Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 146 Bölüm Özeti (23 Aralık Perşembe) Sandiya’nın Gözleri!

Can Yoldaşım 146 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 23 Aralık Perşembe Can Yoldaşım 146 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 146 bölüm özeti
 • 23 Aralık Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 146 Bölüm Fragmanı
 • 23 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 24 Aralık Cuma Can Yoldaşım 147 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 23 Aralık Can Yoldaşım 146 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Suraj Sandiya’nın gözlerinde bir problem olduğunu anlar. Onu doktora götürür.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 24 Aralık Cuma Can Yoldaşım 147 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 146 Bölüm Özeti

Sandiya ile Suraj’ın konuşması ile başlar. Suraj ona hem kendisine iyi bir eş hem de devlete iyi bir polis memuru olacağını, ailesi olarak her daim arkasında destekçisi olduklarını söyler. Sandiya da bu güveni boşa çıkartmayacağını, birincilik ödülünü kazanıp, Rathi ailesini gururlandıracağını söyler. Bu sırada Kavita, kapıda bu konuşmaları dinler. Sandiya da bunu fark eder. Sandiya Kavita’yı durdurur. Santos’un ona bağırdığı halde neden cevap bile vermediği konusunda ki soruya atıfta bulunarak, “Kavita biraz önceki sorduğun sorunun cevabını sanırım aldın” der.

“Kavita geçen bölümde Santos’un Sandiya’yı herkesin içinde azarladığını görünce, iyki Suraj’ın eşi olmadığını söylemiş, akabinde Sandiya’nın eğitimli olduğu halde neden Santos’a karşı çıkmadığını sormuştu. Sandiya da buna atıfta bulunarak Kavita’ya cevap vermiştir. “

Santos, Suraj’ın tatlı yememe meselesinde herkesin Rathi ailesine güldüğünü, bundan dolayı da utandığını ifade eder. Arun Suraj’ın Sandiya’yı, Sandiya’nın da Suraj’ı çok sevdiğini, Dilip ile Chavi arasında böylesine bir aşk var mı? Diyerek Suraj ile Sandiya’nın aşkını över. Santos oğlunun yemininden dolayı hiç tatlı yiyemeyeceği için üzüldüğünü söylerken, Arun da yakında Sandiya Suraj’ın yeminin gerçekleştirecek. Sandiya Polis memuru olarak geldiğinde, Suraj da tatlıları yemeye başlayacak diyerek durumu özetler.

Chavi, kaynanasının zorla verdiği eski kıyafetleri bir poşete koyup, Dilip’e verir. Dilip’den eski kıyafetleri valizinden saklamasını, kendisi de çalınmış olduğunu herkese duyuracağını söyler. Dilip ilk başta yok dese de Chavi’nin aşkından dolayı kabul eder. Chavi aynı kıyafetlere ait olan terlikleri bulamaz.

Can Yoldaşım 146 Bölüm Özeti (23 Aralık Perşembe) Sandiya Suraj'ı Vuramaz

Chavi’nin düğünün de herkes dans eder. Kimisi de gösteri yapar. Suraj Sandiya’nın karşısına geçer. Sandiya da eline oyuncak tabanca alıp, Suraj’a ateş eder. Lakin Sandiya üç metre kadar yakınında olan Suraj’ı vuramayınca, Suraj da dahil olmak üzere birçok kişi, atış eğitim aldığı halde neden vuramadığını sorgular. Sandiya birkaç defa denese de yine de vuramaz. Suraj Sandiya’nın gözünde bir problem olduğunu anlar. Emily de henüz yoldan geldiğini, bu sebeple oyuncak tabaca ile isabetli atışlar yapamadığını söyler.

Suraj ilse Sandiya odalarında gider. Aralarında yine romantik anlar yaşanır. Sandiya Suraj’a, onu Kavita’nın yakınlarında gördüğünü, büyük bir cezayı da hak ettiğini söyler. Hemen Suraj’ın bileğine kelepçe takar. Kelepçenin diğerini de kendisine takar. Suraj şok olur. Sandiya kelepçenin anahtarı Chotu da olduğunu söyler.

Sandiya ile Suraj’ın bu anlarını, Santos’un bağırmaları bozar. Santos Suraj ile Sandiya’yı çağırır. Suraj panik olur. Sandiya’dan kelepçeyi açmasını ister. Lakin Sandiya anahtar olmadan açılmayacağını söyler.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Santos Suraj’ı çağırır. Sandiya kelepçeleri açamadığı için ikisi birlikte gideler. Santos neden birlikte geldiklerini sorar. Sandiya kelepçeleri gizlediği için Santos fark etmez. Santos ileride ki ampulü Suraj’dan tamir etmesini ister. Akabinde Santos oradan ayrılır. Sandiya ile Suraj ampulü tamir eder. Chotu da gelip onların kelepçesini açar.

Tüm aile yeniden toplanır. Dilip ve Chavi’nin karşısında hem oynamalı hem de tiyatro gösterisi yapılır. Erkekler kadınlardan korktuğu anı sembolize eden gösteri yapılır. Bu anlar da Santos’un canı sıkılır. Zira tüm erkek evlatları, kadınlarından çekindiğini görüp sinir olur. Sonunda Chavi annesi Santos’a sarılır ve gösteri biter.

Suraj gösteri sırasında düğmesi koptuğunu söyler. Sandiya onu dikeceğini söyleyip, odalarına çıkarlar.

“Hindistan da ki düğün salonları, Türkiye’deki gibi değil. Orada gelin ve damadın odası olduğu gibi misafirlerinde tek tek odası var. Hatta yatacak yerleri bile var.”

Sandiya Suraj’ın gömleğinin düğmesini dikmek için ipi iğneden geçirmek istese de başaramaz. Gözlerinden yaş gelir. Suraj bunu fark eder. Sandiya da okul da atış eğitiminde de aynısı olduğunu söyler. Suraj onu doktora götürmek ister. Lakin Sandiya düğün sonrasında gitmek istediğini söyler. Suraj sağlık konusu ihmale gelmeyeceğini söyleyip, onu doktora götürür.

Can Yoldaşım 146 Bölüm Özeti (23 Aralık Perşembe) Sandiya'nın Gözleri

Doktor da gözüne gelen yabancı cisimden olduğunu açıklayınca, Suraj’ın aklına hemen kutlamalar sırasında Vikram’ın dükkanına gelen, kamyonu yakmak için atılan meşaleyi Sandiya’nın eli ile aldığı sırada çıkan, yangın ve kıvılcımda gözleri zarar gördüğü anı hatırlar. Doktora hemen bu durumu anlatır.

Doktor da en az bir yıl bu sıkıntısı devam edeceğini açıklayınca, Suraj ile Sandiya birbirlerine bakarlar. Zira polis okulunda atış eğitiminde, hataya yapmaması gerektiği akıllarına gelir.

Can Yoldaşım 146. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

23 Aralık Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Doktorun yanında çıkan Suraj ile Sandiya, bir olaya şahit olurlar. Olayda doktor tecavüze uğrayan kıza ve ailesine muayene etmesi halinde bir daha çocuğu olmayacağını söyleyip onları korkutur. Sandiya ve Suraj sinir olur. Hemen olaya müdahale eder. Sandiya doktorun yalan söylediğini, muayene ile doğurganlığın kaybolmayacağını, tecavüz eden adam cezasını çekmesi için hukuki tüm yollara baş vurmasını için onları destekler.

Chavi terliğinin kaybolduğunu fark eder. Kendisi de gelinliğini bilerek Dilip’in odasına sakladığı için hemen annesi Santos’un yanına gider. Terliği ve gelinliği (bindallı) kaybolduğunu söyler. Santos nasıl mümkün olabilir derken, içeri Suraj ve Sandiya gelir.

Suraj ve Sandiya da gelinliğin kaybolduğunu duyunca şok olurlar.

“Bu elbiseyi çalan kişiyi biliyorum!”

Deyince Chavi korkar. Zira kendisinin çevirdiği olaydan annesinin haberdar olduğunu düşünürken, Sandiya da Santos’un ne düşündüğünü merak eder. Santos ve diğerleri Minakşi’nin annesi ile kardeşi Sudha’nın odasına giderler. Oda da bulunan valizleri tek tek kontrol ederler.

Rathi ailesi Minakşi’nin annesi ile kardeşi Sudha’nın odasına gidip, her yeri onların gözleri önünde didik didik eder. Emily valizin içinden çıkan terliği gösterir. Aradıkları terliği gören Minakşi’nin annesi yakalandığı için şok olur. Diğerleri de çalınan terliği, Minakşi’nin annesinin çaldığını anlayınca gözlerine inanamazlar.

Minakşi’nin annesi hemen suçu Sudha’ya atar. Sudha haberi bile olmadığını söyler. Santos Minakşi’ye ne düşündüğünü sorar. Minakşi de açık açık annesinin hırsızlık yaptığını ama bundan haberi bile olmadığını, annesi adına özür diler.

23 Aralık Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Çalınan Terlikler Bulunur

Santos bu meseleyi kapatmak için bindallıyı da ister. Minakşi’nin annesi terliği çaldığını kabul eder. Laikin bindalıdan haberinin olmadığını söyler. Odanın her yerini arasalar da bulamazlar. Minakşi’nin annesi bindallıyı görmediğine dair yemin eder.

Rathi ailesi hep birlikte Dilip’in annesinin yanına giderler. Meseleyi açık açık ifade ederler. Dilip Chavi’nin üzülmemesini, yeni bindallı alacaklarını söyler. Dilip’in annesi de destek verir. Bu mesele şimdilik orada kapanır.

Sandiya Santos’un canını bu mesele yüzünden sıktığı için hırsızı bulmaya karar verir. Chavi de Sandiya’nın ne kadar yetenekli olduğunu bildiği için yakalanmaktan çok korkar.

Can Yoldaşım 146 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 147 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

23 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Suraj’ın koluna kelepçe takar
 • Santos Suraj’ı çağırır
 • Sandiya kelepçeyi açamaz
 • Son anda Chotı anahtarı getirir
 • Chavi eski bindallıyı giymek istemez
 • Chavi kaynanasının verdiği bindallıyı Dilip’e verir
 • Dilip’in onu saklamasını ister
 • Minakşi’nin annesi Chavi’nin terliğini çalar
 • Chavi bindallısının çalındığını, terlinin de olmadığını söyler
 • Santos potansiyel hırsız olan Minakşi’nin annesinin odasında arama yapar
 • Terlik bulunur
 • Minakşi’nin annesi bindallıyı görmediğini söyler
 • Santos bindallının çalındığını Dilip’in annesine açıklar
 • Sandiya ve Suraj doktora gider
 • Doktor Sandiya’nın gözlerinin iyileşmesi 1 yıl süreceğini söyler

Can Yoldaşım 146 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 23 Aralık Perşembe Can Yoldaşım 146. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 23 Aralık Can Yoldaşım 146 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 147 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 146 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 24 Aralık Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 147 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

 1. verilen hint dizilerinden çok fazla sıkılırolduk yenilik yok kendşni geliştirme hiç yok her kanal sahipleri ileriye bakar kanal kendini geriletiyor dünyayı gezenler görenler ilerlerken gerilemek hiç hoş degil tayland çin japon kore rusya pakistan ülkelerinden dizi satın alınmalı 2018 de yapıldıgı gibi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu