Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 141 Bölüm Özeti (18 Aralık Cumartesi) Sandiya Hedefine Ulaşır!

Can Yoldaşım 141 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 18 Aralık Cumartesi Can Yoldaşım 141 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 141 bölüm özeti
 • 18 Aralık Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 141 Bölüm Fragmanı
 • 18 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 19 Aralık Pazar Can Yoldaşım 142 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 18 Aralık Can Yoldaşım 141 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya yarışı 18 sırada bitirir.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 19 Aralık Pazar Can Yoldaşım 142 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 141 Bölüm Özeti Dinlemek için “Listen in Browser” kısmana tıklayınız.

Can Yoldaşım 141 Bölüm Özeti

Bisiklet yarışının başlaması ile başlar. Sandiya tüm arkadaşlarında yarışa geç başlama durumunda kalır. 40 öğrenci arasında 40 sırada yarışa başlamak durumunda kalır. Yolda Suraj’ın birincilik kupası hakkında dedikleri aklına gelir. Sadece o değil, Zakir’in onunla alay ettiği sözleri de kalına gelen Sandiya ne olursa olsun bu yarışı 18 sırada bitirmem gerek diye düşünür.

Sandiya en son sırada ilerlerken, yolda bir çocuğun kamyonun önüne doğru koştuğunu fark eder. Sandiya bisikleti ile hemen çocuğu kurtarır. Ayağı yere değmenden çocuğu bisikletine oturtur. Bir kaç metre ileride demire tutunup, çocuğu annesine teslim eder. Çocuğun annesi Sandiya’ya teşekkür eder.

Sandiya yeniden yarışa döner. Antrenör Rol ve Müfettiş Singh bisiklet yarışını yola kurulan kameralar aracılığı ile izlerken, her öğrencinin kulağında telsiz kulaklık vardır. Bu sayede merkezden öğrencilere bilgi de verebilmektedir.

Antrenör Roy Sandiya’nın en geride kaldığını söyler. Sandiya Suraj’ın hayallerini gerçekleştirmek, Zakir’i mort etmek için 18 sırada bitirmek. Tüm gücü ile yarışa odaklanır.

Can Yoldaşım 141 Bölüm Özeti (18 Aralık Cumartesi) Sandiya Yarışa Başlar

Sabah Emily dükkânı açar. Minakşi hemen peşinden gelir. Emily içeride “Bugün 15 randevulu müşterimiz gelecek” derken, Minakşi dükkânın “Açık” yazan kısmını “Kapalı” olarak değiştir.

Zakir birinci sırada bitireceğini söylediği için, Deepak ile kıran kırana mücadele eder. Bir Zakir, bir Deepak öne geçer. Sandiya birer birer rakiplerini geçerken, Rahun ve Roma da birlikte giderler. Rahun, Roman’a âşık olur. Bu sebeple onun yanından ayrılmak istemez. Yolda Rahun, Roman’a su verir.

Bisiklet yarışında trafiğe kapalı bir yol var. Kural gereği o yola öğrencilerin girmesi yasaklanmıştır. Merkezde öğrencilerin kısa yolu seçip seçmeyeceklerini izler. Roy kısa yolun anlamını müfettiş Singh’e anlatır.

“Bu yasaklanan bir yol, öğrencilerin şimdiden yasaklanan kuralları çiğneyip, kısa yoldan gitmek isterlerse, ileride kısa yoldan zengin olmak isteyen kişiler olacaktır.”

Deyince, Müfettiş Singh, Roy’un kurduğu tuzağı takdir eder. Sandiya geriler de kalsa da asla kısa yolu tercih etmez.

Bisiklet yarışında yola dökülen zift, antrenör Roy tarafından bilerek dökülmüştür. Singh neden yola zift döktüğünü sorunca, Roy şöyle der.

“İlerideki tehlikeyi görüp frene basarlarsa, bisiklet kayacak ve ayakları yere değecek. Bunun da amacı ilerde çok zorlu suçlularla karşılaşacaklar. Zorlu suçlulardan korkup kaçacak kişileri ayıklamak için ayarlanmış bir engeldir.”

Diyerek, yola dökülen ziftin de anlamını açıklar. Öğrenciler ziftin üzerinden düşmende geçer.

Puşkar da Suraj kardeşin Chavi’nin düğün salonu için ayarladığı yere gidip, rezerve ücretini ödemeye geldiğini söyler. Görevli rezervasyonun iptal edildiğini, belirlenen süre içinde parasının belli bir kısmı verilmediği için rezervesinin iptal edildiğini açıklayınca, Suraj şok olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Zakir ile Deepak son düzlükte kıran kıran mücadele ederler. Zakir son hamlesini yaparak yarışı birinci bitirir. Kazanan Zakir olurken, Deepak taahhüt ettiği birinci sırayı alamadığı için yarışı kaybeder. Sırası ile öğrenciler bitiş çizgisine gelir.

Rahul geride Roman ise bir boy önde bitiş çizgisine yaklaşır. Rahul ve Roma 7 sırada bitireceklerini taahhüt ettikleri için Roma son anda bilerek frene basar ve Rahul’in 7 sıra da girip kazanmasını ister. Lakin Rahul bundan haberi olmaz.

Antrenör Roy Sandiya’nın 16 sırada yarıştığını geriye kalan öğrencilere telsiz yolu ile bildirince, Sandiya 16 sırada olduğuna şaşırır. Sandiya gerisinde yer alan ve 16 sırada bitirmeyi garanti eden öğrencinin kendisini geçmesi için yavaşlar. Bu sırada diğer öğrenciler de Sandiya’yı geçer. Sandiya bir anda 19 sıraya geriler.

Can Yoldaşım 141 Bölüm Özeti (18 Aralık Cumartesi) Sandiya Hedefine Ulaşır

Sandiya son 20 metre kala üç bisikletli ile beraber bitiş çizgisine giderken, Sandiya son hamlesi ile yarışı 18 sırada bitirir. ZAkir Sandiya’nın 18 sırada bitirmesine sinirlenir. Müfettiş Singh de Sandiya’nın başarısına çok şaşırır.

Rahul ve Roma Sandiya’nın başarısını kutlar. Zakir yanlarına gelir. Roma sıralamayı birek değiştirdiği konusunda emin olduğu Zakir’e laf atmak adına Sandiya’ya şöyle der.

“Sandiya senin sıranı değişişten gizemli kişiye teşekkür etmelisin. Zira onun sayesinde gerçek gücünü görmüş oldun.”

Bu sözleri duyan Zakir sinirlenip oradan uzaklaşır.

Puşkar da Suraj düşünceli bir halde tatlıcı dükkanına gider. Mohit ve Vikran Suraj’ın düşünceli halini görüp ona ne olduğunu sorar. Suraj da düğün salonun başkaları tarafından rezerve edildiğini anlatır. Tam da bu sırada içeri Kavita tatlıcı dükkanına girer.

Can Yoldaşım 141. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

18 Aralık Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Kavita Rathi ailesinin düğün salonu için tuttuğu tarihte, patisi adına toplantı için kedileri rezerve ettiğini, bu durumdan haberleri olmadığı için kendi toplantılarını iptal edip, onlara vereceğini söyler. Bu sırada mahalleli Suraj’ın dükkanına toplanır. Suraj açıkça Kavita’nın yardım teklifini reddeder.

Antrenör, bisiklet yarışında kim hangi sırada bitirdiğini tek tek açıklar. Sandiya taahhüt ediği 18 sırada bitirdiği için çok mutludur. Bu güzel haberi Suraj’a vermek için Chotu ile bir oyun tertipler. Chotu elinde sefer tası ile gelir. Suraj’a Sandiya’nın gönderdiğini söyler.

Suraj giderken sefer tasını yere düşürür. İçinde ki mektubu herkes fark eder. Suraj mektubu okur ve Snadiya’nın bisiklet yarışını kazandığını öğrenince çok mutlu olur. Sandiya Suraj’ı telefonla arayıp 18 sırada bitirdiğini anlatır. Santos Sandiya’nın 40 kişi de 18 sırada olduğunu öğrenince sevinemez.

Sandiya telefonda Santos’a önemli olan birinci sırada bitirmek değil, yarışı bitireceğini garanti ettiği sıralama da bitirmek olduğunu ifade etse de Santos bu durumdan pek de memnun değildir. Chavi telefonu alır ve abisi Suraj’ın yeni bir düğün salonu kiraladığını ifade eder. Sandiya göcesini tebrik eder. Sandiya daha sonra onu arayacağını söyleyip, telefonu kapatır.

18 Aralık Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Roy Sandiya'ya Kızar

Suraj iş yaparken Sandiya’nın aramasını bekler ama o aramaz. Bu defa Suraj Sandiya’yı arar. Lakin Sandiya telefona bakamaz. Rahul ile Roma kantine giderken, Sandiya’yı da yanlarına çağırmak ister. Rahul, Sandiya’nın Suraj ile telefonda konuştuğunu, onları rahatsız etmek gerektiğini söyleyip, Roma’nın elinden tutup kantine doğru götürür. Roma, Rahul’un elinden tutması çok hoşuna gider.

Yolda kat görevlisi Sandiya’nın odasını temizlemek istediğini ama gün boyu Sandiya’nın kapıyı açmadığını söyleyince, Rahul ve Roma Sandiya’nın odasına gider. Sandiya’nın ateşler içinde yandığını görünce, hemen onu doktora götürürler. Doktor muayene ettikten sonra 3 günlük rapor verir. Rahul ilaçları almaya giderken, Suraj Roma’yı arar. Sandiya’ya ulaşamadığını söyler. Bunun üzerine, Roma Sandiya’nın ateşlendiğini açıklar. Suraj akşam trene binip geleceğini söylese de Roma ona iyi bakacaklarını, gelmemesi gerektiğini ifade eder.

Roma, Rahul ve Sandiya Müfettiş Singh’e giderler. Sandiya’nın hastalandığını, 3 günlük rapor aldığını söyler. Müfettiş Singh, Sandiya’ya kızar. Her mücadele sonrasında hastalandığını ima eder. Bu defalık raporunu onayladığını, bir daha hastalanmamasını söyler.

Sandiya, Rahul ve Roma Müfettiş Singh’in odasından çıkarlar. Bu sırada antrenör Roy ile karşılaşırlar. Sandiya’nın rapor aldığını öğrenince sinirlenirler. Sandiya’nın tekleyen arabaya benzer. Bisiklet yarışında, 28 sırayı 18 sıraya kendisi değiştirdiği, kendi üzerindeki değişimi görmesi gerektiği istediğini ama her defasında teklediğini söyler. Bunu duyan Sandiya çok üzülür.

Can Yoldaşım 141 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 142 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

18 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya yarışa başlar
 • Yolda bir çocuğu kurtarır
 • Kısa yoldan değil uzun yoldan gider
 • Suraj Chavi’nn düğünü için düğün salonuna gider
 • Kavita’nın ayarladığı adam, Suraj’a yalan söyler
 • Sandiya yarışı 18 sırada bitirir
 • Zakir yarışı 1. sırada bitirir
 • Suraj düğün salonu ayarlayamadığı için canı sıkılır
 • Kavita Suraj’a düğün salonunda ayarladığı yeri vermek ister
 • Suraj Kavita’nın yardımını kabul etmez
 • Sandiya bisiklet yarışı sonrasında hastalanır

Can Yoldaşım 141 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 18 Aralık Cumartesi Can Yoldaşım 141. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 18 Aralık Can Yoldaşım 141 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 142 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 141 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 19 Aralık Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 142 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

5 Yorum

   1. Filiz merhaba canım.
    Filizcim eskiden yazardım ben bazı arkadaşlarım vardı Gulalek Melek Naz onlar hala yazyorlarmi yazyorlasa bana nerde olduklarını söyler misin canım rica ediyorum!

 1. Filiz merhaba canım nasılsın.
  Filizcim eskiden yazardım ben bazı arkadaşlarım vardı Gulalek ,Melek ,Naz onlar hala yazyorlarmi yazyorlasa bana nerde olduklarını söyler misin canım rica ediyorum!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu