Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 143 Bölüm Özeti (20 Aralık Pazartesi) Sandiya’nın Cezası Ağır Olur!

Can Yoldaşım 143 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 20 Aralık Pazartesi Can Yoldaşım 143 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 143 bölüm özeti
 • 20 Aralık Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 143 Bölüm Fragmanı
 • 20 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 21 Aralık Salı Can Yoldaşım 144 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 20 Aralık Can Yoldaşım 143 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Santos Sandiya’nın ceza aldığını Kavita’dan öğrenecek!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 21 Aralık Salı Can Yoldaşım 144 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 143 Bölüm Özeti

Serseriler Roma’ya sarkıntılık etmesi ile başlar. Rahul henüz yeni sevgili oldukları Roma’yı korumaya çalışır. Sandiya hemen yanlarına gelir. Serseriler, sanki birileri göndermiş gibi ısrarla tartışmak için yerer arar. Gizli bir yerde birisi de bu olayı kameraya almaktadır.

Serseriler böylesine açık saçık giyen kızlar ailelerini utandırdıklarını, kızların yeri ailesinin yanı olduğunu, gece kulüplerinde kısa etekle gezmek olmadığını söyler. Sandiya serserilere kızar. Bunun gibi serseriler yüzünden kızlar baskı altında kaldığını söyler.

Serseriler Roma’ya sarkıntılık etmeye devam ederken, araya Sandiya girer. Polis memuru olduklarını, olaylara karışmamaları gerektiğini söyleyip, Rahul’un ona vurmasına engel olur.

Can Yoldaşım 143 Bölüm Özeti (20 Aralık Pazartesi) Rahul Kavga Eder

Serseriler dalgasına devam eder. “Ben de Hindistan’ın başkanıyım” diyerek dalga geçince, Rahul polis kimliğini gösterir. Serseriler bunun görünce şok olurlar. Hemen özür dilerler. Sandiya ve arkadaşları da kavga etmeden oradan ayrılırlar. Çarşı iznini bitmek üzere olduğu için okula girmek isterler. Roma beş dakika kaldığını söyler. Hepsi zamanında okula girmeyi başarır.

Rathi konağında televizyonda kim hangi programı izleyeceği mesele olur. En sonunda Arun kumandayı alıp, güncel haberleri izlemek istediğini söyler. Tam da bu sırada televizyonda Stajyer polis memurları içkili bir halde, vatandaşı darp edildiği haberi verilir.

Görüntüler arasında Sandiya’nın da olduğunu gören Rathi ailesi şok olur. Aynı anda bu haberi Polis okulunda Agrima Singh de izler. Televizyonda kendi öğrencilerini görünce şok olur. Suraj da hemen Sandiya’yı aramaya çalışsa da ulaşamaz.

Agrşma Singh hemen olaya karışan öğrencileri toplar. Rahul meseleyi anlatmak ister. Ancak haber kanallarında sarhoş oldukları ve vatandaşı dövdükleri adı altında basına servis edildiğini duyunca, Rahul, Roma ve Sandiya şok olur. Zakir hemen oraya gelip yalandan takım arkadaşları adına özür dilemek ister. Müfettiş Singh Zakir’in takım kaptanı olduğunu, arkadaşları böylesi bir olaya karışırken neden müdahale etmediğini sorar. Zakir partiye davet edildiğini ama katılmadığını açıklar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Müfettiş Singh Sandiya ve diğerlerini okulun adını kirlettiklerini bundan dolayı hafta sonu dışarı çıkma cezası verdiğini söyleyince, Sandiya şok olur. Sandiya hemen odasına gelir. Chavi’nin düğünü için izin almak isterken, aldığı bu ceza sonrasında düğüne nasıl gideceğini kara kara düşünmeye başlar. Bu sırada odasına gelir ve Suraj’ın defalarca aradığını fark eder.

Rathi evinde Sandiya’nın partide ki davranışları gündem olur. Suraj Sandiya’yı arasa da açmadığını bildirir. Minakşi şöyle der.

“Partide eltim çok içmiş ve sarhoş olmuş. Şimdi sızmış yatıyordur!”

Diyerek dalga geçer. Vikram hemen eşine çenesini kapatmasını söyler. Bu sırada içeri mahalleli gelir. Dasia Santos ile alay ederken, Sandiya Suraj’ı arar. Santos ondan görüntülü aramasını, herkesin söyleyecekleri olduğunu bildirir. Mohit bilgisayarını getirir. Bilgisayarın başına Santos oturur. Rathi ailesi ve mahallenin kadınları da hemen arkada Sandiya’nın söyleyeceklerini pür dikkat dinlemeye başlar.

Sandiya TV’de çıkan haberleri görmüş olabileceklerini ama yanlış bir şey yapmadığını söyleyerek söze girer ve olayı baştan sona anlatır. Herkes Santos’un ne cevap vereceğine kilitlenir. Santos gelini hiçbir Sandiya’nın hiçbir zaman içki içmediğini, Sandiya asla yanlış yapmayacağını söyleyerek, Sandiya’ya destek olur. Bunu duyan Sandiya Santos’a teşekkür eder. Santos hafta sonu gelip gelemeyeceğini bir kez daha sorar. Sandiya da geleceğini söylese de çekimser davranır. Bunu Suraj fark eder. Sandiya görüntülü görüşmeyi bitirir.

Can Yoldaşım 143 Bölüm Özeti (20 Aralık Pazartesi) Sandiya Ceza alır

Suraj görüntülü görüşmeyi bitiren Sandiya’nın güzündeki gerginliği fark eder. Gizlice odasına gidip Sandiya’yı telefonla arar. Sandiya da meseleyi baştan sona anlatır. Müfettiş Singh onlara hafta sonu dışarı çıkmama cezası verdiğini, tam da Chavi’nin düğün tarihine dengk geldiğini söyleyince, Suraj şok olur.

Santos odasına uyuyamaz. Suraj’a düğün davetiyesi ile ilgili bir şey sormak için Suraj’ın odasına gider. Bu sırada Suraj ile Sandiya konuşur. Santos Suraj’ın Sandiya ile konuşmalarını yarım yamalak anlar. Santos Chavi’nin düğüne gelemeyeceğini değil, Sandiya’nın eğitimlerde çok başarısız olduğunu, birincilik kupasını kazanamayacağı hakkında konuştuklarını düşünür.

Santos odasına geri döner. Arun neden üzgün olduğunu sorar. Santos da Sandiya’nın birincilik kupasını alamayacağı hakkında ki konuşmalarını duyduğunu açıklar. Santos sözlerine devam eder ve Chavi’nin düğününe geldiğinde Sandiya ile konuşup, birincilik kupasını alması konusunda ısrarcı olacağını söyler.

Sandiya Suraj’ın da baskısı ile yeniden müfettiş Singh’e gider. Hafta sonu cezasını bir hafta ertelemesini, görümcesinin düğününe gitmesi gerektiğini ifade eder. Müfettiş Singh de ona dilekçesinin reddedildiğini açıklayınca, Sandiya şok olur. Zira dilekçesinin kabul edildiği, cezasını bir hafta sonra çekmek istediğini düşünürken, Müfettiş Singh izin talebinin reddedildiğini açıklaması, Sandiya’yı şok eder.

Can Yoldaşım 143. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

20 Aralık Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Memur Singh, Sandiya’ın izin baş vurusunu reddedildiğini söyleyip, odasından adeta kovar. Sandiya bunu Suraj’a mesaj olarak bildirir. Zira elinden olmayan sebeplerle gelemeyecektir. Polis okulunda atış eğitimi yapılır. Rahul, Roma ve Sandiya hedefi vuramaz. Müfettiş Singh hedefine odaklanmasını ister. Sandiya odaklandığını ama vuramadığını söyler. Zakir ise hedefini tam 12’den vurur.

Suraj, Santos ve Arun tapınağa gidip, düğünü kartını din görevlilerine verir. Kavita da bu sırada patronundan fırça yer. Puşkar’ın en önemli mahallesinde oyları kapması için 24 saati olduğunu bildirir. Kavita hemen Santos ve Suraj’ın yanına gelir. Santos dilek ağacına dileğini bağlar. Kavita gizlice Santos’un dileğini okur. Hemen Polis okulunun olduğu bölgedeki bir tanıdığını arayıp, konuşur.

Suraj Santos’un yanına gider. Ona bir şey söylemek istediğini ifade der. Santos söylemesine gerek olmadığını, akşam Sandiya ile konuştuklarını duyduğunu söyleyince Suraj şaşırır. Santos gelini Sandiya için çok dua edeceğini, o her şey için çabaladığını dildiğini söyler. Suraj annesinin sakin kalmasına şaşırır. Oysa Santos Sandiya’nın birincilik kupası hakkında konuşurken, Suraj Sandiya’nın Chavi’nin düğününe gelmediğini anlatmaya çalışır.

20 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak - Kavita Sandiya Hakkında Bilgi Verir

Kavita aldığı bilgiler ışında Santos’un yanına gelir. Santos karşısına Kavita’yı görünce sinir olur. Kavita da Sandiya’yı TV’de içki içtiği ve kavgaya karıştığı haberlerinden bahseder. Sonrasında polis okulunda Sandiya ve arkadaşları hafta sonu dışarı çıkmama cezası aldığını bildirir. Bunu duyan Santos şok olur.

Santos Kavita’nın sözlerine inanmaz. Hemen orada Sandiya’yı arar. Sandiya’ya ceza alıp alamadığını sorar. Sandiya da hafta sonu ceza aldığını söyler. Santos hangi tarihte ceza aldığını sorunca, Sandiya hafta sonu der. Santos Chavi’nin düğününe gelemediği anlamına geldiğini anlayınca sinir olup telefonu kapatır. Kavita hemen Snatos’un yanına gelir. Doğru söylediğini ve şimdi kendisine inanmasını ister.

Santos ondan ne istediğini söyler. Bunun üzerine Kavita Sandiya’nın Puşkar da görev yapması için bağlantıları olduğunu, ondan tek istediği herkesin önünde kendisini affettiğini söylemesini ister.

Can Yoldaşım 143 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 144 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

20 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya partide kavga etmez
 • Gizli biri o anları kaydeder
 • Sandiya ve arkadaşları okula gelir
 • Rathi ailesi evde TV izler
 • Sandiya ve arkadaşlarının kavgası basına düşler
 • Rathi ailesi Sandiya ve arkadaşlarını TV’den izler
 • Agrima Singh haberleri görür
 • Sandiya ve diğerlerini ceza verir
 • Sandiya Chavi’nin düğün tarihinde ceza aldığı için gidemeyeceği için üzülür
 • Sandiya ceza aldığını Santos’a söylemez
 • Kavita Santos’a Sandiya’nın ceza aldığını bildirir

Can Yoldaşım 143 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 20 Aralık Pazartesi Can Yoldaşım 143. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 20 Aralık Can Yoldaşım 143 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 144 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 143 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 21 Aralık Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 144 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu