Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 137 Bölüm Özeti (14 Aralık Salı) Suraj’ın Şüpheleri!

Can Yoldaşım 137 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 14 Aralık Salı Can Yoldaşım 137 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 137 bölüm özeti
 • 14 Aralık Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 137 Bölüm Fragmanı
 • 14 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 15 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım 138 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 14 Aralık Can Yoldaşım 137 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya’nın başının döndüğünü duyan Suraj, Sandiya’nın hamile olabileceğini düşünür.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 15 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım 138 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 137 Bölüm Özeti

Suraj ile Santos’un konuşması ile başlar. Santos Suraj’a saç uzatması ile ilgili neden sorular sorduğunu merak eder. Suraj da öylesine diyerek konuyu geçiştirmek ister. Santos Sandiya’nın saçını kesmiş olabileceğinden şüphelenir. Mohit Sandiya’yı görüntülü arayabileceklerini söyler. Suraj eğitimde olabileceğini söylese de Mohit mesaj atmasını, mesaja dönerse görüşebileceklerini dile getirir.

Suraj istemeye istemeye sms atar. Sandiya da bu sırada eğitime gitmek için kaskını takar. Tam da bu esnada Suraj’dan sms alır. Sandiya hemen bilgisayarı açar. Mohit Sandiya’nın bağlandığını söyler. Santos Sandiya’nın kafasında ki kaskını çıkarmasını ister. Sandiya tam kaskını çıkaracağı sırada en yakın arkadaşı Roma, Sandiya’nın eğitime geç kaldıklarını söyler. Sandiya kaskını çıkaramadan ayrılmak zorunda kalır.

Eğitim alanına Müfettiş Singh ve yarımcıları gelir. Bugün ki dersleri, yakın savunma üzerine olduğunu açıklar. Müfettiş Singh iki takım halinde yarışma olacağını açıklar. Zakir rakibini alt ederken, Sandiya da aynı şekilde rakibini alt etmeyi başarır. Müfettiş Singh ile Zakir, Sandiya’nın değişimine dikkat eder.

Can Yoldaşım 137 Bölüm Özeti (14 Aralık Salı) Santos Sandiya ile Görüntülü Görüşür

Eğitim bitmesine yakın Sandiya kaskını çıkartmak ister. Lakin başaramaz. Yakında ki arkadaşının desteği ile kaskını çıkartırken, kast fırlar ve Müfettiş Singh’in yanına kadar gider. Müfettiş Singh kaskın kime ait olduğunu sinirli şekilde sorar. Sandiya da kendisine ait olduğunu söyler. Müfettiş Singh Sandiya’nın saçlarını kestirmesi için emir verdiğini ama hala saçlarını kestirmediğini görünce sinirlenir.

Müfettiş Agrima Singh Sandiya’ya neden saçlarını kesmediğini, sinirli bir şekilde sorar. Birçok kişi de bunu merak eder. Sandiya da herkesi tek tek dinledikten sonra şöyle der.

“Ben polis olmak için çok çaba sarf ettim. Buraya geldikten sonra da ciddi şekilde çaba sarf ediyorum. Polislik benim hayalim. Ancak buraya fiziksel değişim için değil, polislik mesleğini öğrenmek için geldim. Asıl değişimi içimde olması gerektiğine inandım. Bu sebeple saçlarımı bilerek kestirmedim!”

Bunu duyan Müfettiş Agrima Singh sinirlenir. Yarın yapılacak eğitim hakkında bilgi verir. Sandiya’nın sözlerinde haklı olup olmadığı, yarın ki eğitim de ortaya çıkacağını, kendinden emin tavırları ile söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya eğitim sonrasında Suraj ile görüntülü görüşür. Suraj Sandiya’nın saçlarını merak eder. Sandiya ilk başta Suraj’ı kandırsa da daha sonra saçlarını kesmediğini gösterir. Santos gelinine şöyle der.

“Sandiya sen benim gelinimsin. Orada olmak istenen kişi değil, kendin ol”

Diyerek gelinine destek verir. Sandiya konuşma sırasında eğitimlerdeki zorlanmalardan kaynaklanan ağrıları artsa da bunu çaktırmamaya çalışır.

Zakir eğitim hakkında bilgi verir. Sandiya’nın belinin tuttuğunu görünce, Zakir revire gitmesi gerektiğini ifade eder. Sandiya eğitimden kaçmayacağını, elinden gelenin en iyisini yapacağını ifade eder.

Bir sonraki gün Müfettiş Agrima’nın dediği fiziksel güç gerektiren eğitim başlar. Zakir takımı adına ilk yapan isim olur. Zakir 15 saniye gibi kısa bir sürede görevi tamalar. Sırası ile Sandiya’nın tüm takım arkadaşları görevlerini tamamlar. Sıra Sandiya’ya gelir. Sandiya ipe tırmanırken yere düşer. Zakir ona ağır hakaretler eder. Sandiya Santos’un kupa hakkında söylediklerini düşünür. Zor da olsa duvara tırmanır. Lakin Sandiya’nın başı döner ve yere düşer.

Can Yoldaşım 137 Bölüm Özeti (14 Aralık Salı) Suraj'ın Şüpheleri

Zakir Sandiya’yı takımın en zayıf halkası olduğunu söylerken, Roman ve Rahul, takım kaptanı Zakir’in Sandiya’ya karşı sözlerine karşı çıkarlar.

Minakşi kendisini affettirmek için Vikram’ın dükkanına gelir. Suraj bu anlara şahit olur. Vikram Minakşi’yi umursamaz. Suraj Vikram ile ailevi meselesi hakkında görüşür.

Can Yoldaşım 137. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

14 Aralık Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj kardeşi Vikram ile aile hayatı hakkında sorular sorar. Kendi eşi polis olmak için gittiğini, eşinin değerini daha iyi anladığını söyler. Vikram da Kahna’ya bakamadığı için gönderdiğini söylese de Suraj ondan eşini evine getirtmesini ister. Vikram abisine teşekkür eder.

Sandiya eğitim sırasında başarısız olur. Arkadaşları bu konunda tartışırken, Sandiya karın ağrısı çektiğini söyler. Birkaç kişi bunun Suraj ile alakalı olduğunu söyler. (Hasretten dolayı mı yoksa hamile olabileceğini mi söylemek istedi anlamadım)

14 Aralık Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Başı Döner

Sandiya arkadaşlarının yanında ayrılıp Suraj’ı arar. Eğitim sırasında yaşadıklarını anlatıp karın ağrısını anlatır. Suraj ona bir masaj önerir. Sandiya telefonu kapatır. Suraj kadınların karın ağrısı hakkında konuşmalarına kulak misafiri olur. Karnı ağrıyan kadın, hamilelik için en büyük belirti olduğunu söyler.

“Sandiya hamile mi?”

Diye Suraj düşünmeye başlar. Hemen Sandiya’yı arayıp, bu konuda bilgi vermek istese de Sandiya’ya ulaşamaz.

Sandiya ayaklarına Suraj’ın dediği masajı kremle birlikte uygular. Ertesi gün eğitim için hazırlanıp eğitim alanına gider. Suraj Sandiya’nın hamile olabileceği konusunda bilgi vermek için Sandiya’yı arasa da ulaşamaz.

Sandiya engel görevini yerine getirmek için tüm acısına rağmen kendisini hazır hisseder. Rathi evine, Minakşi Vikram’ın daveti üzerine yeniden gelir. Minakşi ayağının tozu ile Emily ile kavga eder. Santos iki gelinine de kızar.

Santos Suraj’ın derin düşüncelere daldığını fark eder. Oğlunun bir şeyler düşündüğünü ama neyi düşündüğünü bilmediği için üzülür. Suraj polis okulunu arayıp, Sandiya ile görüşmek istese de polis okulu görevlileri, Sandiya’nın eğitim alanında olduğunu bildirir.

Sandiya zorlu görevi yerine getirirken başı döner. Başı dönmesine rağmen verilen görevi tamamlamak isteyen Sandiya sertçe yere düşer. Tüm arkadaşları şok olur.

Can Yoldaşım 137 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 138 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

14 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj saç uzaması ile ilgili sorular sorar
 • Santos bundan şüphelenir
 • Suraj’a neden bu soruları sorduğunu sorar
 • Suraj kaçamak cevaplar verir
 • Santos Sandiya’nın saçını kestirdiğini düşünür
 • Snatos Sandiya ile görüntülü görüşmek ister
 • Sandiya eğitim sırasında kaskı yere düşer
 • Müfettiş Singh Sandiya’nın saçlarını kestirmediğini öğrenir
 • Müfettiş Singh Sandiya’ya kızar
 • Rathi Ailesi Sandiya’nın saçını kestirmediğini öğrenir
 • Sandiya eğitimler sırasında yine başarısız olur

Can Yoldaşım 137 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 14 Aralık Salı Can Yoldaşım 137. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 14 Aralık Can Yoldaşım 137 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 138 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 137 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 15 Aralık Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 138 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

 1. mantık yoktur duygularımız vardır kalp atışımız hisslerimiz duruşumuz bizleri biz yapan duygularımızdır ama kanal 7 hata üstüne hatalar yapıyor seyircisinin duygularını umursamıyor kendi isteklerini ön plana koyuyor öncelik her zaman seyircinindir,bu çok basit bir olay kanal 7 hindistan dizilerine bagımlılık yaptı vazgeçemiyor saplantısı takıntısı tutkusu haline gelmiş
  bizler seyircisinin isteklerini yerine getirmesini arzuluyoruz
  japon dizileri
  koi wa tsuzuku yo dokomade mo… güzel bir doktor dizisi kanal 7 önceligin bu dizi olmalı lütfen artık böyle diziler verin
  kore dizileri emergency couple… de doktor dizisi fated to love you…. healer.. blood… a gentemans dignity… bu diziler de en önemli diziler görmezden gelemez kanal 7 dünya görüşü varsa her dilde çok güzel diziler de var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu