Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 122 Bölüm Özeti (29 Kasım Pazartesi) Suraj ile Sandiya Sahte Altını Öğrenir!

Can Yoldaşım 122 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 29 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım 122 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 122 bölüm özeti
 • 29 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 122 Bölüm Fragmanı
 • 29 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 30 Kasım Salı Can Yoldaşım 123 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 29 Kasım Can Yoldaşım 122 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj tatlılar arasında çıkan altının sahte olduğunu ve bu altının Chavi’ye ait olduğunu öğrenecek.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 30 Kasım Salı Can Yoldaşım 123 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 122 Bölüm Özeti

Suraj’ın evinde başlar. Suraj annesinin elinin yanması ile moralinin neden bozuk olduğunu düşünür. Tam da bu sırada Suraj’ın görebileceği şekilde, Santos balkona gelip düşünceli bir halde balkon da oturmaya başlar. Lakin Suraj’ın kendisini gördüğünden de habersizdir. Suraj, Santos’un derin düşüncelere dalmış, moralinin ise altüst olmuş halini görünce, annesinin bir şeylerden endişelendiğini anlar.

Sandiya Suraj’ın yanına gelir. Ona endişelenmemesini, Santos Chavi’nin evliliğini düşündüğünü söyler. Suraj ise başka bir şey olduğuna emin olduğunu ama arkasında ki meseleyi henüz öğrenemediğini söyler.

Ertesi gün Santos her zamanki gibi evin ortasında ki ağacı sulayıp dua ederken, Arun eşini fark eder. Eşinin düşünceli hallerini görünce, onun ne hakkında düşündüğünü ve ne için endişelendiğini anlar.

Minakşi, Vikram’a kahvaltı getirir. Minakşi kuzenin düğününe gideceklerini hatırlatır. Düğünde hangi takıları takacağını sorar. Vikram annesine sormasını ister. Minakşi hemen kaynanasının yanına gider. Ona yağ çeker. “Canım kaynana. Bir tanecik kaynana” diyerek onu pohpohlar. Minakşi altın bel kemerini, kuzeninin düğünün de takmak istediğini söyler. Mohit hemen araya girip, gündüz bile hırsızların kol gezdiğini dile getirir.

Santos beline takacağı altın takıyı alabileceğini söyleyip, kasanın anahtarını Minakşi’ye verir. Minakşi ve Rathi ailesi Santos’un bu davranışı karşısında şaşırır. Zira Santos bel kemerini verecek olsa dahi kasanın anahtarını Minakşi’ye asla vermeyeceğini çok iyi bilir.

Minakşi hemen Santos’un odasına gidip kasayı açar. Orada alacağı altın kemeri alırken, Chavi’nin altınlarını görür.

“Santos altınları hırsızın çaldığını aileye açıklamış. Lakin Chavi’nin üzülmemesi için hırsız altınları geri iade ettiğini söylemiştir. Bu sebeple Arun ve Santos dışında kimse altınların sahte olduğunu bilmemektedir. ”

Minakşi Chavi’nin altınlarını görünce, hemen onlardan bir tanesini seçer. Vikram karısının hırsızlık yapacağını bildiği için peşinden gelir. Chavi’nin altınlarını taktığını gören Vikram, Minakşi’ye kızar. Minakşi de kuzeninin düğünde taktıktan sonra kimse görmeden yerine koyacağını söyler. Vikram istemese de kabul eder.

Can Yoldaşım 122 Bölüm Özeti (29 Kasım Pazartesi) Minakşi Altın Küpeyi Alır
Can Yoldaşım 122 Bölüm Özeti (29 Kasım Pazartesi) Minakşi Chavi’nin Küpesini Aldığı An

Emily de Vikram ile Minakşi’nin konuşmalarını kapıdan dinler. Chavi’nin kolyesini takıp, düğünde hava atacağını, bunu da herkesten gizli bir şekilde yapacağını öğrenen Emily, Minakşi’ye bir ders vermeyi düşünür. Kimse görmeden oradan uzaklaşır.

Sandiya uyandığında yanında Suraj’ı göremez. Suraj annesi ile buluşmak, onunla konuşma fırsatı yakalamak için tapınağa gider. Tapınak çıkışında Suraj annesinin peşinden koşup, onu durdurur. Suraj annesine bütün gece uyuyamadığını, canını sıkan bir problemi olduğunu, bunu kendisine söylemesini ister. Santos canını sıkan bir şey olsa dahi söylemeyeceğini dile getirdikten sonra oradan ayrılır. Suraj da annesinin bu sıkıntısını bulacağına dair kendisine söz verir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj, annesinin söylediği “Oğlum değilsin. Sen sadece Rathi ailesinin komşususun!” dediği sözlerine çok alınır. Santos başının belada olduğunu kabul etse de Suraj’ı yakın görmeyerek söylememesi, Suraj’ı derinden yaralamıştır.

Vikram ile Minakşi, kuzenlerinin düğününe giderler. Tesadüf eseri aynı düğünde, Suraj da tatlı yapımından sorumludur. Lakin bunu ne Vikram ne de Minakşi bilmemektedir. Aynı şekilde bu düğün Minakşi’nin kuzenine ait olduğunu, Suraj ve Sandiya da bilmemektedir.

Minakşi akrabalarına altın kemeri ve küpesi ile hava atarken, Minakşi’yi kıskanan akrabaları da sahte altın olup olmadığını sorar. Minakşi de hemen altının bedelinin söyleyip, şöyle der.

“Rathi ailesinin gelinine sahte altın taktırır mı?”

Diyerek kava atar. Bu sırada Suraj ile Sandiya da düğün için tatlı yapımı ile uğraşmaktadır. Suraj iş yaparken, Santos’un canını sıkan meseleyi nasıl öğreneceği konusunda fikir alış verişinden bulunur. Sandiya Chavi’nin altınlarını tüm komşulara gösterirken çok neşeli olduğunu, ne olduysa sonraki günler de gerçekleştiğini söyler. Özellikle soygun sonrasında Santos’un morali alt üst olduğunu, lakin hırsız altınları iade ettiği halde, bu kadar moralinin bozulmasına anlam veremediğini söyler.

Santos odasında derin düşüncelere dalar. Arun Santos’un yanına gelir. Altın meselesini Suraj’a söylemesi gerektiğini ifade eder. Lakin Santos açıkça buna karşı çıkar. Zira evden ayrıldıktan sonra 15 gün içinde onu geri getirip getirmeme konusunda girdiği çekişme olduğunu, Suraj Rathi evinden ayrıldıktan sonra evi idare edemeyeceğini kimsenin düşünmesini istemediğini söyler.

Sandiya tatlıları yaparken orada bebeği ile dolaşan Minakşi’yi fark eder. Minakşi hemen kaçmak isterken Kahna Minakşi’nin kafasında ki şalı açınca hem Minakşi’nin olduğu hem de Chavi’nin kolyesini izinsiz taktığını fark eder.

Can Yoldaşım 122 Bölüm Özeti (29 Kasım Pazartesi) Suraj ile Sandiya Sahte Altını Öğrenir
Can Yoldaşım 122 Bölüm Özeti (29 Kasım Pazartesi) Suraj Küpeyi Eline Alır

Sandiya Minakşi’nin taktığı ve Chavi’ye ait olan altınları sorar. Minakşi de Santos’dan izinsiz aldığını ama düğünde takıp geri yerine koyacağını söyler. Santos’a da söylememesi konusunda adeta yalvarır. Minakşi daha fazla Sandiya’nın yanında kalmak istemez. Hemen oradan uzaklaşırken, Kahna Chavi’ye ait olan küpenin birini düşürür. Küpe Suraj’ın tatlılarına gelen sütün içine düşer.

Minakşi akrabalarının yanına gider. Oradaki bir kadın Minakşi’nin küpesinin olmaması ile dalga geçince Minakşi şok olur. Bu kadar pahalı küpeyi kaybettiği için panik olur. Her yeri arasa da bulamaz. Bu sırada Suraj sütü kaynatıp tatlıları yapmaya başlar. Lakin küpeyi fark edemez.

Minakşi kaybolan küpeyi ararken canı tatlı çeker. İçinde küpe olan tatlıyı eline alsa da Vikram’ın kızması ile tatlıları yerine bırakır. Görevli garson tüm tatlıları dağıtsa da geriye birkaç tatlı kalır. Bunu da Suraj’ın almasını ister.

Can Yoldaşım 122. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

29 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Emily Minakşi’nin izinsiz aldığı altınları, dolaylı yoldan göstermek için Chavi’ye altınlarını koymak için bez poşet getirir. Chavi altınlarını tek tek içini açıp bakarken, bir setin yerinde olmadığını görünce şok olur.

Chavi inci kolye setinin kayıp olduğunu görür. Hemen evde aramaya başlar. Emily de onu Minakşi’nin taktığını, düğünde kullanmak üzere götürdüğünü söyler. Lakin Chavi küpelerini ve inci setini Minakşi’nin takması için müsaade etmediğini açıklar. Chavvi yengesinin izinsiz aldığını anlayınca, Santos’a söylemek ister. Ancak Emily onu durdurup, suçüstü yakalamasının daha doğru olacağını ifade eder.

Vikram ile Minakşi yolda altın küpe hakkında konuşurlar. Küpe dışında diğer tüm altınları yerine koyacağını, Santos küpeyi bulamadığında onun çalınmış zannedeceğini söyler.

Minakşi ile Vikram eve gelir. Minakşi gene kaynanası Santos’a yalakalık yapar. Chavi sinirlenip, şöyle der.

“Düğünde herkes Minakşi’nin taktığı inci seti ve küpeleri konuşuyor. Benim altınlarımla millete hava atmaya utanmıyor musun?”

Deyince Minakşi şok olur. Sandiya’nın eve haber uçurduğunu düşünür. Sandiya’nın iftira attığını söyler. Lakin Chavi Sandiya’nın değil, Emily’in tüm bunları gözleri ile gördüğünü söyleyince, Minakşi bir şok daha geçirir.

Minakşi çantasını aramasını, istiyorsa kontrol etmesini söyleyip blöf yapar. Chavi çantasını arasa da bulamaz. Mohit Minakşi’nin altınları Kahna’nın çantasına sakladığını anlar.

“Chavi her şeyi düzgün şekilde aramalısın!”

Deyince Chavi Kahna’nın eşyaları arasına baktığında, kendi altınlarını bulur. Minakşi’nin de foyası ortaya çıkar.

Chotu tatlılar arasında küpe çıktığını, yengesi Sandiya’nın olup olmadığını sorar. Suraj küpeye baktığında, Sandiya’nın olmadığını söyler. Sandiya onu alır ve iyice inceler. Sonunda küpenin sahibini hatırlar.

“Bu küpeyi Minakşi takıyordu. Chavi’nin altınlarını takıp düğüne gelmişti!”

Diyerek küpenin sahibini belirler. Sonrasında tatlının içinde kirlendiği için onu yıkayınca, küpenin rengi değişir. Bunu gören Suraj ve Sandiya şok olur. Suraj altının sabunla yıkandığında rengi değişip değişmeyeceği konusunda ihtilafa düşer. Meseleyi sormak için kuyumcuya giderler.

Sandiya Santos’un altın satın aldığı yere gelirler. Lakin dükkânın kapalı olduğunu görünce şaşırırlar. Çevreden araştırma yaparlar. Dükkân beş gündür kapalı olduğunu öğrenirler. Hatta dükkân sahibi birçok kişiye sahte altın verip kaçtığını da öğrenince, şok olurlar.

29 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Chavi Küpesini Alan Minakşi'yi Yakalar
29 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti – Chavi Küpesinin Hesabını Minakşi’den Sorar

Minakşi Chavi’nin kolyesi Kahna’nın eşyaları arasına nasıl girdiğini bilmediğini söyleyip, hala inkar yoluna gider. Chavi altınlarını kontrol ederken bir küpesinin eksik olduğunu anlayınca, sinir krizi geçirir. Küpesini sorar.

Chavi izinsiz hem kolyesini aldığını hem de onu kaybedip geldiği için annesi Santos’dan Minakşi’yi evden kovmasını ister. Bu defa Minakşi yalvarmaya başlar.

Mohit altınların bedelini ödemesini ister. Küpenin 30.000 Rupi olduğunu, küpenin parasını vermesi gerektiğini söylese de Minakşi o kadar parasının olmadığını söyler.

Chavi küpesinin yerine kıyafet istemediğini, sadece küpesini istediğini dile getirir. Parası yoksa altınlarını vermesini söyler.

Minakşi sağa sola sakladığı, 8.000 rupi para getirir. Santos da o paranın içinden sadece 100 rupi alınca herke şok olur.

Can Yoldaşım 122 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 123 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

29 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj annesini düşünür
 • Suraj annesi ile tapınak çıkışında konuşur
 • Santos derdi olduğunu ama ona söylemeyeceğini açıklar
 • Suraj annesinin derdini öğrenmeye karar verir
 • Minakşi Chavi’nin altınlarını izinsiz alır
 • Vikram ile Minakşi kuzenlerinin düğününe gider
 • Minakşi düğünde Chavi’nin küpesini düşürür
 • Sandiya ile Minakşi düğünde karşılaşırlar
 • Sandiya Minakşi’nin taktığı altınların Chavi’ye ait olduğunu anlar
 • Suraj tatlılar arasında çıkan altının sahibini araştırır
 • Sandiya altının Chavi’ye ait olduğunu söyler
 • Altının rengi değişince, sahte olduğunu anlarlar

Can Yoldaşım 122 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 29 Kasım Pazartesi Can Yoldaşım 122. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 29 Kasım Can Yoldaşım 122 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 123 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 122 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 30 Kasım Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 123 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu