Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 133 Bölüm Özeti (10 Aralık Cuma) Ayrılık Vakti!

Can Yoldaşım 133 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 10 Aralık Cuma Can Yoldaşım 133 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 133 bölüm özeti
 • 10 Aralık Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 133 Bölüm Fragmanı
 • 10 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 11 Aralık Cumartesi Can Yoldaşım 134 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 10 Aralık Can Yoldaşım 133 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya polis okuluna gitmek için ayrılır!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 11 Aralık Cumartesi Can Yoldaşım 134 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 133 Bölüm Özeti

Suraj, Arun’un bayıldığını fark etmesi ile başlar. Rathi ailesi hemen Arun’u hastaneye kaldırır. Doktor ilk tespitlerine göre Arun’un kalp krizi geçirdiğini söyler. Herkes şok olur. Doktorun söylediklerini anlamayan Santos, Arun’a ne olduğunu Suraj’dan sorar. Suraj gerçeği saklamak ister. Emily gerçeği Santos’a söyler. Santos kocasının ölüm kalım mücadelesi verdiğini öğrenince, Santos gözyaşlarını tutamaz. Santos içeri kocasının yanına gider.

Şuradan bir sağ salim çık herif. Sana çiçek gibi bakacağım. Artık çok yağlı yemekler yok! Sağlına dikkat edeceğim!” diyerek kocasına içini döker. Hemşire içeri de Santos’u görünce hemen çıkmasını, hastadan tahlil alacağını söyler.

Santos kocasına bir şey olacak diye korkarken, yanındakiler de onu teselli eder. Sandiya öz babasını kaybettiği için Arun’u öz babası yerine koymuştur. Santos gibi üzülüp ağlar. Santos Minakşi ile Emily’in eve gitmesini, çocuklarını hastane de rezil etmemesini ister.

Can Yoldaşım 133 Bölüm Özeti (10 Aralık Cuma) Arun Hastaneye Kaldırılır

Arun’un kalp krizi geçirdiği mahalleye de duyulur. Santos’a geçmiş olsun demek için Dhaisa ve arkadaşları hastaneye gelir. Arun’un durumunu sorarlar. Daisa Arun’un nasıl kötülendiğini sorar. Santos da her şeyi yolundayken birdenbire rahatsızlandığını anlatır.

Mohit, babasına bir şey olacağını düşünüp ağlar. Suraj kardeşini teselli eder. Bu sırada Sandiya’ya telefon gelir. Arayan polis okulundaki görevlidir. Sandiya’ya iki gün sonra polislik eğitimi başlayacağını, en geç 11 de oraya gelmesi gerektiğini söyler. Sandiya böylesi bir durumda bunu nasıl söyleyeceğini bilemez.

Sandiya, Polis Akademisi’nden gelen telefondan sonra ne yapacağını bilemez. Bir tarafta hayalleri, diğer tarafta babası gibi sevdiği Arun’un ölüm kalım mücadelesi vermesi, Sandiya’nın kararsız kalmasına neden olur.

Suraj ve Sandiya, diğer aile üyelerine Santos’u eve götürmelerini, Arun’un başında bekleyecekleri konusunda ikna ederler. Chavvi, eğitim ile alakalı gelen telefondan haberdar olduğu için Sandiya’ya polislik eğitimini hatırlatır. Sandiya da eğitime gitmeme kararı aldığını bildirir. Bunu duyan tüm aile üyeleri ise Sandiya’nın gitmesi gerektiğini söyler. Sandiya polislik eğitimine gitmeme konusunda ki kararının kati olduğunu ifade eder. Santos Sandiya’nın eğitimi değil, ailesini seçmesi hoşuna gider.

Suraj ile Sandiya Arun’un başında kalır. Diğer aile üyeleri Rathi evine gönerler. Suraj eğitime gitmeme kararını sorar. Sandiya pişman olmayacağını söyler. Lakin Suraj burada işi olmadığını, eğitime gitmesi gerektiğini söyleyince, Sandiya şöyle der.

“Burada benim babam yatıyor olsaydı, sen eğitime gider miydin? Doğru söyle!”

Deyince Suraj de açıkça eğitime gitmeyeceğini ifade eder. Buna rağmen Suraj hala Sandiya’nın eğitime gitmesi gerektiğini söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Hastaneden eve gelen Rathi ailesinin de aklı Arun’un sağlığındadır. Vikram annesine, babasının iyileşeceğini, merak etmemesini söyleyip ona güvence vermeye çalışsa da Vikram’ın da aklı fikri babasındadır. Santos bir telefon alır. Hiçbir şey demeden Vikram’dan onu hastaneye götürmesini ister.

Sandiya polis akademisine gelemeyeceğine dair dilekçe yazar. Tam onu postaya vereceği sırada Santos hastaneye gelir. Sandiya’nın mektubu göndermesine engel olur. Arun’un tahlilleri normal çıktığını, bundan dolayı eğitimine gitmesi gerektiğini bildirir.

Ertesi gün Arun’un yanında tüm Rathi ailesi bir araya gelir. Santos kocasını iyi görünce, mutluluk göz yaşları döker. Arun iyi olduğunu, tahliller de kötü çıkmadığını, neden ağladığını sorar. Bu sırada içeri doktor gelir. Sandiya Arun’un neden hastalandığını sorar. Doktor da yaşına uygun yemekler yemediğini, bundan dolayı hastalandığını ifade eder.

Can Yoldaşım 133 Bölüm Özeti (10 Aralık Cuma) Ayrılık Vakti

Arun hastaneden taburcu olur. Minakşi ile Emily her şey yoluna girdikten sonra yine tartışmaya başlar. Santos gelinlerine kızar. Minakşi Sandiya’nın eğitim için ayrılacağını hatırlatır.

Santos, Arun’a Sandiya’nın eğitime gitmeme kararından bahseder. Arun da gelini kendisini bu kadar sevdiğini görünce mutlu olur. Sandiya’yı polis okulunu bırakmaya geleceğini söyler. Sandiya kayın babasının sözleri karşısında şaşkınlığını gizleyemez. Arun da şöyle der.

“Gelin okula gitmek için sadece 12 saat kaldı. Hadi bana bakıp da vakit kaybetme!”

Suraj ve Sandiya odalarına giderler. Suraj 11 ay boyunca Sandiya’dan ayrı kalacağı için canı sıkılır. Sandiya da aynı duygular içindedir.

Can Yoldaşım 133. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

10 Aralık Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj, polis olma hayali sadece Sandiya’nın değil, aynı zamanda kendi hayali olduğunu, girdiği her işte başarılı olan Sandiya’nın bunu da başaracağına inancı tam olduğunu ifade eder. 11 ay boyunca aynı ortamda kalamayacaklarını söyler. Bundan dolayı, bütün gece uyanık kalmaya ve birlikte zaman geçirmeye karar verirler.

Ertesi sabah, Sandiya önce tapınakta dua eder. Akabinde Rathi ailesi ve komşuları Sandiya’yı yolcu etmeye gelir.

Sandiya, geldiği günden beri ona yardımcı olan Chatturi’ye teşekkür eder. Chotu’ya iyi bakmasını, ihmal etmemesini ister. Yeni dükkân açan Emily’e de dükkânı ile ilgilenmesini ister.

Sandiya, herkesle tek tek vedalaşır. Sandiya’yı sevmeyenler bile duygusal anlar yaşar. Sandiya, Santosh, Suraj ve Arun polis akademisinin bulunduğu yere gitmek üzere trene binerler.

10 Aralık Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Arun İyileşir

Arun treninde bir adamla tartışırken, Santos da adamın biri Sandiya’nın bileziklerine baktığını fark eder.

Santos, Sandiya’nın bileziklerine bakan hırsız tipli adamı görünce, Sandiya’nın bilezikleri çıkartıp kendisine vermesini ister. Sandiya da bileziklerini çıkartıp kaynanasına teslim eder. Hırsız aynı kompartımanda olduğu için Santos bilezikleri koyduğu valizi pencereye kilitler. Yol uzun olduğu için yataklı kompartımanda seyahat ederler. Sandiya ve Suraj yan yana uyurlar.

Sabah tren polis okulunun olduğu yere gelir. Suraj hemen bir taksi ayarlar. Rathi evinde Chavi yemek hazır dediğini duyan Minakşi koşarak gelir. Chavi elindeki tepsiyi Emily’e vermesi Minakşi’nin canını sıkar.

Emily, Chavi’nin kendisi için kahvaltı hazırladığını görünce çok şaşırır. Minakşi ise çok ama çok kıskanır.

Can Yoldaşım 133 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 134 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

10 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Arun kalp krizi geçirir
 • Arun hemen hastaneye kaldırılır
 • Doktorlar Arun’a müdahale ederler
 • Polis okulu görevlisi Sandiya’yı arar
 • Sandiya kayın babasının hastanede olmasından dolayı gitmeme kararı alır
 • Arun’un tahlilleri iyi çıkar
 • Santos gelinin gitmesini ister
 • Santos, Arun ve Suraj Sandiya’yı polis okuluna götürürler
 • Terende bir hırsız Sandiya’nın bileziklerini bakar
 • Santos bunu fark edip bilezikleri saklar

Can Yoldaşım 133 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 10 Aralık Cuma Can Yoldaşım 133. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 10 Aralık Can Yoldaşım 133 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 134 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 133 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 11 Aralık Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 134 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu