Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 127 Bölüm Özeti (4 Aralık Cumartesi) Sandiya Yeniden Evlenmek İster!

Can Yoldaşım 127 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 4 Aralık Cumartesi Can Yoldaşım 127 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 127 bölüm özeti
 • 4 Aralık Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 127 Bölüm Fragmanı
 • 4 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 5 Aralık Pazar Can Yoldaşım 128 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 4 Aralık Can Yoldaşım 127 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya, Arun’un sözlerinden sonra yedi yemini yeniden gerçekleştirmek için Suraj ile yeniden evlenmek ister.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 5 Aralık Pazar Can Yoldaşım 128 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 127 Bölüm Özeti

Rathi ailesi, Sadiya’nın kazandığı polislik sınavındaki başarısını kutlar. Suraj herkese tatlı dağıtır. Suraj Sandiya’nın daha fazla tatlı yememesi gerektiğini, aksi halde şişmanlayacağını söyleyip şaka yapar. Bu sırada Santos gelininin neşesine bakıp, yakında iyi bir anne ve iyi bir gelin olacağını düşünür.

Santos gelini Sandiya’ya “Yaklaşan sorumluluklarına hazır olmasın!” der. Sandiya Santos’un 11 aylık eğitimden haberdar olduğunu düşünüp, bu şekilde konuştuğunu zanneder. Arun ise Santos’un aslında bebek sahibi olması gerektiğini dile getirdiğini anlar. Sandiya hemen konuya girer. Bu meseleyi açıklamak için çekindiklerini ama Santos’un bunu bilmesine sevindiğini ifade eder.

Santos Sandiya’nın neşe ile meseleden bahsetmesine şaşırır. Zira Sandiya bebek sahibi olmak istemediğini bildiği için bu meseleye karşı sıcakkanlı davranması, Santos’u şüphelendirir. Minakşi kaynanası Santos’a “Ne gibi sorumluluklar” diye sorar. Sandiya da hemen lafa girip, 11 aylık polislik eğitimi olduğunu söyler. Santos bunu duyunca şok olur.

Chavi polislik sınavını kazandığı için eğitime ne gerek var derken, Arun da eğitimini Pushkar’da yapıp yapamayacağını sorar. Sandiya eğitimini başka bir ilde olacağını açıklar. Minakşi Suraj’ın bu süre zarfında ne yapacağını söyleyip ortalığı kızıştırır. Santos bu meseleye son noktayı koyar. Sandiya ile evlenmeden önce Suraj evlerinde kaldığını, yine aynı olacağını açıklar.

Can Yoldaşım 127 Bölüm Özeti (4 Aralık Cumartesi) Suraj Sandiya'ya Gül Verir

Santos Sandiya ile Suraj’a eğitim için yola çıkmadan önce hazırlıkları yapması için odasına gönderir. Arun da odaya gitmeden Sandya’dan bir malzeme ister. Bu arada Minakşi gene ortaya laf atmak istese de Santos Minakş’ye kızar.

Sandiya Arun’un istediği malzemeyi getirirken, dolabın içinde Arun ile Santos’un evlendiği gün, düğünde çekilen resmini görür. Suraj da yanına gelir. Arun ile Santos’un evlilik yıl dönümleri olduğunu, resimdeki tarihten anlarlar.

Sandiya Santos’dan gizli Chavvi, Minakşi ve Emily’i bir odaya çağırır. Hepsi Sandiya yine bir vaka üzerinde çalıştığını, yine içlerinden birisini hata yaptığını düşünür. Sandiya, Santos ve Arun’un evlilik yıldönümleri olduğunu açıklar. Sandiya bugünü özel bir gün olarak kutlamaları gerektiğini, bunun için çağırdığını açıklar.

Sandiya planına herkesi katar. Her birine farklı farklı görevler verir. Sandiya akşam kutlama için alınacakları listeler. Suraj’a götürür. Suraj da Sandiya okula gideceğini, orada lazım olan kitaplar olduğunu düşünür. Telefonla kitapçıyı arayıp halledeceğini söyler. Sandiya bunun kitapla alakası olmadığını söyler. Bunun üzerine Suraj, kâğıtta yazılanlara bakınca çok şaşırır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj listenin ne için olduğunu sorar. Sandiya sürpriz olduğunu söylemekle yetinir. Chavi ile Minakşi Santos’un gelinlik giydirme konusunda onunla konuşmak istemez. Bu iş de Sandiya’ya kalır. Sandiya Santos ile konuşup, evlilik yıl dönümlerini tüm Rathi ailesi olarak kutlamak istediklerini ifade eder.

Sandiya, Suraj’dan evi süslemek için dekoratif eşyaları da almasını ister. Sandiya bir şekilde Santos’u evlilik yıl dönümü kutlamasını kabul ettirir. Santos üzerine geleneksel kıyafet giydirilir. Evin her tarafı süslenir. Bu sırada evde olmayan Arun’un gelmesi beklenir.

Santos evin süslendiğini görünce şaşkınlığını gizleyemez. Bu sırada kapıda birisinin olduğu anlaşılınca, tüm ışıklar söndürülür. Santos salonun ortasında ki salıncağa oturup başını örter. Dış kapı açıldığında, Arun’un geldiği düşünülür. Oysa kapı da ki gelen kişi Suraj’dır.

Can Yoldaşım 127 Bölüm Özeti (4 Aralık Cumartesi) Sandiya Yeniden Evlenmek İster

Suraj her tarafın mumlarla süslendiğini görünce, sabah Sandiya’nın kendisine sürpriz dediği bu olsa gerek diye düşünür. Evin orasında bulunan salıncaktaki kişinin de Sandiya olduğunu düşünür. Evde kimsenin olmamasına da şaşırır.

Suraj eline mor bir gül ile alıp adım adım, Sandiya zannettiği Santos’a yaklaşır. Bu sırada Vikram Suraj’ı fark eder. Seslenmeye çalış da Suraj duymaz. Sandiya Suraj’ı fark eder. Suraj tam salıncakta oturan Santos’un örtüsünü açacağı sırada, Sandiya son anda koşarak yetişir. Hemen onu uzaklaştırır. Bu sırada Chatturi Arun’un geldiğini söyler. Herkes saklanır.

Can Yoldaşım 127. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

4 Aralık Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj elindeki çiçeği Sandiya’ya verir. Suraj ile Sandiya saklandığı yerde romantik anlar yaşar. Bu sırada içeri Arun girer. Her tarafı ağrıdığını söyler. Arun içeri girmek ister. Ancak kapının kapalı olduğunu görünce, kapıda “Santos! Santos” diye bağırır. Ancak kapıyı açan kimse olmadığını anlayınca, kendisi kapıyı açar. İçeri de her yerin mumlarla süslü olduğunu görünce çok şaşırır. Başka birinin evine geldiğini düşünür. Evin ortasında oturan gelinlikli kişiden şöyle özür diler.

“Bayan kusura bakmayın. Kendi evime geldiğimi zannettim”

Deyip uzaklaşırken, Santos onu durdurur. Arun Santos’un gelinlikler içinde olduğunu öğrenince çok şaşırır.

Arun evi neden bu şekilde dekore ettiğini, neden gelinlik giydiğini sorar. Santos sinirlenip uzaklaşmak isterken, Arun evlilik yıldönümleri olduğunu anlar. Daha sonra Sandiya ışıkları açar. Santos üç gelinin aklına uyduğunu söylerken, Arun da bugün Santos’un mutlu olduğunu, dolayısı ile bugün en güzel günlerden biri olduğunu ifade eder.

Minakşi, kayınbabasına bunca yıl nasıl mutlu olduklarını sorar. Arun da “Eşinin her istediğine evet dedim” diyerek espri yapar. (Yo bence öyle. Her dediğini yapıyor) Sonrasında Arun evlendiklerin de 7 yemin sırasında verdiği yeminlerine her daim sadık kaldığını ifade eder.

4 Aralık Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Santos'un Evlilik Yıldönümleri Kutlanır

Bu sırada Sandiya kendi evliliklerini hatırlar. Suraj yedi yemini ederken, Sandiya da babası ölmeden önce polis olacağına dair yemin ettiği anları düşünmüştür. Arun’un söylediklerinden sonra çok utanır. Evliliklerinin bir ömür süresi için bir karara varır.

Arun sadece kendisi değil, aynı zamanda eşi Santos’un da evlilik sırasında ettiği yeminlere sadık kaldığını açıklarken, Sandiya düğün sırasında Suraj ile evliliği hakkında hiçbir yemin etmediğini hatırlar. Minakşi, Santos’dan dans etmesini ister. Arun ile Santos dans ederler.

Akşam Suraj ile Sandiya odalarına giderler. Suraj bu kutlamayı düzenlediği için Sandiya’ya teşekkür eder. Annesini ve babasını bir arada bu kadar mutlu görmediğini ifade eder.

“Seninle tekrar evlenmek istiyorum. Yeniden yemin etmek istiyorum!”

Deyince Suraj afallar. Hemen bir mum alıp, mumun etrafında dönüp yemin edebileceğini söylese de Sandiya bunu kabul etmez. Ertesi gün Suraj meseleyi annesi Santos’a açmak ister. Lakin Santos’un sinirli olması Suraj’ı korkutur. Sandiya, Suraj’a yeniden evlenmeleri hakkında ki meseleyi, Santos artık açması için işaret eder.

Suraj uygun zaman olmadığını uzaktan işaret ederek anlatınca, Sandiya kendisi meseleyi açacağını anlatır. Bunun üzerine Suraj ayağa kalkar. Annesine bir şey konuşmak istediğini söyler. Santos Suraj’a ne söylemek istediğini sinirle sorar. Santos’un kızgın halini gören Suraj, söyleyeceklerini unuttuğunu açıklar.

Vikram babasının yanına gidip, annesinin neden bu kadar kızgın olduğunu sorar. Arun da sabah Maasa aradığını, kuldevi tapınağa gitmesi gerektiğini açıklar. Santos öğleden sonra tapınağa gideceğini söyler. Chatturi’yi de yanın da götüreceğini ifade eder. Bunun üzerine Sandiya da gelmek ister. Sandiya’nın istekli halini gören Santos, onun da gelebileceğini söyler. Sandiya çaktırmadan Suraj’a tapınakta evleneceklerini dile getirir.

Can Yoldaşım 127 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 128 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

4 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos Sandiya’nın 11 aylık polislik eğitimine gideceğini öğrenir
 • Santos Sandiya’nın gitmesine izin verir
 • Sandiya Arun ile Santos’un evlilik yıldönümleri olduğunu öğrenir
 • Sandiya Arun ile Santos’un evlilik yıldönümleri için sürpriz hazırlar
 • Arun evlilik yemininden ve öneminden bahseder
 • Sandiya evlenirken, yemin etmediği aklına gelir
 • Sandiya yeniden evlenmek istediğini Suraj’a açıklar
 • Suraj meseleyi annesine açıklayamaz

Can Yoldaşım 127 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 4 Aralık Cumartesi Can Yoldaşım 127. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 4 Aralık Can Yoldaşım 127 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 128 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 127 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 5 Aralık Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 128 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu