellerini yıkamaya gider. Santos hazırladığı kahvaltıyı sefer tasına koyup, Suraj’a teslim eder. Evlerinde rahat rahat yiyebileceklerini söyleyince, Suraj da dahil olmak üzere herkes şok olur. Zira Arun onları eve davet ederken, Santos resmen oğlunu evden kovar.

Suraj ile Sandiya evlerine gider. Suraj son olaydan dolayı canı çok sıkılır. Sandiya da bu durumdan memnun değildir. Suraj annesinin onları geri çağıracağı zamanı beklediğini ama annesi böyle giderse hiçbir zaman çağırmayacağını söyler.

Mohit, Emily’ye altın küpeleri kendisine verdiği için teşekkür eder. Zira ailesinin önünde küçük düşmediğini ifade eder. Emily de Mohit ile arasında ki sorunların çözüldüğünü görünce mutlu olur.

Sandiya evde yemek yaparken dışarıda ağlayan bebek sesi duyar. Dışarı çıktığında Minakşi’nin oğlu Kahna’nın ağladığını fark eder. Arun biberonda su kalmadığını söyleyince, Sandiya hemen evden su getirip Kahna’ya su verir.

23 Kasım Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Minakşi Sandiya'nın Kıyafetini Getirir

Arun Suraj’ın evinde girip Kahna’yı besleyebileceklerini söylese de Santos inadından dolayı, acil işi olduğunu söyleyip ayrılır. Sandiya’nın canı sıkılır.

Minakşi Sandiya’nın terziye gittiğini görür. Bu sırada Diasa’nın gelini de terziye gider. İkisi de terziye yaptırması için kumaş verir. Minakşi terziye gidip içinde neler olduğunu merak eder. Yanlışlıkla Daisa’nın gelinine ait olan çantanın içine bakıp, Sandiya’nın olduğunu zanneder.

Minakşi Sandiya’yı rezil etmek için Daisa’nın yanında, Sandiya’nın giyeceklerini açığa çıkartır. Santos gelini Minakşi’ye kızar. Daisa da yakında polis olacak Sandiya’nın pantolon bile giyeceğini söyler. Bu durum Santos’un canını sıkar.

Sandiya da eve döndüğünde evin her tarafını sineklerin kapladığını görünce şok olur. Onları kovalamak için evde duman bile çıkartır.

Can Yoldaşım 116 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 117 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

23 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya ile Suraj geceyi asansör de geçirir
 • Ertesi gün kuyumcunun çalışanı kurtarır
 • Suraj ile Sandiya dolmuşa binip yola çıkarlar
 • Chavi’nin Ranki kutlamasına yetişirler
 • Suraj pahalı kolyeyi kardeşine verir
 • Santos oğlu hakkında yanlış düşündüğünü anlar
 • Santos annesine kutlamalar sırasında harcaması için para verir
 • Santos oğlu ile kahvaltı yapmak istemez
 • Oğluna sefer tasına yemek koyup, yeni evlerinden yemesini ister
 • Minakşi Sandiya’nın terziye verdiği kıyafetleri çalar

Can Yoldaşım 116 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 23 Kasım Salı Can Yoldaşım 116. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 23 Kasım Can Yoldaşım 116 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 117 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 116 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 24 Kasım Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 117 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. Filiz abla kardeşlerim Kadir dizidan neden ayrildigini yazarmysynyz lütfen lütfen lütfen lütfen 🙏🙏🙏🙏🙌

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu