Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 125 Bölüm Özeti (2 Aralık Perşembe) Emily’in Kızı Oldu!

Can Yoldaşım 125 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 2 Aralık Perşembe Can Yoldaşım 125 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 125 bölüm özeti
 • 2 Aralık Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 125 Bölüm Fragmanı
 • 2 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 3 Aralık Cuma Can Yoldaşım 126 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 2 Aralık Can Yoldaşım 125 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Emily bir kız bebek dünyaya getirdi!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 3 Aralık Cuma Can Yoldaşım 126 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 125 Bölüm Özeti

Santos merdivenlerden inmesi ile başlar. Mutfakta Sandiya’nın evinden gelenlere bakıp, yemek konusunda beceriksiz olduğu düşünüp, laf eder. Bu sırada evin telefonu çalar. Santos bağırsa da duyamaz. Zira herkesin dışarıda olduğunu fark eden Santos, telefona bakar. Arayan Puşkar karakol amiridir. Şayet başvurusu üzerine yapılan tahkikat sonucunda, sahte altın çetesinin tutuklandığını, ilgili sahte kuyumcudan aldığı faturayı getirmesini ister. Santos karakola amirine ne diyeceğini bilemez. Zira Santos daha ucuz olsun diye fatura almak istemediği için elinde, kuyumcudan aldığı bir fatura yoktur.

Santos, evin anahtarının tatlıcı dükkanına bırakıp karakola gider. Minakşi daha önce satın almak istediği ama Santos’un buna engel olduğu dükkânı görünce, oraya imrenerek bakar. Oraya yeni bir dükkân açıp, başına da kendisinin geçeceğini hayal ederken, Emily de aynı dükkâna bakıp, güzellik merkezi kurmak isterken, Minakşi’nin engel olduğunu düşünür.

Santos karakola gider. Asıl amacı karakolu kadınların çalışma şartlarına uygun bir yer olup olmadığını da test etmektir. Karakola gidip orada bulunan memura, kendisini sahte altın davası ile arayıp karakola çağırdıklarını söyler. Polis memuru da Santos’u müfettişin yanına götürür.

Can Yoldaşım 125 Bölüm Özeti (2 Aralık Perşembe) Suraj Yeni Dükkanın Anahtarını Gösterir

Santos karakolda hiç bayan polisi göremeyince canı sıkılır. Müfettişe sahte altın meselesi ile ilgili olarak elindeki delilleri ve sahte altınlardan örnekler sunar. Laf arasında karakolda bayan polis memuru var mı diye sorar. Polis müfettişi de karakol da bayan polis olmadığını ama amiri bayan olduğunu, bayanlar da polis olarak rahatlıkla görev yapabileceklerini söyler. Santos Sandiya’nın ileride çalışması muhtemel iş yerini görünce hem gelini ile gurur duyar. Hem de ona onay verdiği için kendisini içten içe takdir eder.

Chavi ve Minakşi filmde rüşvet yiyen kötü polis hakkında konuşurken, Santos gelir. Filmlerdeki polisler çok farklı olduğunu söyleyip onlara kızar. Sonrasın da polislerin öz verili çalıştığını açıklarken, içeri Sandiya ile Suraj gelir. Suraj annesinin polisleri öven sözlerini duyunca çok mutlu olur.

Mohit koşarak eve girer. Herkes Mohit’in neden panik halde içeri girdiğini merak eder. Mohit güzellik merkezi için alacakları dükkânın, satıldığını haber eder. Minakşi de aynı dükkân için alıcı olduğu için Vikram ile Mohit birbirlerini suçlar.

Santos içeri girdiğinde Vikram ile Mohit’in birbirlerini suçladıklarını ve satılan dükkân hakkında tartıştıklarını görünce, sinirle bağırır ve onları durdurur. Vikram Mohit’in hatası yüzünden satıldığını söylerken, Mohit de Vikram’ı suçlar. Vikram dükkanı alan Mohit olup olmadığını sorarken, Mohit de aynı soruyu Vikrma’a sorar. Bu konuya son noktayı Santos koyar. Herkese dükkanın anahtarını gösterir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos dükkânı kim için aldığını daha sonra açıklayacağını söyler. Minakşi ve Emily, Santos’un bu dükkânı kim için aldığını çok ama çok merak eder.

Suraj ile Sandiya mağazanın dekorasyonu ile ilgilenirler. Akşama kadar dükkân için çalışırken, Arun da sonunda kardeşleri bir arada iş yaptığı için mutludur. Minakşi Sandiya’nın Divali kutlaması için düzenlemeler yaparken, güzel göründüğünü söyledikten sonra gelecek yıl yanlarında olamayabileceğini, elinde polis sopası ile suçluların peşinden koşacağını söyler. Bunu duyan Santos sinirlenir.

Santos, Sandiya’nın hem işini hem de evini aksatmayacağını söylerken, Arun da Santos’un sözleri karşısında endişelenir. Zira en ufak kıvılcımda Santos, Sandiya’nın polis olma yolunda, önüne taş koyacağını düşünür.

Can Yoldaşım 125 Bölüm Özeti (2 Aralık Perşembe) Emily'in Kızı Oldu

Rathi ailesi pooja törenini yapar. Mohit dükkânı kendileri için aldığını düşünürken, Minakşi de Santos’un kendileri için dükkânın alındığını düşünür. Santos eline anahtarları alır. Santos az kazanan Mohit’in aileye katkısını artırmak için ve Emily’in aile bütçesine yapacağı katkıları düşünüp, anahtarı Mohit ile Emily’e verir. Vikram ile Minakşi sinir olur.

Vikram dükkânın satıldığını ilk kendisi gördüğünü ve ilk kendisi almak istediğini söylerken, Santos da Emily güzellik merkezi projesi çok daha iyi olacağını, Suraj da bu projeye inandığı için kredi çektiğini  ve dükkanı satın aldığını açıklar.

Emily Suraj’a teşekkür ederken, Santos da hakkı ile çalışıp krediyi ödemesini ister. Emily elinden gelenin en iyisini yapacağını söyler. Emily dükkânı için dua edilmesini isterken, Minakşi boş dükkan için dua etmekle alay eder. Emily de ailesini aradığını, dükkan için gerekli malzemeleri göndereceklerini açıklar.

Can Yoldaşım 125. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

2 Aralık Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Emily’in telefonu çalar. Arayan Emily’in annedir. Yeni dükkân için malzemeleri gönderdiğini söyler. Emily de bu haberi Mohit ile paylaşır. Minakşi bunu duyunca kıskanır.

Chotu, oraya bir kamyon geldiğini söyler. Minakşi kamyonu görür. Minakşi kamyonun içinde güzellik salonu için gelen eşyaları olduğunu düşünür. Minakşi kamyoncunun yanına gidip, içinde ne olduğunu sorar. Kamyoncu da Rathi ailesi için eşyalar getirdiğini söyler. Kıskançlığından kamyonun altına meşale atıp, kamyonu yakmaya çalışır.

Vikram bir komyon sari yolda olduğunu söyler. Minakşi’nin kafası karışır. Tam da bu sırada kamyonun yandığını gören Vikram şok olur. 2 Lakh değerinde sarileri yandığı için çığlık atar. Sandiya hemen yanan meşaleyi kamyonun yanından alırken, gözleri zarar görür. Kamyonun ateşi söner. Lakin Sandiya gözlerini açamaz.

Doktor Sandiya’yı kontrol eder. Dışarıda ise Vikram Sandiya’nın sayesinde mallarının kurtulduğunu dile getirir. Mohit de malını geri yerine geleceğini ama Sandiya’nın gözü yanarsa asla polis olamayacağını açıklar. Bunu duyan Santos dua etmeye başlar. Birkaç dakika sonra doktor çıkar. Gözleri yara aldığını ama iyileşeceğini açıklar.

2 Aralık Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Minakşi Kıskanır

Ertesi gün Minakşi yeni mal aldıklarını ama onları koyacak yerleri olmadığını açıklar. Santos hemen Minakşi’nin derdini anlar. Minakşi de Emily’in hamile olduğunu, yeni dükkânı açması en az 6 ay süreceğini, zira doğum ve sonrasında ayağa kalkması 6 ay süreceğini açıklar. Bu süre içerisinden Emily için alınan dükkânı depo olarak kullanmak istediğini söyler.

Santos, Minakşi’nin söyledikleri konusunda haklı olduğunu düşünür. Emily’den anahtarı vermesini ister. Emily de canı sıkıla sıkıla anahtarı verir.

Birkaç saat sonra Emily doğum sancısı çekmeye başlar. Hep birlikte Emily’e hastaneye götürürler.  Yolda Emily’i kontrol eden doktorun şehir dışında olduğunu öğrenirler. En yakın hastaneye giderler. Minakşi kızının dünyaya getirdiği hastaneye gidince, Minakşi panik olur. Zira kendi kızının değiştirdiği için orada foyası ortaya çıkacağı için panik olur.

Emily doğum odasına girince, Minakşi bir şok daha yaşar. Zira kendisine doğum yaptıran hemşirenin Emily ile ilgilendiğini hatta Emily’in karabaşı olduğunu anlayınca kendisini gizlemeye çalışır. Bunu gören Sandiya nedenini sorar. Minakşi de hastane ortamı kendisini gerdiğini dile getirir.

Emily bir kız çocuk dünyaya getirir. Minakşi de Santos’un kızacağını düşünürken, hemşireye hediye verir. Herkes çok mutludur. Minakşi Santos’un bunu yaptığını görünce şaşkınlığını gizleyemez.

Can Yoldaşım 125 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 126 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

2 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos Polis karakoluna gider
 • Sahte altın çetesi tutuklanır
 • Santos karakolda polislerin çalışma şartlarını inceler
 • Santos Sandiya’nın polis olacağı için onunla gurur duyar
 • Suraj yan dükkanı satın alır
 • Santos dükkanı Emily ve Mohit’e verir
 • Minakşi kıskançlığından Emily’in dükkana geldiğini zannettiği kamyonu yakmaya çalışır
 • Vikram’ın dükkânına gelen kamyon yanar
 • Sandiya kamyonu söndürür
 • Sandiya’nın gözleri yaralanır
 • Emily doğum yapar

Can Yoldaşım 125 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 2 Aralık Perşembe Can Yoldaşım 125. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 2 Aralık Can Yoldaşım 125 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 126 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 125 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 3 Aralık Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 126 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu