Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 148 Bölüm Özeti (25 Aralık Cumartesi) Sandiya’nın Paraşütle İmtihanı!

Can Yoldaşım 148 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 25 Aralık Cumartesi Can Yoldaşım 148 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 148 bölüm özeti
 • 25 Aralık Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 148 Bölüm Fragmanı
 • 25 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 26 Aralık Pazar Can Yoldaşım 149 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 25 Aralık Can Yoldaşım 148 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya 15.000 fit yükseklikten atlayacak. Paraşütü açmada oldukça zorlanacak.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 26 Aralık Pazar Can Yoldaşım 149 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 148 Bölüm Özeti

Müfettiş Singh korkularını yenmek adına paraşütten atlama görevinden bahseder. Bu görevi herkesin yapmayacağını, göreve istekli olanlar öğrenciler, ailelerinden onay dilekçesi alması gerektiğini bildirir.

Sandiya Suraj’ın kendisine izin vereceğini düşünür. Roma göreve istekli olmayacağını, Sandiya’ya söyler. Akabinde Suraj onu çok sevdiği için bu göreve asla onay vermeyeceğini dile getirir. Lakin Sandiya Suraj’ın ona izin vereceğini düşünür.

Zakir hemen babasını arayıp, dilekçeyi okula fax olarak göndermesini ister. Zakir’in babası, böylesi bir riski alamayacağını, sonunda ölüm olduğunu söyler. Zakir de polislik mesleğinde ölümle burun buruna çalışacağını, bu sebeple korkularını yenmek istediğini söyler.

Can Yoldaşım 148 Bölüm Özeti (25 Aralık Cumartesi) Sandiya'nın İzin İster

Sandiya Suraj’ı arar. 15. 000 Fitten atlama görevinden bahseder. Suraj önce sitesiz durur. Sandiya güvenlik önlemleri alınacağını açıklar. Suraj ona verdiği kolyeyi takması şartı ile izin verdiğini söyler. Bunu duyan Sandiya çok mutlu olur.

Uçaktan atlayacak öğrenciler bir sınıf da toplanır. Listeye adını yazdıranlar arasında sadece Sandiya gelmez. Müfettiş Singh, Sandiya’nın gelemeyeceğini söylediği anda Sandiya elinde ki dilekçe ile sınıfa gelir. Ailesinin izin verdiğini söyleyip, sırasına geçer.

Paraşütten atlama ile alakalı eğitim verilir. Müfettiş Singh, Zakir ve Rahul ile birlikte uçağa biner. Rahul 8.000 fitten atlayacağı için ilk atlama sırası Rahul’dadır. Rahul uçağın kapısını açınca korkar. Müfettiş Singh onu itekler. Rahul korkudan ne yapacağını bilemez. Müfettiş Singh telsiz ile paraşütü açması için talimatı verir. Rahul paraşütü açar ve güvenle yere iner.

12.000 Fit yüksekliğe gelindiğinde, Zakir atlamaya hazırlanır. Zakir en yüksekten atlayan kendisi olduğunu söyler. Müfettiş Singh, en yüksek atlayan kişinin Sandiya olduğunu, 15.000 fit yükseklikten atlayacağını Zakir’e son anda söyler. Zakir de 15.000 Fit yükselikten atlamak istese de dilekçe de yazan esas alındığı için bunu kabul etmez. Zakir o sinirle 12.000 Fit yükseklikten aşağıya atlar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sıra Sandiya’ya gelir. Sandiya güvenlik önlemlerini alıp uçağa biner. Uçak 15.000 fite ulaşır. Uçağın kapısını açınca korkar. Suraj’ın ona verdiği kolyeyi arasa da bulamaz. Müfettiş Singh aşağıya atlamasını ister. Sandiya aşağıya atlar. Belli bir süre serbest düşüşten sonra Müfettiş Singh ondan paraşütünü açmasını ister. Sandiya paraşütünü açmaya çalışsa da paraşüt açılmaz. Herkes panik olur. Sandiya defalarca denese de paraşütünü açamaz. Yere çok yaklaştığı anda paraşüt açılır.

Sandiya paraşüt açılınca, paraşütün ipine dolanmış bir halde Suraj’ın ona verdiği kolyeyi fark eder. Sandiya aşağıya iner. Arkadaşları onu tebrik eder. Zakir buna sinir olur. Müfettiş Singh de gelir. Kuş gibi süzüldüğünü ve oldukça cesur olduğunu ama ailesi Sandiya’nın zayıf yönü olduğunu söyler. Sandiya ailesi sayesinde yaşadığını söyler. Bu sırada Suraj Roma’yı telefonla arar. Roma telefonu Sandiya’ya verir. Suraj ile Sandiya konuşur. Suraj onun için meraklandığını söyler. Sandiya görevi başarı ile tamamladığını açıklar.

Can Yoldaşım 148 Bölüm Özeti (25 Aralık Cumartesi) Sandiya'nın Paraşütle İmtihanı

Rathi evinde Santos, Dilip’in annesinin Sandiya’ya söylediklerini düşünür. Zira gelin olarak Chavi güvenini kırdığını söylemiştir. Bu sırada Minakşi camı kırar. Minakşi kaynanası Santos’un onu döveceğini düşünse de Santos sakince etrafı temizlemesini ister. Minakşi, bile şaşırır. Santos bir yolunu bulup Chavi ile görüşmesi gerektiğini düşünür. Bu sırada içeri Suraj gelir. Suraj Sandiya’nın 15.000 Fit yükseklikten başarı ile atladığını açıklar. Herkes Sandiya’nın başarısını takdir eder.

Can Yoldaşım 148. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

25 Aralık Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Suraj Chavi’yi arar. Santos Chavi ile konuşur. Chavi çok mutlu olduğunu, herkes ona iyi davrandığını, balayı için Singapur’a gideceklerini söyler. Minakşi çok kıskanır.
Polis okulunda gece yarısı siren çalar. Tüm öğrenciler kaldıkları yatakhanenin salonunda toplanır. Müfettiş Singh, bir hafta boyunca telefonsuz dağ da kalacaklarını, ona göre çanta hazırlamasını ister. Sandiya hemen Suraj’a haber verir. Çantasını hazırlar.

Tüm öğrenciler vaktinde valizlerini toplar. Müfettiş Singh, herkesin taşıyamayacakları kadar çanta getirdiği için onlara kızar. Dağ da yürürken, yanında taşıyabilecekleri kadar eşya getirmesini ister. Herkes bir kez daha eşyalarını düzenlemeye odalarına gider.

25 Aralık Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Polis Okulu Kampa Gider

Tüm öğrenciler bir kez daha ormanda, yanında taşıyabilecek kadar eşya alır. İlk gelen Zakir ve Sandiya olur. Zakir ile Sandiya ayak üstü birincilik kupası hakkında konuşurlar. Zakir kupanın şu an cilalanmaya gittiğini, yakında onu alacağını söyler. Sandiya’nın bu kupayı hak etmediğini, zayıf yönleri çok olduğunu ama kendisinin hiç zayıf yönü olmadığını söyler. Sandiya da adil bir yarışma olmasını, hak ederse onu alkışlayacağını sözlerine ekler. Diğer öğrenciler de gelir. Hep birlikte ormana doğru yola çıkarlar.

Dilip, oğlu ve gelini Chavi’yi balayına göndermek için onları uğurlar. Tam da bu sırada telefon çalar. Dilip arayan kişiyi merak eder. Dilip’in annesi ağlamaya başlar. Herkes ne olduğunu sorar. Dilip’in annesi de kendi annesinin vefat ettiğini (Dilip’in ananesi) söyler. Bunu duyan Dilip balayından vaz geçtiğini, cenaze törenine gideceklerini açıklar. Bunu duyan Chavi sinir olur.

Kampa giden polis okulu öğrencileri, geldikleri yerin ıssız olmasından dolayı çok çekinirler. Müfettiş Singh ormanda giderken yılan görür. Öğrencilerin yılanı eline almasını ister. Roma korkudan bağırır. Müfettiş Singh, yılanı alır. Korkularını yenmelerini ister.

Can Yoldaşım 148 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 149 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

25 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya paraşütten atlama görevi için istekli olur
 • Sandiya Suraj’a görevden bahseder
 • Suraj ona izin verdiğini açıklar
 • Rahul 8.000 fitten atlar
 • Zakir 12.000 fitten atlar
 • Sandiya 15.000 fitten atlar
 • Sandiya paraşütünü açmada zorlanır
 • Sandiya son anda paraşütünü açar
 • Chavi’nin balayı planı iptal olur
 • Dilip’in ananesi vefat eder
 • Polis okulu öğrencileri kampa gider

Can Yoldaşım 148 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 25 Aralık Cumartesi Can Yoldaşım 148. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 25 Aralık Can Yoldaşım 148 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 149 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 148 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 26 Aralık Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 149 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu