Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 145 Bölüm Özeti (22 Aralık Çarşamba) Sandiya Düğüne Gelir!

Can Yoldaşım 145 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 22 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım 145 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 145 bölüm özeti
 • 22 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 145 Bölüm Fragmanı
 • 22 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 23 Aralık Perşembe Can Yoldaşım 146 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 22 Aralık Can Yoldaşım 145 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya takımı adına canla başla mücadele eder. Müfettiş Singh Sandiya’yı yıldız öğrenci seçer.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 23 Aralık Perşembe Can Yoldaşım 146 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 145 Bölüm Özeti

Zakir’in ellerinde ki ipin kayması ve Zakir’in yere düşmesi ile başlar. Sandiya Zakir’e kalkmasını, yarışı kazanmak zorunda olduklarını söyler. Lakin elleri yara içinde kalan Zakir, yerinden kalkamaz. Sandiya bu defa su kuyusuna atlayıp kovayı iple değil, Sandiya’nın kuyudan direk su vermesi ile yarış devam eder. Müfettiş Singh son dakikalara girdiklerini bildirir.

Zakir Sandiya’dan bu atılımı görünce, takımına bilerek yardım etmez. Zira yarışı kazanmaları halinde, Sandiya’nın yıldız öğrenci ödülünü alacağını fark eder. Sandiya Zakir’den yardım istese de Zakir yapmaz. Sandiya öz veri ile mücadelesine devam eder.

Rathi evinde Minakşi herkese çay verir. Santos’un düşünceli halini görünce, Arun’un yanına gidip kaynanası ile konuşup, Sandiya’nın gelemeyeceğini kabullenmesi konusunda konuşmasını ister. Arun da Santos ile konuşacağını söyler.

Arun eşi Santos’un yanına gider. Sandiya’nın gelmemesi için üzüldüğünü ama Sandiya’nın da disiplin altında belli bir kurallara bağlı olduğu için gelemediğini söyler. Santos Sandiya gittikten sonra huyları değişmeye başladığını, ailesini geri plana attığını söyler. Arun, Sandiya’nın da çaresiz olduğunu, onu kabul etmesi gerektiğini sözlerine ekler. Lakin Santos hala Sandiya’nın gelmemesine kafayı takar.

Can Yoldaşım 145 Bölüm Özeti (22 Aralık Çarşamba) Sandiya Yıldız Öğrenci Olur

Müfettiş Singh son bir dakikaya girildiğini söyler. Rahul ve Sandiya canla başla mücadele eder. Süre biter. Tüm takımların biriktirdiği su oranlarına bakılır ve kazanan takım, Sandiya’nın takımı olur. Müfettiş Singh, Sandiya’nın yıldız öğrenci olduğunu herkese duyurur. Ondan bir isteğini gerçekleşeceğini, dileğini söylemesini ister.

Roma ve Rahul, Sandiya’nın atış eğitiminde çok başarısız olduğu için özel bir eğitim isteyeceğini düşünürken, Zakir de Sandiya’nın eksik yönleri için özel eğitim alacağını düşünür. Sandiya müfettiş Singh’e “İzin dilekçemin kabul edilmesini istiyorum!” der. Bunu duyan müfettiş Singh de dahil olmak üzere herkes şok olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Chavi’nin düğün ritüelleri başlar. Sırası ile Chavi’in ailesi aarti töreni yapmaya başlar. Daisa Suraj’ın tek başına aarti yapıp yapmayacağını sorar. Santos da Sandiya’nın gelemeyeceğini, Suraj’ın tek başına aarti yapacağını söyler. Sıra Suraj’a gelir. Suraj aarti yapacağı sırada Sandiya gelir. Herkes Sandiya’yı karşılarında görünce, çok mutlu olur. Chavi hemen yengesine sarılır.

Sandiya Suraj ile birlikte aarti törenini yapar. Akabinde Sandiya evin en büyük gelini olarak Chavi’nin haldi törenini başlatır. Suraj Sandiya’yı odasına götürür.

“Sandiya buraya gelmek için izin alamadığını söylemiştin. Nasıl izin aldın?”

Diyerek sorar. Sandiya da yarışmayı ve yaşadıklarını tek tek anlatır. Bu sırada gözlerinin önüne müfettiş Singh’in konuşması gelir. Müfettiş Singh, Sandiya’nın zayıf noktası ailesi olduğunu söylemiştir.

Sandiya izin alma sürecinde Müfettiş Singh’in sözlerini düşünür. Ona polislik mesleği, aileyi ön plana koyma mesleği olmadığını, halkın huzuru için ailesini geride bırakabilecek bir meslek olduğu için 8-5 çalışan masa başı memurluğu seçmesi gerektiğini o sözlerini hatırlar.

Can Yoldaşım 145 Bölüm Özeti (22 Aralık Çarşamba) Sandiya Düğüne Gelir

Daisa ritüellerin başlamasını ister. Bu sırada Kavita gelir. Mohit ve Santos onu karşılar. Kavita, Suraj’ın polis eşini görmek ister. Santos Sandiya’nın ritüeller için birkaç malzeme ister. Sandiya yanlış malzeme getirince, Santos Sandiya’yı herkesin içinde azarlar. Kavita bu ana şahit olur.

“İyi ki Suraj ile evlenmemişim. Aksi halde şimdi orada azarlanan ben olacaktım!”

Diye içinden geçirir. Ritüeller başlar. Suraj Sandiya’ya sürpriz yapmak için Vikram’ın dükkanından sari alır. Suraj Kavita ile çarpışır. Kavita’nın saati, Suraj’ın elindeki sariye’ye takılır. Minakşi ve Sandiya o anları görür. Minakşi ortalığı karıştırmak için Sandiya’ya Suraj’ın yanında kızın kim olduğunu merak edip etmediğini sorar. Sandiya kim diye sorunca, Minakşi Kavita’yı şöyle tanıtır.

“O kadın Suraj’ın eski nişanlısı. Düğün günü kaçtı. Sen de o olaydan tam 15 gün sonra Suraj ile evlendin!”

Deyince Sandiya şok olur.

Can Yoldaşım 145. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

22 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Minakşi Kavita hakkında ki tüm gerçeği anlatınca, Sandiya hemen Suraj’ın yanına gider. Elbise, Kavita’nın saatine takıldığı için hemen Kavita’nın kolunda ki saatten elbiseyi kurtarır. Suraj’ın kıyafeti kendisi için aldığını söyler.

Kavita istenmediğini düşünüp gitmek ister. Sandiya Kavita’yı durdurur. Santos’un özel davetlisi olduğu için kalması gerektiğini söyler. Kavita Sandiya’nın yanına gelir. Eğitimli bir kız olduğu halde neden kaynanasının hakaretlerine karşı sesini çıkartmadığını sorar. Sandiya bu açıklayacağı sırada, Chatturi erkek tarafının geldiğini bildirir. Konuşma da yarım kalır

Dilip ve ailesi gelir. Karşılıklı hediyeler verilir. Chavi’nin gelinliği gelir. Daisa çok eski moda olduğunu söyler. Dilip’in annesi manevi anlamda gelinliğin önemini anlatınca, Chavi gelinliği beğenmiş gibi yapar. Erkek tarafı ile kız tarafı yemek yer. Bu yemeğe Kavita da eşlik eder.

22 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Kavita ile Karşılaşır

Suraj yemek yerken bir çocuk ona şeker verir. Suraj almak istemez. Bunun üzerine erkek tarafı Suraj’a laddo verir. Suraj yemek istemez. Bunun üzerine Dilip’in nanesi kendilerine hakaret edildiğini söyleyince, Suraj deden tatlı yediğini açıklamanın doğru zaman olduğunu düşünse de Arun gerçekleri açıklar.

Suraj’ın yemin ettiğini, Sandiya polis okulunda birincilik kupası alana kadar tatlı yemeyeceğini ifade eder.

Dilip’in annesi neden diye Suraj’a sorar. Suraj da Sandiya’nın eğitimi çok zor. Kadınlar kocası için dini günler de oruç tutabildiğini, kendisi de Sandiya’ya manevi destek vermek adına birincilik kupası alana kadar tatlı yemeği reddettiğini açıkarlar. Dilip’in annesi kedilerine karşı hakaret olmadığını, aksine bu olayın arkasında ki fedakarlığı görüp, Suraj’ı takdir eder.

Bir ara Chavi ile Dilip yan yana kalır. Chavi herkesin içinde gelinliği beğendiğini söylese de Dilip’e beğenmediğini söyler. Dilip idare etmesini, iki saat sonra bir daha giymeyeceği bir kıyafet olduğunu söylese de Chavi gösterişli gelinlik istediğini açıklar.

Can Yoldaşım 145 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 146 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

22 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya kuyuya atlar
 • Sandiya kuyudan su kavasını verir
 • Sandiya’nın takımı yarışı kazanır
 • Müfettiş Singh Sandiya’yı yıldız öğrenci ilan eder
 • Müfettiş Singh Sandiya’ya dileğini sorar
 • Sandiya Chavi’nin düğününe gitmek istediğini açıklar
 • Rathi evinde Chavi’nin ritüelleri başlar
 • Suraj aarti yapacağı sırada Sandiya gelir
 • Herke Sandiya’nın gelmesine sevinir
 • Sandiya Kavita ile tanışır
 • Sandiya Kavita’nın Suraj ile geçmişini öğrenir

Can Yoldaşım 145 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 22 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım 145. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 22 Aralık Can Yoldaşım 145 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 146 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 145 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 23 Aralık Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 146 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu