Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 117 Bölüm Özeti (24 Kasım Çarşamba) Sandiya Orucu Yer!

Can Yoldaşım 117 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 24 Kasım Çarşamba Can Yoldaşım 117 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 117 bölüm özeti
 • 24 Kasım Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 117 Bölüm Fragmanı
 • 24 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 25 Kasım Perşembe Can Yoldaşım 118 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 24 Kasım Can Yoldaşım 117 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya Teji kutlamasını unutup, eşi için oruç tutması gerektiğini unutunca, orucu istemeden yer.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 25 Kasım Perşembe Can Yoldaşım 118 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 117 Bölüm Özeti

Suraj‘ın yanında başlar. Suraj Rathi evinin borusunda damlayan suyu fark eder. Chavi’ye tesisatçı çağırmasını, tesisatçı için gerekli olan parayı de gelip kendisinden almasını ister. Bu sırada Santos gelir. Rathi evinde yaşamayan birisi, Rathi evinde yaşanan sıkıntılar için para vermesine gerek olmadığını söyler.

Suraj, Sandiya’nın aldığı kıyafet ile dalga geçer. Kıyafeti başka birisi ile değişmiş olduğu için Suraj Sandiya’nın son zamanlar da şişmanladığını söyler. Sandiya’nın canı sıkılır. Lakin Suraj’ın şaka yaptığını da çok iyi bilir.

Sandiya Suraj’ın yanına gider. Santos’un Kahna ile dışarıda gördüğünü, evlerine davet ettiğini, zor durumda olmasına rağmen gelmediğini söyler. Suraj bir gün mutlaka geleceği konusunda güvenini yitirmediğini söyler.

Vikram evde yapılan yemeklerin her gün aynı olduğundan şikayet ederken, Minakşi de kaynanası Santos’un Sandiya gittikten sonra gözü hep kendisinin üzerinde olduğunu, en ufak hatasın da bağırıp, kızdığı için söylenir.

Mohit çelik kutuyu açarken onu bozar. Santos oğlunun kutuyu bile açmaya karşı yeteneği olmadığı konusunda dalga geçer. Aslında oğluna hiçbir işe yaramadığını ifade eder.

Chavi girdiği sınav sonucunun açıklandığını söyler. Arun hemen Sandiya’nın sonucunu merak edip, Chavi’ye sorar. Daha önce üçüncü olan Sandiya, şimdi çok daha iyi puanlar almış olması gerektiğini ifade eder.

Can Yoldaşım 117 Bölüm Özeti (24 Kasım Çarşamba) Santos Sandiya'nın Evine Gelir

Minakşi de Sandiya yemek yapmayı ve gelin olmayı bilemese de derslerine karşı çok hassas olduğunu, sınavı kesinlikle geçmiş olması gerektiğini söyler.

Chavi kopya çektiği için başarısız olmuştur. Minakşi de görümcesi ile dalga geçer. Hatta Chavi’yi Sandiya’ya karşı dolduruşa getirmek ister. Yemekleri yapamasa da derslerine çok çalıştığını söyler.

Suraj kendi evine, Sandiya’nın yaptığı yemeği yemeye gelir. Sandiya hem lezzetinin hem de şeklinin çok özel olmasını isterken, yemeğin şekli bozulur. Sandiya’nın canı sıkılır. Suraj durumu fark edip servis etmesini, görünümünden daha çok lezzeti önemli olduğunu söyler.

Sandiya yaptığı yemeği servis eder. Suraj lezzetli olduğunu söyler. Sandiya da bunu mutlu etmek için söyleyip söylemediğini Suraj’a sorar. Suraj da lezzetli olduğunu ama daha lezzetli olması için bazı püf noktalarının olduğunu söyler. Suraj Sandya’nın yaptığı yemeği yeniden kendisi yapıp, ona nasıl daha iyi yapacağı konusunda aşçılık dersi verir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Minakşi çamaşırları toplarken uzakta bir kadın görür. Gece elbisesi giydiğini görünce, mahalle de bunu bir tek Sandiya’nın giyeceğini düşünür. Bunu Santos’a söylemeyi düşünür. Lakin gözleri ile gördüğü kişiyi delilleri ile kanıtlaması gerektiğini düşünür. Gizlice Chavi’nin odasına gidip telefonunu çalar. Hemen çamaşır astığı yere bakar. Lakin aynı kadını bir daha göremez. Minakşi de gizlice Suraj’ın evine gidip, video çekmeyi düşünür.

Santos odasında uyumaya çalışsa da bir türlü başaramaz. Zira Daisa’nın Sandiya için sarf ettiği o sözler canını sıkar. Sandiya Polis olduğunda, erkekler gibi pantolon bile giyeceğini söyleyip dalga geçmiştir. Santos bir türlü uyuyamaz. Sandiya ile Suraj da Santos’un akşam 10’a kadar gelmesi gerektiğini konusunda konuşurlar.

Suraj son dört dakika kaldığını söyler. Minakşi Santos’dan habersiz gece kıyafeti giyen Daisa’nın gelinini Sandiya zannedip, bunu çekmek için Suraj’ın evine giderken, Santos da sonucu vermek için yola çıkar.

Santos Sandiya’nın kapısına kadar gider. Ancak evden ayrıldıkları anı düşününce canı sıkılır. Zili çalmadan yeninden ayrılmak isterken, kıyafeti kapıya sıkışır. Sandiya da sesini duyup hemen kapıyı açar.

Sandiya kapıyı açar açmaz karşısında Santos’u görünce çok mutlu olur. Hemen ona sarılır. Suraj’a annesinin geldiğini söyler. Sandiya Santos’un geldiğini ve kendilerini kabul ettiğini söylerken, Santos onları Rathi evine götürmek için ya da mevcut durumu kabul etmek için gelmediğini, sadece eve gelen sınav sonuç belgesini getirmek için geldiğini açıklar.

Santos geldiği gibi Suraj’ın evinden gider. Suraj’ın canı sıkılsa da Sandiya sınav sonuç belgesini Chavi ile ya da Chotu ile gönderebilme imkanı varken, kendi istediği ile akşam bu saatte boşuna gelmediğini söyler.

Can Yoldaşım 117 Bölüm Özeti (24 Kasım Çarşamba) Sandiya Orucu Yer

Minakşi Rathi evinde Sandiya’nın sınav sonucuna ait belgeyi arar. Lakin bulamaz. Santos da kendisi Sandiya’ya vermeye gittiğini itiraf eder.

Santos, Minakşi’ye açıkça Sandiya’nın sınav sonucunu kapıdan verdiğini söylerken, Minakşi de Sandiya’nın giydiği kıyafeti dolaylı olarak Santos’a sorup, onun ağzından laf almaya çalışır.

Minakşi Sandiya’nın kıyafetlerini dolaylı yoldan sorarken, Santos da Sandiya’nın polis olma hayallerini ve dersleri hakkında soru soruduğunu zannedip, ona göre açıklama yapar. Santos “istediği gibi davranabilir” der. Minakşi, Sandiya’nın açık kıyafetler giydiğini ve buna da Santos’un onay verdiğini zanneder. Oysa Santos Sandiya’nın polis olma hayali hakkında konuşur.

Santos’un eve girmeden sınav sonucunu vermesi, Sandiya’nın canın sıkar. Lakin bunu Suraj’a belli etmez. Suraj da Sandiya’nın merak bile etmediği sınav sonucunu açar. Sandiya 80 almıştır. Suraj daha önce çok daha iyi aldığını ama şimdi 80 alarak eskiye nazaran gerilese de sınavı geçtiğini söyler.

Suraj Sandiya’nın okuldan mezun olduğunu, polis akademisine başvurabileceğini söyler. Erkenden yatıp, yarın polis akademisine gidip başvurması gerektiğini söyler. Lakin Sandiya’yı bir türlü uyku tutmaz.

Ertesi gün Santos erkenden kalkıp dua eder. Biraz sonra Minakşi komik kıyafetler gelir. Santos onu görünce şok olur. Gelinine kızar.

“Bu ne hal gelin!”

Deyince, Minakşi de akşam insanlar istediğini yapabilir dediğini o sözlerini hatırlatır. Santos ona Sandiya’nın polis olma meselesinden bahsettiğini söyleyince, Minakşi yanlış anladığını fark eder. Hemen Santos’dan özür diler. Santos hemen gidip üzerini değiştirmesini ister. Minakşi de bu anlara şahit olur. Gülmekten kendisini alamaz. Minakşi kendisini aşağılanmış hisseder. Emily’in ona gülmesinin intikamını almaya yemin eder.

Can Yoldaşım 117. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

24 Kasım Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya sabah erkenden evlere su verildiğini ama sabah 8 de uyanabildiğini için suyun verilme zamanını geçirir. Suraj’a durumu anlatır. Suraj dışarıda ki çekmeden halledeceğini söyler. Suraj dışarıda ki çekmeden su doldururken, Daisa ve mahallenin kadınları bunu fark eder. Sandiya’nın geç kalktığını, başında bir büyüğü olmadığını söyleyip, Santos’a laf çarpar. Santos’un canı sıkılsa da karşılık vermez.

Santos yakında Tej kutlamaları olduğunu, Suraj için önemli olduğunu, sabah kalkmayı unutan Sandiya bunu çoktan unutmuş olması gerektiğini düşünür. Bir şekilde Tej kutlamasını Sandiya’ya hatırlatmayı düşünür.

Santos, Sandiya’ya Tej kutlamasını hatırlatmayı düşünürken, bu konuna Suraj’ın bir adam ayarlamaya çalıştığını fark edince, Suraj’ın Tej konusunda bilgisi olduğunu, dolayısı ile Sandiya’nın da bilgisi olduğunu düşünür. Sandiya polis akademisi sınavlarına girmek için acele ile evden çıkar. Suraj eve geldiğinde takvimde Tej bayramını olduğu tarihin işaretlenmiş olduğunu görür.

Tej kutlamaları için Rathi evinde hazırlıklar yapılırken, bayanlar da oruç tutar. Minakşi bir gün önce düştüğü duruma gülen Emily’den intikam almak için kendi yaptığı baharatlardan tatması konusunda ısrar eder.

24 Kasım Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Sınava Başvurur

Emily baharatların tadına bakacağı sırada Minakşi hemen Santos’a gidip şikayet eder. Eşi için oruç tutması gereken Emily’in oruç tutmadığını söyler. Emily de bilgisi olduğunu, baharatın tadına kendisinin bakmadığını söyler. Emily Santos’a ise baharatların tadına bakmasını Minakşi istediğini söyleyince, Santos gelini Minakşi’ye kızar. Zira Emily başka bir dinden olduğu için gelenekleri ve kendi dinleri hakkında bilgisi olmadığını söyler.

Sandiya polis akademisinin sınavlarına girmek için sınav merkezine gidip başvuruda bulunmak için sırada bekler. Erkenden geldiği için karnı acıkır. Ancak Tej bayramı olduğundan da haberi yoktur.

Santos terziye gider. Gecelikleri kimin sipariş ettiğini öğrenmeye çalışır. Sandiya’nın değil, Diasa’nın gelini sipariş ettiğini öğrenir.

Sandiya çarşıdan gelip hemen evde yemek hazırlamaya geçer. Evde tören yapacak din görevlisi gelir. Sandiya görevliyi işi olduğunu söyleyerek içeri almaz. Ocak da yemek yandığını söyler. Görevli hem kendisini davet edip hem de kendisini neden kovduklarını anlamaz.  Rathi evinde Tej kutlaması yapılır.

Suraj, Rathi ailesinin Tej kutladığını fark eder. Böylesi bir günde Sandiya orada, Rathi evinden olması gerektiğini ama Sandiya’nın orada olmadığını düşünüp canı sıkılır.

Suraj dükkândan eve gelir. Sandiya’ya hazırlanmasını söyler. Suraj hala hazır olmadığını gördüğü Sandiya’ya neden hazırlanmadığını sorar. Sandiya da ne için hazırlanacağını sorar. Suraj Tej festivali olduğunu, tüm kadınlar Tej kutlaması yaptığını açıkladığı anda, Sandiya şok olur. Zira orucunu çoktan bozduğunu fark eder. Sandiya orucu istemeden yemiştir.

Suraj’a gerçekleri söylemek isterken Daisa içeri girer. Hala Sandiya’nın hazır olmadığını söyleyip dalga geçer. Daisa kendi gelinine Sandiya’yı hazırlamasını söyler. Suraj festivale gitmek için dışarı çıkar. Sandiya gerçekleri ona söylemek istese de Daisa’nın gelini Sandiya’yı durdurup, üzerini değiştirmesini ister.

Can Yoldaşım 117 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 118 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

24 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Rathi, evine akan boru için tesisatçı çağırmak ister.
 • Santos buna karşı çıkar
 • Chavi ile Sandiya’nn sınav sonucu gelir
 • Chavi sınavda kopya çektiği için kalır
 • Sandiya 80 puan alır
 • Minakşi çamaşır asarken gece elbisesi giyen bir kadın görür
 • Minakşi bu elbiseyi Sandiya’nın giydiğini düşünür
 • Santos Sınav sonucunu vermek için Suraj’ın evine gider
 • Sandiya ve Suraj Santos’un gelmesine sevinirler
 • Sandiya Teji festivalini unutur
 • Sandiya orucu yer (Oruç tutması gerektiğini bilmiyor)

Can Yoldaşım 117 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 24 Kasım Çarşamba Can Yoldaşım 117. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 24 Kasım Can Yoldaşım 117 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 118 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 117 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 25 Kasım Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 118 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. harbi mi diziyi biz insanlar seçemiyoruz istedigimizi ala alamıyoruz bizleri ayakta uyutmaya çalışan kanal 7 kendi başarısızlıklarını başarılı göstermeyi fazla sevmeye başlamıştır insanlar kanal dan sıkılmaya başlayacak sonunda dayıyolar hindistan dizilerini hiç insanları düşünmüyorlar japon dizilerimiz var
  2 sezon Mischievous Kiss: 1 sezon itazura na kiss Love in Tokyo
  china çin dizilerinide görmezden gelmeyin fantastik dizileri ve normal dizileri karma haliyle
  the enternal love 2 sezonu verilmeye deger 3 sezon ala verilmemeli.. Truth or Dare.. She is the One.. Hello Mr. Gu..
  My Little Happiness…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu