Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 147 Bölüm Özeti (24 Aralık Cuma) Chavi ile Dilip Evlendi!

Can Yoldaşım 147 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 24 Aralık Cuma Can Yoldaşım 147 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 147 bölüm özeti
 • 24 Aralık Cuma Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 147 Bölüm Fragmanı
 • 24 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 25 Aralık Cumartesi Can Yoldaşım 148 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 24 Aralık Can Yoldaşım 147 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya, Chavi’nin sakladığı eski bindallıyı bulacak.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 25 Aralık Cumartesi Can Yoldaşım 148 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 147 Bölüm Özeti

Dilip’in ailesi Chavi’nin istediği bindallıyı alacaklarını söyler. Santos ve Arun da Chavi’nin böylesine iyi bir aileye gelin gideceği için çok şanslı olduğunu söyler. Dilip istediği bindallının rengini sorar. Chavi de söyler.

Sandiya, Santos’un hala düşüncelere daldığını fark eder. Düğün günü çalınan bindallıyı düşündüğünü, dünürlerine karşı rezil olduğu için Santos’u bu durumdan kurtarmak için Suraj’a hırsızı bulmaya karar verdiğini söyler. Suraj da işe Sandiya el attıysa, kesinlikle bulacağını ifade eder.

Sandiya dışarıda dururken, Chavi’nin arkadaşları gelir. Sandiya da bindallıyı aradığını söyler. Şaka ile karışık detektör bile yaptığını söyler. Chavi’nin arkadaşları Chavi’nin odasına gider. Sandiya gibi bir yengesi olduğu için çok şanslı olduğunu, çalınan bindallıyı aradığını söyler. Bunu duyan Chavi gerilir.

Can Yoldaşım 147 Bölüm Özeti (24 Aralık Cuma) Sandiya Bindallıyı Bulur

Kızlardan biri, bindallıyı bulmak için Sandiya’nın detektör bile yaptığını söyleyince, Chavi içinden “Sandiya yengem kesin beni bulur!” diye düşünmeye başlar. Chavi kızları orada bırkıp, Dilip’in odasına gitmek ister. Santos buna izin vermez. Odasından çıkınca, başı belaya girdiğini ya da bir şeylerin kaybolduğunu söyler.

Santos Emily ile Minakşi’yi Chavi’nin başına nöbetçi diker. Chavi gizlice Dilip’e mesaj atar. Sandiya’nın oraya geldiğini, bindallıyı yok etmesini istese de Dilip odada olmadığını, odaya da gidemeyeceğini söyler.

Chavi kafasını kullanır. Minakşi ve Emily’i hazırlanmaları için gönderdikten sonra Sandiya’yı durdurmak için yanına çağırır.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Chavi telefonla yenesini arar. Gelin odasına gelmesini ister. Sandiya odaya gelirken, Chavi de hemen Dilip’in odasına gider. Sandiya Chavi’nin odasına gelse de onu orada bulamaz. Yerdeki pul ve simleri takip edip, Dilip’in odasına gelir. Chavi’yi orada görünce, ne yaptığını sorar. Chavi cevap veremez.

Sandiya herkes dışarıda beklediği için Dilip’in odasından çıkmasını ister. Chavi, Sandiya’nın fark etmediğini düşünür. Odadan çıkarken, Sandiya kaybolan bindallıyı fark eder. Sandiya Chavi’ye neden, diye hesap sorar. Chavi de eski olduğu için bir oyun oynadığını söyler.

Minakşi, Vikram ve Sudha resim çektirmek ister. Dilip’in telefonunu kullanır. Bu sırada Sudha, Dilip’e Chavi’den gelen bindallı ile ilgili mesajları okur. Sudha ve annesi intikam almak için Dilip’in telefonunu Dilip’in annesine teslim eder. Dilip’in annesi mesajları okumayınca, Sudha Dilip’i arar. Sonunda Dilip’in annesi mesajları okuyunca şok olur. Chavi’nin nasıl yalan söylediğini görmüş olur. Santos ve Arun konuşurken, Dilip’in annesi o sinirle Chavi’nin yanına gider.

Can Yoldaşım 147 Bölüm Özeti (24 Aralık Cuma) Chavi ile Dilip Evlendi

Dilip’in annesi sinirle Chavi’nin odasına gider. Tam kapıdan girecekken, Chavi’nin eski bindallıyı giydiğini görür. Gizlenip Sandiya ile Chavi’nin konuşmalarını dinler. Sandiya ona evlendiği aileye yakışan, onları canı gönülden kabul eden bir gelin olmasını ister. Chavi de yaptığında pişman olduğunu, bir daha asla yapamayacağını söyler. Dilip’in annesi gelinine eski bindallıyı giydirmek istediği için kendisini suçlar.

Sandiya eski bindallıyı Chavi’ye giydirip alt kata getirir. Herkes çalınan bindallıyı görünce şok olur. Suraj Sandiya’nın bulduğunu düşünür. Herkes bindallıyı nerede bulduğunu sorar. Sandiya da odada köşede bulduğunu söyler. Zira Chavi meseleyi kimseye söylememesini istediği için Sandiya da Chavi’nin sırrına sadık kalır.

Chavi ve Dilip nikah ritüellerini gerçekleştirirler. Büyüklerin dualarını aldıktan sonra Dilip, Chavi’nin alnına sindur sürüp, boynuna mangalsutrasını takar. Chavi ile Dilip evlenir.

Can Yoldaşım 147. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

24 Aralık Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Nikah kıyıldıktan sonra Suraj kendi elleri ile gelen misafirlere tatlı yapar. Sıcak tatlılardan yemek isteyenler, birbirleri ile yarışır. Suraj herkese yetişmek için iki eli ile tatlı yapar.

Tatlılar yendikten sonra Suraj Sandiya’ya oyuncak tabanca getirir. Sandiya’ya atış eğitimi verir. Bir gözü rahatsız ise diğerini kullanmayı öğretir. Sandiya ilk başta yapamasa da sonradan çok iyi atmayı başarır. Sandiya kocasına teşekkür eder.

Chavi tüm aile büyükleri ile tek tek vedalaşır. Santos kızının evden ayrılacağı anlar da ağlar. Dilip’in annesi Sandiya’nın yanına gelir.

“Sen çok iyi bir gelin, çok iyi bir eş ve çok iyi bir kızsın. Keşke Chavi de senin gibi olabilseydi!”

Deyince Sandiya bir sorun olup olmadığını sorar. Dilip’in annesi Chavi’nin bindallıyı sakladığını öğrendiğini söyler. Bu sırada Santos bu konuşmaları duyunca çok olur.

24 Aralık Cuma Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Dilip'in Annesi Sandiya ile Konuşur

Dilip’in annesi Sandiya’ya her şeyi anlatır. Chavi ile konuşmalarına şahit olduğunu söyler. Sandiya da Chavi’nin genç olduğunu, onu affetmesi gerektiğini söyler. Dilip’in annesi de Chavi’yi eski bindallı giydiği anda sinirinin geçtiğini söyler.

Santos, Sandiya’nın Chavi’yi koruduğunu duyup, gelini ile bir kez daha gurur duyar. Dilip’in annesi de ayrılır. Sandiya artık zaman geldiğini, kendisi de okula gideceğini söyler. Akabinde Sandiya da okula gitmek için ayrılır.

Müfettiş Singh Sandiya’ya 8-5 memurluk yapması gerektiğini, okula gelmemesi gerektiğini söylemiştir. Sandiya’nın hala gelmediğini görünce, verdiği öneriye uyduğunu düşünür. Müfettiş Singh, öğrencilere zorlu bir görev olduğunu, her bir öğrenci için görevin zorlukları yazıldığını söyler. Tam da bu sırada Sandiya gelir. Müfettiş Singh göreve istekli olan kimler diye sorar. Sandiya da hemen istekli olur.

Can Yoldaşım 147 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 148 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

24 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya hırsızı bulmaya karar verir
 • Chavi Sandiya’nın kendisini bulmasından korkar
 • Chavi’nin arkadaşları Snadiya’nın hırsızı aradığını söyler
 • Chavi panik olur
 • Chavi yengesi Sandiya’yı odasına çağırır
 • Sandiya Chavi’nin odasına geldiğinde Chavi Dilip’in odasına gider
 • Sandiya yerdeki pulları takip edip Chavi2yi yakalar
 • Chavi suçunu itiraf eder
 • Minakşi’nin annesi Dilip’in telefonunda ki mesajları okur
 • Chavi’nin bindallıyı sakladığını anlar
 • Dilip’in annesi meseleyi öğrenir
 • Sandiya Chavi’ye eski bindallıyı giydirir
 • Dilip’in annesi Sandiya’ya teşekkür eder

Can Yoldaşım 147 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 24 Aralık Cuma Can Yoldaşım 147. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 24 Aralık Can Yoldaşım 147 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 148 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 147 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 25 Aralık Cumartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 148 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu