Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 136 Bölüm Özeti (13 Aralık Pazartesi) Suraj’ın Nişanlısı!

Can Yoldaşım 136 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 13 Aralık Pazartesi Can Yoldaşım 136 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 136 bölüm özeti
 • 13 Aralık Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 136 Bölüm Fragmanı
 • 13 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 14 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım 137 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 13 Aralık Can Yoldaşım 136 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya okulda ilk ders de başarısız olurken, Suraj yolda eski nişanlısı ile karşılaşır.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 14 Aralık Salı Can Yoldaşım 137 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 136 Bölüm Özeti

Sandiya ve sınıf arkadaşları, koşu yapılacak alana gelmesi ile başlar. Agrima Sing 8 km mesafeyi koşacaklarını, sıralamalarına göre grupların oluşacağını açıklar.

Sandiya beş grup arasında son koşan grubun içinde yer alır. Beşinci grup koşmaya başlar. Sandiya çok iyi giderken ayağı burkulur ve yere düşer. Eğitmen Agrima, Sandiya’ya yardım etmek yerine bağırarak onun kalkması için üst üste talimat verir. Sandiya zor da olsa kalkar. Bu sırada rakipleri çoktan turu bitirmiştir. Agrima Sandiya’nın turu bitirdikten sonra yanına gelmesini ister. Sandiya topallaya topallaya 8 km mesafeyi tamamlar.

Sandiya koşarken diğer tarafta eğitmen Singh de sıralamaları tek tek açıklar. Müfettiş Sing en iyi dereceyi yapan kişi “Adil” olduğunu açıklayınca, hırs küpü olan Zakir sinir olur. İlk grubun lideri olmak isterken, onun yerine Adil olmuştur. Zakir koşuda üçüncü sırda bitirdiği için üçüncü grubun lideri olur.

Can Yoldaşım 136 Bölüm Özeti (13 Aralık Pazartesi) Sandiya Başarısız Olur

Sandiya 8 km mesafeyi koşar ve diğer arkadaşlarının yanına giderken, bir kez daha düşer. Müfettiş Singh ona kimsenin yardım etmesini ister. Bağırarak yine Sandiya’yı ayağa kaldırır. Müfettiş Singh, Sandiya’nın sonuncu olduğunu açıklarken, Sandiya da bu sırada Santos’un kupayı alması hakkında ki söyledikleri aklına gelir.

Suraj ve ailesi trende Puşkar’a doğru seyahat ederler. Tren istasyonda durur. Suraj atıştırmalık bir şey almak için büfeye gider. Bu sırada yanına bir bayan gelir. O da Suraj gibi atıştırmalık bir şeyler alırken, Suraj ile telefon markası aynı olduğu için yanlışlıkla birbirlerinin telefonlarını alırlar. Her ikisi de bunu fark etmez.

Rathi evinde Minakşi dükkânda çalışamadığı için çok sıkılır. Vikram ile arası da bozuk olduğu için Minakşi Kahna ile konuşur gibi yapıp mesajlarını Vikram’a duyurmaya çalışır. Lakin Vikram bu konunda kararının kati olduğunu, tek görevi evdeki Kahna’ya iyi bakması gerektiğini söyleyip evden çıkar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Müfettiş Singh Sandiya’nın sonuncu olduğunu açıkladıktan sonra geriye kalan takıma yerleşir. Geriye Zakir’in takımında bir eksik olduğu için Zakir’in takımına gelir. Sandiya Zakir’e elini uzatsa da Zakir ona elini vermek istemez. Zorla da olsa elini parmağı ile tutar.  Bu Sandiya’nın canını sıkar. Bu anları Müfettiş Singh dikkatle izler.

Müfettiş Agrima Singh hemen Zakir’in yanına gelir. Neden Sandiya’nın elini sıkmak istemediğini sorunca Zakir şöyle der.

“Sandiya diğer kızlara göre çok zayıf. Takımıma zayıf birinin gelmesini istemiyorum!”

Bunu duyan müfettiş Singh; takım lideri, takımında ki kişileri motife etmesini, takımda herkesin iyi olması, raketinde olmayacağı anlamına geldiğini acıkalar.

Eğitim sonrasında Sandiya moral bulmak adın Suraj’ı arasa da karşısında bir bayan çıkınca şaşırır. Bayan telefonların karıştığını anlayıp durumu Sandiya’ya anlatır. Akabinde bayan hemen kendi numarasını arar. Suraj telefonların karıştığını fark eder. Aynı trende olduklarını anlayınca, tren de buluşma noktası ayarlarlar.

Minakşi evde sebzeleri keserken, kapının önünde seyyar satıcıyı fark eder. Daisa seyyar satıcıdan sıcak yiyecekler alırken, Minakşi Daisa2nın kucağında ki Mısri’nin elini sıcak yemeğe dokunmak üzere olduğunu fark eder. Hemen onu kurtarır. Ratihi evinde Kahna da annesinin kestiği sebzelerin arasında ki bıçağı almaya çalışırken yürütecinden düşüp, kafasını yaralar. Lakin Minaki Kahna’nın düştüğünü göremez.

Can Yoldaşım 136 Bölüm Özeti (13 Aralık Pazartesi) Suraj'ın Nişanlısı

Vikram eve geldiğinde Kahna’nın yerde başının kanadığını görünce şok olur. Minakşi’yi arasa da evde bulamaz. Minakşi’yi dışarıda sohbet ederken görünce sinir olur. Minakşi eve geri gelir. Bu sırada Vikram’ın Kahna’ya pansuman yaptığını görünce şok olur. Vikram tek görevi olan Kahna’ya bile bakamadığını, artık bakmasını da istemediğini söyleyip, Minakşi’yi evden kovar.

Tren de Suraj kendi telefonunu alan bayanla buluşur. Suraj kendi telefonunu alan kişi, Sandiya’dan önce nişanladığı kişi olduğunu görünce şok olur. Suraj çok fazla konuşmak istemeden telefonunu alır. Lakin Suraj’ın eski nişanlısı onunla konuşmak isterken Santos gelir. Ağzına gelen hakaretleri bir bir sayar. İyi ki onu gelin olarak almadığını bile söyler.

Polis okulunda öğle yemeğinde Zakir Sandiya’nın yanına gelir. Onu takımın da istememesinin takımla alakalı olduğunu, kişisel algılamamasını ister. Sandiya da takım için elinden geleni yapacağını ifade eder. Şimdilik Zakir ile arası düzelir.

Can Yoldaşım 136. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

13 Aralık Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya tellerin arasında sürünürken saçları tellere takılınca, Müfettiş Singh Sandıya’nın tellere takıldığını fark eder. Hemen altındaki memura Sandiya’yı kurtarmasını ister. Sandiya tellerin arasına çıkıp, müfettiş Singh’in karşısında geçer.

Sandiya nede yapamadığını kendince açıklamaya çalışsa da Agrima Singh daha önce Sandiya’ya mazeret duymak istemediğini yeniler. Sandiya’ya bu mesele için bir önerisi olup olmadığını sorar. Sandiya sessiz kalınca müfettiş Singh de kendi saçlarını gösterir. Sandiya’ya saçlarını kesmesi gerektiğini söyleyince, Sandiya şok olur.

Vikram Minakşi’yi Rathi evinden kovar. Minakşi de annesinin evine gider. Minakşi annesinin evine küs geldiğini, nedenleri ile birlikte açıklar. Minakşi’nin annesi Vikram ile konuşmak istese de Vikram istemediği sürece Rathi evine gitmenin faydasız olduğunu ifade eder.

Sandiya’yı okula bırakan Santos, Suraj ve arun Rathi evine gelir. Herkes tek tek anne ve babasının dualarını alır. Santos Minakşi’yi göremeyince nerede olduğunu sorar. Emily de sabahtan beri evde görmediğini söyler.

13 Aralık Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Santos Suraj'ın Eski Nişanlısına Kızar

Vikram Minakşi’nin annesi iyi olmadığı için ona bakmaya gittiği konusunda yalan söyler. Sandiya Suraj’ı arar. Sandiya saçlarının kesip kesemeyeceğini sormak ister.  Santos telefonu alıp gelini ile konuşur. Suraj telefonu aldığında Sandiya ilk gün koşuda ki başarısızlığını tereddüt ederek Suraj’a anlatır.

Santos dünürünün sağlının sormak için Vikram’dan Minakşi’yi aramasını ister. Vikram bahaneler uydursa da Santos kararlıdır. Vikram kaynanasının sabit numarasını arar. Santos ile Minakşi konuşur. Gelinine ne zaman yardıma ihtiyacı olursa aramasını ister. Minakşi bunu duyunca mutlu olur.

Sandiya Suraj’a koşundan sonuncu olduğunu, sürünme eğitiminde saçları tele takıldığını, müfettiş Agrima da saçlarını kestirmesi gerektiği konusunda baskı yaptığını söyler. Sandiya odasına gider. Suraj ile konuşurken telefon çekmeyip kapanmıştır. Sandiya neye karar vereceğini bilemez bir haldedir. Bu sırada yanına sınıf arkadaşı Roma gelir. Onun için kuaförden randevu aldığını söyleyip, Sandiya’yı kuaföre götürür.

Suraj tatlı yaparken Sandiya’nın saçları hakkında söylediklerini düşünür. Bu sırada Chotu’nun bacağında ki yarayı fark eder. Nedenini sorar. Chotu da okul turnuvasında yaralandığını, başarıya giden yolda yaraların acı vermediğini söyleyince, Suraj’ın aklına güzel bir fikir gelir. Sandiya’yı arayıp, saçların yeniden uzayacağını, başarıya giden yolda fedakârlık yapması gerektiğini ifade eder. Sandiya bunu Suraj’dan duyunca mutlu olur.

Can Yoldaşım 136 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 137 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

13 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya koşu sırasında düşer
 • Sandiya sonuncu olur
 • Müfettiş Sing Sandiya’ya fırça atar
 • Zakir Sandiya’yı takıma almak istemez
 • Sandiya sürtünme eğitiminde saçları tele takılır
 • Müfettiş Sing Sandiya’dan saçlarını kestirmesini ister
 • Sandiya Suraj’a saçlarını kesittir kestiremeyeceğini sorar
 • Minakşi Kahna’ya bakamaz
 • Kahna yere düşüp yaralanır
 • Vikram Minakşi’yi evden kovar
 • Santos ve diğerleri Rathi evine gelir
 • Vikram Minakşi’yi kovduğunu annesine söyleyemez.

Can Yoldaşım 136 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 13 Aralık Pazartesi Can Yoldaşım 136. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 13 Aralık Can Yoldaşım 136 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 137 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 136 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 14 Aralık Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 137 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. Çok tešekkur ederis üç bolum yazmisšiniz çok begandik ellerinize emegnize salik yeni yazsaniz çok seviniris

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu