Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 118 Bölüm Özeti (25 Kasım Perşembe) Sandiya’nın Dürüstlüğü!

Can Yoldaşım 118 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 25 Kasım Perşembe Can Yoldaşım 118 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 118 bölüm özeti
 • 25 Kasım Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 118 Bölüm Fragmanı
 • 25 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 26 Kasım Cuma Can Yoldaşım 119 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 25 Kasım Can Yoldaşım 118 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya Oruç tutmadığını açıklar” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 26 Kasım Cuma Can Yoldaşım 119 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 118 Bölüm Özeti

Santos’un plan yapması ile başlar. Kendi gelini hakkında atıp tutan Daisa’dan intikam almak isteyen Santos, terzinin çantasının içinde kıyafetleri açığa çıkartır. Daisa bir önceki gün dalga geçtiği kıyafetler kendi gelininin kıyafetleri olduğunu anlayınca canı sıkılır. Daisa da dolaylı yoldan Sandiya’nın evden ayrılıp, kendisine yeni bir ev tutmasını anlatıp, Santos’un canın sıkar.

Suraj, Dilip’in ailesiyle birlikte gelir. Dilip ve ailesi ile Santos selamlaşır. Dilip’in annesi Sandiya’nın polis olma sürecini sorar. Bu sürece katkı verdiği için Santos’u tebrik edip, böylesi ileri görüşlü bir aileden kız aldıkları için çok mutlu olduğunu söyler.

Sandiya Suraj’a oruç tutamadığını söylemek istese de bir türlü Suraj ile baş başa konuşacak fırsatı bulamaz. Dilip’in annesi evlilik tarihini artık kesinleştirmek istediğini söylerken, Santos da Hindu takviminde düğün tarihi olmadığını, bu süreç geçirdikten sonra belirleyeceklerini söyler.

Sandiya Suraj’ı telefonla arayıp konuşmak ister. Oruç tutamadığını, bir an dalgınlıkla unuttuğunu söylemek istese de bu sırada Emily’in ailesi gelir. Suraj hemen onu içeri buyur eder. Sandiya ile yine konuşamaz.

Emily’in annesi Emily’e gizlice hamile halde nasıl oruç tutabildiğini sorar. Emily de ömür boyu bir arada yaşayacağı eşi için oruç tutmak ona iyi geldiğini söyler. Bunu sözleri gizlice dinleyen Santos gelininin söyledikleri karşısında duygulanırken, Sandiya da bu sözleri işitip, kendi halinden utanır.

Can Yoldaşım 118 Bölüm Özeti (25 Kasım Perşembe) Sandiya Gerçekleri Söyler

Daisa tüm Rathi ailesini poja yapmaya çağırır. Sandiya kendi durumunu bir türlü Suraj’a söyleyemediği için ne yapacağını bilemez. Herkes ile birlikte poja yapmak istese de bu hem eşine hem de inandığı dine saygısızlık olacağını düşünür.

Emily, Sandiya’yı pooja için çağırır. Sandiya ona oruç tutmadığını söyler. Emily şok olur. Santos’un çok önem verdiği bu orucu nasıl olurda unutursun diye sorar. Sandiya da yanlışlıkla unuttuğunu söylerken, Emily 15 gün içinde Santos’un evine geri gelmeye planlarken, Santos bunu öğrendiğinde, asla onu (Sandiya’yı) affetmeyeceğini söyler. Emily bu meseleyi dışarıdakilere asla söylememesini ister. Zira gerçekleri öğrendiklerinde, onun üzerine geleceklerini söyler.

Tüm bayanlar tek tek poja yapar. Santos da gelinlerinin poja yapmasını izlerken, Sandiya’nın elinde arti tepsisi olmadığını fark eder. Emily’den Sandiya’nın tepsi almasını ister. Sandiya gerçek ile yalan arasında kalır. Sandiya sonunda herkesin içinde poja yapmayacağını söyleyince, herkes şok olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Minakşi, Sandiya’ya kesinlikle poja yapması gerektiğini, sonrasında orucunu açabileceğini söyler. Sandiya bugün oruç tutmayı unuttuğunu söyler. Mahallenin kadınları, zeki bir kızın böylesi önemli bir tarihi unutmasına şaşırdıklarını söyler.

Mahallenin kadınları, Santos’un bir diğer gelini ve başka dinden olmasına rağmen unutmadığını ama Sandiya’nın unuttuğunu söyleyip, ona kızarlar. Bu arada Emily’i de takdir ederler.

Minakşi, ders çalışmak, sınav kazanmak ya da yarışmada birinci olmak için her şeyi yapan Sandiya, eşi için oruç tutmaya gelince hemen onu unuttuğunu söyleyip, ortalığı bir kat daha karıştırır. Santos hemen Minakşi’yi susturur.

Santos, Suraj’ın hatası olduğunu, din görevlisini eve çağırırken, neden Sandiya’yı haberdar etmediğini söylerken, Sandiya din görevlisinin eve geldiğini ama başka bir nedenden dolayı geldiğini düşünüp, üzerinde durmadığını, tamamen kendi hatası olduğunu söyler.

Can Yoldaşım 118 Bölüm Özeti (25 Kasım Perşembe) Sandiya'nın Dürüstlüğü

Birkaç dakika önce Santos’un dalga geçtiği Dasia, bu defa bu fırsatı kaçırmaz. Santos 15 gündür Tej festivalini tüm mahalleye hatırlatırken, kendi gelininin unuttuğunu söyler. Suç gelini Sandiya’nın değil, Santos’un olduğunu, zira Minakşi ya da Chavvi’ye söyleyip, Sandiya’yı bu tarihten kolayca haberdar edebileceğini dile getirir.

Sandiya evine gider. Dışarıda eşlerini besleyen insanları görünce, Suraj’ın da bunu hak ettiğini ama Suraj’a gerektiği gibi oruç tutmadığı için ağlar. Suraj onun yanına gelir. Unuttuğunu, kasti bir niyeti olmadığını bildiğini söyler. Sandiya hem eşine layık bir eş olamadığını hem de kaynanası Santos’a karşı hep hata yaptığını söyler.

Sandiya dinen bu hatası affettirmek, mahallenin kadınlarında karşı hem Suraj’ın onurunu korumak hem de Santos’un sevgisini yeniden kazanmak için bir yol olup olmadığını sorar. Suraj biraz düşündükten sonra yapabilecekleri bir şey olduğunu söyler.

Can Yoldaşım 118. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

25 Kasım Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Dilip’in annesi Santos ile konuşur. Sandiya istemeden yediği açık olduğunu, bu kadar insanın içinde yalan söyleyip, poja töreni yapabilecek imkânı ve fırsatı varken, bunu açıkça söylemesi onun kalbinin temizliğinden kaynaklandığını söyler. Sonrasında Sandiya’yı affetmesini ister. Bu sırada Santos Minakşi’nin sözlerini hatırlar.

Santos din görevlisine gidip Sandiya’nın eşi adına oruç tutmdığını, bunu düzeltmenin bir yolu olup olmadığını sorar. Din görevlisi de yolu olduğunu, gelinin ve oğlunu yanına göndermesini ister. Bunu duyan Santos rahatlar.

Suraj kendisi için oruç tutması gereken Sandiya’nın unutması üzerine bunu telafi etmenin bir yolunu bulur. Eşi Sandiya’ya şöyle der.

“Sandiya, Savitri Maata tapınağına gidip, basamakları tek tek tırmanacaksın. Bu havada bana buz bulacaksın. O zaman tüm problem çözülecek”

Diyerek Sandiya’nın yapması gerekenleri tek tek anlatır. Sandiya hemen tapınağa gitmek için can atar. Ancak Suraj Sandiya ile dalga geçmek maksadı ile söylediğini, bu sıcakta buzu nereden bulacağını söyler. Oruç tutmanın bir çözümü olmadığını açıklar. Santos kapıdan gizlice Suraj’ın konuşmalarını dinler.

Ertesi gün mahallenin kadınlarından biri gelininin desteği sayesinde kızını evlendirdiğini, bunun için teşekküre geldiğini söyler. Herkes Sandiya’nın yardım ettiğini düşünürken, kadın Emily’in yaptığı makyaj ile olduğunu, ona teşekkür etmek istediğini söyleyip para verir. Minakşi hemen parayı kapar. Mohit ile para yüzünden tartışırken, Santos paraya el koyar.

25 Kasım Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Santos'un Sözlerini Duyar

Vikram, komşuları Agarwal ve ailesinin artık Mumbai’ye taşındığını, dükkanlarını da satılığa çıkardığını, bu dükkanı almaları gerektiğini söyler. Minakşi de üç erkek kardeş el ele verip, dükkanı ucuza kapatmaları gerektiğini söyleyince, Santos yakında kız kardeşleri Chavi evleneceğini, üç kardeş el ele verip, Chavi’nin düğününü yapmaları gerektiğini söyler. Bu sırada içeri Suraj girer. Suraj neye ihtiyaçları olduğunu sorar. Santos hiçbir şeye ihtiyaçları olmadığını söyler.

Vikram ile Minakşi dükkanda, satılığa çıkarılan dükkanı almaları konusunda konuşurlar. Minakşi evin en gözdesi Suraj’ın bir günde kapı dışarı edildiğini, bir gün bu kendi başlarına geldiğinde ellerinde bir dükkan kalması gerektiğini söyler.

Mohit ofisten eve gelirken boşalacak dükkana Emily için güzellik salonu açıp, Puşkar da çok meşhur bir yer olacağını düşünür. Bu durumu Emily ile paylaşır. Emily de Vikram’a Santos’un kızdığını söylese de Mohit dükkanı açma konusunda oldukça kararlıdır.

Mohit ile Emily, Santos’a güzellik salonu hakkında ki düşüncelerini paylaşırlar. Santos bunun iyi bir fikir olduğunu kabul eder. Ancak Chavi’nin evlenme tarihi yaklaştığını ve paraya ihtiyaçları olduğunu söyler.

Vikram, Suraj’ın dükkanına gelir. Yakında boşalacak olan komşunun dükkanının alma konusunda yardım ister. Chavi’nin evlilik parasını alamayacaklarını söyler. Vikram kendisine kredi vermedikleri için Suraj adına borç alıp, bu parayı Minakşi’nin ödeyeceklerini söyler. Bu sırada Sandiya dükkâna gelir. Suraj meseleyi Sandiya da anlatır. Sandiya kardeşine yardım etmesi gerektiğini söyleyip, Vikram’a destek olmasını ister.

Mahallenin çocukları sapanla oynar. İçlerinden birisi sapanla taş atıp, Suraj’ın balkonda duran yağ tenekesini deler. Birkaç dakika sonra da borudan yağ akmaya başlar. Mahalleli birbirlerini adeta parçalarcasına, borudan akan yağı toplamaya başlar.

Daisa, Suraj’ın yağ tenekesi olduğunu bildiğini ama Sandiya’nın hala malına sahip çıkmadığını alaycı bir dille söyler. Sandiya hemen müdahale edip, yağın aktığı tenekeyi eve getirir. Sandiya Rathi evine gider. Kapıdan girmeden Santos’un konuşmalarını duyar. Santos Sandiya’nın evden ayrıldıktan sonra kendisine her gün laf getirdiğini, evde yemek bile yapamadığını, oğluna bakamadığını sert bir dille Arun’a söyler. Bu konuşmaları Sandiya duyunca canı sıkılır. Ertesi gün Sandiya bilerek Suraj’a lekeli gömlek giydirir. Zira evde Sandiya Suraj’a bakamadı imajı vermek ister. Bu konunda da kısmen başarılı olur.

Can Yoldaşım 118 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 119 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

25 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Suraj’a oruç tutamadığını söylemek ister
 • Sandiya Suraj’a oruç tutamadığını açıklayamaz
 • Tüm mahallenin kadınları Tej pojası yapar
 • Snadiya herkesin içindne oruç tutmadığını açıklar
 • Herkes Sandiya ile dalga geçer
 • Santos buna sinir olur
 • Suraj karısını savunur
 • Dilip’in annesi Chavi’nin düğünün ayarlamak ister
 • Santos Hindu takvimine göre zamanları daha olduğunu söyler
 • Çocuklar Sapanla yağ tenekesini deler
 • Santos yağ tenekesine koruyamayan Sandiya’yı suçlar

Can Yoldaşım 118 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 25 Kasım Perşembe Can Yoldaşım 118. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 25 Kasım Can Yoldaşım 118 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 119 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 118 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 26 Kasım Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 119 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu