Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 139 Bölüm Özeti (16 Aralık Perşembe) Sandiya Hamile Değilmiş!

Can Yoldaşım 139 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 16 Aralık Perşembe Can Yoldaşım 139 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 139 bölüm özeti
 • 16 Aralık Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 139 Bölüm Fragmanı
 • 16 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 17 Aralık Cuma Can Yoldaşım 140 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 16 Aralık Can Yoldaşım 139 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya kan tahlili verir. Doktor hamile olmadığını söyler. Sandiya yeniden eğitimlere başlar.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 17 Aralık Cuma Can Yoldaşım 140 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 139 Bölüm Özeti

Vikram ile Minakşi’nin konuşması ile başlar. Minakşi Vikram’ın her şeyi bildiğini, Misri ile Kahna’yı değiştirdiğini düşünür. “Karakola gitmeyeceğim!” der. Vikram Minakşi’nin bu çıkışını anlayamaz. Vikram hamile olduğu için Daisa kendisinden para ister. (Kaşının gözünün sadakası olsun hesabı) Minakşi hemen olayı anlar ve hamile olmadığını söyler. Vikram bu defa bunu Daisa’ya söyleyemez. Daisa Rathi evine gelip para ister. Vikram vermemek için elinden geleni yapsa da Daisa oradan ayrılmayınca, Vikram para vermek durumunda kalır.

Emily eve girdiğinden Vikram’ın Daisa’ya para verdiğini görür. Sandiya’nın hamile olduğunu Daisa’nın öğrendiğini düşünür. Bu sebeple Vikram’ın para verdiğini düşünüp, Emily de Daisa’ya para verir. Daisa da Emily’den parayı alırken, Mohit’den izin almasını ister. Lakin Emily parayı kendi kazandığı emeklerinin karşılığında aldığını, Mohit’e sormasına gerek olmadığını söyler.

Polis okulunda Santos, öğrencilere dualı tatlı olan Laddos dağıtır. Santos tatlıları dağıttıktan sonra Sandiya’nın eşyalarını toplarlar. Sandiya’nın tüm arkadaşları onu uğurlamak için kapıda hazır bulunur. Sandiya Rahul ve Roma’ya karşı ayrı ilgi gösterir. Zakir’e de başarılar diler.

Can Yoldaşım 139 Bölüm Özeti (16 Aralık Perşembe) Sandiya Arkadaşları İle Vedalaşır

Sanidya ve ailesi Polis okulundan ayrılmak için taksiye binerler. Tam ayrılacakları sırada Roma Sandiya’ya seslenir. Suraj aracı durdurur. Roma Sandiya’nın hamime olmadığını söyleyince, herkes şok olur. Roma okul içindeki hastane de verdiği rapor da hamile olmadığını gösteren belgeyi Sandiya’ya gösterir. Bunun üzerine tüm Rathi ailesi hastaneye gider. Doktor Sandiya’yı bir kez daha kontrol eder. Sandiya’nın hamile olmadığını açıklar.

Santos gelininin hamilelik testi yaptığını ve çift çizgi gördüğünü, bunun nasıl mümkün olacağını sorar. Doktor da Sandiya’nın hamilelik testini hangi markadan yaptığını sorar. Sandiya da markanın adını söyleyince, doktor yakın zamanda o markanın hamilelik test kitlerinin yanlış çıktığına dair gazetedeki haberi gösterir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Doktora Santos bir kez daha kontrol etmesini isterken, Sandiya da hamileliğin bütün belirtilerini taşıdığını, sonuca bir kez daha bakmasını ister. Doktor da kan testi kesin sonucu verdiğini, tekrar bakmaya gerek olmadığını ifade eder. Santos hayal kırıklığına uğrar. Arun hemen ortamı toparlamak adına “Henüz gençler. Daha bebek sahibi olmak için zamanları var” der.

Sandiya üzülür. Suraj onu teselli eder. Okula geri döndüğünü söyleyince, Sandiya ile Suraj kucaklaşır. Hüzünlü ve duygusal anlar yaşanır. Suraj bilet almak için dışarı çıkar. Sandiya arkadaşlarının arasına döner. Müfettiş Singh Sandiya’yı görünce şöyle der.

“Sandiya köyüne dön! Önünde iki seçenek var. Burada ya kendini geliştirmelisin. Ya da istifa etmelisin. Bana soracak olursan, arkadaşlarını yarışta geriye düşüyorsun. Senin yerin burası değil!”

Suraj bu konuşmaları duyar. Sandiya’nın kalbi kırılır. Roma araya girip amirine tepki gösterir. Agrima Singh de gerçekler acı olduğunu, Sandiya’nın yeri burası olmadığını söyler. Müfettiş Singh diğer öğrencileri eğitime alırken, Sandiya’yı düşünmesi için yalnız bırakır. Bu sırada Suraj Sandiya’yı arayıp dışarıda kafede buluşmak istediğini söyler.

Can Yoldaşım 139 Bölüm Özeti (16 Aralık Perşembe) Sandiya Hamile Değilmiş

Rathi evinde Minakşi ile Emily arasında Daisa’ya verdikleri sadaka yüzünden tartışırlar. Minakşi bu tartışma sırasında Sandiya’nın hamile olduğunu ağzından kaçırır. Daisa bunu duyar. Minakşi yaptığı hatanın farkına varsa da artık çok geçtir.

Mahallenin lafçısına, hiç ama hiç söylenmeyecek lafı vermiştir. Sandiya ile Suraj kafede buluşurlar. Suraj ondan uluslar arası aşçılık yarışmasını hatırlamasını, yarışmada gerilere düştüğünde, rakipleri onunla alay ettiğini, kendisine desteği sadece Sadiya’nın verdiğini, şimdi o anları hatırlayıp kendisine gelmesini ve polis okulunda birinci olması gerektiğini ifade eder.

Suraj ile Sandiya kafede konuşurlar. Santos’un ona verdiği ve tılsımlı olduğuna inandığı kolyeyi Sandiya’ya verir. Her zaman kendisine yardımcı olduğunu, şimdi ona yardımcı olacağını söyler. Suraj daha sonra Santos dahil herkes Sandiya’nın kupayı kazanmasını istediğini, bunu bütün kalbiyle istediğini, kalbindeki düşünceleri bir kenara bırakıp, antrenmanlarına odaklanmasını ister. Sandiya eskisinden daha iyi olacağını söyler.

Santos ve Arun ile karşılaşan Sandiya çok duygusallaşır. Santos ona ağrıyan ayaklarına sürmesi için krem verir. Sandiya’ya şöyle der.

“Gelinim sen de diğerlerinden eksik değilsin. Göster onlara kendini!”

Kaynanasında gazı alan Sandiya adeta küllerinden doğar. Suraj ve Arun’u yolcu eder. Ertesi gün herkesten erken kalkıp, antrenman yaptığını gören arkadaşları çok şaşırır.

Can Yoldaşım 139. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

16 Aralık Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Rathi evinde, Sandiya’nın gelişini kutlamak için tüm aile bir araya gelir. Sadece Rathi ailesi değil, aynı zamanda Daisa da tüm mahallenin kadınları da toplamıştır. Santos ve diğerleri Rathi evine girdiğinde, evin süslenmiş halini görünce canı sıkılır. Herkes Sandiya’nın nerede olduğunu sorar. Santos Sandiya’nın hamile olmadığını açıklayınca, herkes şok olur.

Santos herkese açık açık Sandiya’nın hamile olmadığını, Sandiya yanlış hissettiğini, doktor kan tahlili yapıp kesin sonucu açıkladığını söyler. Daisa Sandiya için hediyeler aldığını, yakında Sandiya güzel haberler vereceği için bu hediyeyi saklayacağını söyler. Mahallenin kadınları da Daisa ile birlikte oradan ayrılır.

Polis okulunda atış eğitilmeni gelir. Eğitimler sırasında yanlışlıkla dışarıda duran birincilik kupasının camı kırılır. Kupa hemen müfettişin odasına götürülür. Rathi mahallesinde su sıkıntısı baş gösterir. Santos yoldan geldiği halde banyo yapmak istemez. Kamyonla su gelir. Herkes su doldurmaya gider. Sandiya izin dilekçesini iptal etmek için müfettişin odasına gider. Orada duran kupayı fark eder. Onu alacağını kendi kendisine söyler.

16 Aralık Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Kavita Mahalleye Gelir

Sandiya müfettişin odasında ki kupayı eline alır. Bu sırada odaya Zakir girer. Oda da ne yaptığını sorar. Sandiya da dilekçe vermeye geldiğini ifade eder. Zakir kupayı eline almamasını, hak eden öğrencinin 11 ay sonunda o kupayı kaldıracağını ve o kişi de asla Sandiya olmayacağını söyler.

Zakir sözlerine devam eder. 40 öğrenci arasında en son sırada yer aldığını, kupayı almak bir yana, polis bile olamayacak kabiliyette biri olduğunu söyler. Sandiya da yeteneklerini geliştirip, 11 ay sonunda bu kupayı alacağını ifade edip oradan ayrılır. Zakir de içten içe “Sandiya asla benim rakibim olamaz!” diye düşünür.

Puşkar’ın susuzluk sorununu için bir kamyon gelir. Kamyonun başında, Suraj’ın eski nişanlısı Kavita’yı gören Santos şok olur. Kavita’dan suyu istemediklerini, defolup gitmesini ister. Daisa da Santos’a destek verir. Mahallenin kadınları da Kavita’nın kim olduğunu öğrenince, partisi adına gelen Kavita’yı kovarlar. Kavita patronunu gidip durumu aktarır. Puşkar haricinde, diğer yerlerde başarılı olacaklarını söyler. Patronu da işlerini şansa bırakmayacaklarını, Puşkar halkının gözünden itibarini düzeltip oylarını almasını ister.

Suraj Sandiya’yı merak edip ararken, Sandiya da Suraj’ı merak edip arar. Her ikisi de birbirlerini aradıkları için telefonları meşgule düşer. Belli bir süre sonunda Sandiya Suraj’ı aramayı başarır. Sandiya kiminle konuştuğunu, kıskanmış bir şekilde sorar. Suraj da Sandiya’yı kıskandırdıktan sonra onu aramaya çalıştığını ifade eder.

Can Yoldaşım 139 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 140 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

16 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Minakşi Vikram’a hamile olmadığını söyler
 • Daisa yine de para ister
 • Vikram Dasia’ya para vermek zorunda kalır
 • Emily olayı yanlış anlar
 • Emily de para verir
 • Emily ile Minakşi tartışır
 • Minakşi yanlışlıkla Sandiya’nın hamile olduğunu ağzından kaçırır
 • Sandiya arkadaşlarına veda eder
 • Roma son anda Sandiya’nın tahlil sonucunu getirir
 • Sandiya’nın hamile olmadığını söyler
 • Sandiya tekrar doktora gider
 • Doktor hamine olmadığını onaylar
 •  Suraj ve beraberindekiler Rathi evine döner

Can Yoldaşım 139 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 16 Aralık Perşembe Can Yoldaşım 139. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 16 Aralık Can Yoldaşım 139 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 140 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 139 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 17 Aralık Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 140 Bölüm fragmanı yayınlanmamıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu