Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 131 Bölüm Özeti (8 Aralık Çarşamba) Emily Amacına Ulaşır!

Can Yoldaşım 131 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 8 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım 131 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 131 bölüm özeti
 • 8 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 131 Bölüm Fragmanı
 • 8 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 9 Aralık Perşembe Can Yoldaşım 132 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 8 Aralık Can Yoldaşım 131 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Emily’in dükkanı açılır. Kahna son anda kurtulur.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 9 Aralık Perşembe Can Yoldaşım 132 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 131 Bölüm Özeti

Tapınak dönüşünde başlar. Yolda Santos Sandiya’nın Puşkar’dan ayrılıp başka iller de görev yapacağını düşünüp sinir olur. Sandiya’ya ailesinin dağılmasına azla izin vermeyeceğine dair yaptığı konuşmayı hatırlar.

Minakşi, Emily’in dükkanına kilitler. Vikram’a da dükkânın kilitlediğini söyleyip, karısının çok akıllı olduğunu, Emily asla o dükkan da iş yapamayacağını söyler. Minakşi Emily’in dükkanına ait anahtarı gösterip, Santos’a yaptıklarını söyleyeceğini, o zaman Santos karar vereceğini söyler. Bu sırada Emily dükkanın anahtarını almak isterken Santos içeri girer. Gelinlerine neler olduğunu sorar. İkisi de inkâr edip, iyi geçindiklerini söyler.

Santos gelirken iki torununa da hediye almıştır. Önce orada gördüğü Emily’in kızına kolye takar. Ardında erkek torunu olan Kahna’nın nerede olduğunu sorar. Minakşi Chavi’den Kahna’yı getirmesini ister. Chavi Kahna’yı görmediğini söyler. Akabinde Vikram içeri girer.

Vikram’a herkes Kahna yanında olup olmadığını sorar. Vikram görmediğini söyleyince, Santos Minakşi’yie kızar. En son Chatu ve arkadaşları varken yanında olduğunu söyleyince, Suraj Chotu ve arkadaşlarına sormaya giderken, Evin erkekleri de sokaklar da Kahna’yı aramaya başlar.

Minakşi bebeğini Emily’in kaçırdığını söyleyip, öfkeyi Emily’e yönlendirmek ister. Ancak Sandiya, Emily’in bunu yapmayacağını açıklar.

Can Yoldaşım 131 Bölüm Özeti (8 Aralık Çarşamba) Kahna Kurtulur

Minakşi Emily’yi suçlamaya devam eder. Yoldan geçen biri yolda Kanha’nın ayakkabısını bulur. Minakşi oğlunun ayakkabısı deyip daha çok ağlarken, Sandiya Emily’in dükkânın önündeki boyaları fark eder. Yerde sürünme izlerini gören Sandiya içeride Kahna’nın olabileceğini iade eder. Emily de dükkanın boyası yeni yapıldığını, elektrik kabloları da açıkta durduğunu söyler.

Sandiya Emily’den anahtarı vermesini ister. Emily de anahtar kendisi de değil, Minaklşi de olduğunu söyler. Minakşi de anahtarı Vikram’a verdiğini söyleyince, Suraj anahtarı balyoz ile kırar. Bu sırada içeri de elektrik kabloları ellerinde Kahna’yı gören Rathi ailesi şok olur. Suraj hemen dükkânın elektriklerini kapatır. Sandiya da Kahna’yı içeriden kurtarır.

Kahna sağ ve salim bulunduktan sonra Santos, Kanha’ya bakamadığı için Minakşi’yı azarlar. Yumurta meselesinden Emily ile uğraşırken Kahna’yı kaybettiğini söyler. Santos Minakşi’nin aç gözlü olmasından dolayı ona kızar. Kahna’yı aç bıraktığı için, aynı şekilde ceza çekmesi gerektiğini, Minakşi’in de bir o kadar aç kalması gerektiğini söyler. Minakşi yalvarmaya başlar.

Vikram da oğlunun canını aç gözlü olmasında dolayı tehlikeye atan Minakşi’nin artık sari dükkanına gelmesine müsaade etmeyeceğini, evde sadece evin işleri ve Kahna’ya bakması gerektiğini söyleyince, Santos kabul eder.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Kendi dükkanına bile girilmesine engel olunan Minakşi, bunu sebep olan Emily’den intikam alacağını içten içe söyler.

Mohit, Sandiya yengesinin eğitime gitmeden önce annesine dükkanlarını dualarla açabilmek için annesinden izin ister. Santos da kabul eder. Minakşi intikamı nasıl alacağını düşünürken, dükkanın açılış tarihinin erkene çekildiğini duyunca buna engel olup, mahalleye Emily’i rezil etmeyi düşünür.

Santos Chavvi’nin saçı dikkatini çeker. Hem parlak hem de dolgun gözükmesi Santos’un şüphelenmesine nenden olur. Santos nasıl böyle parlak olduğunu sorar. Chavi da saçlarına bakım yaptığını söyleyip, detay vermez.

Minakşi, Santos’u durdurur. Aç kalma cezasını kabul ettiğini ama evde hata yapan bir tek kendisi olmadığını söyler. Emily evde dinen pişirilmesi yasak olan yumurta pişirdiğini, hatta yumurta kabuklarını bulduğunu, bunu göstermek için saklarken Emily onu yok ettiğini, bu duruma Chavi’nin de şahit olduğunu söyler. Santos bunun üzerine Chavi’ye meselenin aslını sorar. Korkudan Chavi sadece evet der.

Can Yoldaşım 131 Bölüm Özeti (8 Aralık Çarşamba) Emily Amacına Ulaşır

Santos Emily’in evinde yumurta pişirdiğini düşünüp ona bağırıp çağırır. Evinden kovar. Emily ise asla böyle bir şey yapmadığını söylese de kendisini aklayamaz. Suraj da annesine sakin olmasını ister. Lakin Santos hemen uluslararası yemek yarışmasında yumurtalı yemek yapılması istenildiğinde Suraj’ın yapmadığını, o anları hatırlamasını ister. Emily Mohit’in kendisini desteklemesini ister. Ancak Mohit oralı bile olmaz

Sandiya hemen olaya müdahale eder.

“Kaynana sinirle karar verme! Öfkeyle karar verince, sonradan pişman olmak var. Şu an elimizde Emily’i %100 suçlayacak delil yok!”

Bu sözleri duyan Santos, Sandiya ile Suraj olmadan evi yönetemediğini alaycı bir şekilde söyler. Öfkeyle karar verdiği için artık kararları Sandiya’nın vermesini yine alaycı bir şekilde söyler. Sandiya da bunu demek istemediğini, Emily’i yumurta pişirirken kimsenin görmediğini söyler. Santos da geriye kalan Chavi, Mohit ya da Vikram bunu asla yapmayacağını, kanıta da ihtiyacı olmadığını söyler.

Can Yoldaşım 131. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

8 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj Kahna’nın oynadığı büyük el aynasını fark eder. Sandiya Kahna’nın elindeki aynayı aldığında ellerinin yapış yapış olduğunu fark eder. Aynayı kokladığında yumurta koktuğunu söyler. Santos aynına Chavi’ye ait olduğunu söyleyince, Emily’in aklına Chavi’nin saç dökülmesine karşı bilgi araştırdığını söyler. Sandiya Chavi’nin saçlarını koklayınca, kafasında yumurta koktuğunu söyler.

Santos eminim dediği çocuklarından biri olan Chavi’nin yumurta ile saçlarını kür uyguladığını anlayan Santos, adeta yıkılır. Zira Sandiya’nın dediğine gelmiş olur. Minakşi de evden kovulmaktan son anda kurtulan Emily’in kalmasına sinir olur.

8 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Emily'in Dükkanı

Santos suçlu kendi kızı çıkınca onu evden artamayacağı için ona 6 gün boyunca evin tüm işlerinin yapması gerektiğine dair ceza keser. Emily de bu anlar da keyifle onu izleyeceğini açıklar.  Santos gelinin Sandiya’nın yanına gider. Evde olduğu için yanlış karar vermekten kendisini kurtardığını, evden gitmesini istemediğini söyler.

Sandiya iki gün içinde polislik eğitimine gideceği için eşyalarını toplamaya başlar. Suraj ona anne ve babasını resmini hediye eder. Sandiya çok duygusallaşır.

Sandiya polislik eğitimine gitmeden önce Emily’in dükkân açılışı yapacağı için çok mutlu olur. Lakin 6 gün ev işlerini yapma cezası alan Chavi, dükkanın açılışına gelmek istemez. Sandiya Chavi’yi ikna eder.

Mohit ile Emiy’in dükkânı dualarla açarlar. Rathi ailesi tam kadro oradadır. Sandiya, Emily’ye yeni dükkânı için hediye verir. Emily de dükkanından alışveriş yapan 21 kişiye hediye verir.

Can Yoldaşım 131 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 132 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

8 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos yolda Sandiya’ya söylediklerini düşünür
 • Minakşi Emily’in dükkanının anahtarını vermez
 • Santos ve diğerleri Rathi evine gelir
 • Kahna’nın kaybolduğu anlaşılır
 • Rathi ailesi Kahna’yı her yerde arar
 • Sandiya Kahna’nın kilitli dükkanda olduğunu anlar
 • Sandiya Kahna’yı kurtarır
 • Minakşi Emily’in yumurta yediğini iddia eder
 • Sandiya olayı çözer
 • Chavi’nin suçu ortaya çıkar
 • Emily’in dükkanı açılır

Can Yoldaşım 131 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 8 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım 131. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 8 Aralık Can Yoldaşım 131 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 132 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 131 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 9 Aralık Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 132 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu