Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 123 Bölüm Özeti (30 Kasım Salı) Sandiya’dan Büyük Fedakarlık!

Can Yoldaşım 123 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 30 Kasım Salı Can Yoldaşım 123 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 123 bölüm özeti
 • 30 Kasım Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 123 Bölüm Fragmanı
 • 30 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 1 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım 124 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 30 Kasım Can Yoldaşım 123 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya, Dilip’in annesine kendi altınlarını, Santos’un aldığı altınlar gibi gösterecek.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 1 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım 124 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 123 Bölüm Özeti

Santos’un konuşması ile başlar. Santos Minakşi’den altınların bedeli olarak sadece 100 rupi almasına herkes şaşırır. Santos da altınların sahte olduğunu herkese açıklayınca, Arun dışında ki Rathi ailesi şok olur.

Suraj, Sandiya’nın sahtekâr kuyumcu için polisi bilgilendirdiğini, polis de sahtekar kuyumcuyu aradığını söyleyip, endişelenmemesini ister. Akabinde Chavi’nin düğünü için altınları ayarlayacağını söyleyip, oradan ayrılır.

Santos, sahte altınların nasıl anlaşıldığını ailesine anlatır. Vikram hemen neden kendilerine bilgi vermediğini sorar. Mohit de araya gidip “polise haber etmek aklına gelmedi mi?” Diyerek annesi ile dalga geçer. Arun, Santos’un polise gidememesinin arkasında bir neden olduğunu, kuyumcudan altın alırken fatura olmadığını söyler.

Minakşi, kaynanasına destek çıkar. Chavi daha önce kimse tarafından bilinmeyen kuyumcudan altın aldırmak için annesi Santos’u zorladığını söylerken, Chavi de sahte altın sattıklarını nereden bileceğini söyler.

Arun birbirlerini suçlayan ailesine kızar. Santos bu sebeple kimseye bir şey söylemek istemediğini açıklar. Artık olan olduğunu, bundan sonra neler yapılması gerektiğini konuşmak ister.

Santos altınların sadece kendilerine ait olmadığını, bir kısmının parasını Dilip’in annesi gönderdiğini, dolayısı ile altınların bir kısmının da Dilip’in annesine ait olduğunu açıklar. Mohit abisi Vikram’ın iyi kazandığını, Dilip’in ailesine ait olan altınları, Vikram’ın alması gerektiğini söyler.

Vikram hazır da 50.000 Rupi olduğunu, bunu da Santos’a zaten teslim ettiğini söyler. Vikram ile Mohit tartışlarken, Arun onların kavga etmemesi konusunda kızar.

Can Yoldaşım 123 Bölüm Özeti (30 Kasım Salı) Dilip Ve Ailesi Rathi Evine Gelir

Minakşi Suraj’ın uluslararası yemek yarışmasında kazandığı paranın vadeli hesap da durduğunu, bu parayı kullanabileceklerini, Suraj’dan yardım istemeleri gerektiğini söyler. İkram eşini haklı bulur.

Suraj ile Sandiya da Chavi’nin altınlarını nasıl geri alacaklarını düşünür. Sandiya kazandıkları ve bankada duran parayı harcamaları gerektiğini söylerken, Suraj bu parayı Sandiya’nın eğitimi için ayırdığını söylese de Sandiya Chavi’nin geleceği daha önemli olduğunu söyler.

Rathi evinde Suraj’ın parasını kullanıp, Chavi’nin altınlarını almaları fikri Santos’dan döner. Zira Santos Suraj’ı evden kovduğu için hiçbir şekilde Suraj’dan para yardımını kabul etmeyeceğini, kimsenin de Suraj’dan para istememesi konusunda ikaz eder.

Santos iki oğlundan 8 lakh para bulmasını istese de Vikram ve Mohit para konusu açılınca, sus pus olur. Arun da iki oğlunun paraya düşkünlüğü karşısında canı sıkılır.

Mohit bir taraftan, Minakşi bir taraftan Chavi’nin altına ihtiyacı zaten yok gibilerinden konuşup, kendi ceplerinden para çıkmaması için ellerinden geleni yaparlar. Santos Vikram’ın para harcamadan düğün yapma fikrine sinir olur. Hatta alaya alır.

Santos, Vikram ile Mohit’in para konusunda daha fazla saçmamaları için yanlarından ayrılırken, Chavi’ye de “Kızım hiç merak etme. Senin annen de baban da hayatta. Senin düğününü çok ama çok görkemli bir şekilde yapacağım!” der.

Santos Minakşi’nin taktığı altın kemeri ister. Minakşi kemeri verirken ne yapacağını sorar. Santos da satıp, öncelikle Dilip’in ailesine ait olan altınları iade edeceğini açıklar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos, Mohit, Arun ve Vikram çarşıya giderler. Rathi evinin önünde duran Chaturi, Dilip ve ailesinin geldiğini görünce şok olur. Onlara görünmeden hemen kapıyı kapatır. Minakşi ile Chavi’ye haber verir.

Minakşi ve Emily, Dilip’in annesi altınları görmek istediğinde, ne diyecekleri konusunda panik olur. Minakşi evde yok gibi davranmalarını gerektiğini söyler. Bu sırada Dilip kapıyı çalar. Ancak açan olmaz. Dilip ev telefonunu arar. Yine açan olmaz. Chavi’nin telefonunu arasa da cevap alamaz. Bu sırada Emily, Mohit’i arayıp Dilip ve ailesinin geldiğini haber eder.

Santos ile yanındakiler kuyumcuya gitse de kuyumcunun kapalı olduğunu görünce şok olurlar. Bu arada Mohit de Santos’a Dilip ve ailesinin Rathi evine geldiğini haber edince, Santos artık kaçacak yerleri kalmadığı için açıkça her şeyi Dilip ve ailesine anlatmaya karar verir.

Dilip ve ailesi Rathi evinin kapısında kalır. Bu arada dışarıdan gelen Sandiya ile Suraj, Dilip ve ailesini görünce hemen yanlarına gider. Suraj evdekilerin çatıda olabileceklerini, bu nedenle kapıyı duyamayabileceklerini söyler. Suraj Dilip ve ailesini alıp tatlıcı dükkanına götürürken, Sandiya Chavi’yi arar. Chavi abisinin numarasını görünce hemen telefonu açar. Ancak arayan Sandiya’dır.

Can Yoldaşım 123 Bölüm Özeti (30 Kasım Salı) Sandiya'dan Büyük Fedakarlık

Sandiya, Chavi’yi arar ve kapıyı açmasını ister. Sandiya neden kapıyı açmadıklarını sorarken, Suraj dükkandan Sandiya’yı arar. Sandiya da evin kapısı açıldığını, Dilip ve ailesini eve getirmesini ister. Emily ile Minakşi yok dese de Sandiya, Dilip ve ailesini kapıda karşılar. Chavi ve Minakşi hemen yalan söyler. Kapıyı duymadıklarını bahane ederler.

Dilip ve ailesi Rathi evinin salonuna geçer. Bu sırada Santos ve diğerleri de eve gelir. Lakin Dilip ve ailesi, Santos’un geldiğini fark etmez. Minakşi hemen onları mutfağa götürüp, altınları alıp alamadıklarını sorar. Santos da kuyumcunun kapalı olduğunu, bu sebeple alamadıklarını söyleyince, Minakşi şok olur.

Mohit gerçekleri söyleyerek Rathi ailesini küçük düşüreceğini, Dilip’in annesine sahte altınları vermesi gerektiğini söyler. Santos, sahte olduğunu bildiği halde yalan söyleyemeyeceğini ifade eder.

Santos, asla başkasına yalan söylemek istemediğini ifade ederken, bu konuşmaları Suraj ile Sandiya dinler. Santos’a yalan söylemesi konusunda baskı yapan kardeşlerini gören Suraj’ın canı sıkılır. Rathi evinden kendi evine gider.

Suraj birçok tanıdığı kuyumcudan altın ister. Ancak hiçbiri borç olarak altın veremeyeceklerini söyler. Suraj bu defa vadeli hesap da duran parasının vadesini bozmak ister. Banka görevlisi 5 gün içinde vadesinin bozulacağını söyleyince, Suraj’ın canı sıkılır. Sandiya üzülmemesini, bir yolunun olduğunu söyler.

Can Yoldaşım 123. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

30 Kasım Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos yalan söylemeyi reddeder. Bu arada Dilip annesi, Santos’nun seçtiği altınları görmek için sabırsızlandığını söyler. Santos artık gerçeği söylemek için mutfaktan çıkacağı sırada Sandiya

“Mücevherler burada!”

Dediğini duyunca şok olur. Sandiya’nın onlara mücevher kutusu verdiğine gören Santos, şaşkınlığını gizleyemez.

Dilip’in annesi altınları tek tek açar. Hepsinin çok özel ve güzel altınlar olduğunu söylerken, evin hanımları da bu altınların aslında Sandiya’nın düğünün de kendisine takılan altınlar olduğunu fark eder. Chavi yengesinin bu iyiliği karşısında gözyaşlarını tutamaz.

Dilip annesi altınları görünce Santos’un seçimlerini çok beğendiğini söyler. Santos ise sudan çıkmış balık misali, Sandiya’nın Rathi ailesi için kendi altınlarından vaz geçtiğini görünce ne diyeceğini bilemez.

30 Kasım Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Karakola Gider

Dilip’in annesi Santos’a böyle güzel mücevherleri seçtiği için teşekkür eder. Altınların işlemesi ve ayarına bakıp bilgi verir. Santos’un söylediğinden daha kalite olduğunu söyler. Bunu duyan Santos, iyice Sandiya karşısında ezilir. Minakşi de Dilip’in annesine altından iyi anladığını söyleyince, Dilip’in annesi de eğitimini mücevher tasarımı üzerine aldığını açıklar.

Minakşi bir anda Rathi ailesinin gözünde kahraman olan Sandiya’yı kıskanır. Virakm da bunu fark edip “Sen neden altınlarını vermek istemedin? Bak Sandiya altınlarını verdi!” der. Minakşi de Sandiya’nın asıl amacı Rathi ailesinin itibarı olmadığını, Santos’un kalbini kazanmak için yaptığını açıklar.

Dilip’in annesi Dilip’in birkaç gün içinde terfi sınavına gireceğini, sınav sonucunda Chavi ile evleneceği düğün tarihini kararlaştırmak istediğini açıklar.

Minakşi Sandiya’nin bir şekilde o mücevherleri geri alacağını düşünürken, Sandiya kadına kendi mücevherlerini giderken teslim eder. Chavi kaynanası gittikten sonra yengesine teşekkür eder. Sandiay da Rathi ailesinin bir ferdi olduğunu, bunun için ne gerekiyorsa yapacağını ifade eder.

Dilip ve ailesinin altınlarını verdikten sonra Chavi’nin düğününe kadar sahte altınları satan kişileri bulmak gerektiğini söyler. Chavi orada resim çektirdiğini, telefonunda resmi olduğunu söyler. Sandiya resme bakınca azılı hırsızın olduğunu fark eder.

Arun Suraj ile Sandiya’nın fedakârca davrandığını, buna Santos’un da sessiz kalmaması gerektiğini söyler. Santos da gelini ile oğlunun bugün çok iyi iş çıkardığını ancak verdiği altınların bedelini geri ödeyeceğini söyler. Altın kemeri alıp, Sandiya’ya verir. Sandiya istemediğini, Rathi ailesinin onuru için yaptığını söylese de Santos kemeri bırakıp oradan gider. Arun Sandiya ile Sruaj’dan özür dileyip, Santos’un hala kızgın olduğunu söyler.

Minakşi Sandiya’yı hiç sevmese de odasında oğlu Kahna ile konuşur. İleri de bir gün Sandiya gibi gelin istediğini oğluna söylerken, Viram araya girer. Santos bu kadar iyilik yapan Suraj ile Snadiya’nın yüzüne bile bakmadığını, bundan sonra asla Rathi evine geri dönemleri için annesinin çabalamayacağına kanaat getirdiğini söyler.

Suraj ile Sandiya polis karakoluna gider. Chavi’nin telefonunda ki resmi müfettişe gösterirler. Müfettiş benzer şikâyetlerin geldiğini, şu ana kadar 15 şikâyet olduğunu açıklar.

Can Yoldaşım 123 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 124 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

30 Kasım Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos altınların sahte olduğunu açıklar
 • Suraj ile Sandiya altınları temin etmekle uğraşır
 • Sruaj Chavi’ye altınlarını getireceğine dair söz verir
 • Santos Vikram ve Mohit’den yarım ister
 • Vikram ve Mohit paralarının olmadığını söyler
 • Santos kendisine ait altın kemeri satmak için çarşıya gider
 • Dilip ve ailesi Rathi evine gelir
 • Santos altın kemeri satamaz
 • Sandiya Dilip ve ailesine Santos’un aldığı altınlar diyerek kendi altınlarını gösterir

Can Yoldaşım 123 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 30 Kasım Salı Can Yoldaşım 123. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 30 Kasım Can Yoldaşım 123 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 124 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 123 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 1 Aralık Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 124 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

  1. daha önce yazdım gerçekten çok az okuma aldı. Bu sebeple yazmayı bıraktım. Şimdi yeniden planlama yapmak da kolay olmuyor. Bir arya sıkıştırmam lazım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu