Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 119 Bölüm Özeti (26 Kasım Cuma) Karını da Al Çık Evimden!

Can Yoldaşım 119 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 26 Kasım Cuma Can Yoldaşım 119 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 119 bölüm özeti
 • 26 Kasım Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 119 Bölüm Fragmanı
 • 26 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 27 Kasım Cumartesi Can Yoldaşım 120 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 26 Kasım Can Yoldaşım 119 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Satılık dükkan meselesinden dolayı, Rathi ailesi birbirine girer.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 27 Kasım Cumartesi Can Yoldaşım 120 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 119 Bölüm Özeti

Sokakta başlar. Sandiya sokakta sebze satan adamın yanına gelir. Sebzelerin fiyatını sorar. Satıcı da 15 rupi olduğunu söyleyince, Sandiya çok ucuz olduğunu ifade eder. Bu sırada yanında onun gibi sebze satın almak isteyen kaynanası Santos sinirlenir.

Sandiya nerde çürük, bozulmuş sebze varsa onları tek tek seçip alır. Santos da oğluna çürük sebze yedireceği için endişelenir. Sandiya hem çürük sebze alır. Hem de adama çok para verir. Santos da “oğlumun parasını boşa çarçur ediyor” diye içinden geçirir. Aslında tüm bunlar Sandiya’nın bir oyunudur. Zira Suraj’a evde tek başına bakamadığını hissettirip, anne ile oğlu kavuşturmak ister.

Birkaç saat sonra altın kolye satan bir adam gelir. Sandiya’ya kartını verdikten sonra Chavi’nin evini sorar. Sandiya da Chavi’nin kaldığı Rathi evini gösterir. Kuyumcu Chavi’ye bir kolye gösterir. Kuyumcuda unutulan kolye olduğunu, kendilerine ait olup olmadığını sorar. Santos da kendilerine ait olmadığını söyleyip adamı gönderir. (Kuyumcu kendi dükkanında unutulduğunu bahane edip Santos’un güvenini kazanmak ister.)

Can Yoldaşım 119 Bölüm Özeti (26 Kasım Cuma) Santos Oğluna Gizlice Yemek Yapar

Sandiya ile Chotu bir plan yapar. Santos kapının önünden geçerken, Chotu’un eline sefer tası verip, öğle yemeği çok yandığını, yenecek hali kalmasa da mecburen Suraj’a gönderdiğini söyler. Santos bunu duyar. Oğlunun yemeden içmeden kesildiğini düşünürken, Sandiya da evde akşam Santos’un Suraj için yemek göndereceğini düşünür.

Santos pencereden Suraj’ın dükkânına bakar. Suraj Sandiya’nın gönderdiği yanık yemeği henüz yemediğini fark eder. Oğlunun aç kaldığını düşünür. Tıpkı Sandiya’nın sefer tasına koyduğu gibi lezzetli yemekleri koyar. Sandiya’nın sefer tası ile değiştirmeyi düşünür. Evden gizlice yemeği çıkaran Santos, Sandiya’nın yaptığı yemekle kendi yemeğini değiştirir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos, Sandiya’nın yaktığı yemeğe bakıp sinir olurken yanına Emily gelir. Emlakçı ile konuştuğunu, geriye sadece para meselesi kaldığını söyler. Santos oğlunun aç kalıp kalmayacağını düşünürken, Emily’in dükkan meselesi açmasına sinir olur. Buna rağmen emlakçıya gideceğini söyler. Suraj öğle yemeğini yerken onu eşi Sandiya’nın değil, Santos’un yaptığını hemen anlar.

Suraj, yemeğin Santos tarafından yapıldığını Sandiya’ya söyler. Sandiya da Santos’u kandırmak için neler yaptığını tek tek anlatır. Sabah gömleğinde leke görmesi, akabinde satıcıdan kötü sebzeleri satın alması, yanmış yemek yapmasını hep Santos’a hissettirdiğini, şimdi Santos da gönlü razı gelmeyip yemekleri değiştirdiğini söyler.

Minakşi emlakçı ile görüşmek için Kahna’yı Emily’e emanet etmek istese de Mohit ve Emily de doktora gidecekleri konusunda yalan söyleyip, emlakçının yanına giderler. Mohit ile Emily’in dükkan açmasını isteyen Santos da Mohit ile Emily’in yanına gelir.

Can Yoldaşım 119 Bölüm Özeti (26 Kasım Cuma) Karını da Al Çık Evimden

Emlakçı, dükkanın bedelini 3 lakh olarak açıklar. Mohit bu bedeli çok bulur. Suraj ve Sandiya ile Minakşi ile Vikram da emlakçıya gelir. Emlakçı iki müşteriyi yan yana oturmasına izin vermez. Diğer gelenleri yan odaya almalarını ister.

Dükkanın çok talibi olduğunu söyleyip pazarlığı kızıştırır. Emlakçı bir yan odaya gidip fiyat artırır, sonra bir diğer odaya gidip başka fiyat söyler. Kısaca her defasında karşı tarafın daha fazla verdiğini söyleyip, yüksek gelir elde etmek isterken, Suraj meblağı yüksek bulur. Aile büyüklerine sorup, öyle geleceklerini söyler. Santos da düşündükten sonra karar vereceklerini açıklar. Emlakçı yarına kadar mühlet verip, erken gelen dükkanı alacağını söyler.

Dükkan çıkışında Suraj, Sandiya, Mohit ve Minakşi ile Santos, Emily ve Mohit karşılaşır. Emlakçı dükkânı almak isteyen diğer taraf olduğunu söyleyince, Santos sinirden deliye döner. Suraj aynı aileden olduklarını söyler. Vikram’ın Suraj’a karşı yalan söylediği ortaya çıkarken, Vikram da Mohit’in de bu dükkan için istekli olduğunu anlar.

Can Yoldaşım 119. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

26 Kasım Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Vikram, Santos’a dükkânı satın almayı ilk kendisi teklif ettiğini ama o zaman Chavi’nin düğünü olacağını bahane ettiğini söyler. Sonrasında ellerinde başka para olmadığını, Chavi’yi evlendirmeleri gerektiğini söylerken, neden şimdi Mohit için aynı dükkanı almaya çıktığını sorar. Santos sesini çıkaramaz. Zira bu alışverişten Vikram’a haber vermemiştir. Vikram da Mohit’in bu dükkanı alacağını Suraj’a haber etmemiştir.

Minakşi bir taraftan, Mohit bir taratan sokak ortasında laf kavgasına başlarlar. Minakşi evin giderlerini ödeyecek parası bile olmayan Mohit’in nasıl oluyor da dükkân almak için niyetlendiğini sorgular. Mohit de kredi çekip alacağını söylese de Minakşi, kim güvenir de Mohit’e kredi verir. Diyerek dalga geçer. Minakşi, yere oturup ağlar. Laf arasında Suraj’dan para alacağını bile söyleyince, Santos sinirlenir. Olay yerini hızlı adımlarla terk eder.

Rathi ailesi hep birlikte eve döner. Suraj sokak ortasına tartıştıkları için Vikram, Mohit ve Minakşi’ye kızar. Annesini küçük düşürdükleri için ondan özür dilemesini isterken, Santos sinirden deliye döner. Bu işlerin en başında kendisi olduğunu, evden ayrıldıktan sonra evde birlik ve düzen kalmadığını, aynı dükkanı almak için gizli gizli plan yapan kardeşlere dönüştüklerini söyler. Suraj öyle olmadığını söylemeye çalışsa da Santos şöyle der.

“Karını da al evimden çık. Bu eve ne bayram da ne de başka bir mazeretle sakın ha sakın girme!”

Diyerek Suraj’ı evinden kovar. Suraj gözleri yaşlı bir şekilde evden ayrılır. Sadece bununla da kalmayıp, Suraj ile Sandiya ile konuşan olursa, onları da evden atacağını söyler. Son sözü olarak da emlakçının sattığı dükkânı hiç kimsenin satın alamayacağını sert bir dille söyler.

Suraj ile Sandiya evlerine giderler. Suraj annesinin söylediklerini düşünüp çok üzülür. Sandiya da eşine moral verip, üzülmemesini ister.

26 Kasım Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Emlakçıda Rathi Ailesi Tartışır

Suraj yeniden Rathi evinde bir arada yaşayacakları günü iple çekerken, bu yaşadıkları olayla birlikte aynı çatı altında yaşama hayalide suya düştüğünü, bir daha asla aynı evde kalamayacaklarını söyler. Sandiya söz verdiği gibi 15 gün dolmasına sadece 9 gün kaldığını, sabırla beklemesi gerektiğini ifade eder.

Ertesi gün Arun Suraj’ın evine gelir. Suraj babasını görünce çok mutlu olur. Arun şöyle der.

“Burada Suraj’ın babası ya da Sandiya’nın kayın babası olarak değil, tatlı dükkânın sahibi ve Santos’un eşi olarak geldim. Santos sizden kira istiyor!”

Deyince Suraj şok olur. Suraj kiranın tamamını verir. Arun oğlunun verdiği paranın yarısını geri ona verir.

“Santos oğlundan kira almıyor. Karşısında duran adamdan kira alıyor. Dolayısı ile yarısını geri veriyorum!”

Deyince, Sandiya şok olur. Zira asıl laf Sandiya’ya gider. Sandiya ile evlendikten sonra değişen Suraj’dan kira alan Santos, eski bildiği oğlu Suraj’dan para almadığını Arun aracılığı ile iletmiş olur.

Suraj gün boyu annesini görmek istese de Santos bir türlü dışarı çıkmaz. Gün bitimine yakın Chotu ve arkadaşları Rathi evinin canımı bilerek kırarlar. Santos sinirle dışarı çıkar. Suraj da bu sırada annesini görmüş olur.

Can Yoldaşım 119 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 120 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

26 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Santos’u sinir eder
 • Sandiya Suraj’a bakamıyor imajı verir
 • Santos gizlice oğluna yemek yapar
 • Suraj bunu öğrenince çok mutlu olur
 • Viram Suraj ile birlikte Emlakçıya gider
 • Mohit ile Snatos da emlakçıya gider
 • Santos aynı dükkanı iki kardeşin alacağını öğrenir
 • Minakşi Suraj’ın desteği ile alacağını açıklar
 • Santos oğlu Suraj’a kızar
 • Suraj’ı evinden kovar
 • Santos sahte altın satın alır
 • Santos dolandırıldığının farkında değil

Can Yoldaşım 119 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 26 Kasım Cuma Can Yoldaşım 119. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 26 Kasım Can Yoldaşım 119 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 120 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 119 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 27 Kasım Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 120 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu