Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 140 Bölüm Özeti (17 Aralık Cuma) Sandiya 18. Sırada!

Can Yoldaşım 140 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 17 Aralık Cuma Can Yoldaşım 140 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 140 bölüm özeti
 • 17 Aralık Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 140 Bölüm Fragmanı
 • 17 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 18 Aralık Cumartesi Can Yoldaşım 141 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 17 Aralık Can Yoldaşım 140 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Bisiklet yarışında her yarışmacı, elde edebileceği sırayı önceden belirler. Zakir Sandiya’nın 28. sırasını 18. sıraya gizlice çeker.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 18 Aralık Cumartesi Can Yoldaşım 141 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 140 Bölüm Özeti

Sandiya ile Suraj’ın telefonda konuşması ile başlar. Suraj ona hayatında ki en özel kişi olduğunu söyler. Sandiya, kendisine şaka yapan Suraj’a güler. Başka bir kadın aralarına giremeyeceğini, girmeye kalkanı da tutuklayacağını söyleyip şaka yapar.

Suraj’ın eski nişanlısı ve düğün günü kaçan Kavita, parti ofisine gider. Kapı girişinde Kavita’nın asistanı ile parti çalışanı arasında geçen konuşmalara kulak misafiri olur. Parti çalışanı izin ister. Kavita’nın asistanı izin vermez. Kavita hemen adamın yanına gelir.

Kavita adama ne için izin istediğini sorar. Adam da yeğeninin düğünü için izin istediğini söyleyince, Kavita adama izin verir. Akabinde Puşkar’daki Rathi ailesine ait olan tatlıcı dükkanına gidip onu düğünde tatlı yapması için çağırmasını, masrafları da partinin giderlerinden karşılayacaklarını bildirir. Adam sevinerek oradan ayrılır. Kavita’nın asistanı, düğünde vakit kaybetmek yerine, partisi için önemli insanlarla görüşmesi gerektiğini söyler. Kavita, “Tam da bunu yapıyorum” diyerek karşılık verir.

Can Yoldaşım 140 Bölüm Özeti (17 Aralık Cuma) Zakir Sandiya'nın Çok Zayıf Olduğunu Söyler

Sandiyta ve takımı ip atlayarak zinde kalmaya çalışır. Roma belirlenen süre içerisinde 120 defa atlarken, Sandiya 125 defa atlar. Bu anları uzaktan izleyen Zakir, sıra kendisinde olduğunu söyler. Aynı süre içinde Zakir, 225 defa atlar. Sandiya’nın geliştiğini ama kendi performansına yaklaşamadığını dile getirir. Sandiya da bu anlarda Zakir’in birincilik kupası hakkında kendisini alaya alan sözlerini hatırlar.

Arun Rathi evine elinde gazete ile girer. Gazete de çok güzel bir düğün salonu olduğunu, kendi kızının düğünün de orada yapacağını söyler. Suraj panik olmamasını, Chavi’nin düğünü ile alakalı her şeyin ayarlandığını ifade eder.

Rathi evinde Minakşi Mohit’e laf atar. Güzellik salonu işlemediğini, başka bir iş yapmaları gerektiğini söylerken, Mohit 15 gün önceden rezerveler dolduğunu bildirince, Minakşi şok olur. Mohit’i köşeye sıkıştırmak için Suraj’ın dükkân için aldığı krediyi ödemesini ister. Mohit de henüz para ellerine geçmediğini söyleyip, geri adım atar.

Müfettiş Singh polis okulunda iki ay sürenin geçtiğini, bu süre sonunda kursiyerlerin fiziksel anlamda daha da zorlanacak eğitimlerin başladığını bildirir. İlk olarak da bisiklet eğitimini açıklar. Antrenör Roy, “Sahyadri” takımına eğitim vermek için gelir.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Antrenör, Rahul’un beline lastik bağlar. Rahul belinde iki lastik ile bisiklet sürerken, antrenör Roy da bisiklet sürmeden hayali olarak bisiklet süreceklerini söyler.

Sandiya ve takımını yere yatırır. Herkesin ayaklarını kaldırıp, bisiklet sürdüğünü düşünmesini ister. Antrenmandan sonra sırasında ile herkesin performansını değerlendirir. Zakir belirlenen süre içinde 122 defa yapar. Sıra Sandiya’ya gelir.

“Hocam Sandiya için ümit bağlamayın. En fazla 30 ya da 40 defa yapabilir!”

Diyerek Sandiya’yı rezil etmek ister. Sandiya sinirlenir ve 102 defa yapar. Eğitmen Sandiya’nın gelişimi karşısında mutlu olurken, Zakir umursamaz.

Rathi evinde Minakşi, Mohit’in ilk taksiti ne zaman ödeyeceğini sorar. Emily bunun üzerine Suraj’ın aldığı krediyi ödemesi için Santos’a para verir. Minakşi parayı görünce şok olur.

Emily her ayın 5’inde kredi borcunu vereceğini garanti ettikten sonra Minakşi’ye teşekkür eder. Taksiti hatırlattığı için teşekkür ettikten sonra sorumluluk sahibi olduklarını ve parayı düzenli olarak ödeyeceklerini garanti eder.

Can Yoldaşım 140 Bölüm Özeti (17 Aralık Cuma) 18. Sıradaki Sandiya

Sandiya ve arkadaşları bisiklet eğitimine başlar. Sandiya her geçen dakika kendisini geliştirmeye devam eder. Zakir de Sandiya’nın gelişimi karşısında kıskanmaya başlar.

Suraj akşam düğüne gider. Düğün sırasında tatlı yaparken yanına eski nişanlısı Kavita gelir. Kavita onunla konuşmaya çalışsa da Suraj ona pas vermez.

Polis okulunu da bisiklet eğitimi için antrenmanın bittiğini, bir sonra ki gün yarışma yapılacağını ama bu yarış diğerlerinden farklı olacağını, sonucu önceden belirleyeceklerini söyler. Herkes Şaşırır. Antrenör Roy, 30 adet sayının olduğu listeyi gösterir. Hedefine ulaşamayanın kaybedeceğini söyler. 40 kişilik okul da isteyen istediği sırayı seçebileceğini söyler.

Antrenör 40 adet kursiyere bir sonraki gün yapılacak yarışmada kaçıncı sırada yer almaları gerektiğini kendileri belirlemesini ister. Her bir yarışmacı kendisi ile yarışacağını, hedefini tutturamayan eksi puan alacağını bildirir.

Antrenörün söylediklerini dinledikten sonra Roma 7. Sıraya adını yazar. Rahul de 7. Sıraya adını yazarken, Zakir 1. Sıraya adını yazar. Sandiya iyice düşündükten sonra, 40 kişinin katılacağı ve sadece 30 kişinin listeleneceği yere, 28 sıraya adını yazar.

Can Yoldaşım 140. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

17 Aralık Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj düğünde tatlı yaparken, Kavita’nın asistanı, Suraj’ın yardımcısına bulaşıkları yıkamasını söyler. Suraj’ın yardımcısı da bunu Suraj’a anlatır. Suraj cevap vermeden Kavita araya girer ve tatlı ustasının bulaşık yıkaması mümkün olmadığını, zira onlar bulaşıkçı değil, tatlı ustası olduğunu ifade eder. Bunun üzerine Kavita’nın ayarladığı asistanı özür diler. Kavita bunu yaparak Suraj’ın gözüne girmek istese de Suraj hiç umursamaz.

Akşam Rahul ile Roma Sandiya’ya şaka yapmak için telefonunu alırlar. Roma Sandiya gibi Suraj’ı arar. Suraj da Sandiya’nın sesinin değiştiğini fark eder. Roma da dondurma yediği için sesinin gittiğini bahane eder. Roma Sandiya’nın sesi ile ondan en sevdiği kıyafetini giyip resmini göndermesini ister.

17 Aralık Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Bisiklet Yarışında

Sandiya’nın arkadaşı Roman, Suraj ile Sandiya gibi konuşur. Ondan en sevdiği kıyafetini giyip, resmini göndermesini ister. Resmi gönderdikten soran kendisi aramasını ister.

Bu sırada Sandiya, Zakir’in yanından geçer. Zakir onunla alay edip, şöyle der.

“28 sırayı yazan bir kişi, en iyi öğrenci ödülünü de hak etmiyor!”

Deyince, Sandiya en iyi öğrenci ödülünü kazanacağını açıkça ifade eder.

Suraj Rathi evinde yeşil elbisesini ister. Santos gecenin bu vaktinde ne için lazım olduğunu sorar. Suraj da dolabında göremediğini bahane eder. Santos yakındığını ve henüz kurumadığını ifade eder. Suraj gizlice yeşil elbisesini alıp üzerine giyer. Titreye titreye Sandiya’yı arar.

Roman resim de yeşil elbisenin ıslak olduğunu fark edince, Sandiya ile Suraj arasında küskünlük olmaması adına, gerçekleri Suraj’a açıklar. Suraj da gülümser. Bu sırada Sandiya odasına gelir ve her şeyi anlar. Gece görünmeyen bir kişi Sandiya’nın adını 28. Sıradan 18. sıraya alır.

Rathi evinde Santos Suraj’a yağ sürerken, ona verdiği kolyenin olmadığını fark eder. Suraj da kendisinden çok Sandiya’nın ihtiyacı olduğunu ifade eder. Santos önce kızsa da sorandan anlayış gösterir.

Antrenör Roy ile Müfettiş Singh yarış alanına birlikte gelir. Roy yarış içerisinde gidecekleri yolu tarif eder. Akabinde güzergâh sırasında ayağını yere koymaları halinde, diskalifiye olacaklarının bildirir.

Antrenör Roy kursiyerlere, yerlerine geçmesini ister. Sandiya 28 numaralı yere gider. Lakin orada onun bisikleti yoktur. Bu sırada Antrenör Roy, Sandiya’nın adını 18 sırada okuyunca şok olur. Hemen 18. sıraya gidip kontrol eder. Gerçekten bisikleti orada durmaktadır.

Zakir Sandiya’nın iddiasını artırdığını, şimdi gerçek gücünü göstermesi gerektiğini söyleyerek dalga geçer. Rahul, Roma ve Sandiya müfettiş Singh ile Antrenör Roy’un yanına gider. Bir önceki gün 28 sırayı seçtiğini ama şimdi sırası kendisinden habersiz şekilde değiştirildiğini ifade eder. Lakin Antrenör sıralamayı değiştirmez. Sandiya’nın 18. sırada yarışma girmesi gerektiğini ifade eder.

Can Yoldaşım 140 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 141 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

17 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Suraj Sandiya’ya şaka yapar
 • Kavitra parti ofisinde bir adama izin verir
 • Kavirtra’nın izin verdiği adam Suraj’ı düğünde tatlı yapımı için çağırır
 • Kavitra düğüne davetli olarak gidip Suraj’ın gözüne girmeye çalışır
 • Suraj Kavitra’ya pas vermez
 • Sandiya’nın arkadaşları, Sandiya’nın telefonundan Suraj’ı arar
 • Roma Sandiya gibi Suraj ile konuşur
 • Roma Suraj’ın en sevdiği kıyafeti giymesini ister
 • Suraj ıslak kıyafeti giymek zorunda kalır
 • Roma gerçekleri Suraj’a açıklar
 • Bisiklet yarışında Sandiya 28 sırayı seçer
 • Zakir gece gizlice Sandiya’nın sırasını 18’e çeker

Can Yoldaşım 140 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 17 Aralık Cuma Can Yoldaşım 140. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 17 Aralık Can Yoldaşım 140 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 141 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 140 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 18 Aralık Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 141 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. Rica ederim lütfen bir çabuk yazarmisiniz bölümleri çok merak ediyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu