Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 126 Bölüm Özeti (3 Aralık Cuma) Sandiya Polislik Sınavını Kazandı!

Can Yoldaşım 126 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 3 Aralık Cuma Can Yoldaşım 126 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 126 bölüm özeti
 • 3 Aralık Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 126 Bölüm Fragmanı
 • 3 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 4 Aralık Cumartesi Can Yoldaşım 127 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 3 Aralık Can Yoldaşım 126 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya polislik mülakatını geçer” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 4 Aralık Cumartesi Can Yoldaşım 127 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 126 Bölüm Özeti

Suraj, Emily’in dünyaya getirdiği beğeni kucağına alması ile başlar. Santos o anları görünce, “Suraj’ın da bir evladı olsun!” diyerek dua eder. Santos Emily’in bebeğini görünce, çok mutlu olur. Emily’nin akrabası olan, aynı zamanda o hastanede doğum bölümünde çalışan hemşire, Emily’in sağlık durumu hakkında bilgi verir. Emily’in iyi olduğunu, bir sonraki gün taburcu edebileceklerini açıklar.

Hastaneden çıkarken doğum belgesine ihtiyaçları olacağını, çıkarken bu belgeyi unutmaması için şimdiden alması gerektiğini söyler. Santos da hemşireye bu konularla Sandiya ilgilendiğini, ona söylemesini ister.

Sandiya, acele Minakşi’nin de evde doğum belgesi olmadığını, gitmişken onu da alacağını söyler. Panik olan Minakşi, doğum belgesini aldığını ama kaybettiğini, bir daha almasına gerek olmadığını, zira bebeğinin doğduğu tarih ve saati bildiğini açıklar. Sandiya annesi olarak doğduğu tarihi bilmesi, resmi olarak hiçbir anlam taşımadığını, okula kayıt olurken bu belgeler istendiğini söyler. Santos Sandiya’yı haklı bulur. “Gelin git ilgilen. Kahna’nın da belgesini al” der. Bunu duyan Minakşi’nin paçaları da tutuşmaya başlar.

Sandiya arşivden doğum Kahna’nın kayıtlarını almak istese de cinsiyetinin yanlış olduğunu görür. Sandiya bir kez daha kontrol etmesini isterken, Minakşi de gizlice Sandiya’yı izler. Hastane görevlisi bilgisayardan bir kez daha kontrol ederken, Minakşi bilgisayarın fişini çaktırmadan çeker.

Can Yoldaşım 126 Bölüm Özeti (3 Aralık Cuma) Emily Bebeğini Dünyaya Getirdi

Görevli bilgisayarın neden kapandığını anlamaya çalışırken, Minakşi oraya gelir. Santos’un onu (Sandiya’yı) çağırdığını söyler. Minakşi oradan ayrılırken, Minakşi kayıtları alacağını söyler. Görevli birkaç dakika sonra bilgisayarı çalıştırır. Minakşi kayıtların gerekli olmadığını söyleyip oradan uzaklaşır.

Ertesi gün Emily, hastaneden taburcu olur. Mahallenin kadınları Emily’i aarti töreni ile karşılar. Minakşi kendisi erkek bebek dünyaya getirdiğinde bile bu kadar ilgi görmediğini söyleyip, kıskanır. Hatta kız çocuk dünyaya getirmenin bu kadar ilgi göreceğini bilmiş olsaydı, asla onu değiştirmeyeceğini düşünür.

Daisa, Vikram ile Mohiti’in evlatları olduğunu, sırada en büyük oğlu Suraj’a geldiğini, artık bir bebek sahibi olması gerektiğini söyler. Ancak Sandiya’nın polis olma hayali ile Suraj’ın bebek sahibi olmasını bir başka bahara erteleneceğini ifade eder. Santos Suraj’ın bebeğe karşı ilgisini görünce, morali bozulur.

Dilip ve ailesi Rathi evine gelir. Emily için hediyeler getirir. Sonrasında Dilip’in annesi Santos’a, Dilip’in sınavı geçtiğini ve mevkisinin yükseltmesi için Dilip’in Amerika da eğitim alması gerektiğini, bundan dolayı düğün tarihini bir süre ertelemeleri gerektiğini açıklar. Santos tedirgin olsa da Sandiya, gelecek de rahat yaşamaları için başta sıkıntı çekmenin daha iyi olacağını söyleyip, Santos’u rahatlatır.

Suraj ile Vikram evin yeni üyesi olan, sevimliliği ile kendisini sevdiren, Pari’yi kucaklarına almak için adeta birbirleri ile yarışırlar. Minakşi bu anları görünce canı sıkılır.

Suraj ailenin yeni üyesini severken kapıya postacı gelir. Chavi postacından evrakı alır. Sandiya için olduğunu söyler. Sandiya zarfı açtığında, Polis akademisinden geldiğini, ertesi gün mülakata çağırdıklarını öğrenince, şok olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya, bu kadar kısa süre içinde hazırlanamayacağını düşünüp panik olur. Sandiya, odasında mülakat için birçok kaynak okuyup, kendisini mülakata hazırlamaya çalışır. Suraj eşinin rahatlaması için mülakatın provasını yapacaklarını söyler. Suraj komisyonda jüri üyesi olur. Sandiya da mülakata gider gibi içeri girer. Bu mizansen sayesinde Sandiya oldukça rahatlar.

Suraj Sandiya’nın sadece konuşması ile değil, giyimi ile de tam not alması gerektiği için ona sari hediye eder. Sandiya Suraj’ın verdiği kıyafeti çok sever. Lakin Santos, Suraj’ın verdiği kıyafetten habersiz bir şekilde, Chavi’nin düğünü için aldıkları kıyafeti Sandiya’ya vermesini ister.

Sandiya Santos’un verdiği gösterişli kıyafeti görünce şaşırır. Santos en iyi şekilde giyinmek ile mülakatta giyilecek kıyafetin aynı olduğunu düşünür. Suraj bir şey demeye çalışsa da Sandiya kaynanasını kırmamak adına kabul eder.

Sandiya, Santos’un verdiği sariyi giyer. Suraj ile mülakata uygun kıyafet aldığını, lakin Sandiya Santos’u üzmemek adına, onun verdiği kıyafeti giydiğini düşünüp üzülür.

Can Yoldaşım 126 Bölüm Özeti (3 Aralık Cuma) Sandiya Polislik Sınavını Kazandı

Santos, Suraj ve Sandiya mülakat yerine ulaşır. Orada bayanların giydiği kıyafeti görünce, Santos şok olur. Herkes normal   gelmiştir. Sandiya üzerindeki gösterişli kıyafetlerle mülakata gider. Jüri üyeleri Sandiya’nın kıyafetini görünce, çok ama çok şaşırırlar.

Jüri üyeleri mülakata çağırdıkları zarfın içerisinde nasıl giyineceği konusunda bir makale olduğunu, bunu okumadan gelip gelmediğini sorar. Sandiya nasıl giyineceği konusunda bilgisi olduğunu, lakin bu elbiseyi giyme konusunda kaynanasının ısrarı ile giydiğini, büyüklerine saygı duyduğu için normal giyinemediğini açıklar. Sandiya’nın samimi cevapları jüri üyelerini oldukça etkiler.

Jüri üyeleri Sandiya’ın eğitim durumunu inceler. Bir dönem boşluk olduğunu fark edip, nedenini sorar. Sandiya da bu dönem de evlendiğini, evlendiği aile başta okumasına karşı olduğunu, bu sebeple onları ikna etmesi bir dönemine mal olduğunu ifade eder. Jüri üyelerinden birisi, Sandiya’nın eşinin ne iş yaptığını sorar. Sandiya da

“Kocam tatlı ustası. Benim buraya gelmem de çok ama çok emeği var”

Bunu duyan Jüri üyesi oldukça şaşırır.

Can Yoldaşım 126. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

3 Aralık Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Mülakat devam eder. Komisyon üyesi Sandiya’ya

“Dünyanın en çok konuşulan dili nedir? “

Diye sorar. Sandiya düşünmeden cevap verir. Çince olduğunu söyler. Komisyon üyelerinden biri düşünmeden cevap verdiğini, düşünüp öyle cevap vermesini ister. Sandiya düşündükten sonra Çince cevabının doğru olduğunu söyler.

İkinci soru Hindistan’da meydana gelen terör olayı ile ilgili fikrini sorar. Sandiya bahse konu yer de terör olayı olmadığını ifade eder.

Mülakat devam eder.

“Elinde bir kişiyi tutuklamak için imkân var. Karşısında profesyonel hırsız ve onu koruyan rüşvetçi polis var. Hangisini tutuklarsın?”

Sorusuna Sandiya polisi tutuklayacağını, içeriden bilgi alan polisin hırsızdan daha tehlikeli olacağını ifade eder.

Sandiya mülakat sonrasında dışarı çıkar. Suraj nasıl geçtiğini sorar. Sandiya içeri de dürüstçe cevap verdiğini ama iyi puanlar alıp almadığı konusunda emin olmadığını ifade eder. Suraj endişelenmemesini, ona sonuna kadar güvendiğini söyler. Bu sırada komisyon üyelerinden birisi dışarı çıkar.

Sandiya onu Suraj ile tanıştırır. Suraj da Sandiya’nın içeride iyi not alıp almadığını sorar. Komisyon üyesi kendisinden iyi not aldığını ama diğer komisyon üyelerinin kaç verdiğini bilmediğini, sonuçları internetten takip etmesi gerektiğini ifade eder. Bunu duyan Sandiya çok mutlu olur.

Birkaç gün sonra Sandiya mülakat sonuçlarının açıklanacağı gün, internet kafeye gider. Evde gergin bir bekleyiş var. Arun Sandiya’nın polis olması gerektiğini düşünürken, Minakşi de içinden Sandiya polis olmaması gerektiğini düşünür.

3 Aralık Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Sınavı Kazandığını Öğrenir

Sandiya mülakatı kazanalar arasında ismini arar. Suraj da ekrana bakar. Sandiya sınavı kazananlar arasında adının olmadığını açıklar.

Sandiya sonuçların sadece birinci sayfada değil, ikinci sayfada da olduğunu görür. İlk sayfada adının olmadığını söyler. İkinci sayfaya bakarlar. Suraj ikinci sayfayı açtığında, Sandiya’nın adını görünce sevinç çığlıkları atar.

Suraj sevincini evdekilere bildirmek için arar. Minakşi telefona çıkar çıkmaz, kendi dükkânın reklamını yapar. Suraj hemen onu susturup, Santos’u telefona ister. Suraj annesine Sandiya’nın sınavı kazandığını bildirir.

Sandiya polislik eğitiminin 11 ay süreceğini, bunu bilmeyen Santos’a söylemeleri gerektiğini ifade eder. Henüz Santos Sandiya’nın polis olmasına yarım yamalak onay vermişken, 11 aylık eğitimi duyduğunda, nasıl tepki vereceğini merak ederler.

Santos bu mutluluğunu herkes ile paylaşır. Santos laf arasında Sandiya’nın hayallerinin gerçek olduğunu, sıra Suraj’ın hayallerinden olduğunu, Suraj’ın da baba olma vakti geldiğini söyler. Suraj da bu sırada Sandiya’nın 11 aylık eğitimi göreceğini açıklamak istese de bir türlü fırsatını bulamaz.

Can Yoldaşım 126 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 127 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

3 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos Emily’i tebrik eder
 • Minakşi Santos’un kız bebekleri sevdiğini görünce kıskanır
 • Hemşire doğum evrakını almalarını ister
 • Sandiya doğum evraklarını alırken Kahna’nın da belgesini almak ister
 • Sandiya Kahna’nın cinsiyetinin yanlış yazıldığını görür
 • Minakşi hemen araya girip meseleyi örter
 • Sandiya polislik mülakatına çağrılır
 • Snadiya mülakatı geçer. Sandiya polislik sınavını kazanır
 • Rathi ailesi bu habere çok sevinir

Can Yoldaşım 126 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 3 Aralık Cuma Can Yoldaşım 126. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 3 Aralık Can Yoldaşım 126 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 127 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 126 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 4 Aralık Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 127 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu