Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 149 Bölüm Özeti (26 Aralık Pazar) Bozuk Pusula!

Can Yoldaşım 149 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 26 Aralık Pazar Can Yoldaşım 149 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 149 bölüm özeti
 • 26 Aralık Pazar Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 149 Bölüm Fragmanı
 • 26 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 27 Aralık Pazartesi Can Yoldaşım 150 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 26 Aralık Can Yoldaşım 149 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Roma teröristler tarafından kaçırılacak. Zakir Sandiya’nın pusulasını bozacak.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 27 Aralık Pazartesi Can Yoldaşım 150 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 149 Bölüm Özeti

Ormanda Müfettiş Singh’in konuşması ile başlar. Singh, yerdeki yılanı herkesin eline almasını ister. Öğrenciler korkar. Müfettiş Singh eline yılanı alır. Sandiya yılanı tutmak için gönüllü olur. Bunu gören Zakir, binicilik kupasını kaybetmemek adına yılanı tutar. En son Rahul kalır. Müfettiş Singh Rahul’den de yılanı eline almasını ister. Lakin Rahul alamayacağını söyler. Bunun üzerine Singh, Rahul’e evine dönmesini ister. Bunu duyan Rahul, korka korka yılanı aline almayı başarır.

Müfettiş Singh, bulundukları ormanda hem yırtıcı hayvanlar hem zehirli hayvanlarla karşılaşabileceklerini söyler. Bunun dışında silahlı terörist gruplar da bu ormanlarda saklandıkları için çok dikkatli olmalarını ister.

Emily, Chavi’nin düğünde yaptıklarını öğrenince şok olur. Minakşi ona tüm olayı anlatır. Chavi’nin bu kadar yalan söylemesine karşın, kaynanası düğünü bozmama sebebini öğrenir. Sandiya’nın konuşması olduğunu anlar.

Can Yoldaşım 149 Bölüm Özeti (26 Aralık Pazar) - Sandiya Şüphelenir

Chavi Santos’u arar. Dilip’in ananesinin vefat ettiğini bildirir. Santos da tüm aileye bunu açıklar. Santos Sandiya’ya da haber vermeleri gerektiğini, oradan telefon etmesi uygun olacağını söyler. Lakin Suraj, Sandiya’nın telefondan uzakta kampa gittiğini, geldiğinde baş sağlığına gideceklerini açıklar.

Ormanda ilerlerken Sandiya yılanı tuttuğu yerde eldivenlerini unuttuğunu fark eder. Grubu bırakıp eldivenlerini almaya gider. Sandiya orada değişen birkaç şeyden şüphelenir. Tam da bu sırada birisi arkasında gelip, ağzını kapatınca, Sandiya çok korkar. Lakin Rahul’un şakası olduğunu anlayınca derin bir nefes alır.

Müfettiş Singh öğrencilere yanlarında yemek olmadan da ormanda yaşayabilecekleri konusunda ders verir. Hangi meyvenin zehirli, hangisinin yenebilecek olması hakkında kısa bir açıklama yapar. Sandiya bu sırada çalılar arasında ki kıpırtıyı fark eder.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya hemen çalılıklara gider. Oradan kaçan bir köpeği fark eder. Singh Sandiya’nn dikkatini takdir eder. Ormanda her türlü tehlikenin olabileceğini bildirir.

Rathi evinde Emily aldıkları kişisel bakım kremlerin tarihinin geçtiğini, yeni kremler alınması gerektiğini söyler. Lakin Mohit para harcamak istemediği için eski tarihli kremleri de kullanabilecekleri konusunda Emily’i ikna eder. Minakşi bunu duyar.

Tüm öğrenciler toplanır. Rahul biraz geç kalır. Müfettiş Singh ona 50 şınav çekme cezası verir. Öğrencilere bu sırada yapacakları görevleri anlatır. Her bir yönde farklı bayrakların olduğunu, ilk bayrağı getiren, en yüksek puanı alacağını söyler. Müfettiş herkese harita ve pusula dağıtır.

Can Yoldaşım 149 Bölüm Özeti (26 Aralık Pazar) Bozuk Pusula!

Sandiya çadırına gidip pusulayı çantasına bağlar. Zakir Sandiya çadırından çıktıktan sonra Sandiya’nın pusulasına mıknatıs koyar. Zakir gittikten sonra birisi onun yerini değiştirir.

Sandiya, Rahul ve Roma, terörist grupların olabileceği doğu yönündeki bayrağı bulmaya gönderir. Zakir Sandiya’nın bozuk pusulası ile bayrağı bulamayacağını düşünür.

Puşkar da Suraj motosikleti ile giderken, Kavita’nın aracı Suraj’ın motosikletine çarpar. Kavita Suraj’dan özür diler. Üzeri batan Suraj’ı, parti ofisine davet eder. Orada üzerini temizleyebileceğini söyler.

Suraj parti ofisine gider. Kavita ile Suraj, Sandiya hakkına konuşurken, Santos Kavita’yı telefonla arar. Kavita Suraj’ın yanında telefonu açmak istemez. Santos ikinci defa arayınca, Kavita telefonu açar. Suraj’ın yanında şifreli konuşur. Santos, Kavita’nın yanında Suraj’ın olduğunu bilmediği için Kavita’nın neden kısa cevap verdiğini anlayamaz.

Can Yoldaşım 149. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

26 Aralık Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Tüm öğrenciler kendilerine verilen görevi yapmak için kamp alanından dört bir tarafa dağılır. Zakir hızlıca belirlenen yerlere ulaşır. Ormanın derinliklerinde yeşil bayrağı bulur. Sandiya da pusulasına bakar. Pusulasının yanlış gösterip göstermediğini düşünür. Sandiya yüksek bir yere gelir. Sandiya oradan inmeye kadar verir. Yüksek yerden aşağıya, düşe kalka gider.

Zakir elinde yeşil bayrak ile yeniden kamp alanına gelir. Müfettiş Singh Zakir’i tebrik eder. Elindeki bayrağı çadırın arkasına koymaya gider. Orada başka bir yeşil bayrak görünce şok olur. Zira görevi ilk yapan bir başkasıdır. Tahtada kimin adının yazılı olduğuna bakar. Sandiya görevi birincilikle bitirdiğini görünce şok olur. Bozuk pusula ile nasıl başardığını anlayamaz.

Öğrenciler sırasında ile tek tek gelir. Geriye bir tek Roma kalır. Rahul Roma’nın çoktan gelmiş olması gerektiğini söyler. Müfettiş Singh ile memur Rastogi ile birlikte aramaya giderken, geriye kalan öğrencilerin kamp alanında kalmasını emreder.

26 Aralık Pazar Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Roma Teröristlerin Eline Geçer

Rahul hala Roma’dan bir haber çıkmayınca, panik olmaya başlar. Zakir ve bu sırada kampa dönen herkesin pusulasını kontrol ettiğinde, bozuk pusulanın Roma’ya gittiğini anlar. Müfettiş Singh’in eline geçmeden bozuk pusulanın içindeki mıknatısı çıkarması gerektiğini düşünür.

Sandiya, Roma ile ilk tanıştığı zamanlarda onunla bazı bilgiler paylaşmıştır. Sandiya bu bilgileri Müfettiş Singh’e söyleyip, onun bulunmasında yardım etmeleri gerektiğini düşünür. Zakir de Roma’nın elindeki pusulayı almak için Sandiya’yı destekler.

“Sandiya ile birlikte gidelim!”

Müfettiş Singh ile Rastogi, her yerde Roma’yı arar. Sandiya ve diğerleri de hem müfettiş Sing’i hem de Roma’yı aramaya koyulurlar.

Teröristler Roma’yı kendi sınırlarına kadar sürükler. Bu sırada Roma baygın bir haldedir. Teröristler Agrima Sing’i canlı yakalamaları gerektiğini, zira kendi adamlarını yetiştirmek için Agrima Singh’den daha iyisini bulamayacaklarını ifade eder.

Teröristler yerde baygın bir halde yatan Roma’nın birkaç metre ileride ağaçların arkasına saklanıp, Agrima Sinbgh’in gelmesini bekler. Müfettiş Singh sonunda teröristlerin sınır çizgisine gelir.

Müfettiş Singh teröristlerin hakim olduğu bölgenin içerisinde, yerde yatan Roma’yı fark eder. Rastogi karşıya geçmek isteyen Singh’i durdurmak ister. Lakin Müfettiş Singh, Roma’nın sorumluğu üzerinde olduğu için onu kurtarmaya gider. Teröristler, Müfettiş Singh’i tam yakalamak için harekete geçecekleri anda, Sandiya ve diğerlerinin geldiğini görüp, yerlerinde kalır.

Müfettiş Singh emrine itaatsizlik ettiği için kızar. Sandiya da gelme sebebini anlatır. Hep birlikte tekrar kamp alanına gider. Müfettiş Singh, Roma’nın susuz kaldığı için bayıldığını ama yanlış yöne gitmesinin arkasında, birisi pusulayı bilerek bozması olduğunu açıklar. Zakir gerilir.

Teröristler kendi sınırlarına kadar gelen müfettiş Singh’i ellerinden kaçırdıkları için birbirleri ile tartışırlar. Başlarında ki adam, Müfettiş Singh’in yetiştirdiği öğüreniler arasında kendi adamı olduğunu, onu bilerek gönderdiklerini, yakında Agrima Singh’i yakalayacaklarını açıklar.

Can Yoldaşım 149 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 150 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

26 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya yılanı eline alır
 • Rahul yılandan korkar
 • Müfettiş Singh Rahul’u evine göndermek ister
 • Rahul yılanı zorla tutar
 • Müfettiş Singh ilk görevlerini açıklar
 • Tüm öğrencilere pusula verilir
 • Zakir Sandiya’nın pusulasına mıknatıs ekler
 • Sandiya ilk bayrağı getirir
 • Zakir ikinci bayrağı getirir
 • Zakir Sandiya’nın bozuk pusulayı almadığını fark eder
 • Roma teröristlerin bölgesine girer
 • Teröristler Roma’yı kaçırır
 • Müfettiş Sing ve öğrenciler Roma’yı teröristlerin bölgesinden kurtarır

Can Yoldaşım 149 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 26 Aralık Pazar Can Yoldaşım 149. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 26 Aralık Can Yoldaşım 149 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 150 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 149 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 27 Aralık Pazartesi günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 150 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu