Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 135 Bölüm Özeti (12 Aralık Pazar) Ayrılık Vakti!

Can Yoldaşım 135 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 12 Aralık Pazar Can Yoldaşım 135 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 135 bölüm özeti
 • 12 Aralık Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 135 Bölüm Fragmanı
 • 12 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 13 Aralık Salı Can Yoldaşım 136 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 12 Aralık Can Yoldaşım 135 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya polis okulunda kalır, Suraj ve diğerleri Puşkar’a döner.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 13 Aralık Pazartesi Can Yoldaşım 136 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 135 Bölüm Özeti

Suraj ile Sandiya’nın konuşması ile başlar. Bu sırada Santos da Sandiya’nın hayallerine izin verdiği için pişmanlık içindedir. Santos eşi ile birlikte okul içindeki tapınaktan dönerken, Sandiya’nın odasının karşısına yerleşen Zakir’in konuşmasına kulak misafiri olur.

Zakir anne ve babasına okulu birinci bitirip, birincilik kupasını alacağını, istediği yere tayin isteyeceğini ve hak ettiği itibarı göreceğine dair yemin eder. Santos bu kupanın önemli olduğunu fark eder.

Minakşi, Emily ile Chavi’nin birliğini bozmak için Emily’in gönderdiği mektubu değiştirmişti. Minakşi Chavi’nin aklına girer. Chavi de yengesi Emily’e bir ders vermeyi kabul eder.

Santos Zakir’in neden birincilik kupasını kazanması gerektiğini annesine anlatırken, Santos da dinler. Santos ilesinin birliğinin bozulacağını düşünürken, Zakir’in sözleri ile bir umut ışığı doğar. Zira birinci olan, kendi belirlediği ilde görev yapacağı öğrenir. Hemen Santos, Sandiya’yı alıp kulların yanına getirir. Santos gelinine bu kupayı almasını ister.

Can Yoldaşım 135 Bölüm Özeti (12 Aralık Pazar) Santos Gelininden Kupayı Kazanması İster

Santos ailesini bir arada tutmak, oğlunu gelininin peşinde kuyruk gibi gitmesini istemediği için bunun tek çare olduğunu düşünür. Bundna dolayı da Sandiya’nın 11 ay sonunda okul birincisi olması gerektiğini düşünür.

Santos ne pahasına olursa olsun, Sandiya’dan okul birincisi olup, kupayı kazanmasını ister. Suraj ile Arun, Santos’un söyledikleri karşısında canı sıkılır.

Sandiya tam Santos’a cevap vereceği sırada okul yönetiminde görevli polis gelir. Kupayı her öğrencinin alamayacağını, kupayı alan da her yer de saygı göreceğini anlatır. Santos da ona gelininin ne kadar başarılı olduğunu, bu kupayı kazanacak kabiliyette olduğu ifade eder.

Arun bu kadar zeki öğrenci arasında Sandiya’nın baş etmesi için Santos’un baskı kurmasını istemese de Santos, düşüncelerin de katidir. Gelinini de sık sık tembihler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Rathi ailesi hale polis okulundadır. Öğle yemeği için yemekhaneye giderler. Lakin kapıdaki görevli onları durdurup, yemekhanenin sadece öğrencilere açık olduğunu, velilerin kantinde yemek yiyebileceklerini söyler. Sandiya üzerinde polis üniforması olmadan sarisi ile yemekhaneye gider. Yemekhanede bir tek Sandiya kıyafetini giymediği için dikkat çeker.

Sandiya arkadaşlarının arasında yemek yerken, birkaç kişi ile tanışır. Arkadaşları jelebi hakkında konuşurken, Sandiya’nın aklına eşi Suraj ile yaptığı jelebiler gelir. Bu sırada Suraj da annesi ve babası ile birlikte kantinden yemek yerken, Suraj’ın aklı fikri Sandiya’dadır.

Can Yoldaşım 135 Bölüm Özeti (12 Aralık Pazar) Hüzünlü Veda

Yemek sonrasında Sandiya odaya gelir. Odada Santos ve Suraj onu bekler. Sandiya kaynanasına hizmet etmek için ayaklarına masaj yapar. Bu sırada kursiyerlerin eğitim için toplanması için anons yapılır.

Sandiya anons üzerine eğitime giderken; Suraj, Santos ve Arun da artık gitme vaktinin geldiğini, aksi halde treni kaçıracaklarını söyler. Sandiya eğitim sırasında eğitmenin anlattığını dinlemez. Son bir kez Suraj’ı görmek ister.

Can Yoldaşım 135. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

12 Aralık Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos, Arun ve Suraj bir taksiye biner. Bu sırada Suraj, Sandiya’yı okulun penceresinde fark eder. Sandiya’nın dikkatini çekmeyi başarır. Sandiya dersteyken, çaktırmadan Suraj, Santos ve Arun’la vedalaşır. Suraj, Arun ve Santos polis okulundan ayrılır. Suraj bir taraftan, Sandiya bir taraftan gözleri yaşlar içinde kalır.

Sandiya ders çıkışında odasına gider. Sandiya dersteyken Suraj ayrıldığı için giderken bir şey bırakıp bırakmadığına bakar. Suraj yastığının altın da mektup bıraktığını fark eder. Hemen onu alıp okur. Telefonu ile Suraj’ı aramak istese de telefon çekmez.

Sandiya odasında, Suraj ise tren de birbirlerini düşünürler. 11 ay boyunca zamanın nasıl geçeceğini düşünür.

Minakşi verdiği planı uygulayan Chavi, az yemek yapar. Emily geldiğinde ise hiç yemek kalmadığını görünce şok olur. Eline telefonu alır. Minakşi Santos’a şikâyet edeceğini düşünürken, Emily restorandan yemek siparişi ettiğini duyunca, Chavi ve Minakşi şok olur.

12 Aralık Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Kupayı Almaya Karar Verir

Ertesi gün Sandiya alarm sesine uyanır. Suraj’dan alarmı kapatmasını ister. Ancak yanında Suraj’ın olmadığını, kendisinin de polis okulunda olduğunu fark eder etmez yataktan kalkar. Aynada resme bakıp morali yerine gelen Sandiya, hemen hazırlanmaya başlar.

Sandiya üzerini giyip eğitim alanına giderken, Santos’un istediği kupanın yanında geçer. Sandiya kupayı görünce, Santos’un isteğini yerine getirmek için söz verir.

Eğitmen Agrima Singh öğrencilere 8 km koşmaları gerektiğini, 40 kişilik sınıfı 5 eşit parçaya böldükten sonra sıra ile koşmalarını ister.

Can Yoldaşım 135 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 136 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

12 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Santos Sandiya’ya izin verdiği için pişman olur
 •  Santos Zakir’in birincilik kupası hakkında ki sözlerini duyar
 • Santos gelinine 11 ay sonunda okul birincisi olmasını ister
 • Sandiya kaynanasına ne diyeceğini bilemez
 • Suraj Snadiya’ya mektup bırakır
 • Snadiya ailesine hüzünlü veda eder
 • Sandiya ertesi gün kupayı alacağına dair kendisine söz verir.

Can Yoldaşım 135 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 12 Aralık Pazar Can Yoldaşım 135. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 12 Aralık Can Yoldaşım 135 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 136 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 135 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 13 Aralık Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 136 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu