Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 124 Bölüm Özeti (1 Aralık Çarşamba) Santos’dan Polisliğe Onay!

Can Yoldaşım 124 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 1 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım 124 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 124 bölüm özeti
 • 1 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 124 Bölüm Fragmanı
 • 1 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 2 Aralık Perşembe Can Yoldaşım 125 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 1 Aralık Can Yoldaşım 124 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Santotos Suraj ile Sandiya’yı eve kabul eder. Santos Sandiya’nın polis olmasına onay verir.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 2 Aralık Perşembe Can Yoldaşım 125 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 124 Bölüm Özeti

Santos’un Aarti yapması ile başlar. Lakin Santos Suraj ile Sandiya kendisini görmemesi için pencereyi ve perdeyi kapatmıştır. Suraj ile Sandiya da Santos’un kendisini görmemesi için pencereyi kapatmasına canı çok sıkılır. Sandiya 15 gün dolmasına sadece bir gün kaldığını açıklar. Suraj’ın canı çok sıkkındır. Zira Santos onları evine davet etmeyeceğini düşünür.

Ertesi sabah Sandiya kahvaltı hazırlar. Suraj lavabodan çıkar. Bu sırada kapı çalar. Sandiya Santos’un gelmiş olabileceğini düşünüp, heyecanla kapıyı açar. Lakin gelen emlakçıdır. “Suraj 15 günlüğüne evi kiraladın. Bugün son gün. Ben evi başkasına kiraya verdim. Ne zaman çıkacaksınız?” diye sorar. Suraj da ona gün içinde bilgi vereceğini açıklar.

Suraj emlakçı ile görüştükten sonra temiz kıyafetleri almak için dolabını açsa da dolabında hiç kıyafetin kalmadığını görünce şok olur. Sandiya onları yıkadığını hatırlar. Hemen askıya bakar. Lakin askıda da kendi kıyafetlerini göremez. Sandiya akşamdan kıyafetleri yıkadığını, gece içeri alması gerektiğini ama unuttuğu için hırsızların çaldığını, üzülerek Suraj’a açıklar. Suraj eski kıyafetler giyer.

Can Yoldaşım 124 Bölüm Özeti (1 Aralık Çarşamba) Suraj'ın Kıyafetleri Çalınır

Rathi evinde Chaturi topallamaktadır. Minakşi dalga geçmek için “Hayırdır Chaturi, akşam hırsızlık yaparken duvardan mı düştün?” diyerek dalga geçer. Chaturi de hırsızlık asıl onun işi olduğunu, ayağını burktuğu için bugün ev işleri yapamayacağını, bütün iş Minakşi’ye kaldığını söyler. Minakşi de festival için en güzel kıyafetini giydiğini, ev işleri yapamayacağını söyler. Bu sırada Suraj ile Sandiya Rathi evine gelir.

Minakşi Suraj’ın eski kıyafetler giyip, geldiğini görünce onunla dalga geçer. Sandiya da kendi hatası yüzünden olduğunu, akşam yıkadığı kıyafetleri hırsızların çaldığını açıklayınca, Santos “şimdi elime düştün gelin” dercesine, Sandiya’ya demediği lafı bırakmaz. 15 gün boyunca tüm yaptığı hataları tek tek sayar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos dikkatsizliği yüzünden kıyafetleri olmadığı için Sandiya ile alay ettikten sonra Santos Chaturi’ye şöyle der.

“Chaturi Chavi’nin nişanlısı Dilip için alınan kıyafetlerden Suraj’a ver. Sandiya da oradan temiz kıyafet ver!”

Sandiya ile Suraj üzerini değiştirip gelir. Suraj ile Sandiya festival dolayısı ile Santos ile Arun’un kutsamasını alır. Santos oğluna Rathi evinde kalması hakkında bir girişimde bulunmayınca, Suraj ile Sandiya kapıya yönelir. Bu sırada Daisa ve mahallenin kadınları içeri girer.

Santos hem Suraj ile Sandiya’ya hem de mahallenin kadınlarını evin içindeki mandire davet eder. Mandir de aarti töreni yaparlar. Daisa da Suraj’ı evde görünce, “Artık Suraj ile Sandiya Rathi evine döndü” der. Santos cevap vermez.

Aarti töreni bittikten sonra mahallenin kadınları ayrılır. Santos yine Suraj ile Sandiya’nın kalması konusunda bir girişimde bulunmayınca, Suraj kapıya yönelir. Bu sırada Arun şiddetli karın ağrısı çekmeye başlar. Chaturi hemen ilaç getirmek ister. Sandiya ilacın yerini sorar. Chaturi ilacın yerini söyler. Lakin Sandiya ilacı bir türlü bulamaz. Arun da yalandan daha çok bağırmaya başlar. Suraj da eşine yarıma gider. İlaçları ararken, akşam yıkamak içi dışarıya astığı kıyafetleri dolabın içinde görünce her ikisi de şok olur.

Can Yoldaşım 124 Bölüm Özeti (1 Aralık Çarşamba) Santos'dan Polisliğe Onay

Sandiya ilaçları ararken, kıyafetlerini orada görünce şaşkınlığını gizleyemez. İlacı bulup Arun’a getirdikten sonra Chatuıri’ye dolap da duran kıyafetleri sorar. Lakin Chaturi konuşmaz.

Arun ilacı getirdikleri için teşekkür eder. Suraj ile Sandiya hala kimseden bir ses çıkmayınca, sürgün hayatına doğru gitmek için kapıya yönelirler.

“Durun! Öfkemi yendim. 14 yıllık kinim de geçti. Artık burada kalabilirsiniz!”

Kısaca Santos, Suraj ile Sandiya’nın yeniden Rathi evine dönmesini ister. Bunu duyan Suraj, hemen Santos’un ayaklarına kapanıp hayır duasını alır. Bu anları gören Vikram da oldukça duygusallaşırken, Minakşi de altın kemeri vermesine gerek olmadığını, evin giderlerini artık Suraj’ı devralacağını düşünüp mutlu olur.

Arun, Suraj ile Sandiya’nın kıyafetleri çalma meselesi Santos’un fikri olduğunu açıklar. Santos da evlatları olmadan yaşayamayacağını dile getirir.

Santos geçmişte birçok hata yaptığını, doğuştan ve büyüklerinden öğrendiği şekilde davranırken, hata yaptığını kabul eder. Chaturi de kıyafetleri çalarken ayağını burktuğunu açıklar. Sandiya hiç düşünmeden tüm altınlarını eşini ve Rathi ailesinin itibarını düşünüp, vermesi karşında diyecek sözü olmadığını dile getirtip, teşekkür eder. Hatta Sandiya’yı yetiştiren anne ve babasını bile över.

Can Yoldaşım 124. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

1 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos Sandiya’nın son davranışı ile artık ondan emin olduğunu, onu hayali ile birlikte kabul ettiğini söyler. Minakşi emin olmak için “Nasıl yani. Polis olmayı mı kastediyorsun?” diye sorar. Santos da şöyle der.

“Evet Sandiya’nın polis olmasını destekliyorum”

Sandiya ailesine düşkünlüğünü, eşine karşı görevlerini hiçbir zaman unutmayacağından artık emin olduğunu açıklar. Ancak Sandiya’dan bir söz ister. Sandiya kaynanasına dikkat kesilir.

“Gelinim adil bir polis ol! Evini ve eşini hiçbir zaman ihmal etme. Gelinlik vazifeni her daim yap!”

Diye söyleyip Sandiya’dan söz alır. Sandiya da hiçbir zaman görevi ile aile meselelerini bir araya getirmeyeceğini, evin işini dışarıya, dışarı işini de eve asla yansıtmayıp, görevlerini aksatmayacağına dair söz verir. Sanos da bunun üzerine şöyle der.

“Beni asla hayal kırıklığına uğratma!”

Deyince, Arun Santos’un hala kafasının karışık olduğunu anlar. Zira bir tarafı hala Sandiya’nın gelin gibi evde oturmasını istediğini düşünür.

1 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Santos Sandiya'ya Kalemini Verir

Arun odasında düşüncelere dalar. Zira hala Santos’un aklında bir oyun olduğunu, yine bir şeyler planlayacağından şüphelenir. Santos odaya geldiğinde neden Sandiya’dan söz istediğini sorar. Santos da büyük bir karar verdiğini, kendisinin de bazı kırmızı çizgileri olduğunu, bundan dolayı söz istediğini açıklar.

Sandiya odasına ders çalışır. Ertesi gün Santos, Sandiya’ya tesadüf eseri Sandiya’nın babası Arnavid’in aldığı kalemi, sınav da kullanması için verir. Sandiya kalemi görünce çok duygusallaşır. Suraj ile Sandiya polislik sınavına gider.

Can Yoldaşım 124 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 125 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

1 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Santos’u görmek için pencerenin yanına gelir
 • Santos pencereyi kapatır
 • 15 gün sonunda emlakçı evden çıkmalarını ister
 • Suraj’ın kıyafetleri çalınır
 • Suraj ile Sandiya festival için Rathi evine gider
 • Sandiya Surja’ın kıyafetlerini Rathi evine bulur
 • Snatos hatasını anlayıp özür diler
 • Santos Sandiya’nın polis olmasına onay verir
 • Sandiya polislik sınavına gitmek için evden çıkar

Can Yoldaşım 124 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 1 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım 124. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 1 Aralık Can Yoldaşım 124 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 125 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 124 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 2 Aralık Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 125 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu