Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 12 Bölüm Özeti (11 Ağustos Çarşamba) Suraj’ın Yardımı!

Can Yoldaşım 12 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 11 Ağustos Çarşamba Can Yoldaşım 12 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 12 bölüm özeti
 • 11 Ağustos Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 12 Bölüm Fragmanı
 • 11 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 12 Ağustos Perşembe Can Yoldaşım 13 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 11 Ağustos Can Yoldaşım 12 Bölüm Özeti vererek konuya başlayalım.

=> 12 Ağustos Perşembe Can Yoldaşım 13 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 12 Bölüm Özeti

Sandiya helva yapması ile başlar. Vikram bu sırada annesinin yanına gelip dışarı da işlerin yoğunlaştığını söyler. Kısaca Meenakshi’yi evdeki işlerden kurtarmak için bir oyun tertipler. Chaturi’nin Vikram’a yardım etmesini ister. Ancak Chaturi çok fazla okuma yazma bilmediği için kararsız kalır. Bu sebeple Meenakshi’nin gitmesini söyler. Bu sırada mutfakta helva yapan Sandiya çelik kapları yere düşürür. Santos sinirlenir. Sinirle mutfağa gider. Sandiya’nın düşürdüğü çelik bardağı eli ile yerden alıp, ona daha dikkatli olması konusunda kızar.

Sandiya, Santos gittikten sonra helva için yazılan malzemelere bakar. Lakin Sandiya yemek tarifinde yazan malzemenin gerçekte neye benzediğini bilemez. Kavanozların içine bakar. Ancak malzeme listesinde yazanları, birbirinden ayırt edemez.

“Sandiya yıllarca eğitim hayatı için çalışırken, annesi Kanchan kızına mutfak işleri yaptırmamıştır. Bu sebeple Sandiya yemek yapma, ev işleri konusuna oldukça tecrübesizdir.”

Sandiya mutfak malzemeleri konusunda Chavvi’den yardım istemek için salona gider. Bu sırada Santos iğneye ipliği geçiremeyen Chavvi’ye kızar. Sandiya, yardım isteyeceği Chavvi’nin de bu işlerden anlamadığını fark eder. Sandiya son olarak kendisi bir tercih yapmak ister. Suraj bu sırada su içmek için mutfağa gelir. Ona doğru malzemeyi verir.

Can Yoldaşım 12 Bölüm Özeti - Sandiya Helva Yapar

Suraj mutfağa su almaya geldiğini, ona su vermesini ister. Sandiya musluğu açınca musluk kırılır. (Ne kötü şans) Suraj ile Sandiya bir olup, akan musluğu durdurmaya çalışır. Bu esnada her ikisinin üzeri ıslanır.

Suraj mutfaktan çıktıktan sonra Sandiya, Ankita’nın ona gizlice verdiği tarif defterine baka baka helvayı yapmaya devam eder. Santos gelinini kontrole gelir. Yerde defter görünce bunun Chavvi’nin geçen yıl kullandığı defter zannedip, yerdeki defteri alıp götürür.

Sandiya çoğunu yaptığı tatlının yapına devam eder ve sonunda tatlıyı bitirir. Santos ilk önce tatlıyı puta sunmasını, daha sonra kendilerine getirmesini ister. Sandiya evin içindeki mandirine gidip puta sunar. Bu sırada evdeki baskından ve yaşadığı hayattan bunaldığı için ağlar. Pencereden Sandiya’nın ağladığını tatlı dükkanında ki Suraj fark eder. Sandiya odasına gidince, Suraj’ın aklına bir fikir gelir.

Can Yoldaşım 12. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Bir kaç saat sonra Sandiya korka korka herkese helvadan ikram eder. Santos sinirli bir şekilde Sandiya’yı yanına çağırır. Sandiya çok korkar. Lakin Santos şöyle der.

“Seni yetiştiren Kanchan sana iyi eğitim vermiş. Harika helva hazırlamışsın”

Deyince Meenakshi’nin yüzü düşerken, Sandiya “Hadi ya bunu ben mi yaptım” diye hem şaşırır, hem de çok sevinir. Suraj hemen geçmişe döner ve Sandiya’nın helvasını nasıl yeniden yaptığını hatırlar.

Santos gelinin el lezzetini beğendiği için ona hediye verir. Suraj’a kendi elleri ile yedirmesini ister. Bu sırada Suraj’ın çırağı Çotu, tatlıcı dükkânında ki kutu içindeki helvayı fark eder. Hemen kutuyu alıp Santos’un evine getirir.

“Usta bu kuytuyu getirdim!”

Deyince Suraj panik olur. Zira kutu içinde Sandiya’nın yapamadığı helva vardır.

Santos kutuyu aldığı sırada Suraj onun çöp olduğunu söyler. Tam da bu sırada musluk yeniden patlayınca herkes mutfağa gider.

Can Yoldaşım 12 Bölüm Özeti (11 Ağustos Çarşamba) Suraj'ın Yardımı

Sontos giderken gelinine kutuyu verip dökmesini ister. Sandiya kutuyu açınca kendi yaptığı helva olduğunu fark eder. Suraj yanına gelip şöyle der.

“Seni dükkanda gördüm. Mandirinin önünde yaptığın helvayı puta sunuyordun. Ağladığını ve sıkıntı içinde olduğunu fark edince, sen gittikten sonra helvanın tadına baktım. Santos’un beğenmeyeceğini anladığım için tatlıyı yeniden yaptım!”

Diye durumu özetler. Lakin Sandiya bu kendi sınavı olduğunu, başarılı olmak kadar başarısız da olabileceğini söylemesine rağmen Suraj, eşler her daim birbirlerine yardım etmesi gerektiğini, Santos’un da bu meselede mutlu olabilmesi için tatlının hatasız olması için yardım ettiğini açıklar.

11 Ağustos Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Ev telefonu açalar. Santos telefonu açtığında Amerika’dan Ankita’nın aradığını anlar. Santos, Sandiya’nın bugün çok lezzetli helva hazırladığını Ankita ile paylaşır. Daha sonra telefona Sandiya gelir. Ankita, Sandiya’nın yanında ev halkının olduğunu fark ettiği için şifreli bir şekilde konuşur. Ona eğitimi konusunu aileye açmasını ister.

Ankur telefonu alıp Sandiya ile konuşmak ister. Lakin Sandiya buna müsade etmez. Ankita’nın ısrarı ile Sandiya eğitim meselesini eşine ve ailesine açıklayacağını söyleyip telefonu kapatır.

Sandiya telefonu kapatıp arkasını döndüğünde, Santos’un orada olduğunu görünce şok olur. Santos konuşulanları dinleyip dinlemediğini merak eder. Sandiya, eğitim konusu hakkında konuştuğu için gözlerinden yaşlar süzülmüştür.

11 Ağustos Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Santos Sandiya'ya Kızar

Santos bunu görünce yakın zamanda hem annesini, hem babasını kaybettiğini, şimdi abisi ve yengesini de ABD’ye gönderdiği için Sandiya’nın ağladığını düşünür. Bunda dolayı Sandiya’nın gidip dinlenmesini, akşama hazırlanmasını ister.

Sandiya odasında Suraj’ın tatlı dükkanına bakarken, Suraj’ın bu zaman kadar kendisine yaptığı iyilikleri düşünür. Ankita’nın söylediği eğitim konusunda ki mevzuyu Suraj’a açmaya karar verir. Alt kata gittiğinde Mohit’i görür.

Mohit bilgisayar kursu konusunda para aradığını fark edince, Sandiya kendisinin düğünden kalan bir miktar parası olduğunu, Suraj ve Santos’a söyleyip, parayı verebileceğini söyler. Lakin Mohit eğitime uzak abisi ile eğitime karşı annesinin buna asla izin vermeyeceğini, bunun yerine gizlice parayı vermesini, böylelikle kursa gizlice gidebileceğini söyleyince, Sandiya parayı verip vermeme arasında kalır. Ancak başına bela almamak adına Santos2un haberi olmadan parayı veremeyeceğini söyler.

Santos ev işleri ile yemek işleri konusunda gelinlerini görevlendirir Meenakshi yemek yapacağını söyler. Chotu, Suraj’un büyük iş aldığını, akşam eve gelemeyeceğini haber verir. Sandiya, tatlıcı dükkanına Suraj’ın akşam yemeğini götürür.

Bu sırada sosyete ve bir o kadar şımarık kızlar, Suraj’ın tatlı dükkanına gelip alay ederler. Kimisi tatlının içine kendi saçında ekleyip, dükkanın pis olduğunu söylerken, kimisi de içeceklere bahane bulur. Sonunda bir tanesi tatlıyı çöpe dökmek ister. Suraj buna izin vermez. O da parasını verdiğini ve artık tatlıyı ister yiyeceğini, ister çöpe atacağını söyleyince, Suraj paralarını verip tatlıyı çöpe dökmeden kurtarır. Daha sonra onları dükkanından kovar.

Sandiya Suraj’ın müşteri olarak gelen kıza söylediği şu sözleri duyar.

“Böylesi kızlara eğitim veriyorlar. Sonrasında hadlerini aşıyorlar. Bu tip kızlara asla eğitim verilmemeli”

Sandiya elindeki yemeklerle geri eve döner. Chaturi Suraj’a yemek vermesi konusunda ısrar ederken Meenakshi, Sandiya’nın Suraj’a yemek vermediğini anlar. Sandiya odasında Suraj’ın söylediklerini ağlayarak düşünürken, Mohit gelir. Ona eğitim için para verir.

Meenakshi, evin hizmetçisine Sandiya’nın neden yemeği götürmediğini sorarken olayı Santos duyar. Santos sinirle geline kızar. Mohit’den hemen ABD’yi aramasını, Ankur’a Sandiya’nın yaptıklarını bildireceğini söyler. Vikram ABD’yi aramak çok pahalı derken, Mohit de yengesinin küçük düşmesini istemediği için aramak istemez. Santos sinirle ara çabuk der. Mohit eline telefonu alır.

Can Yoldaşım 12 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 13 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

11 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya helva yaparken çok zorlanacak
 • Suraj Sandiya’nın kullanacağı malzemeyi verecek
 • Santos tarif defterini Chavvş2Nişn defteri zannedecek
 • Sandiya tatlıyı yapacak
 • Suraj tatlının iyi olmadığını anlayınca onu değiştirecek
 • Santos Sandiya’nın yaptığını zannettiği tatlıyı beğenecek
 • Chotu dükkanda ki kutu içindeki helvayı getirecek
 • Santos görmeden Suraj olayı örtbas edecek
 • Sandiya, kutu içindeki helvanın kendisine ait olduğunu anlayacak
 • Suraj, eğitimli kızların şımarık hallerine kızacak

Can Yoldaşım 12 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 11 Ağustos Çarşamba Can Yoldaşım 12. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 11 Ağustos Can Yoldaşım 12 Bölüm fragmanı..

Can Yoldaşım 13 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 12 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu sizlerle paylaşabilmek için 12 Ağustos Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 13 Bölüm fragmanı şimdi yayınlanıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu