Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 142 Bölüm Özeti (19 Aralık Pazar) Rahul Evlenme Teklifi Eder!

Can Yoldaşım 142 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 19 Aralık Pazar Can Yoldaşım 142 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 142 bölüm özeti
 • 19 Aralık Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 142 Bölüm Fragmanı
 • 19 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 20 Aralık Pazartesi Can Yoldaşım 143 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 19 Aralık Can Yoldaşım 142 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Roma’nın doğum günü partisinde, Rahul Roma’ya evlenme teklifi eder.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 20 Aralık Pazartesi Can Yoldaşım 143 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 142 Bölüm Özeti

Sandiya’nın kendi başına eğitim yapması ile başlar. Antrenör Roy, okulda ki görevini tamamlayıp ayrılırken, Sandiya’nın kendi başına eğitim yaptığını fark eder. Roy aracı süren personele, aracı durmasını söyler. Roy aracından iner. Bu sırada yanına Müfettiş Singh de gelir.

Müfettiş Singh ile Roy, Sandiya’nın yanına giderler. Roy raporlu olduğunu, neden eğitim yaptığını sorarken, Sandiya Roy’a teşekkür eder. Zayıflığa yer olmadığını, acılarını da hayatından çıkardığını, şimdi daha güçlü bir Sandiya olacağını söyler. Roy Sandiya’nın bu değişimden çok mutlu olur.

Meenakşi dükkâna gelen zengin bir kadına 50 sariyi normal fiyatının çok çok üzerine bir paraya satar. Kadın yakınlarda güzellik salonu hakkında duyumlar aldığını, güzellik salonunun yerini bilip bilmediğini sorar.

Minakşi Emily’in para kazanmaması için bilmediğini söyler. Kadın oradan ayrılır. Lakin çok geçmeden aynı yere döner. Vikram’a güzellik salonunu sorar. Vikram da küçük kardeşini eşi işettiğini söyler. Bunun üzerine kadın arabadan inip güzellik salonunu gider.

Can Yoldaşım 142 Bölüm Özeti (19 Aralık Pazar) Sandiya İzin İster

Minakşi hemen kadına yardımcı olma bahanesi ile Emily’in dükkanına gider. Emily’e az bir para verip, kadının kızı yarın evleneceğini, yarın için saçlarını yapmasını ister. Kısaca Minakşi hem sari işinden hem de güzellik salonunda ki işlemlerden kendisine para koparır.

Sandiya adeta küllerinden doğar. Girdiği her mücadelede ilk beş arasında yer almayı başarır. Zakir Sandiya’nın başarısını görünce hem şaşırır hem de Sandiya gibi biri beni asla geçemez diye düşünür.

Erkekler Hindistan da meşhur olan Kabaddi oyunu oynarken, Roma ve Sandiya onları izlemeye gelir. Rahul, Roma ve Sandiya’yı oyuna davet eder. Sandiya da izlemesi daha eğlenceli olduğunu söyler. Bunun üzerine Zakir “Sandiya bu oyunu oynayamaz. Lakin Roma bu oyunu oynayabilir.” Deyince, Sandiya Rahul’un takımına Roma ile birlikte dahil olur.

Sandiya kendi takımını temsil eder. Zakir ile karşı karşıya kalır. Zakir’in çizgiyi geçmesine engel olur. Zakir Sandiya’ya karşı kaybedince, odasına sinirle gider. Bilgisayarını açıp, Sandiya’nın son haftalar da yükselen grafiğine bakar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Zakir Sandiya’nın her geçen gün performansında ki yükselişine bakar. Sandiya’yı hafife almaması gerekliğini kendi gözleri ile görmüş olur.

Ertesi gün atış eğitiminden Sandiya ve arkadaşları sırası ile hedefe ateş ederler. Sandiya hedefi vuramayınca, çok üzülür. Roma ona moral verir. Atışı zamanla değişeceğini söyler.

Sandiya eğitimlerinden her geçen gün basamak atlar. Uzun atlama sınavından, 20 üzerinden 16 puan aldığını Suraj’a anlatır. Suraj da bunu ailesine söyler. Santos sinirlenir.

“Neden 20 üzerinden 20 almadı? Sandiya Chavi’nin düğününe geldiğinde, onunla konuşacağım”

Diyerek Sandiya’nın hala performansından ve gelişiminden memnun olmadığını dile getirir.

Emily ile Minakşi’nin sıradan kavgalarına sinir olan Santos, Suraj’a Sandiya 10 gün izin alması gerektiğini söyler. Arun araya girip, disiplinin ön planda olduğu bir eğitimde olduğu için Sandiya’nın izin almasının çok zor olduğunu söyler. Suraj da düğünü hafta sonu yapacaklarını dile getirince, Santos en azında 3 gün izin almasını, bu sayede bir çok ritüeli evin en büyük gelini olarak iştirak etmesi gerektiğini söyler.

Can Yoldaşım 142 Bölüm Özeti (19 Aralık Pazar) Rahul Evlenme Teklifi Eder

Suraj durumu Sandiya’ya aktarır. Sandiya da kendisinden sorumlu olan Müfettiş Singh’e izin istediğini söyler. Müfettiş Singh izin vermek istemez. Bunun üzerinde Sandiya ailesi bu duruma çok kırılacağını, en azında Cuma izin verilmesini ister. Müfettiş Singh bunu düşüneceğini, izin dilekçesini masaya bırakmasını söyler.

Sandiya Agrima Singh’den izin ister. Lakin müfettiş Singh, izin vereceğine dair bir açıklama yapmadığı için Sandiya endişelenir.

Sandita ve takım arkadaşları motosiklet eğitimi alır. Roma oraya her zamankinden daha mutlu gelir. Bugün onun doğum günü olduğu için herkes onu hatırlayacağını umar. Lakin kimse hatırlamaz. Roma bu duruma çok bozulur. Lakin gerçek çok farklıdır. Rahul akşam motosiklet mücadelesini kutlamak bahanesi ile ekip arkadaşlarını kutlamaya davet eder.

Can Yoldaşım 142. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

19 Aralık Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Chavi düğün için gerekli olan malzemeler için 15.000 Rupi verir. Chavi kozmetik ürünleri alırken yanlışlıkla 20.000 Rupilik parfümü  yer düşürür. İş yeri sahibi parasını ödemesini ister. Chavi hemen abisini arar. Lakin Suraj’a ulaşamaz. Adam baskı kurunca Chavi ağlamaya başlar. Bu sırada yanına Kavita gelir. Chavi Kavita’nın yardım teklifini kabul etmek istemez. Bir kez daha Suraj’ı arar. Lakin Suraj’a ulaşamayınca, Chavi Kavita’nın teklifini kabul eder.

Chavi eve geldiğinde Minakşi aldıklarına ve faturalara bakar. Bu sırada aldığından fazla para ödediğini fark edip Santos’a bildirir. Santos kızına baskı kurunca, Chavi 20.000 Rupilik parfümü istemeden kırdığını, yanına gelen arkadaşı parayı ödediğini söyler. Santos buna inanmaz ve kızına sinirli şekilde parayı kimin ödediğini sorar. Chavi da Kavita’nın ödediğini kabul eder.

Santoıs kızı Chavi’ye kızar. Abisi Suraj’ı iki yıl önce yüz üstü bırakan kadından nasıl yardım aldığını derken, Rathi evine Kavita girer. İki yıl önce olan olayları unutmasını ister. Santos sinirle evine adım atmamasını söyler.

19 Aralık Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Serserileri Sataşır

Suraj Sandiya’nın izin baş vurusunun sorar. Sandiya dilekçesini doldurduğunu, aksilik olmaz ise izin alacağını ama henüz belli olmadığını açıklar. Sandiya her ne kadar Suraj’a meraklanma dese de aslında kendisi daha çok endişelenir.

Kavita Rathi evine girmeye çalışır. İki yıl önce olan olayı unutmasını ister. Lakin Santos öfkeyle ona bağırır. Evine adım dahi atmamasını ister. Emily’i yanına çağırır. Kasanın anahtarını verir. Emily’den 20.000 Rupi getirmesini ister. Emiy 20.000 Rupi’yi Kavita’ya verir. Kavita evden ayrılmak zorunda kalır.

Zakir dışında Sandiya’nın tüm takım arkadaşları kutlamaya gider. Orada sürpriz doğum günü partisini yapılır. Roman sürpriz doğum günü partisini görünce çok sevinir. Bir ara Rahul, Roman’nın dışarı çıkartır. Orada ona evleneme teklifi eder. Roman hemen kabul eder. Doğum günü partisi kutlarken, üç serseri bu partiyi mahveder. Roma’yı aralarına alıp dans ettirmek ister. Rahul buna karşı çıkar ve serserilerle kavga etmeye başlar.

Can Yoldaşım 142 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 143 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

19 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Roy Sandiya’nın antrenman yaptığını görür
 • Roy Sandiya’nın neden antrenman yaptığını sorar
 • Sandiya zayıflık geride kaldığını söyler
 • Sandiya her sınavında başarısı bir kat daha yükseltir
 • Zakir ile girdiği mücadelede Zakir’i yener
 • Zakir Sandiya için tedbir almaya kar verir
 • Chavi’nin evliği yaklaşır
 • Chavi evlilik alış verişi için çarşıya çıkar
 • Chavi pahalı parfümü kırınca Kavita yarım eder
 • Santas bunu öğrenip çok kızar
 • Santos Kavita’nın parasını geri iade eder
 • Rahul Roma’nın doğum günün de evlenme teklifi eder

Can Yoldaşım 142 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 19 Aralık Pazar Can Yoldaşım 142. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 19 Aralık Can Yoldaşım 142 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 143 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 142 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 20 Aralık Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 143 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır. (Kanal 143 bölüm fragmanını yayınlamamıştır.)

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu