Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 128 Bölüm Özeti (5 Aralık Pazar) Hava Aşk Kokusu Var!

Can Yoldaşım 128 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 5 Aralık Pazar Can Yoldaşım 128 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 128 bölüm özeti
 • 5 Aralık Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 128 Bölüm Fragmanı
 • 5 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 6 Aralık Pazartesi Can Yoldaşım 129 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 5 Aralık Can Yoldaşım 128 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya kendi yaptığı düğün davetiyesini Suraj’a verir.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 6 Aralık Pazartesi Can Yoldaşım 129 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 128 Bölüm Özeti

Suraj ile Sandiya’nın odasında başlar. Sandiya tapınak seyahati sırasında giyecekleri kıyafetleri yerleştirirken, araya gelinlik ve damatlık kıyafeti de koyar.

Geçtiğimiz bölümde Santos ile Arun’un evlilik yıldönümleri kutlanmış, Arun da bunca yıl mutlu olmanın sırrı olarak evlilik sırasında edilen 7 yemine sadık olduğunu söylemiştir. Sandiya da Suraj ile evlendiği anda yemin etmeyip, babasına karşı polis olacağına dair yemin ettiği anları aklına geldiği için evlilik üzerine yemin etmediğini fark etmişti. Suraj’a yeniden evlenme isteğini ileten Sandiya, Santos’un uzak bir tapınağa gitmesini fırsat bilip, Santos ile birlikte geleceklerini açıklamıştı.

“Kanal7 iki part kaydırması sonucu yukarıdaki 40 dakikalık kısmı yeniden anlattık. Daha ayrıntılı okumak isteyenler, bir önceki bölümün son kısmına bakabilirler.”

Sandiya’nın valize koyduklarını gören Suraj, Sandiya’nın gerçekten evlenmek istediğini hem de tapınak da yeniden evlenmek istediğini fark eder.

Can Yoldaşım 128 Bölüm Özeti (5 Aralık Pazar) Sandiya Kıyafetlerini Hazırlar

Santos da uzak yerdeki tapınağa giderken giyeceği kıyafetleri valize yerleştirir. Hastalık hastası olan Arun ne giyeceği kıyafeti ne de yiyeceği yemeği düşünmeyip, sadece içeceği ilaçları paketler. Bunu gören Santos sinirlenir. “Herif yemek yerine olmazsa ilaçları ye!” diyerek kızar.

Santos eşine kızdığı sırada Mohit ile Emily, yolda ve konaklayacakları yerde yetecek kadar yiyecekleri koyduğunu açıklar. Santos’un gözünde Emily tam not alır. Emily bu anı fırsata çevirip, yavaş yavaş güzellik merkezini kurmaya başlamak istediğini, bunun için de dükkânın anahtarının lazım olduğunu söyler.

Minakşi bu konuşmalara kulak misafiri olur. Santos Minakşi’den anahtarı almasını söyler. Akabinde kış mevsimi geldiğini, Pari’yi hastalandırmamasını söyler. Minakşi hemen oradan uzaklaşıp, Emily’in amacına ulaşmasını engellemek için bir plan yapar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


 

Santos gitmek için hazırlanıp salona gelir. Ancak hala Suraj’ın ve Sandiya’nın gelmediğini görünce sinirlenip bağırır. Tam da bu sırada Suraj ve Sandiya gelir. Santos Suraj ile Sandiya’nın elindeki iki valizi görünce şaşırır. Kısa süreli gidecekleri tapınak için neden bu kadar kıyafet koyduğunu sorar.

Sandiya cevap vermek istemeyince, Santos çantayı kontrol etmek ister. Suraj kış mevsimi olduğu için kalın ve yünlü kazaklar koyduğunu, diğer valize sığmadığını söyler. Santos bu yalana inanır.

Santos ve diğerleri gittikten sonra Emily hemen dükkânın anahtarını Minakşi’den ister. Minakşi anahtarı vermeden önce Kahna’nın yemeği ile ilgileneceğini, anahtarı daha sonra vereceğini söyleyip, Emily’i oyalamaya çalışır.

Tapınağa gitmek için yola çıkan Rathi ailesi otobüs durağına ulaşırlar. Chatturi yengesi Sandiya ile şakalaşır. Geçen sefer herkese sırasını verdiğini ama kendisi binemeden otobüsün hareket ettiğini, Suraj da son anda gelip onu içeri aldığını hatırlatıp gülerler. Chatturi bir kez daha otobüse binerken neler yapması gerektiğini yengesi Sandiya’ya anlatır.

Can Yoldaşım 128 Bölüm Özeti (5 Aralık Pazar) Havada Aşk Kokusu Var

Tapınağa gidecek otobüs gelir. Santos yine bağıra çağıra içeri biner. Sandiya bilerek içeri binmez. Zira eski maziyi bir kez daha yaşamak için Suraj’ın onu gelip almasını bekler. Otobüs kalkmadan Suraj Sandiya’yı dışarıdan alıp, son anda otobüse bindirir.

Suraj neredeyse otobüsün hareket edeceğini, bu tarz çocukluktan vaz geçmesini isterken, Sandiya bunun çocukluk değil aşk olduğunu söyler.  Kısaca havada aşk kokusu var.

Can Yoldaşım 128. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

5 Aralık Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya aşkı için yaptığını ifade edince, bu durum Suraj’ın hoşuna gider. Güzel bir tebessüm eder. Santos gelini Sandiya’nın diğer insanlar gibi hızlı hareket edip otobüse binemediği için kızar. Sandiya, Santos’un bu kızmalarına hiç mi hiç aldırış etmez. Zira bu onu bilerek yapmıştır.

Otobüs belli bir süre gittikten sonra mola verir. Bir yıl önce yine aynı molada Sandiya, Santos’un yerini tutarken başka bir bayana kaptırmış, Santos da buna çok kızmıştı. Sandiya bunu hatırlar. Orada ayakta duran bayana Santos’un yerini verir.

Santos tekrar otobüse geldiğinde, Sandiya’nın yanı dolduğunu görünce sinirden deliye döner. Sandiya bunun üzerine yerini Santos’a verir. Birkaç dakika sonra otobüsün üzerinde seyahat edip edemeyeceklerini sorar. Santos “Başımdan git” dercesine izin verir.

5 Aralık Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Düğünü Suraj'a Hatırlatır

Emily sonunda Minakşi’den dükkânın anahtarını alır. Hevesle dükkânın kapısını açınca şok olur. Zira dükkânı ağzına kadar sari malları ile dolmuştur. Emily onları kaldırmak istese de hepsinin çok ağır olduğunu fark eder. Bunu Minakşi’nin bilerek yaptığını anlar.

Sandiya tıpkı bir yıl önceki gibi otobüsün tepesinde, Maasa’nın köyüne doğru seyahat ederler. (Tapınak Maasa’nın köyüne yakın yerde) Sandiya ile birlikte otobüsün üzerinde şarkı söyleyen bir gurup yolcu vardır.

Sandiya eğlene eğlene giderken Suraj’a bir zarf verir. Suraj merakla zarfın içinde ne yazıyor diye bakar. Suraj zarfı açınca, el yapımı düğün kartı olduğunu görünce şok olur. Zira gelin Sandiya, damat ise kendisidir. Sandiya işi o kadar abartmıştır ki normal bir düğünde olması gereken her ritüeli tek tek yazmıştır. Suraj kaygıya düşer. Zira hala mevzudan Santos’a bahsedememiştir.

Mohit, Emily için alınan dükkânın faaliyete geçmediğini görür. Sinirli bir şekilde yengesi Minakşi’ye şöyle der.

“Yenge dükkânın anahtarını ne zaman vereceksin?”

Minakşi de dükkânın anahtarını zaten Emily’e verdiğini söylese de dükkandaki mallardan haberdar olan Mohit, ağzına kadar mal olduğu için bu malları kaldırmasını ister. Minakşi de sari dükkanında çalışan işçisi köye gittiğini, o gelene kadar çıkartamayacaklarını söyler. Mohit’e işçi tutup taşımasını söyler. Emily işçinin parasını vermeyi kabul eder. Minakşi de mallarına hiçbir zarar gelmemesi konusunda ikaz edince, Emily bir plan yapar.

Rathi ailesi tapınak yakınında ki otele yerleşir. Akşama olduğunda, Arun ve Santos yorgunluktan uyuya kalırken, Sandiya uyuyan Suraj’ı uyandırır. Düğün kartında yazan tarihe göre, yarından itibaren düğün ritüelleri başladığını söyler. Santos’a bu konuda bilgi vermediği için Suraj ne yapacağını bilemez.

Can Yoldaşım 128 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 129 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

5 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya gelinliğini valize koyar
 • Suraj bunu görüp kaygılanır
 • Santos neden iki valiz taşıdıklarını sorar
 • Suraj kış mevsimi olduğu için kazak koyduğunu söyler
 • Rathi ailesi tapınağa gitmek için otobüse biner
 • Sandiya bir yıl önce yaşadıklarını yeniden yaşamak için elinden geleni yapar
 • Emily dükkanın anahtarını Minakşi’den ister
 • Minakşi Dükkanı ağzına kadar mal koyar
 • Sandiya otobüsün tepesinde Suraj’a zarf verir
 • Suraj zarfı açınca, düğün davetiyesi olduğunu görür

Can Yoldaşım 128 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 5 Aralık Pazar Can Yoldaşım 128. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 5 Aralık Can Yoldaşım 128 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 129 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 128 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 6 Aralık Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 129 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. iki partı bir önceki bölüme kaydığı için az yazıldı. Lakin buna rağmen 1.000 kelime üzerinde!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu