Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 132 Bölüm Özeti (9 Aralık Perşembe) Sandiya’nın İnadı!

Can Yoldaşım 132 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 9 Aralık Perşembe Can Yoldaşım 132 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 132 bölüm özeti
 • 9 Aralık Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 132 Bölüm Fragmanı
 • 9 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 10 Aralık Cuma Can Yoldaşım 133 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 9 Aralık Can Yoldaşım 132 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya kaynanasına yemek yapmak istediğini söyler. Sanatos ne kadar yok dese de Sandiya inat eder.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 10 Aralık Cuma Can Yoldaşım 133 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 132 Bölüm Özeti

Rathi ailesi Emily’in dükkân açılışından sonra eve döner. Santos yolda seyyar satıcıdan sebze almak ister. Daisa da oraya gelir. Kendi gelini maharetli olduğunu, Santos’un gelini ev işlerinde başarılı olmasa da polis olacağını söyleyip, çaktırmandan dalga geçer. Bu yaşta Santos’un ev işleri yapacağını, gelini de dışarıda işe gideceğini söyleyip, dalga geçer.

Vikram Emily’in dükkanına gelen 21 müşteriye sari hediyesi verilmiştir. Minakşi bu sarilerin kendi dükkanından verildiğini ve bunu da Vikram’ın verdiğini duyunca sinir olur. Herkesi gittikten sonra kocasının yanına gidip, neden bedava verdiğini sorar. Vikram da kardeşi için yaptığını, işine karışmaması gerektiğini sert bir dille ifade eder.

Sandiya ,Santos’un son zamanlarda canı sıkıldığını, onu neşelendirmek istediğini söyler. Bunun üzerine Suraj ne yapacağını sorar. Sandiya da bir sonraki gün evde ziyafet vermek istediğini söyler. (Yemek yapmayı bilmediği için dalga mı geçti anlamadım) Sandiya Santos’un yanına gider. Evde yemek pişirmek istediğini ifade edince, Rathi ailesi şaşırır. Santos çekinerek de olsa kabul eder. Sandiya bugün değil bir sonraki gün, evdeki tüm yemekleri pişirmek istediğini söyleyince, kayın babası bile şaşırır.

“Buna asla izin veremem. Zira nasıl yemek yaptığını hepimiz biliyoruz!”

Deiyerek Santos buna karşı çıkar. Yemek yapmak ders çalışmak gibi olmadığını söylerken, Minakşi de dalga geçmek için “Kimse yemeyeceği için yemekleri artık Kahna yer” diyerek dalga geçer.

Santos Sandiya’nın ısrar etmesi üzerine, Santos geline 40 yıllık gelinlerin bile yaparken zorlandığı yemeklerin yapılmasını ister. Sandiya yemeklerin isimlerini görünce şok olurken, diğer Rathi ailesi de şaşırır.

Can Yoldaşım 132 Bölüm Özeti (9 Aralık Perşembe) Sandiya Yemekte Yapmak İstediğini Söyler

Bu konuşmaları kapıdan dinleyen Daisa da “Ben de yemeklerinden tatmak isterim komşu gelini” diyerek içeri dalar. Sandiya onu da davet etmek zorunda kalır. Santos buna sinirlenir. Zira zor yemekleri seçtiğini, Sandiya’nın yemek yapamadığını anlaması istediğini ama Sandiya Daisa’ya rezil olacağı için sinirlenir.

Santos gelinine rezil olacağını söylese de Sandiya kaynanasının gözüne girmek için yanında kaynanası olduktan sonra hiçbir zaman rezil olmayacağını söyleyip işe koyulur. Santos ile Sandiya’nın konuşmalarını duyan Suraj ise Sandiya’nın başına iş aldığını, yine yemek konusunda başarısız olursa, annesinin gözünde Sandiya’nın değeri kalmayacağını, komşulara rezil olurlarsa daha da sinir olacağını düşünür.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos bir sonraki gün yapacakları yemeklerin nasıl yapılacağına dair bilgi vereceğini söyler. Santos hemen birkaç yemeği anlatırken, Suraj da bir gün de bu kadar çok yemeği öğrenemeyeceği için endişelenir. Sandiya ise kaynanasının her söylediğini not eder.

Ertesi gün, Sandiya’nın akşam ziyafet vereceği gündür Sandiya eline yazdığı notlarla yemek yapmaya başlar. Minakşi eline yazdığı notlara bakarak yemek yapan eltisi ile dalga geçer. Sandiya hata yaptığını fark edip düzeltirken, içeri mahallenin hanımları girer.

Sandiya sadece Daisa’yı davet etse de Daisa tüm mahallenin kadınlarını yanında çağırmıştır. Zira Sandiya yemekleri yapamayacağını, tüm mahallenin kadınları da bu ana şahit olup, Sandiya’yı değil Santos’u küçük düşürmek istedikleri için erkenden Rathi evine gelirler.

Can Yoldaşım 132 Bölüm Özeti (9 Aralık Perşembe) Sandiya'nın İnadı

Daisa erkenden gelip, laflamak istediklerini söyler. Zira Santos, Sandiya’ya yardım etmesine engel olup, günün sonunda hem Sandiya’yı hem de Santos’u rezil etmek isterler. Sandiya kaynanasının misafirlerle ilgilenecek olmasında dolayı panik olur.

Daisa, Santos’un yanından ayrılmasına izin vermediği gibi Suraj’ın da Sandiya’nın yanına gidip bilgi vermesine engel olur. Santos içten içe evin itibari Sandiya’nın ellerinde olduğunu söyler. Daisa Sandiya’nın gergin olduğunu fark eder.

Daisa bir kadının her işi çok iyi yapması güzel bir meziyet olduğunu ama bir kadının en önemli özelliği, evinin işini ve yemeklerini yapıp yapması daha önemli olduğunu söyler. Kısaca Sandiya’nın o kadar başarısı aslına yemek yapma başarısı olmayınca, bir hiç demeye getirir.

Can Yoldaşım 132. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

9 Aralık Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Minakşi Daisa’nın dalga geçmesini engellemek için hemen üst kata gider. Üst katta Emily’e durumu anlatıp, birlikte Daisa’nın istediği yemekleri yapmaya başlarlar. Suraj tesadüf eseri Emily ile Minakşi’nin yemek yaptığı odaya girer. Minakşi de Rathi ailesinin rezil olmasını istemedikleri için Sandiya’ya yarım ettiklerini söyler. Bunu duyan Suraj teşekküt eder.

Emily ile Minakşi hamur işlerini halleder. Bu arada misafirlerden birisi yukarı kattan duman geldiğini söyler. Daisa hemen oraya çıkar. Minakşi elinde tütsü ile çıkar. Daisa orada yemek yapıldığını düşünse de Minakşi’nin elinde tütsü ile çıkıp dua ettiğini söylemesi, üzerlerindeki şüpheyi kaldırır.

Sandiya hamur işini yaparken onu yakınca şok olur. Daisa ve diğerleri de biraz acele etmesini söyler. Sandiya şimdi ne yapacağını düşünmeye başlar. Emily Sandiya’yı sevmediği halde neden ona yardım ettiğini sorar. Minakşi de bunun Sandiya ile ilgisi olmadığını, bunun Rathi ailesi ile ilgili olduğunu söyler. Minakşi ile Emily ekmeleri yapar. Bir torbanın içine koyarlar.

Emily mutfağa su içme bahanesi ile gider. Lakin Daisa onu yarı yolda çevirir. Kendi suyundan içmesini ister. Emily yaptığı hamur işini vermeden, geri odasına gitmek zorundan kalır. Minakşi Emily’e kızar.

9 Aralık Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Kalp Krizi Geçirir

Sandiya’ya yaptığı ekmekleri vermek için bir plan yapar. Kahna’nın yürütecine bağlar. Sandiya yengesine doğru gitmesini ister. Daisa artık huzursuzlanmaya başlar. Ekmekleri getirmesini ister. Sandiya, Kahna’yı yanında görünce işlerini bitirdikten sonra oynayacağını söyler.

Minakşi Sandiya’nın aklını tatile gönderdiğini söyleyip sinir olur. Kahna yengesi Sandiya’nın arkasına dokununca, Sandiya elindeki oklavayı yere düşürür. Sandiya yerdeki oklavayı alırken, Kahna’nın yürütecine takılan poşeti fark eder. Sandiya yürütecin içinde poşetti açtığında, Daisa’nın beklediği ekmeklerin olduğunu fark eder. Minakşi ve Emily’e bakar. El kol işaretleri ile ekmekleri yaptıklarını Sandiya’ya anlatırlar. Sandiya eltilerine minnettar olduğunu, gözleri ile anlatır.

Dasia ekmek gelmeyecekse gitmek istediğini söyler. Sandiya ekmekleri getirdiğini söyleyince, Daisa şaşırır. Santos işse şok olur. Daisa hemen ekmeğin tadına bakar. Çok beğenir. Santos gözlerine inanamaz. Mahallenin kadınları da ekmeği çok beğenirler. Minakşi üst kattan “Elim çok lezzetli” dercesine dans eder.

Daisa sinir olur. Ekmeğin yetmediğini, kendisine biraz daha yapmasını ister. Arun “Zıkkım ye” diyerek içinde söylenir. Sandiya tekrar mutfağa gider. Suraj ondan yapıyor gibi numara yapmasını ister. Emily ile Minakşi de hemen yukarıdaki depoya gidip yeniden yapmaya başlar.

Minakşi yine ekmekleri hazır eder etmez Kahna’nın yürütecine bağlar. Kahna belli bir süre mutfağa doğru gitse de yolun yarısında durur.

Minakşi, Kanha’nın mutfağa gitmesi için dua etmeye başlar. Kahna belli bir süre durduktan sonra tekrar mutfağa gidip, yengesine yürütecindeki ekmekleri verir. Sandiya hemen ekmekleri alır. Arun da ekmek ister. Zaten sayılı ekmek yapıldığı için Arun dışında herkes sinir olur. Daisa Arun’a da ekmek vermesini ister. Minakşi ile Emily de hemen ekmek yapmaya yeniden başlar.

Minakşi ile Emily yeninden ekmek yapar. Bu sırada Daisa’nın gelini ile Minakşi’nin gerçek evladı Misri gelir. Minakşi Kahna’nın yürütecine yine ekmek bağlar. Santos üçüncü sefer de Kahna’nın yürütecindeki torbayı fark eder. Yolun ortasında duan Kahna’yı su içeme bahanesi ile mutfağa götürür.

Kahna yürütecindeki ekmekleri Sandiya verir. Sandiya gelen ekmekleri hanımlara dağıtır. Daisa Sandiya’nın ekmek yapmış gibi ellerinde un olmadığını söyler. Lakin Santos Sandiya’nın temiz çalıştığını söyler. Daisa ve diğerleri yemekten sonra ayrılır.

Sandiya, ısrarla yemek pişirmek istediğini, bu konunda kendisini ikaz ettiğini ama dinlemediğini, bunda dolayı özür dilemek istediğini kaynanası Santos’a söyler. Santos yemekleri iyi yaptığını ama ekmek konusunda bocaladığını, bu konuda eltileri sayesinde üstesinden geldiğini, evi bir arada tutabilecek kişi olduğunu söyler. Bu sırada kalp krizi geçirir.

Can Yoldaşım 132 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 133 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

9 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya yemek yapmak istediğini söyler
 • Santos ona yemek yapamadığını söylese de Sandiya inat eder
 • Daisa Santos’u rezil etmek için Sandiya’nın yaptığı yemekten yemek ister
 • Daisa ve komşular Sandiya’nın yağacağı yemeği yemeğe gelir
 • Sandiya ana yemekleri yapar
 • Hamur işini bir türlü yapamaz
 • Sandiya Emily ver Minakşi2nin yemekleri sayesinde komşuların sınavında geçer

Can Yoldaşım 132 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 9 Aralık Perşembe Can Yoldaşım 132. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 9 Aralık Can Yoldaşım 132 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 133 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 132 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 10 Aralık Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 133 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu