Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 120 Bölüm Özeti (27 Kasım Cumartesi) Sandiya İz Peşinde!

Can Yoldaşım 120 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 27 Kasım Cumartesi Can Yoldaşım 120 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 120 bölüm özeti
 • 27 Kasım Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 120 Bölüm Fragmanı
 • 27 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 28 Kasım Pazar Can Yoldaşım 121 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 27 Kasım Can Yoldaşım 120 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “XSandiya kütüphanede azılı bir dolandırıcının resmine rastlar. Akabinde o suçlu ile karşılaşır” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 28 Kasım Pazar Can Yoldaşım 121 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 120 Bölüm Özeti

Suraj ile Sandiya pencerenin kenarından dışarıya bakması ile başlar. Pencereden Santos’u görünce çok mutlu olur. Zira gün boyu Santos’u göremediği için canı sıkılan ve morali bozulan Suraj, sonunda annesini görmesi ile neşesi ve Rathi evine dönme inancı yeniden yerine gelir.

Birkaç saat sonra Sandiya ders çalışmak için kütüphaneye gider. Santos ile Chavi de yakınlardaki kuyumcuya giderler. Aslında Santos daha önce alışveriş yapmadığı bu kuyumcuya hiç güvenmese de Chavi yeni modellerin orada olduğunu ve daha uyguna verdiğini söylemesi üzerine Santos’u ikna etmiştir.

Sandiya kütüphanede Hindistan’ın hala yakalanamayan suçlularının listelendiği gazete küpürtlerinde olan haberleri okur Sandiya önemli olduğunu gördüğü bir bayanın resmini fotokopi çektirmek için dışarı çıkar. Dışarıda bir bayanla çarpışır. Bayanın cep telefonu yere düşer.

Sandiya bayanın telefonunu ona verdikten sonra kadını nerede gördüğünü düşünürken, elinde fotokopi çektirmek için gittiği gazete kupürü arasında ki azılı suçlulardan biri olduğun anlar. Hemen kadının peşine düşer.

Can Yoldaşım 120 Bölüm Özeti (27 Kasım Cumartesi) Sandiya Ders Çalışır

Santos ve Chavvi, kuyumcu da kolyelere bakarken, yaşlı bir kadın gelir. (Kuyumcunun adamı) Kadın kuyumcunun dürüstlüğü ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan biri olduğu konusunda konuşur. Santos kuyumcuya güvenmeye başlar. Bu sırada azılı suçlu da kuyumcuya gelir. Orada kuyumcu ile birlitke çalışmaktadır. Kurdukları düzenle insnaları dolandırmak için önce onların güvenin kazanmaya çalışırlar.

Chavi kolyeleri takıp resim çeker. Bu resmi de Dilip’e gönderir. Dilip’in annesi de yeni gelen takılardan kendi adına da takı almasını, parasını geldiğinde vereceğini söyler. Kuyumcu toplam takı bedeli 8 lakh olduğunu, %40 gibi bir indirim ile 5 lakh a düşeceğini, fatura almadığı takdir de daha da az bir meblağ ile altınları alabileceğini söyler. Santos bu kadar yüklü miktara da alışveriş yapacakları için fatura almadan alış verip yapma konusunda tereddüt eder.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Kuyumcu fatura almadığı takdir de kazancı daha da artacağını söyleyerek Santos’u ikna eder. Bu sırada Sandiya da çevre dükkânları tek tek gezer. Elinde resmi olan azılı dolandırıcıyı arar. Gördüğü kişilere sorar. Sonunda bir dükkanın önüne gelir.

Bu sırada dolandırıcı bayan Sandiya’nın elinde kendi resmini olduğunu görünce, hemen tezgahın altına saklanır. Kuyumcuya hemen mesaj atıp, birazdan içeri girecek bayan kendisini aradığını ve kimliğini bildiğini söyler.

Can Yoldaşım 120 Bölüm Özeti (27 Kasım Cumartesi) Sandiya İz Peşinde

Sandiya kuyumcuya girer. Chavi hemen Sandiya’yı fark eder. Sandiya da Santos ile Chavi’yi orada görünce şaşırır. Chavi kendisi için gelip gelmediğini sorarken, Sandiya Chavi için gelmediğini söyler. Elindeki resmi kuyumcuya gösterir. Bu sırada Santos şöyle der.

“Başımıza hafiye kesildi!”

Kuyumcu hemen gazetede resmi olan bayanın resmine bakıp, çevrede görmediğini söyler. Sandiya kuyumcudan geldiği gibi gider. Bu sırada Santos da kuyumcuya gerçek altın zannettiği altınlar için yüklü miktarda para öder.

Sandiya henüz polis olmadığı için soruşturmayı yetkili müfettişlerin yürütmesi için karakola gider. Karakol komiseri Sandiya’nın şikâyetini alırken, dolandırıcı bayanının çok önce tutuklandığını öğrenince, Sandiya şaşırır. Yanılmış olabileceğini düşünür.

Can Yoldaşım 120. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

27 Kasım Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Chavi ile Santos kuyumcudan eve dönerler. Vikram’a söylediği kırık camı hala tamir ettiremediği için kızar. Vikram da camı uygun boyutlarda kesen ustayı bulamadığı için camı tamir ettiremediğini ama ilgilenip halledeceğini söyler. Vikram ile Santos konuşurken, Suraj da onları dinler.

“Komşular evimizde olup bitenden haberdar olmasın. Kapat şu kapıyı!”

Deyip kapıyı kapatması üzerine Suraj’ın canı sıkılır. Bizzat kendi annesi tarafından dışlanmış hisseder.

Dhaisa Sandiya’yı çağırır. Sandiya da  ne için çağırdığını sorunca, Daisa, Chavi düğününde takacağı altınları aldığını, mahallenin kadınları olarak Rathi evine altınları görmeye gideceklerini, onunda gelmesini istediğini söyler. Sandiya Suraj’a gidip gidemeyeceğini sorar.

Suraj Sandiya’ya gidebileceğini söyleyince, Sandiya Rathi evine gider. Santos Sandiya’ya neden geldiğini açıkça sorar. Sandiya da açıkça Dhaisa’nın ısrar ettiğini, onun ısrarını kırmak istemediği için geldiğini söyler. Sandiya da Daisa’nın yanında onu evden kovmak istemediği için sessiz kalır.

27 Kasım Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya İle Santos Karşılaşır

Mahallenin kadınları Chavi’nin altınlarını överken, Sandiya Emily’in dağıttığı limonatadan alıp Santos’a verir. Normalde yapmayacağı kadar yalakalık yapar. Santos Sandiya’nın bu kadar ilgi göstermesine sinir olsa da mahallenin kadınların varken bir şey diyemez. Komşular altını nereden aldıklarını sorar. Santos da yeni açılan kuyumcudan aldıklarını açıklar.

Santos gece uyuyamaz. Arun ona neden uyuyamadığını sorar.

“Bu kadar altını Rathi evinde durdurmak doğru değil. Üstelik altınlar da bizim bile değil.”

Santos, Arun’dan Dilip’in annesini aramasını ister. Kendilerine ait olmayan ve Dilip’in annesine ait olan altınları alması gerektiğini söyler.

Can Yoldaşım 120 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 121 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

27 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Santos’u görür
 • Sandiya kütüphaneye ders çalışmaya gider
 • Kütüphanede dolandırıcı bayanın resmini gazetede görür
 • Sandiya fotokopi çektirmek için dışarı çıkar
 • Dışarıda azılı suçlu ile karşılaşır
 • Snadiya kadını takip eder
 • Azılı suçlu kadın dolandırıcıdır
 • Santos’un altın aldığı kuyumcu ile birlikte çalışır
 • Smatos o kuyumcudan 5 lakh değerinde altın alır (Sahte)
 • Sandiya Rathi evine Cjhavi’nin altınlarını görmeye gider

Can Yoldaşım 120 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 27 Kasım Cumartesi Can Yoldaşım 120. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 27 Kasım Can Yoldaşım 120 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 121 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 120 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 28 Kasım Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 121 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu