Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 14 Bölüm Özeti (13 Ağustos Cuma) Sandiya’nın Cesareti!

Can Yoldaşım 14 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 13 Ağustos Cuma Can Yoldaşım 14 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 14 bölüm özeti
 • 13 Ağustos Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 14 Bölüm Fragmanı
 • 13 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 14 Ağustos Cumartesi Can Yoldaşım 15 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 13 Ağustos Can Yoldaşım 14 Bölüm Özeti vererek konuya başlayalım.

=> 14 Ağustos Cumartesi Can Yoldaşım 15 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 14 Bölüm Özeti

Suraj polise para vermesi ile başlar. Sandiya aldığı paranın makbuzunu sorar. Zira polis memuru işlemi kayda almayıp, parayı cebe atacağını fark eden Sandiya, polise sert çıkar. Bunun üzerine polise 350 rupilik cezai işlem uygular.

Suraj ile Sandiya motosikletle oradan ayrılır. Suraj, Sandiya’ya neden polise karşı laf ettiğini, daha az para ödeyip gidecekken 350 rupi ödediklerini söylese de Sandiya Suraj’a cevap vermez.

Vikram ile Meenakshi gece sari dükkanında konuşurlar. Evlenmek üzere olan çiftin bozulan aralarını düzeltip yeniden bir araya getirdiğini ve düğün alış verişini kendilerinden yapmasını sağladığı için Vikram karısını över. Bu sırada Sandiya ile Suraj gelir.

Sandiya hiç bir şey demeden eve girmek ister. Suraj kapının kilitli olabileceğini, anahtarı alıp kapıyı açmasını ister. Sandiya yine cevap vermeden Suraj’dan anahtarı alıp kapıya giderken, ayağı takılıp düşer. Suraj hemen ona elini uzatsa da Sandiya kendi başına kalkar. Bu anları da Vikram ile karısı Meenakshi gizlice izler. Suraj ile Sandiya arasında ki soğuk rüzgarları fark eden Meenakshi, evin en popüler gelini kendisi olacağını, yakında Sandiya’nın tarih olacağını söyler.

Sandiya odasına gider. Yatak odasında Suraj ile birlikte aynı yatakta yatmak istemediği için boş boş yatağa bakar. Suraj hemen Sandiya’nın aynın yatakta yatmak istemediğini anlayıp, dolaptan yer yatağı çıkartır. Suraj yerde yatacağını söyler. Sandiya Suraj’ın elinden yer yatağını alıp “Ben yatarım” deyince, Suraj tekrardan dolaba gidip ikinci yer yatağını çıkartır.

Can Yoldaşım 14 Bölüm Özeti (13 Ağustos Cuma) Sandiya'nın Cesareti
Can Yoldaşım 14 Bölüm Özeti – Sandiya Boğa’yı Kendine Çeker

Yatağın bir yanına Suraj, Diğer yanına da Sandiya yer yatağı yapar. Sandiya yer yatağının örtüsünü sererken rüzgarın da etkisi ile örtüyü seremez. Suraj hemen yardım eder. Suraj daha sonra kendi yatağını da yaptığı sırada kapı çalar. Gelen meraklı Meenakshi’den başkası değildir. Zira yeni evli çiftler arasında ne gibi sorun olduğunu öğrenmek için süt getirdiğini söyler.

Suraj ile birlikte hemen yer yataklarını tekrardan toplayıp, yatağın altına saklar. Sandiya da kapıyı açar. Meenakshi içeri girip süt getirdiğini söyler. Sandiya tepsiyi kapıdan almak istese de Meenakshi içeri de ne olup bittiğini merak ettiği için “Sen yorulma. Ben masaya bırakırım” diyerek masaya bırakır. Bu sırada masada duran saç spreyi yere düşer. Suraj Meenakshi, saç spreyini almak için eğildiğinde yatağın altındaki yer yataklarını fark edeceğini fark eder etmez hemen yerdeki saç spreyini alır. Meenakshi de hiç bir şey göremeden sinir olmuş bir şekilde dışarı çıkar.

Ertesi gün Santos bir önceki gün gelinlerine iş taksim ettiği gibi bugün de Sandiya’nın yemekleri yapmasını, Meenakshi de dışarıdaki işleri halletmesini isteyince, Sandiya şok olur. Zira çay bile yapmasını bilmeyen biri olarak nasıl yemek hazırlayacağını kara kara düşünür.

Sandiya mutfağa gider. Öncelikle çay istediği için hemen çay için sıcak su hazırlar. Lakin çayın içine konacak olan malzemelerin oranları konusunda kafası karışır. Hepsinden falza fazla koyar. Çayı yapıp Suraj’a getirir. Suraj çaydan ilk yudum aldıktan sonra çayın çok acı olduğunu fark eder.

Can Yoldaşım 14. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj çayı içince öksürmeye başlar. Hemen Santos oğluna yardım eder. Sonrasında Santos çayı içmek isterken, Suraj annesinin çayı içmemesi için elinden gelen engeli yapsa da Santos sonunda çayı içer de şok olur. Zira çay berbattır. “Gelin gelin! Gebermiyesice gelin!” der. (Buraları ben abarttım) Sandiya korkmuş bir şekilde gelir. Santos çaydan bir yudum almasını ister. Sandiya çayı içinden iğrenç olduğunu fark eder. Santos başlar bağırmaya.

“Annen sana çay demlemeyi öğretmedi mi? hayatında böyle çay gördün mü?”

Gibilerinden sözlerle Sandiya’yı adeta yerden yere vurur. Meenakshi de bu durumdan çok memnudur. Yeni gelen gelinin havası bir anda sönmüştür. Santos devamında şöyle der.

“Bugün dini bir kutlamamız var. Bu kutlamayı Sandiya’ya mahvettirmeyeceğim. Bugün yemeklerin hepsini Sandiya yapacak. Ben de onun başında polis memuru gibi duracağı. Git şimdi yeniden çay yap!”

Deyince Sandiya’nın panik havası %100 artar. Sandiya mutfağa gidip çalışmak isterken aklına fikir gelir. Santos’un yanına gidip adet döneminde olduğunu söyler. Santos bu dönem de hiç bir yemek yapmamasını söyler. Meenashi de bir gün önce aynı şekilde özel gününde olduğunu söylediği için yemek yapmaktan kurtulmuştu. Santos da sinirlenip iki gelini birbiri ile yarışıyor diye alay eder.

Can Yoldaşım 14 Bölüm Özeti - Sandiya ile Suraj Aynı Odada
Can Yoldaşım 14 Bölüm Özeti – Sandiya ile Suraj Aynı Odada Farklı Yatakta Yatar

Santos tek başına iş yapmaya başlar. Lakin Sandiya yalan söylediği için en azından Chavvi’nin Santos’a yardım etmesini umar. Chavvi de arkadaşının doğum gününe gideceği için Mohit’in giderken kendisini bırakmasını ister. Lakin Mohit ters yönlere gideceğini söyler.

“Annem bu bilgisayarı görünce ne diyeceksin. Annem görsün mü bu bilgisayarı?”

Deyince Mohit hemen Chavi’nin kendisine şantaj yaptığını fark eder. Bu sırada Sandiya gelir. Chavi’ye nereye gittiğini sorar. Chavi de kütüphane de işleri olduğunu söyleyince, Sandiya şöyle der.

“Bugün pazar. Tüm kütüphaneler pazar günü kapalı!”

Mohit ve Chavi şok olur. Zira yedinci sınıfa kadar okuduğunu zannettikleri Sandiya’nın bunu bilmesine şaşırırlar. Santos da kızına kütüphane kapalı olduğunu, gelip kendisine yardım etmesini ister. Chavi öfkeyle yengesine bakar.

13 Ağustos Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos Chavi’den hamur yoğurmasını ister. Lakin Chavi çok fazla hamur olduğunu, bileğini ağrıtacağını söyleyince Suraj devreye girer. Hamuru tek başına yoğurur. Komşu, Suraj’ın hamur yoğurduğunu görünce, annesine yardım eden yakında karısına da ev işlerinden yardım eder deyip dalga geçer. Lakin Santos anne ile eş arasında fark olduğunu, oğlu asla ev işi yapmayacağını söyler.

Santos’un misafirleri gelir. Yemekleri kendisi hazırlayan Santos, Suraj’ın yardımı sayesinden yaptığını söyler. Misafirler gittikten sonra Sandiya çamaşırları asarken bir boğa sağa sola saldırdığını, üzerinde kırmızı kıyafetle duran Santos’a doğru koştuğunu fark eder.

13 Ağustos Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Suraj'ı Tanımaya Çalışır
13 Ağustos Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti – Sandiya Suraj’a Karşı Gönlü Isınmaya Başlar

Sandiya kaynanasına bağırsa da o duymaz. Sandiya hemen çevresinden bulduğu kırmızı şalı alıp boğanın önüne geçer. Santos’u da itekleyip boğanın dikkatinden kaçırır. Sandiya boğayı ahıra kadar götürüp kilitlemeyi başarır. Herkes Sandiya’yı överken, Meenaskhi kıskançlıktan kudurur. Chavi yengesi yüzünden tüm gün mutfakta annesine yardım ettiği için sinirlenir ve şöyle der.

“Özel gününde olan bir bayan bu kadar hareket edemez. Yengem yemek yapmamak için bize yalan söyledi!”

Santos sinirli bir şekilde Suraj’ın üzerine yemin etmesini ister. Suraj ve Sandiya bir şekilde yemin etmeden Santos’u kandırmayı başarır. Sandiya görümcesi Chavvi’in de güvenilmez biri olduğunu böylelikle görmüş olur. Santos gelini Sandiya’ya Suraj’ın dükkanına gidip temizlik işlerini yapmasını ister.

Sandiya dükkânda yerleri temizlerken kayıp düşer. Suraj ona yardım ederken ikisi kayarlar. Bu sırada arka planda güzel şarkı eşlik eder. Dükkana müşteri gelince, Suraj dükkanın temizliğini kendisi yapacağını, Sandiya’nın eve gitmesini ister. Sandiya eve giderken, Vikram’ın sarileri sattığını ve karşılığında yüklü miktar da para aldığını fark eder. Zira Meenaskhi’nin para meselesinde yalan söylediğini öğrenir. Bu durumu çırak Chotu da fark eder.

Chotu, Santos’a meyve getirir. Artık Santos’un iş yapmasına gerek olmadığını her iki evladı da iş yaptığını söyler. Santos Vikram’ın iş yapamadığından yakınında Chotu Vikram’ın dükkanında müşteri kaynadığını, gelirken büyük miktarda sari satıp, parasını peşin aldığını söyler. Santos emin olmak için gizlice gidip bakınca gerçeği öğrenir.

Can Yoldaşım 14 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 15 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

13 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya polise tepki gösterir
 • Suraj polise cezasını öder
 • Sandiya ile Suraj aynı odada farklı yataklarda yatar
 • Santos, Sandiya’dan bugün yemek yapmasını ister
 • Sandiya “Özel gününde” olduğunu söyleyip yemek işinden yırtar
 • Satos alış veriş yaparken kızgın boğanın boynuzlarında Sandiya kurtarır

Can Yoldaşım 14 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 13 Ağustos Cuma Can Yoldaşım 14. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 13 Ağustos Can Yoldaşım 14 Bölüm fragmanı..

Can Yoldaşım 15 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 14 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 14 Ağustos Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 15 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

4 Yorum

 1. Cok cok tesekkur ederim filizcim ellernize saglik Allah Muhammet ummetini korusun turlu turlu belalardan amin …

 2. kanal 7 yi kınıyorum sözünün üstünde durma cesareti dahi yok bu yüzden 2014 ten bu yana hindistan dizileri yayınlıyor yanlışlıkla 2018 de kore dizisi aldı tekrar aynı yanlışlıgı yapıp başka ülkeden dizi alsa ya saplantısı takıntısı sadece hindistan üzerine ve hindistan dan dışarıya çıkma cesareti bile yok kendine ve kanalın a güven i yok kanalın kanal 7 günlük dizilerinden başka bir diziye sahip olma hakkın yok bu korkaklık mı kendine güvenememe sebebi mi yada 2 si olabilir boş boş aynı dizilerin tekrarlarını veriyorsunuz çünkü üretme yok çok kendine güveni varsa lshqbaaz dizisini versin ..
  tayland. kore ..japon.. çin . dizileri de olur yeterki türkiyede ki genç yaşlı tüm kadınlar izlesin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu