Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 130 Bölüm Özeti (7 Aralık Salı) Suraj ile Sandiya Yeniden Evlenir!

Can Yoldaşım 130 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 7 Aralık Salı Can Yoldaşım 130 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 130 bölüm özeti
 • 7 Aralık Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 130 Bölüm Fragmanı
 • 7 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 8 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım 131 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 7 Aralık Can Yoldaşım 130 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya Santos’a neden yeniden evlenmek istediğini anlatınca, Santos yeniden evlenmelerine izin verir. ” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 8 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım 131 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 130 Bölüm Özeti

Sandiya’nın konuşması ile başlar. Neden ikinci defa evlenmek istediğini, detaylı bir şekilde kaynanasına açıklar. Sonunda Santos ikna olur. Santos, Chathuri’nin meselden haberdar olduğunu ama kendisine söylemediği öğrenince, ona kızar

Emily, ailesini öğle yemeğine davet etse de Minakşi’nin anne ve kardeşinin gelmesi, Emily’in sinirini bozar. Emily annesine yeni iş yerinin nasıl olacağına dair düşüncelerini paylaşır.

Tapınak da Suraj ile Sandiya’nın nikahları kıyılmaya başlar. Din görevlisi nikah kıyma işlerine başlarken, Arun ve Santos da oğlunun ikinci defa evlenmesine şahitlik ederler. Din görevlisi nikah ritüelleri sırasında en önemli kısma gelir. Her ikisinin de yemin etmesini ister.

Rathi evinde Minakşi’nin annesi kızına sinir olur. Yeni geline dükkanı nasıl kaptırdığını sorar. Kızının aklı başında olmadığını dile getirir. Kendisinden yeterince ders almadığını ima eder. Bu sırada Minakşi’nin annesi elindeki çayı döker. Minakşi batan kumaşı nasıl temizleyeceği konusunda endişeye kapılır. Emily’in çamaşırları ıslattığını görünce, batan kumaşı hemen oraya bırakır.

Can Yoldaşım 130 Bölüm Özeti (7 Aralık Salı) Minakşi Çöp Kutusunu Gösterir

Tapınakta Suraj ile Sandiya, 7 yemin ettikten sonra din görevlisi Suraj’a Sandiya’nın alına sindur sürmesini ister. Suraj sinduru sürdükten sonra din görevlisi nikahını tamamlandığını, büyüklerin duasını alabileceklerini söyler.

Santos gelini Sandiya’nın yedi yemini tamamladığını, sekizinci yemini ise asla unutmaması gerektiğini söyler. (Sekizinci yemin polisliği ailenin önünde tutmamak) Sandiya 8. yeminini hatırladığını, ona her daim sadık kalacağını sözlerine ekler.

Nikah kıyıldıktan sonra Rathi ailesi tapınaktan çıkar. Tapınak çıkışında terliklerinin çalındığını fark edince, Suraj şok olur. Santos dalga geçmek için burada bir gelenek olduğunu, gelinin kız kardeşleri genel de bunu yaptığını söyler. (Sandiya’nın kız kardeşi yok)


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Minakşi batan kumaşı Emily’e yıkatmak istese de Emily bunu fark eder. Minakşi ile laf kavgasına başlarlar. Minakşi kumaşı Emily’in kızı Pari batırdığını söylerken, Emily de bunu Minakşi’nin oğlu Kahna’nın batırdığını iddia eder. Minakşi’nin annesi kavgaya dahil olunca, Emily’in annesi torunu Pari’yi getirir. Altında bezi olduğunu, onun asla böyle bir şey yapamayacağını söyleyince, Minakşi’nin annesi bozulur.

Chavvi saç dökülmesini durduran ilaçlar hakkında bir yazı okur. Chavi saçlarının daha bakımlı ve dökülmemesi için dergide yazan tarifi yapmak ister. Santos’un da evde olmadığını, ona karışacak kimsenin de olmadığını düşünüp, dergide yazan tarifi gerçekleştirmek için harekete geçer.

Sandiya ile Suraj pazara giderler. Sandiya çalınan terlikler için yeni terlikler alır. Suraj ona ikinci defa evlendiği için mutlu olup olmadığını sorar. Sandiya da mutlu olduğunu söyler. Bu sırada orada çiçekçi gören Suraj, hemen Sandiya için çiçek alır. Bir sonraki dolmuşun 1,5 saat sonra geleceğini duyan Sandiya, orada beklemekten sıkılır. Bu sırada dans yarışması olacağına dair duyuru yapan adamın söylediklerine dikkat kesilir. Sandiya dans yarışmasını izlemek istediği konusunda ısrar eder. Suraj da sonunda dayanmaz ve dans yarışmasının yapılacağı yere giderler.

Minakşi kocasına Emily kendi çocuğu için ithal bez getirdiğini, kendi oğlunun altında bez bile olmadığını söyler. Vikram da maliyeti çok yüksek olduğunu söyleyince, Minakşi’nin aklına bir fikir gelir.

Can Yoldaşım 130 Bölüm Özeti (7 Aralık Salı) Suraj ile Sandiya Yeniden Evlenir

Suraj ile Sandiya dans yarışmasının olduğu yere giderler. Dans başlar. Sandiya dans edenleri keyifle izler. Dans edenlerden biri Suraj’ı sahneye davet eder. Suraj ile birlikte dans ederken, Sandiya’nın canı sıkılır. Bunu Suraj fark eder.

Suraj dansını bitirdikten sonra herkes, Suraj’ın performansını beğenir. Sandiya ise kıskançlık yapıp, dans gösterisinin olduğu yerden sinirle uzaklaşır.

Minakşi bedava çocuk bezi almak için Emily’in bezlerinden çalmak ister. Bir tane bezi çalar. Sonrasında Minakşi çaldığı bezi kullandıktan sonra çöpe atmak ister. Lakin bu sırada Emily dışarıda sütçüden süt aldığını görünce, bezi çaktırmadan nasıl çöpe atacağını düşünür.

Chavi’nin banyondan çıktığını gören Minakşi, hemen üst kata gider. Orada duran çöp kutusuna atar. Çöp kutusunun içinde yumurta kabuklarını görünce, hemen aklına Emily’in annesi, Emily’e “Sağlıklı kalmak için bol bol yumurta yemelisin!” dediği sözlerini hatırlar. Hemen bu yumurtaları gizli gizli Emily’in yediğini düşünür. Yaptıklarının intikamını alacağını söyler.

Suraj Sandiya’nın kıskandığını fark eder. Kendisini affettirmek için elinden geleni yapar. Lakin Sandiya inat eder.

Can Yoldaşım 130. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

7 Aralık Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Rathi ailesi tapınaktan gitmek için toparlanmaya başlar. Sandiya ise hala Suraj’a kırgındır. Sandiya alnına sündür sürmek ister. Ayna olmadığı için yapamaz. Suraj ona yardım eder.

Minakşi çöp kutusundan aldığı yumurtaları herkesin önüne getirir. Evin bütçesini boşa harcadığını söyler. Emily yumurtalarla bir alakasının olmadığını söylese de Minakşi annesinin ona yumurta yemesi konusunda konuştuklarını duyduğunu, bu yumurtaları da onun yediğini söyler. Chavi gerçeği açıklamak istese de Minakşi sırf sataşmak için kimsenin sesini duyma.

Minakşi evde yumurtaları boşa harcayan Emily hakkında ki kararı Santos’u vereceğini, bu süre zarfına kadar deliller, saklayacağını açıklar.

Suraj arkadaşları ile karşılaşır. Sandiya’nın polis olacağını duyunca, Sandiya Hindistan’ın herhangi bir yerine atandığında, Suraj’ın da onun peşinden gitmesi gerektiğini, söyleyince Santos’un canı sıkılır. Zira böyle bir ayrıntıdan haberi olmadığı için oğlu, gelini Sandiya’nın peşinden kuyruk gibi il il gezmesi Santos’u öfkelendirir.

7 Aralık Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Kahna İçeride Kalır

Suraj’ın arkadaşı eşinin polis olamsı nedeniyle Hindistan’ın birçok yerini gezip, oralarda rahatça yaşayacağını söyler. Santos bunu uzaktan dinler. Sandiya’nın kendisine bu ayrıdan bahsetmemesine sinir olur.

Minakşi delil olarak yumurta kabuklarını sefertasının içine saklar. Mohit eşine şöyle der.

“Dükkanı henüz kullanmadan Minakşi’nin eline geçmesini istemiyorsan, Minakşi’nin elindeki delili yok etmelisin!”

Emily her yer de arasa da Minakşi’nin delil olarak aldığı yumurta kabuklarını bulamaz. Bu sırada pencereden Minakşi’yi fark eder. Sari dükkanına, elinde sefer tası ile gezdiğini fark eder. Emily çaktırmanda Minakşi’nin görebileceği şekilde yere para atar. Minakşi parayı alırken, Emily de sefer tası alıp kaçar. Minakşi geri döndüğünde, sefer tasının yerinde olmadığını fark eder.

Emily dükkânın boyasını yaptırır. Boyacı boyanın kuruması için kapısının yarı açık kalması gerektiğini söyler. Minakşi hemen bir plan yapar. Oradan geçen küçük bir kızı kandırıp, Emily’in bebeği Pari’nin ağladığını söylemesini ister. Yoldan geçen kız Emily’e bebeğinin evde aldığını söyleyince, Emily Rathi evine gider.

Minakşi hemen dükkânın kapısını kapatmak ister. Bu sırada Chotu ve arkadaşları gelir. Minakşi onları atlatır. Ancak bu defa Emily’e Pari’nin ağladığını söyleyen kız, yeniden gelir. Minakşi’ye söz verdiğini, Suraj’ın dükkanından şeker alabileceğini söylediğini ama içeride kimse ona şeker vermediğini söyler.

Minakşi Kahna’yı yere bırakıp, tatlıcı dükkanına gider. Bu sırada Kahna Emily’in boya kokan dükkanına girer. Minakşi geri geldiğinde Kahna’yı unutup, Emily’in dükkanını kilitler. Kahna içeride kalır.

Can Yoldaşım 130 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 131 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

7 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Santos’a neden yeniden evlenmek istediğini anlatır
 • Santos yeniden evlenmelerine onay verir
 • Sandiya ile Suraj yeniden evlenir
 • Minakşi Pari’nin giydiği besi kıskanır
 • Emily’in odasına bez çalar
 • Çaldığı bezi çöpe atarken çöpte yumurta kabukları görür
 • Minakşi bunların Emily’e ait olduğunu düşünür.
 • Emily herklesin içinde Emily’i rezil etmek ister
 • Emily yumurta kabuklarının kendisine ait olmadığını söyler
 • Mohit onun hakkında ki delilleri yok etmesini ister

Can Yoldaşım 130 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 7 Aralık Salı Can Yoldaşım 130. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 7 Aralık Can Yoldaşım 130 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 131 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 130 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 8 Aralık Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 131 Bölüm fragmanı yayınlanmamıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

 1. Ozet ćok guzel ellerinize salik yeni hint dizi bašliyor hangi dizinin yerine bašliyor lutfen Filiz cevap verirmisiniz

 2. Yeni hint dizinin adi ASK YAKAR 🤔🤔çok heyecanli

  1. bende araştırıyorum bulamadım. Aşk yakar çok önce duyuruldu hala yayın aklından yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu