Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 121 Bölüm Özeti (28 Kasım Pazar) Altınlar Sahte!

Can Yoldaşım 121 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 28 Kasım Pazar Can Yoldaşım 121 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 121 bölüm özeti
 • 28 Kasım Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 121 Bölüm Fragmanı
 • 28 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 29 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım 122 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 28 Kasım Can Yoldaşım 121 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Santos altınların sahte olduğunu öğrenecek.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 29 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım 122 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 121 Bölüm Özeti

Bölüm, Sandiya’nin konuşması ile başlar. Sandiya Emily’den şeker ister. Emily de Santos’un gözüne bakar. Santos da gözleri ile işaret edip vermesini söyler. Sandiya hiç olmadığı kadar Santos ile diyalog kurmak istese de Santos, “bol bol şeker ver de bir4 daha gelmesin” der.

Santos Minakşi’den Kahna için dinen yapılması gereken tatlıyı söyler. Sandiya bunu gizlice dinleyip, Minakşi’den önce Santos’a götürmeyi düşünür. Lakin Santos’un istediği tatlıyı nasıl yapılacağını bilmediği için Suraj’dan yardım almayı düşünür. Sandiya Suraj’ı arasa da Suraj’ın orada olmadığüını ve telefonda da tarif veremeyeceği için başka bir çözüm arar.

Can Yoldaşım 121 Bölüm Özeti (28 Kasım Pazar) Altınları Hırsız Çalar

Sandiya Santos’un gözüne girmek için tarifi internetten öğrenmeye karar verir. İnternet kafeye gidip tarifi tam alacağı sırada elektrikler kesilir. Sandiya geri dönerken radyoda yapılacak olan tatlının tarifini dinler.

Santos evde altınların durması tehlikeli olduğunu, soyguncuya da davetiye çıkardıklarını düşüp bişr karar alırlar. Altınları banka kasasına koymak için yola çıkarlar. Yolda altınlardan ve altınların bedelinden konuşurken, hırsız konuşmaları dinler. Sontos ile Arun’un taşıdığı çantanın içinde altın olduğunu anlayan soyguncu, çantayı çalıp kaçar. Arun peşinden gitmek istese de yetişemez. Santos soyguncunun bacağına odun parçası atıp yaralasa da adam kaçar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Arun kilosu nedeniyle hırsızın peşinden koşamaz. Santos yere düşse de hırsızın peşinden koşar. Lakin hırsız Santos’u da alt edip kaçmıştır. Santos Arun’un yanına gelir. Arun ona hırsızı yakalayıp yakalayamadığını sorar. Santos da hırsızın kaçtığını açıklar. Arun Sandiya yanlarında gelmiş olsaydı bütün bunlar başlarına gelmeyeceğini söylerken, Santos öfkesinden deliye döner. Kızı Chavi’nin düğününde takacakları altınlar çalınır.

Santos artık işlerinin Allah’a kaldığını, polise gidemeyeceklerini, zira altınları fatura almadan satın aldıkları için başları ayrıca vergi kaçırma işinden belaya gireceğini söyler. Bu sırada hırsız altınları getirip atar. Altınların hiçbir değeri olmadığını söyleyip gider. Santos ile Arun’un kafası karışır.

Hırsız altınları sahte olduğunu söylediği için onan inanmaz. Arun ise hiçbir hırsız çaldığı altını geri getirmeyeceğini, bu işin içinde bir iş olduğunu söyler.

Can Yoldaşım 121 Bölüm Özeti (28 Kasım Pazar) Altınlar Sahte!

Minakşi, bir bahane ile Sandiya’nın evine gelir. Santos ile konuşup, dükkanı alma konusunda kendilerine yardım etmesini istese de Sandiya son noktayı Santos’un koyduğunu, üzerine konuşmanın doğru olmayacağını söyler. Minakşi Sandiya’ya sinir olur.

Santos ile Arun, hırsızın dediği gibi sahte olup olmadığını öğrenmek için kuyumcuya gider. Santos bir gün önce gittiği kuyumcunun kapısında kilit olduğunu görünce şok olur. Çevre esnaflardan nereye gittikleri hakkında sorular sorduktan sonra, gecenin körünce taşındıklarını öğrenirler.

Santos yakınlardaki başka bir esnaftan, ellerindeki altınların gerçek mi? yoksa sahte mi? olduklarını sorar. Kuyumcu da sahte olduğunu, altın suyuna batırılarak kandırıldıklarını açıklayınca, Santos beyninden vurulmuşa döner.

Arun ile Santos bir banka otururlar. Arun polise şikâyet etme konusunu açar. Lakin Santos vergi vermemek adına fatura almadığını, altınları oradan aldıklarını ispat edemeyeceklerini gibi bir de vergi kaçırmaktan başları belaya gireceğini söyler.

Can Yoldaşım 121. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

28 Kasım Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Arun meseleyi aileye açıklamaları gerektiğini, ailecek bir karar almaları gerektiğini söyler. Santos Saraj ile arasının bozuk olduğunu bilen Arun, Vikram ve Mohit’in de fikrini almaları gerektiğini söyleyince Santos tamam der

Sandiya Chotu ile sohbet ederken, Santos ile Arun gelir. Sandiya Chotu’ya yaptığı tatlıyı Rathi evine götürmesini, oradaki tapınağa bırakmasını ister.

Chaturi, Sandiya’nın yaptığı tatlıyı evin içindeki tapınağa koyar. Bu sırada Sandiya ve Suraj’ın yeniden Rathi evine gelmesi için de dua eder.

28 Kasım Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Santos Düşünür

Arun ve Santos Rathi evine girdiğinden Vikram ile Mohit de elektrik faturasını ödeme mevzusundan dolayı tartışırlar. Santos bir taratan derdini anlatacağı evlatlarını izlerken, diğer taraftan da Sandiya’nın kuyumcuya geldiğinde, hırsızı aradığını söylediğinde onunla nasıl alay ettiğini hatırlar.

Arun ve Santos çocuklarının para konusundan dolayı tartıştıklarını görünce, onlara altın alırken dolandırıldıklarını söylemek bile istemezler.

Santos çocuklarından yardım istek için meseleyi açmak istediğini, ufak bir elektrik parası yüzünden birbirlerine girdiği için Chavi’nin altınlarını kimseden borç alarak ödeyeceklerini söyleyip ağlar. Arun açıkça meseleyi Suraj ile Sandiya’ya söylemesi gerektiğini, Sandiya meselenin üzerine giderken, Suraj da maddi olarak destek vereceğini söyler. Lakin Santos açıkça buna karşı çıkar.

Sandiya akşam olduğunda Suraj’a haber verir. Rathi evine dua sırasında ikram edilecek tatlıları kendisi yaptığını söyler. Birlikte Rathi evini izlerken duman çıktığını görür. Suraj koşarak Rathi evine gider. Suraj “Anne” diye bağırarak tapınağa doğru koşar.

Santos tapınakta dua ettiği sırada, halı ateş almıştır. Son anda Suraj’ın gelmesi ile Santos yanmaktan kurtulmuştur. Mohit, “tanrıya şükür Suraj geldi ve kurtardı” derken, Santos sessiz kalır. Vikram Suraj’ın elinin yandığını fark eder. Lakin Suraj annesinin kendisine karşı küs olması daha acı verici olduğunu söyler.

Bu sırada içer Daisa girer. Daisa Santos’a geçmiş olsun dedikten sonra bankaya giderken hırsız altıklarını çaldığını söyleyince, tüm Rathi ailesi şok olur. Chavi de annesinin geri getirdiği altınları Sandiya’ya gösterir. Daisa da yalancı durumuna düşer. Dasia ve Suraj evden ayrılır.

Arun Santos’un üzgün olduğunu görünce artık meseleyi aileye açıklaması gerektiğini söyler. Santos kabul eder. Arun Suraj’ı aramak istese de Santos buna engel olur. İki oğlu olduğunu, derdini onlara anlatacağını açıklar.

Santos aileye meseleyi anlatır. Vikram basit bir düğünle Chavi’yi evlendirmeleri gerektiğini söylerken, Mohit de sari dükkanından elde edilen paraları düğün için harcamaları gerektiğini söyler.

Can Yoldaşım 121 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 122 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

28 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya kaynanası ile konuşmaya çalışır
 • Santos ile Arun altınları banka kasasına götürmeye karar verir
 • Yolda altınları hırsıza çaldırırlar
 • Hırsız geri gelip altınların sahte olduğunu açıklar
 • Arun ile Santos altınları aldıkları kuyumcuya giderler
 • Kuyumcunun kaçtığını öğrenirler
 • Yakınlardaki kuyumcudan altınların sahte olduğunu teyit ederler
 • Santos meseleyi Suraj dışında diğer aile üyelerine açıklar
 • Vikram Chavi için basit bir düğün yapılmasını ister
 • Mohit sari dükkanın geliri ile yapılmasını önerir.

Can Yoldaşım 121 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 28 Kasım Pazar Can Yoldaşım 121. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 28 Kasım Can Yoldaşım 121 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 122 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 121 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 29 Kasım Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 122 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. Tešekkur ederis ozetler çok guzel ellerinize salik bir iki tane daha yazsaniz çok sevinirdik

  1. 100 kelimelik özet kısa mı? daha önce 1400 yazıyordum. Sanırım ondan kısa geldi size. Her ayrıntıyı yazdığımı fark ettim. Biraz daha kısalttım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu