Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 138 Bölüm Özeti (15 Aralık Çarşamba) Sandiya Hamile Mi?

Can Yoldaşım 138 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 15 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım 138 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 138 bölüm özeti
 • 15 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 138 Bölüm Fragmanı
 • 15 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 16 Aralık Perşembe Can Yoldaşım 139 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 15 Aralık Can Yoldaşım 138 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya hamilelik testi yapacak.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 16 Aralık Perşembe Can Yoldaşım 139 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 138 Bölüm Özeti

Sandiya ipe asılırken yere düşmesi ile bölüm başlar. Takım arkadaşları Sandiya’nın ayağa kalkıp görevini tamamlamasını ister. Lakin Sandiya’nın ayağa kalkacak gücü olmadığı için başaramaz. Bu arada süre geçer ve Sandiya belirlenen süre de görevini tamamlayamadığı için takımı “Sahyadri” diskalifiye olur. Sandiya’nın takımı 7 kişiden oluştuğu için tüm takım Sandiya yüzünden diskalifiye olur.

Zakir Sandiya yüzünden diskalifiye oldukları için çok sinir olur. Müfettiş Singh, kursiyerlerin performanslarını sorar. Görevli memur, Zakir’in takımı daha önce kırılmamış bir rekora giderken, Sandiya yüzünden takımının diskalifiye edildiğini açıklar.

Agrima Singh, Sandiya’nın saçlarını kesmeyip, değişimi içinde olması gerektiği konusunda ki sözlerini hatırlar. Sandiya’nın yanına gelip, değişimin hem içinde hem de dışında olması gerektiğini söyler. Sandiya’nın başarısız olmasına her ne kadar Zakir sinir olsa da Roma ve Rahul, Sandiya’ya moral vermeye çalışırlar.

Sandiya eğitim sonrasında odasına gelir. Suraj ile konuşur. Suraj da annesi Santos’dan hamilelik hakkında duyduklarını anlatır. Sandiya’nın karın ağrısının nedeni hamişle olabileceği konusjna fikir beyan eder.

Can Yoldaşım 138 Bölüm Özeti (15 Aralık Çarşamba) Müfettiş Singh Sandiya'nın Hamile Olduğunu Öğrenir

Suraj’ın “Sandiya Hamile misin?” sözlerinden sonra Sandiya belli bir süre sessiz kalır. Zira Sandiya bu ihtimali hiç mi hiç düşünmemiştir. Suraj hemen doktora gidip, bu durumu netleştirmesini ister. Sandiya hemen okul revirine gider. Lakin doktorun çıktığını öğrenir. Akabinde yakınlardaki eczaneye gider. Eczaneden birkaç ilaç ile birlikte hamilelik testi alır. Bu sırada oradan geçmekte olan Müfettiş Singh, Sandiya’nın hamilelik testi aldığını görür.

Sandiya hemen odasına gider. Hamilelik testinin sonucunu beklerken Suraj arar. Sandiya doktorun gittiğini, hamile olup olmayacağı konusunda test aldığını ve sonucunu beklediğini söyler. Tam sonucu göreceği sırada, içeri müfettiş Singh girer.

Sandiya’nın hamilelik testi yaptığını, sonuncunun ne olduğunu söylemesini ister. Telefonun diğer ucundaki Suraj, telefonu yere düşürür.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj’ın yere düşürdüğü telefonu Santos alır. Müfettiş Singh telefonu alır. Sandiya’nın hamile olduğunu söyleyince Santos şok olur. Müfettiş Singh Sandiya’yı gelip almalarını ister. Sonrasında telefonu kapatır. Müfettiş Singh Agrima, Sandiya’nın asıl hayali polis olmak değil, anne olmak olduğunu, bunu da zaten beklediğini söyler. Akabinde bir daha eğitimlere katılmamasını söyler. Sandiya bir taraftan hamile olmasına, diğer taraftan da çocukluk hayaline veda edecek olmasından dolayı canı sıkılır.

Santos hemen Rathi evinde tatlıların dağıtılmasını ister. Herkes ne olduğunu anlayamaz. Santos sonunda herkese açıklar. Suraj bile Sandiya’ın hamile olduğunu annesinden duyunca şaşırır. Chavi bir taraftan, Minakşi bir taraftan “Müjdemi isterim” diyerek Santos’dan bir şeyler koparmaya çalışır.

Santos Suraj’a bir sonraki tren için biletleri almasını ister. Suraj donuk bir haldedir. Zira ne halde olduğunu kendisi bile bilemez. Bir tarafta eşlinin hayalleri, diğer tarafta hamile olmasından dolayı okuldan ayrılacak olması, Suraj’ın canını sıkar.

Can Yoldaşım 138 Bölüm Özeti (15 Aralık Çarşamba) Sandiya Hamile Mi

Santıos telefonu kapatmaz. Sandiya ile konuşur. Hamilelik döneminde, ilk üç ayın çok önemli olduğunu, bu zaman zarfında kendisine çok dikkat etmesini ister. Zira Suraj ile gelip onu oradan alacaklarını bildirir.

Sandiya’nın takım arkadaşları Sandiya’yı eğitime çağırır. Lakin Sandiya hamile olduğunu, eğitime katılamayacağını açıklar. Gözleri yaşlar içinde kalan Sandiya, hayallerine bu şekilde veda edecek olması, moralini alt üst eder.

Rathi evinde de Suraj Sandiya’yı bir daha almaya gideceği zaman, onu polis memuru olarak göreceğini söylediği sözlerini hatırlar. Akabinde internet kafede Sandiya’nın adını, kazananlar listesinde gördüğü anı bir bir hatırlar.

Arun oğlunun düşünceli hallerini görünce yanına gidip, mutsuzluğunun sebebini sorar. Suraj babasına yalan söylese de Arun ondan ne için endişeli olduğunu, üzülmemesini ister.

Can Yoldaşım 138. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

15 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya’nn hem sınıf hem de takım arkadaşı olan, Rahul ve Roma ile konuşur. Rahul ve Roma hamile olduğu için sevinmesi gerekirken neden üzgün olduğunu sorar. Sandiya da hamile olmak güzel ve eşsiz bir duygu olduğunu ama polis okulunda buna henüz hazır olmadığını ifade eder. Rahul ondan kürtaj yaptırmasını ister. Ramo hemen Rahul’a kızarken, Sandiya da bebeğini dünyaya getireceğini dile getirir.

Minakşi Rathi evinin önünden geçen seyyar satıcından sebze alırken yanına Daisa gelir. Minakşi Santos’un henüz Sandiya’nın hamile olduğunu açıklamadığı için Minakşi de Daisa’ya ağzından laf kaçırmak istemez. Hemen eve kaçar. Daisa Minakşi’nin davranışlarından şüphelenir. Rathi evine gelir. Minakşi’den hamilelerin yememesi gereken meyve verir. Minakşi onu yemeğinde, Daisa pis pis sırıtıp, Minakşi’nin hamile olduğunu sonucunu çıkarır.

15 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Memur Sandiya'dan Hastane Raporu İster

Suraj, Arun ve Santos polis okuluna ulaşır. Santos gelinini görünce hemen ona sarılır. Rathi ailesi hep birlikte Sandiya’nın odasına giderler. Arun şöyle der.

“Sandiya polis okulundan geri eve döndüğünde, biz komşulara ne diyeceğiz!”

Diye sorar. Santos ve Sandiya mahalleliye ne diyeceklerini düşünmeye başlar.

Sandiya’ın hamile olduğunu öğrenen Santos, hemen okul içindeki tapınağa gidip dua ederler. Akabinde Santos hemen Sandiya’nın eşyalarını toplayıp gitmeleri gerektiğini söyler. Sandiya da okuldan ayrılırken, bazı prosedürlerin olduğunu, bu evrakların imzalanması gerektiğini söyleyince, Santos Suraj ile birlikte Sandiya’yı idari büroya gönderir.

Daisa Minakşi’nin hamile olan gelinlerin yemediği meyveyi yemek istememesi üzerine, kafasında Minakşi’nin hamile olduğu sonucunu çıkarır. Oradan geçen Vikram’a şöyle der.

“Vikram hayırlı olsun. İkinci defa baba olacaksın!”

Bunu duyan Vikram önce afallasa da sonradan çok mutlu olur. Minakşi’ye karşı davranışları değişir. Minakşi, Vikram’ın neden böyle değiştiğini anlayamaz. Vikram komşunun kızı zannettiği Misri’nin resmini getirip, bebeğimiz deyince Minakşi şok olur. Minakşi ne bebeği diye sorunca, Daisa ona her şeyi anlattığını söyleyip, Minakşi’nin konuşmasını keser. Minakşi, Vikram’ın bebekleri değiştirdiği konusunda bilgisi olup olmadığını anlayamaz.

Polis okulunda Sandiya idari büroya gider. Hamilelik için izin baş vurusunda bulunur. Görevli memur da hastane raporu olmadan evrakın onaylanmayacağını bildirir. Bunun üzerine Sandiya ile Suraj hastaneye giderler.

Can Yoldaşım 138 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 139 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

15 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya düştüğü yerden kalkamaz
 • Takım arkadaşları Sandiya yüzünden diskalifiye olur
 • Zakir Sandiya’ya kızar
 • Suraj Sandiya’ya hamile olabileceğini söyler
 • Sandiya hamilelik testi alır
 • Müfettiş Sing Sandiya’nın hamilelik testi aldığını görür
 • Sandiya hamilelik testince çift çizgi görür
 • Müfettiş Singh Sandiya’nın odasına gelir
 • Sandiya’nın hamile olduğunu Müfettiş Singh Santos’a söyler
 • Suraj, Arun ve Santos, Sandiya’yı almaya okula gelir
 • Okul idaresi Hastaneden hamile olduğuna dair rapor ister

Can Yoldaşım 138 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 15 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım 138. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 15 Aralık Can Yoldaşım 138 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 139 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 138 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 16 Aralık Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 139 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu