Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 144 Bölüm Özeti (21 Aralık Salı) Sandiya Ceza Alır!

Can Yoldaşım 144 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 21 Aralık Salı Can Yoldaşım 144 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 144 bölüm özeti
 • 21 Aralık Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 144 Bölüm Fragmanı
 • 21 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 22 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım 145 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 21 Aralık Can Yoldaşım 144 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya adlığı hafta sonu cezasını kaldırabilecek bir fırsat yakalar!” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 22 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım 145 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 144 Bölüm Özeti

Kavita’nın Santos’la konuşması ile başlar. Kavita kurduğu ilişkiler sayesinde, kısa sürede Sandiya’nın masum olduğunu hem kanıtladığını hem de ona saygısızlık eden gençleri yakalattığını söyler. Sıra Santos da olduğunu, herkesin içinde affedip kendisini desteklemesini ister.

Rathi evinde, Suraj anne ve babasından önce geldiği için Kavita’nın Santos ile konuşmasından haberi yoktur. Ev halkına Sandiya’nın düğüne gelemeyeceğini açıklar. Chavi buna çök üzülürken, Emily ve Minakşi Müfettiş Singh’in acımasız biri olduğunu ifade eder. Tam da bu sırada içeri Santos ve Arun gelir.

Minakşi, olanlardan Santos’un haberi olmadığını düşünüp, gerçekleri açıklar. Lakin Santos cevap bile vermez. Bu sırada dışarıda kalabalığın sesi gelir. Chotu, Kavita’nın su tankeri getirdiğini söyleyince, Santos eline bir kova alıp dışarı çıkar. Bunu gören Rathi ailesi şok olur.

“Kaynanam o kova ile Kavita’yı kesin dövecek!”

Diye düşünen Minakşi, merakla Santos’un peşinden gider. Kalabalık Kavita’nın tekrar tekrar gelmesine sinir olur. Tam kavga çıkarıp, Kavita’nın partililerini oradan kovacakları sırada Santos kalabalığı durdurur. Herkes Santos’un onları kovacağını düşünürken, Santos kötü niyetle gelmediğini söyleyerek konuya girer.

Can Yoldaşım 144 Bölüm Özeti (21 Aralık Salı) Sandiya Okuldan Kaçmak İster

Suraj’a yaptıklarının çok kötü olduğunu ama Suraj artık evli ve mutlu bir hayatı var. Ardan geçen zaman diliminde bu olayı ısıtıp ısıtıp ortaya koymanın da bir anlamı olmadığını düşündüğünü söyleyip, Kavita’yı affettiğini açıklar.

Daisa ve mahalleli Santos’un sözleri karşısında şok olur. Santos kızı Chavi’nin düğün davetiyesinden birini Kavita’ya verir. Ailesini de düğüne beklediğini söyleyince, Minakşi gözlerine inanamaz. Gerek Rathi ailesinin fertleri gerekse Daisa Santos’un neden Kavita’yı affettiğini anlayamaz.

Memur Singh öğrencileri içtima alanına toplar. Bir sonraki gün yapılacak olan eğitim için ruhen ve fiziksel olarak hazır olmaları gerektiğini söyler. Zakir ve Rahul, eğitimin ne ile alakalı olduğunu sorsa da Müfettiş Singh, zamanı geldiğinde göreceklerini söyler.

Santos Kavita’nın getirdiği sudan doldurmaya başlar. Bunu gören komşuları da hemen gelen su tankerinden su kaplarını doldurur. Kavita sonunda mahalleliye kendisini affettirmeyi başarmıştır.

Eve gelen Rathi ailesi arasına tartışma çıkar. Suraj annesinin Kavita’yı affetmesinin arkasında, yakında Chavi’nin düğünü olacağını, bir sorun çıkmaması adına yapıldığını söyler. Minakşi Santos’un yanına gidip, Kavita’ya karşı nasıl öfkelendiğini hatırlatır. Lakin Santos Minakşi’ye kızıp, işine bakmasını ister.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj, Mohit ve Vikram ortamı yumuşatmak, düğün havasına gitmek için evlenecek kardeşine, üç abisi olarak ne istediğini sorarlar. Chavi da sadece Sandiya’nın düğünde, yanında olmasını istediğini söyler. Bunu duyan Suraj’ın canı çok sıkılır.

Santos Sandiya’yı arar. Ona Chavi’nin evlenmek üzereyken bile ağladığını, sebebi de Sandiya olduğunu söyler. Sandiya şaşırır. Santos Chavi’nin tek hayali yengesini düğünde görmek olduğunu açıklar. Sandiya kendisini çok kötü hisseder. Santos ne yapıp edip düğüne gelmesini ister.

Can Yoldaşım 144 Bölüm Özeti (21 Aralık Salı) Sandiya Zakir'e Öfkeli Bakar

Sandiya telefonu kapattıktan sonra uzun uzun düşünür. Sonunda bir karara varır. Müfettiş Singh’e mektup yazar gibi dilekçe yazar. Müfettiş Singh’in karşısına çıkacak cesareti bulamadığı için kapının altından mektubu atar. Sandiya hızlı adımlarla okuldan çıkarken, okulun dış kapısına yakın bir yer de tapınağı fark eder. Tam da bu sırada Suraj’ın hayali gelir.

Suraj ona hata yaptığını, babasının hayalini bir daha elde edemeyeceğini söyler. Sandiya da Santos’a düğüne geleceğine dair söz verdiğini söyler. Bunun üzerine Suraj’ın hayali (İyice sırlar dünyasına döndü) de Santos’a birincilik kupası alacağına dair söz verdiğini, giderse onu asla kazanamayacağını hatırlatır. Sandiya haklı olduğunu söyleyip, gitmekten vaz geçer. Bir anda Suraj’ın hayali kaybolur. Sandiya henüz kendisine gelememişken, Müfettiş Singh gelir.

“Sandiya işte kapı orada. Gidebilirsin!”

Sandiya kararını değiştirdiğin, büyük bir hatadan döndüğünü amirine açıklar. Bunu duyan Müfettiş Singh artık akrabalır değil, mesleği ve görevi ön planda olduğunu ömür boyu unutmayacağı konusunda emin olduğunu, artık okul kupasını alabilecek bir memur adayı gördüğünü söyler.

Can Yoldaşım 144. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

21 Aralık Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Ertesi gün Müfettiş Singh öğrencilere eğitim hakkında bilgi verir. Bugün yapılacak eğitim de yıldız öğrenci seçileceğini, birinci olan da istediğini yapmak da özgür olacağını açıklar. Bunu duyan Sandiya birinci olup, Puşkar’a gitmek için izin istemeyi düşünür. Elinden gelenin en iyisini yapmaya karar verir.

Sandiya kazanırsa eve gidip düğünü görebileceğini düşünür. Bu sırada Santos iki de bir da Sandiya’nın kapından geldiğini düşünüp kapıya bakar. Zira bir önceki gün Sandiya’nın gelmesi gerektiğini telefonda söylediği için onun geleceğini düşünür.

21 Aralık Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Kuyudan Su Çeker

Müfettiş Singh oyunu tüm öğrencilere anlatır. Her bir öğrencinin takım da neler yapması gerektiğini açıklar. Zakir takım arkadaşları arasında görev paylaşımı yapar. Zakir Sandiya’ya görev vereceği sırada, Sandiya’nın birincilik kupası hakkında söylediklerini düşünür. Onu takıma katmak istemez. Sandiya takımda yer almak ister. Bunun üzerine takımda oylama yapılır ve Sandiya takımda yarışmak için yerini alır.

Rathi, evinine ritüeller için misafirler gelirken, Suraj da Sandiya’yı özler. Chavi’nin düğünün de en çok olmak isteyen Sandiya’nın elinde olmayan sebeplerle gelemediğini düşünürken, Santos da iki de bir de kapıya bakar.

Polis okulunda Sandiya ve takım arkadaşları göreve hazırdır. Müfettiş Singh süreyi başlatır. Zakir iple kuyudan su çekerken, Sandiya kuyudan gelen kovayı diğer kovaya aktaran kişi olur. Zakir o kadar fazla kuyunda su çeker ki elleri kanar ve yere düşer.

Can Yoldaşım 144 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 145 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

21 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Kavita, Sandiya’nın Masum olduğunu kanıtlar
 • Kavita Santos’dan yardım ister
 • Rathi ailesi Sandiya’nın düğüne gelemeyeceğini öğrenir
 • Kavita mahalleye su tankeri ile yeniden gelir
 • Mahalleli Kavita’yı kovmak ister
 • Santos Kavita’yı affettiğini açıklar
 • Chavi tek hayali, yengesinin düğününe gelmesi olduğunu açıklar
 • Santos Sandiya’yı telefonla arar
 • Santos gelinine ne yapıp edip düğüne gelmesi için emir verir
 • Sandiya okuldan kaçarken, Suraj’ın hayali buna engel olur
 • Müfettiş Sing, Sandiya’nın kararının değişmesini olumlu karşılar
 • Ertesi gün eğitim de birinci olan takım içinde ki yıldıza ödül verileceği açıklanır
 • Sandiya ödülü sorar
 • Müfettiş Singh, oyunda birinci olan bugün bir isteği gerçekleşeceğini söyler
 • Sandiya ve takım arkadaşları yarışa başlar

Can Yoldaşım 144 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 21 Aralık Salı Can Yoldaşım 144. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 21 Aralık Can Yoldaşım 144 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 145 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 144 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 22 Aralık Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 145 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu