Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 129 Bölüm Özeti (6 Aralık Pazartesi) Nikah Tazeleme!

Can Yoldaşım 129 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 6 Aralık Pazartesi Can Yoldaşım 129 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 129 bölüm özeti
 • 6 Aralık Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 129 Bölüm Fragmanı
 • 6 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 7 Aralık Salı Can Yoldaşım 130 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 6 Aralık Can Yoldaşım 129 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya evlilik öncesi tüm ritüelleri çaktırmadan yapar. Sonunda Santos, Sandiya’yı gelinlik içinde görünce şok olur.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 7 Aralık Salı Can Yoldaşım 130 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 129 Bölüm Özeti

Sandiya’nın Suraj’ı uyandırması ile başlar. Suraj annesinin ve babasının uyanacağını söylese de Sandiya derin uykuya daldığını, bu anı ölümsüz kılmak için dışarıda yürüyüş yapmak istediğini söyler. Suraj ile Sandiya evden çıkarken Arun, “Suraj” der. Sandiya ile Suraj “Yakalandık” derken, Arun rüyasında Suraj ile konuştuğunu fark ederler. Suraj çaktırmadan kapıyı kapatır.

Puşkar da Mohit dükkânda ki kutuları temizlemesi için işçi tutar. Lakin normal alacağı paradan daha fazlasını verir. Minakşi de neden bu kadar fazla para verdiğini merak eder.

Sabah Santos uyanır. Chaturi’nin yanında kum olduğunu fark eder. Oysa o kum Sandiya ile Suraj’ın gece dışarıda gezerken ayaklarına takılan kumlardır. Sandiya oldukça gerilir. Hemen kaynanasına sabah çayı vereceğini söyleyip, dikkatini başka yöne çevirmesini sağlar.

Minakşi uzun zamandır ilk defa sabah geç uyanır. Dinlenmiş bir şekilde kalkar. Kapıyı açtığında mavi branda ile kapının kaplandığını fark eder. Kendisi açmaya çalışır. Lakin açamaz. Vikram’ı uyandırır. Vikram da kapının önünde duran brandayı iteklemeye çalışsa da başaramaz.

Can Yoldaşım 129 Bölüm Özeti (6 Aralık Pazartesi) Santos Zerdeçal Sürer

Vikram sinirlenip Mohit’e seslenir. Kapının diğer tarafında ne olduğunu, neden kapının açılmadığını sorar. Mohit de dükkânın malları olduğunu, isterlerse bir işçi tutup malları kaldırabileceklerini ifade eder.

Sandiya kahvaltı hazırlarken, düğün için gerekli ritüelleri de çaktırmadan yapar. Suraj’ı yanına çağırıp kavanoz kapağını açamadığını söyler. Suraj kapağı açtıktan sonra Sandiya onun bileğine ip bağlar. Birazdan diğer ritüellerinin de başlayacağını çaktırmadan söyler.

Sandiya Santos’un yanına gidip, Suraj’ın hastalanacağını, yüzünün rengi attığını söyler. Santos oğluna baktığında normal dese de Sandiya zerdeçal sürülmesi gerektiğini ifade eder. (Düğün öncesi Zerdeçal töreni için Sandiya bilerek yalan söyler)


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Vikram ile Minakşi, Mohit’in tehditlerine ve şantajına boyun eğmek durumunda kalırlar. Zira kapıdan dışarı çıkamadıkları için ona para verip, işçi tutmayı kabul ederler. Mohit de böylelikle hem intikam almış hem de kendisinin harcadığı kadar parayı Vikram’a harcatmıştır.

Sandiya ezilmiş ve macun haline getirilmiş zerdeçalı Santos’a verir. Santos da oğlunun yüzüne sürer. Sandiya düğün sırasında yapılan zerdeçal töreninin tamamlandığını görünce çok mutlu olur.

Santos Rathi evinde olup bitenleri merak edip, ev telefonunu arar. Emily telefona çıkar. Minakşi’nin hala uyuduğunu söyler. Bunu duyan Minakşi sinirden kudurur.

“Şuradan bir çıkayım. Bak bakalım senden nasıl intikam alıyorum.”

Arun tapınak da dua ederken üşür. Santos Suraj’ın iki valizle geldiğini, birinde kazak olması gerektiğini, gidip alacağını söyleyince, Suraj şok olur. Suraj hemen buna engel olmak isterken, Sandiya daha sıcak tutacak battaniye gösterir. Santos da battaniyeyi alır.

Sandiya gittikleri yerde bir çocuğu aracı kılar. Gelin tarafından verilecek olan kına ve diğer malzemeleri Santos’a getirir. Santos tanımadığı kişiden gelen düğün ikramlarını kabul eder.

Suraj, çocuğun getirdiği malzemeleri Sandiya’nın planladığını anlar. Sandiya artık Santos’a evlilik meselesini açması için kaş göz işareti yapar. Suraj konuşmaya çalışır. Lakin Santos’un kızacağını düşünüp derdini anlatamaz.

Can Yoldaşım 129 Bölüm Özeti (6 Aralık Pazartesi) Nikah Tazeleme

Sandiya tapınak da olacak düğünü bahane edip kına yakmak ister. Santos önce hayır dese de Sandiya bu konuda ısrar edince kabul eder. Suraj’ın da yapmasını ister. Chatturi erkeklerin sadece evlenirken kına yaktığını söyler. Sandiya da yeniden evlenme meselesini Chatturi’ye anlatır.

Minakşi’nin annesi arar. Sudha’nın yarın öğle yemeğine oraya geleceğini söyler. Minakşi kardeşine hizmet etmek istemediği için işlerini bahane etse de annesi Minakşi’ye kızar. Minakşi de mecburen Sudha için hazırlık yapacağını söyler.

Bunlardan habersiz olan Emily, Mohit’e ailesinin kendisini ziyaret edeceğini, öğle yemeğine geleceğini söyler. Mohit’in eve erken gelmesini ister. Lakin Mohit, Santos gelmeden güzellik merkezinin işlerini halletmesini, boş işlerle uğraşmamasını söyler.

Sandiya gündüz Suraj’ın eline kına yakamadığı için gece herkes uyuduğunda kına yakmak ister. Suraj uyanmayınca, o uyurken kına yakar. Suraj uyanır. Sandiya tüm ritüelleri tek tek yaptığını, hiçbirini atlamak istemediğini söyler.

Santos su içmek için uyanır. Odada bilezikleri görünce şüphelenir. Sandiya’nın da yatakta olmadığını fark eder. Chatturi Sandiya’nın lavaboya gittiğini söyleyip, Santos’u kandırır.

Can Yoldaşım 129. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

6 Aralık Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya akşam Suraj ile kınasını yakar. Chatturi’nin de desteğini alan Sandiya, Chatturi’ye teşekkür eder.

Ertesi gün Minakşi kardeşine yemek hazırlamak istemez. Bu angarya işi Emily’in yapması için Kahna’yı aşı için doktora götüreceğini, öğle yemeğini hazırlayıp hazırlamayacağını sorar. Emily de annesi ve babası geleceği için öğle yemeğini hazırlayacağını açıklar. Hatta Minakşi evde olmayacağı için evi süslemeyi bile düşünür.

Minakşi yemeklerin hazırlanması sırasında eve geri gelir. Yanında Sudha ve annesi vardır. Yolda onları görüp getirdiğini söyler. Emily ise annesi geleceği için evi dekore etmiştir.

Sandiya gelinliğini giyer. Suraj Sandiya’yı gelinliği ile görünce yeniden âşık olur. Sandiya söylediği saatte oraya gelmesini, ailesini de yanında getirmesini ister.

Rathi evinde Emily ve ailesi de gelir. İki misafir birbirini istemez. Lakin birbirlerine de laf edemezler. Otelde Santos Sandiya’yı sorar. Suraj da Sandiya’nın tapınağa gittiğini söyler. Sandiya ile nikah tazeleme olayını anlatmak istese de bu cesareti kendinde bulamaz.

6 Aralık Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Minakşi Oyun Eder

Suraj gerçeği annesine söylemediği için bereketli saatin geçmesine yarım saat kaldığını görünce endişeye kapılır. Ne yapıp edip buna bir çare bulmak, annesini tapınağa götürmek ister.

Suraj düğünde giyecekleri kıyafetleri Santos ve Arun’a gösterir. Santos da gelin ve damadı tanımadıklarını söyler. Ancak Suraj ısrar eder. Sandiya her şeyi düşündüğünü, düğünde giyecekleri kıyafeti bile getirdiğini söyler. Santos gelin ve damadın ailesini bilmediğini söyler. Lakin Suraj onu ikna etmeyi başarır.

Sandiya ile Chathuri erkek tarafının gelmesini tapınakta bekler. Sandiya Suraj’ın bir şekilde Santos ve Arun’u getireceğini söyler. Suraj taksi şoförüne daha hızlı gitmesi gerektiğini söylerken, Santos Suraj’ın neden hızlı gitmesi için panik olduğuna anlam veremez.

Suraj, Arun ve Santos tapınağa gelir. Santos Sandiya’yı gelinlik içinde görünce şok olur. Sandiya, Suraj’a bakar. Santos’un meseleden habersiz olduğunu anlayınca, Sandiya’nın canı sıkılır. Santos neden Sandiya’nın gelinlik içinde olduğunu sorar. Suraj annesine manevi bir ortamda nikah tazelediklerini söyler. Suraj meseleyi tam açıklayamayınca, Sandiya şöyle der;

“Anne! Suraj ile evlenirken, annem ve babam ölmüş, abim de beni zorla evlendirmişti. Düğün sırasında ben fiziksel açıdan orada olsam da ruhen asla düğünümde değildim. Bundan dolayı düğünümü ve nikahımı tazelemek istiyorum. Kayın babam evliliğin temel taşı olan 7 yeminin öneminden bahsetti. Ben yeminimi bile edemedim. Şimdi bunları yapmak istiyorum!”

Diyerek derdini anlatır.

Can Yoldaşım 129 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 130 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

6 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya ile Suraj gece dışarı çıkar
 • Sandiya Suraj’a evlilik öncesi ritüelleri yapar
 • Santos Sandiya’nın tavırlarından şüphelenir
 • Mohit dükkandaki sari kutularını temizlemek için işçi tutar
 • Ertesi gün işçi malları Vikram ile Mohit’in odasının önüne koyar
 • Minakşi, odadan çıkamaz
 • Mohit Minakşi’den intikam alı
 • Suraj Santos ve Arun’u tapınağa götürür
 • Tapınak da Sandiya’yı gelinlik içinde görünce şok olur

Can Yoldaşım 129 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 6 Aralık Pazartesi Can Yoldaşım 129. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 6 Aralık Can Yoldaşım 129 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 130 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 129 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 7 Aralık Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 130 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu