Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 134 Bölüm Özeti (11 Aralık Cumartesi) Sandiya Polis Okulunda!

Can Yoldaşım 134 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 11 Aralık Cumartesi Can Yoldaşım 134 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 134 bölüm özeti
 • 11 Aralık Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 134 Bölüm Fragmanı
 • 11 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 12 Aralık Pazar Can Yoldaşım 135 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 11 Aralık Can Yoldaşım 134 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Santos Sandiya’nın evraklarını kaybedecek. Son anda taksi şoförü evrakları getirecek. Sandiya polis okuluna kaydolacak.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 12 Aralık Pazar Can Yoldaşım 135 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 134 Bölüm Özeti

 

Rathi ailesi trenden inip taksi beklemesi ile başlar. Suraj bir taksi ayarlar. Tüm aile taksiye biner. Polis okulunun yakınlarında ki otele gelirler. Hepsi acıktığı için güzel bir kahvaltı yapmak ister. Hep birlikte güzel bir kahvaltı yaparlar. Akabinde polis okuluna gidebilmek için yarım saatleri kaldığını fark ederler. Arun eşyalarını toplamasını ister.

Suraj ile Sandiya otelden eşyalarını toparlarken, iki aşık duygusal ve romantik anlar yaşar. Suraj onu çok özleyeceğini, sık sık ziyaretine geleceğini sözlerine ekler.

Suraj ile Sandiya’nın gözleri dolar. Sandiya geç kalmadan gitmeleri gerektiğini söyler. Çantalar arasında bir tanesinin eksik olduğunu fark eder. Arun gitme vakti geldiğini söylediği sırada, Sandiya çantalardan birinin olmadığını söyler. Santos da çantayı takside unuttuğunu hatırlar.

 “Anne çantanın içinde evrakların orijinalleri var. O evraklar olmadan asla polis okuluna kayıt yaptırmazlar!”

Deyince, Santos da kayıp çantanın ne kadar değerli olduğunu anlar. Herkes vakit kaybetmeden bindikleri taksiyi aramaya koyulurlar. Bir taksi durağında kayıp çanta olduğu bilgisi gelir. Ancak Suraj’ın aradığı çanta değildir. Vakit giderek daralmaktadır.

Can Yoldaşım 134 Bölüm Özeti (11 Aralık Cumartesi) Taksici Çantayı Getirir

Sandiya evrakları karakola bırakabileceklerini düşünüp, kayıp başvurusunda bulunur. Karakolda ki polis memuru, “Daha sen kendi çantana sahip çıkamıyorsun. Başkalarının çantasını nasıl koruyacaksın” diyerek onunla alay eder. Santos çantayı gelini değil, kendisi kaybettiğini açıklar.

Polis memuru çantayı bulup getiren olursa ya da aramalar sonucunda elde edilirse Sandiya’ya bilgi vereceğini söyler. Rathi ailesi karakolun dışına çıkar. Santos dikkatsizliği yüzünden başlarına gelen olaydan sorumlu olduğunu, bundan dolayı özür dilemek istediğini ifade eder. Sandiya ve diğerleri de insanlık hali olduğunu söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj, Sandiya için dua eder. Sandiya’nın bu aşamalara gelene kadar çok acı çektiğini, bu evrakın kaybolmasına izin vermemesi için dua eder. Sadece Sandiya değil aynı zamanda bu olayda Santos’un ihmali olduğu, çanta bulunamazsa Santos da kendisini affetmeyeceği, bundan dolayı çantanın bulunması için dua eder.

Arun saate bakar. Polis okulunun belirttiği saatin yaklaştığını görür. Bu sırada taksi şoförü gelir. Çantayı teslim edince, Rathi ailesinin yüzünde güller açar. Suraj taksi şoförüne bilhassa teşekkür eder.

Rathi ailesi hemen taksiye binip polis okuluna giderler. Taksi de Sandiya yıllarca hayalini kurduğu mesleğinin ilk adımını birazdan atacağı için heyecanlanır. Yolda Arun polislerle arkadaş olmayı hiç sevmediğini ama bugün gelini polis olduğunu söyleyip şaka yapar.

Rathi ailesi polis okuluna ulaşırlar. Kapıda ki güvenlik görevlisi, onları kayıt yapılan binaya yönlendirir. İçeride bir görevli, Rathi ailesini karşılar. Polis memuru olarak gelen kişi dışında diğerlerini bekleme salonuna alır. Sandiya içeri girerken, Santos da Sandiya’nın bileziklerini vermeyi unuttuğu için endişelenir. Zira bilezik takmadığı için insanlara iyi görünmeyeceğini düşünür.

Rathi evinde Minakşi Kahna ile ilgilenirken, evdeki depodan Vikram sari alır. Minakşi kocasına yardım etmek istese de Vikram şöyle der.

“Senin asli görevin evladımıza bakmak! Senden başka bir şey istemiyorum. Dükkânın işini ben hallederim!”

Bu sözleri Minakşi’nin zoruna gider. Zira ticaret onun hayatının bir parçası olduğu için bu sözleri kocasından duyması canını sıkar. Bu sırada Emily güzellik salonun da müşteriler beklediğini söyler. Mohit de işe geç kaldığını, kahvaltı yapamadığını söyler. Emily kızı Pari’yi de alıp, güzellik salonuna gider. Mohit evdeki işleri bir hafta boyunca Chavi’nin yapması konusunda Santos ceza verdiğini, şimdi yemekleri hazırlaması gerektiğini söyler.

Can Yoldaşım 134 Bölüm Özeti (11 Aralık Cumartesi) - Sandiya Polis Okulunda

Minakşi Mohit’in Chavi’yi ezdiğini görünce, iki kardeş arasında ki meseleyi büyütmek, Chavi ile Emily’in arasını açmak için Chavi’nin yanına gider. Minakşi Emily’e atıp tutar. Lakin Chavi yengesine ne yapmak istediğini bildiğini söyleyip, onu susturur.

Santos gelininin polis üniforması ile gelmesini sabırsızlıkla bekler. Tam da bu sırada Sandiya üzerinde polis üniforması ile gelir. Santos gelinine bakarken üzülür. Zira erkek gibi olduğunu düşünürken, Arun ve Suraj çok mutlu olurlar. Santos gelinine vermek istediği bilezikler elinde kalır. Zira giydiği kıyafetle başka birine benzemiştir.

Santos’un elindeki bilezikler düşer. Sandiya kaynanasının mutlu olmadığını anlar. Yere düşen bilezikleri alıp ona verir. Bu sırada anons yapılır. Polis okuluna yeni kayıt yaptıran öğrencilerin toplanmasını isteyen anonsu duyan Sandiya, hemen oradan ayrılır.

Can Yoldaşım 134. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

11 Aralık Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj, Santos ve Arun polis okulunun yeni yıl eğitim ve öğretimine başlaması için yapılan törene giderler. Tören alanı okul içinde olduğu için yürüyerek giderler. Arun yürürken saatinin pimi çıkar. Saati yere düşer. Geriye dönüp onu almak isterken, bir motosikletli son anda durur. Arun çarpılmadan kıl payı kurtulur. Santos kocasına kızar. Arun da saatinin düştüğünü söyler. Motosikletin üzerinde kasklı kişi yerden saati alıp Arun’a verir. Lakin hiç konuşmaz. Arun ile Santos da motosikletin üzerinde kasklı kişinin saatine dikkat eder.

Eğitim öğretim açılışına üst düzey rütbeliler gelmiştir. Programı sunan memur, yeni kursiyerlerin eğitimini Memur Singh’in yapacağını açıkladıktan sonra onu öğrencilere tanıtır. Rathi ailesi memur Singh’e dikkat kesilir. Arun bu sırada memur Singh’in kolunda saati fark edip, Santos’a söyler. Motosikletle kendisine neredeyse çarpacak olan kişi olduğunu söyler.

Memur Singh öğrencilere isimlerini yazmasını ister. Hepsi de soy isimleri yazar. Memur Singh de 11 ay boyunca aile, soy ya da akraba gibi kavramların olmadığını, okulda eğitim ve disiplin olacağını, ailevi gelenekleri bir kenara bırakmalarını ister. Santos bu konuşmadan hiç mi hiç hoşlanmaz.

11 Aralık Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya'nın Okuldaki İlk Günü

Görevliler öğrencileri yurtlarına yerleştireceklerini, velilerin okul dışına çıkmaları istenir. Rathi ailesi Sandiya’nın odasını merak eder. Santos gelinine hemen kıyafetlerini değiştirmesini ister. Sandiya evrakı teslim edeceğini, okul içinde resmi kıyafet giymesi gerektiğini söyler. Lakin Santos Suraj’ın evrakı teslim edeceğini, ondan kıyafetini değiştirmesi gerektiğini söyler. Sandiya kıyafetini değiştirip, sari giyer.

Santos, Sandiya’nın odasını beğenir. Arun da dolapları inceleyip, iyi işçilik olduğunu söyler. Santos Sandiya’nın odasının karşısında bir erkeğin kalacağını öğrenince, bu düzenlemeri yapan memura rahatsızlığını bildirir.

Müfettiş Singh odaları tahsis ederken cinsiyet ayırt etmediklerini, eğitimde ayrımcılığa karşı oldukları için bu düzenlemeyi yaptıklarını açıklar.

Emily güzellik merkezinden çıkamadığı için oradan geçen komşu çocuğuna Chavi’ye vermesi için mektup yazar. Komşu çocuğu mektubu Chavi’ye değil Minakşi’ye verir Minakşi de mektubun içeriğini değiştirip, Chavi’ye verir. Chavi Emily’in emredici şekilde yemek istemesine sinir olur. Yengesinden hesap sormak ister. Minakşi onu engeller.

Santos gelinin kalacağı odanın karşısında bir erkeğin kalmasını istemez. Bu sırada içeri temizlik görevlisi gelir. Santos adama kızarken, yanlarına kursiyerlerden sorumlu “Agrima Singh” gelir. Kuralları herkese eşti olduğunu, kişiye göre kural belirlemediklerini söyler. Sandiya’nın kıyafetine dikkat çeken Agrima, nedenini sorar. Santos da Sandiya’nın festivaller de giymesi için getirdiğini açıklayınca, Agrima şöyle der.

“Buraya iyi bir gelin olmaya mı geldin? Yoksa polis olmaya mı geldin?”

Diyerek çıkışır. Sandiya şaşırır. Arun ve Suraj da annesinin çok korumacı olduğunu, gelini için endişe ettiğini söyleyip, ortamı yumuşatır. Arun Santos’u alıp okul içindeki tapınağa götürür. Suraj da Sandiya ile konuşur. Santos’un daha önce görmediği bir ortam olduğunu, zamanla alışacağını, sözlerine takılmamasını ister.

Can Yoldaşım 134 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 135 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

11 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Rathi ailesi Polis okunun yanına gelecek
 • Sandiya çantalardan birinin eksik olduğunu fark edecek
 • Santos çantayı geldikleri takside unuttuğunu hatırlayacak
 • Sandiya çantanın içinde okula kayıt evrakları olduğunu söyleyecek
 • Taksi şoförü son anda evrakları getirecek
 • Sandiya polis okuluna kaydolacak
 • Santos Sandiya’yı polis üniforması ile görünce çok şaşıracak
 • Minakşi, Chavi ile Emily’in arasını bozmak için elinden geleni yapacak

Can Yoldaşım 134 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 11 Aralık Cumartesi Can Yoldaşım 134. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 11 Aralık Can Yoldaşım 134 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 135 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 134 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 12 Aralık Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 135 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu