Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 15 Bölüm Özeti (14 Ağustos Cumartesi) Sandiya Oy Kullanır!

Can Yoldaşım 15 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 14 Ağustos Cumartesi Can Yoldaşım 15 bölüm olarak ekrana gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 15 bölüm özeti
 • 14 Ağustos Cumartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 15 Bölüm Fragmanı
 • 14 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 15 Ağustos Pazar Can Yoldaşım 16 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 14 Ağustos Can Yoldaşım 15 Bölüm Özeti vererek konuya başlayalım.

=> 15 Ağustos Pazar Can Yoldaşım 16 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 15 Bölüm Özeti

Bölüm Suraj’ın çırağının Sandiya ile Suraj’ın odasına gömleği getirmesi ile başlar. Chotu gömlekte kopan düğmeyi dikmesini ve Suraj’ın onu giymesini ister. Biraz da safça konuştuğu için Sandiya’nın yüzünde tebessüm oluşur. Suraj daha fazla saçmalamaması için çırağı Chotu’yi odadan çıkartır. Giderken de ağzını kapatıp gider. Zira her konuşmasında bir pot kırmaktadır.

Sandiya Suraj’ın gömleğini alıp dikmeye başlar. Suraj gömleği evin hizmetçisi Chaturi’ye diktireceğini söylese de Sandiya düğmeyi dikip yerine asar. (Sonunda Sandiya bir işten anladığını gördük)

Vikram odasında hesap yaparken evin hizmetçisi Chaturi, Meenakshi için yer yatağı yapar. Zira Meenaksi yemek yapmaktan kaçmak için özel gününde olduğunu söylemiş, aynı yalanı Sandiya da söylemiştir. Chaturi gittikten sonra Meenakshi yerdeki yatağı alıp kocasının yanına gider. Vikram karısına çok para harcadığı için kızar. Onu Sandiya ile kıyaslar.

Ertesi gün Suraj, Sandiya’nın düğmesini diktiği kıyafeti giyer. Ancak o da ne? Suraj’ın kafası sıkışır. Sandiya koşarak gelir. Düğmeyi dikerken gömleğin boğaz kısmını da diktiği için Suraj’ın gömleği giyemez. Sandiya hemen düğmeği koparır ve Suraj’ın kurtarır. Her ikisi de aptallıklarına güler. Birisi yanlış şekilde düğme diktiği için diğeri de gömleğin içinden boğulma tehlikesi geçirdiği için gülümser.

Sandiya alt kata gider. Chaturi herkesin oy kullanma yerine gittiğini söyler. Sandiya da kocası ile oy kullanmaya gideceğini düşünür. Bu hareket bile ailede kadının yerini değiştireceğini düşünür. Sandiya ile Suraj hazırlanıp motosiklete biner. Oy kullanma yerine geldiklerinde, Suraj oy kullanmaya değil, oy kullanmaya gelenlere tatlı satmak için kurduğu tezgahın yanına gelince, Sandiya şok olur.

Sandiya Suraj’ın hem oy vermek, hem de tatlı satmak için geldiğini düşünür. Bunun ne kadarı doğru olduğunu sorar.

“Buraya tatlı satmaya mı geldi?”

Suraj da başka neden gelebiliriz? diye cevap verdikten sonra seçim zamanında partililer çok tatlı satın aldığını, satışlarını ikiye katladıklarını açıklayınca, Sandiya’nın düşüncesi ile Suraj’ın düşüncesinin %100 farklı olduğu ortaya çıkar.

Can Yoldaşım 15 Bölüm Özeti (14 Ağustos Cumartesi) Sandiya Oy Kullanır

Bir seçmen oy vermek için gelir. Öncesinden Suraj’ın dükkanından tatlı satın alır. Adam giderken masada seçmen kartını unutur. Suraj hemen adamı durdurup banka kartına benzeyen bir şey unuttunuz der. Adam gülerek seçmen kartı olduğunu, hayatında hiç oy kullanmadın mı diye sorar. Suraj da hiç oy kullanmadığını söyleyince, Sanfdiya bir kez da üzülür. Zira kendisi bile geçmişte oy kullandığını ama Suraj’ın seçmen kartını banka kartına benzetmesine çok üzülür.

Sandiya boş oturmaktansa Suraj’a yardım etmeye karar verir. Bir adam tatlı alır. Para üstünü Suraj hesaplamaya çalışırken, Sandiya çabucacık kafasında hesaplayıp adama doğru ücreti verince Suraj şaşırır.

“Yedinci sınıfa kadar okumana rağmen hem çok zekisin. Hem dek çok yetenekli. Neden okumaya devam etmedin? Gerçi okumuş olsaydın seninle evlenmezdim!”

Sandiya bu sözlerden sonra çok üzülür. Bu arada bir engelli vatandaş oy vermeye giderken babası ile yaşadığı bir anı gelir.

“Babası oy vermek için Sandiya’yı götürmek isterken, Sandiya az bir işi kaldığını, biraz beklemesini ister. Sandiya’nın babası Arnavid, ülkenin geleceği her işten önemli deyip kızını oy vermeye götürür.”

Sandiya açık açık oy vermek istediğini, babasının her vatandaş ülke refahı için kullanması gerektiğini Suraj’a söyler. Suraj da Sandiya’nın oy kullanmasına izin verir.

Can Yoldaşım 15. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj, bu meseleyi Santos’a söylemesi gerektiğini, aksi halde evde yine bir tartışma çıkacağını düşünür. Sandiya oy kullandıktan sonra eve döner. Chaturi buğday tanelerini temizlerken görür. Hemen ona yardım eder.

“Gelin hanım seninle diğer gelin Meenakshi arasında dağlar kadar fark var. O asla bana yardım etmez. Ta ki Santos eve doğru gelirken iş yapıyor gibi göstermelik yardım eder. Oysa sen hiç bir şey demenden bana yardım ettin. Birazdan Santos eve doğru geldiğini gören Meenaskhi de gelir.”

Diye durumu özetler. İkisi birlikte işleri yaparken Chavvi ve arkadaşları gelir. İngilizce konuşup, evdekilerin anlamadığını düşünür. Chavvi okula değil sinemaya gittiğini ve bugün okulu astığını söyler. Chavvi’nin arkadaşı Sandiya’yı fark eder. Chavvi yengesinin yedinci sınıfa kadar okuduğunu, İngilizce konuşamadığını söyler. oysa Sandiya her şeyi tek tek duyar.

Bir kaç dakika sonra Chaturi ve Sandiya’nın yanına Meenakshi gelir. “Hayırdır gelin hanım. Santos mu geliyor” diye dalga geçer. Meenaskhi de bilmiyor gibi yapar. Çok geçmeden içeri Santos girer. Meenaskhi yine yalakalık yapar. Sandiya ile Suraj’ın motosikletle bir yere gittiklerini söyleyince Santos da nereye gittiğini sorar.

Can Yoldaşım 15 Bölüm Özeti - Sandiya Kovalarla Su Taşır

Chaturi hemen araya girip yengesi ile evdeki işleri hallettiğini, bir kaç iş kaldığını, yengesi Sandiya gezmediğini evin hizmetçisi açıklar. Santos buna güvenir ve meselenin üzerinden durmaz. Chavvi’ye ev işlerinde yardım etmesini isteyince, Chavvi yine iş bana patladı diye düşünür.

Bu sırada Sandiya’nın parmağında ki mürekkebi görünce onun oy kullandığını anlar. Hemen annesine şikayet eder. Sandiay da oy kullandığını kabul eder. Santos evin kurallarını bilmediği için Sandiya’nın oy kullanmasına ilk seferlik bir şey demez. Lakin Sandiya şöyle der.

“Oy kullanarak vatandaşlık görevimi yerine getirdim. Asla yanlış bir şey yapmadım!”

Diye cevap verince Santos gelinine ceza vermek ister. Bu sırada içeri giren Vikram suların iki gün boyunca kesileceğini duyurur. Santos da gelinine evdeki tüm su kaplarını dışarıda ki kuyusundan doldurup eve getirmesini ister. Sandiya iki saat boyunca kovalarla eve su taşır. Suraj iki saat sonra seçim yerinden kendi dükkanına gelir. Chotu her şeyi anlatınca Suraj da eşi Sandiya’ya yardım etmek için yanına gider.

14 Ağustos Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Santos oğlunu görünce hemen yanına çağırır. Sandiya da Suraj’ın yardım etmesini istemez. Suraj ailesinin yanına gider. Nenen eşine bu ceza verildiğini sorar. Chavvi de yengesi Santos evin kurallarını çiğnediğini, oy kullandığını açıklar. Suraj buna kendisi müsade ettiğini, babasının bu konuda Sandiya’ya vasiyeti olduğunu söyleyince iş daha da büyür. Zira Suraj evin kurallarını bilerek Sandiya’ya çiğnettiğini söyleyen Santos bu defa oğluna küser.

Sandiya odasında su taşımaktan elleri şişmiştir. Bardak da duran suyu içmek istese de başaramaz. Suraj ona su içirir. Sonrasında ellerine krem sürmek istese de Sandiya istemediğini söyler.

Sandiya yardım teklifini reddedince Suraj odadan ayrılır. Vikram ile Meenakshi’nin odasında Meenaskhi Sandiya’nın getirdiği bir kovayı kaldırmaya çalışırken yere düşürür. Kocası Vikram onunla alay eder. “Sandiya bu soruların hepsini tek başına taşıdı” der. Vikram Sandiya’nın cesur bir kız olduğunu, Santos’a karşı boyun eğmediğini, arada Suraj’ın kaldığını ve ona çok acıdığını alay edercesine karısına söyler.

14 Ağustos Cumartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Suraj Sandiya'nın Eline Krem Sürer

Soraj dükkâna gider. Chotu dünkü meselden dolayı patronunun moralinin bozuk olduğunu anlar. Suraj’ın babası dükkana gelir. Oğluna aynı evde hem eşi hem de annesi bir arada kalan herkesin yaşadığı problemler olduğunu, arada çıkan kıvılcımları söndürürken kendisinin daha çok acı çektiğini söyleyip, oğluna destek olur. Suraj da ikisini bir arada mutlu görmek istediğini söyleyince babası şöyle der.

“Oğlum aynı yağda hem Jelebiyi hem de samosayı bir arada kızartabilir misin?”

Diye sorar. Tatlıcı olan Suraj hayır der. Ancak buradan bir kiri edinir. Her ikisi de birbirlerinin düşüncelerine saygı duyarsa ortada sorun kalmayacağını, ikisi arasında bu düşünceyi benimsetmesi gerektiğini düşünür.

Suraj, odaya gelir. Sandiya’nın yerde elleri için acı çektiğini fark eder. Hemen kremi alıp ellerine sürmek ister. Ancak Sandiya yine izin vermez. Bu defa Suraj sert çıkar. “Çocuk gibi olma!” deyip ellerine krem uygular. Sandiya her ne kadar istemiyor gibi yapsa da Suraj’ın ilgilenmesi hoşuna gider.

Suraj neden Santos’un oy kullanmaya neden karşı olduğunu anlatır. Zamanında Santos oy kullandığını ve bu sebeple darp edilip ölümden döndüğünü, o günden sonra 11 gün oruç tutup oy vermemeye yemin ettiğini açıklar. Suraj tüm bunları açıkça söyledikten sonra Sandiya’nın Santos’u anlamasını umar.

Can Yoldaşım 15 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 16 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

14 Ağustos Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Suraj’ın gömleğini diker
 • Suraj ile Sandiya oy kullanma alanına gider
 • Sandiya oy kullanmak yerine orada tatlı satacağını öğrenince şok olur
 • Santos oy kullandığını öğrendiği gelinine ceza verir
 • Suraj annesine karşı çıkar
 • Suraj ile Annesi Santos birbirlerine küser
 • Suraj Sandiya’nın su taşımaktan şişen ellerine krem sürer

Can Yoldaşım 15 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 14 Ağustos Cumartesi Can Yoldaşım 15. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 14 Ağustos Can Yoldaşım 15 Bölüm fragmanı..

Can Yoldaşım 16 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 15 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm de neler olacak sorusunu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 15 Ağustos Pazar günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 16 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

12 Yorum

 1. bu diz ne kadar tutacak belli dahi degil yazık çok yazık onca emek onca para sanki sokaga para atıyorsunuz kendinizi başarılı zannediyorsunuz lakin başarılı bir kanal degilsin kanal 7 kendini büyütemeyen kendini küçülten emegeniz bile boşa çıkıyor . bu da başarısız bir kanal oldugun yazıyor unutmayın sizler başarı oranı düşük seviyede bir kanalsın kanal 7 hint india dizilerin olmassa izlenecek kanal dahi degilsin korkak ezik kanal olma dışında hiç bir şeyin yok lshqbaaz.. kore dizileri yokmu dünyada yeryüzünde hindistan dan başka ülke yokmuş zahit akman dünyada ki başka ülkelerden dizi almaktan korkuyormuş tam korkaklar için bu dizi satın alamıyorsunuz başka ülkelerden dizi almaktan korkuyorsunuz bunun başka açıklaması yok

  1. Sana ne yaa kendi işine bak. Izlemek istersen izle kanal 7 yada izleme. Salak YouTube ne izlemek istiyorsan izle. Karişma sen kende işine bak ezik

 2. Sana bu kanali zorla izletdiryanmi var izleme biz hint dizileri izliyorus ve kanal 7çok sevyorus dizinin ozetlerinide sabyrsyzlykla bekliyorus

 3. Evet ezik ya neden kanal7 e oyle soyliyorsun git baska kanallara seyret ya biz kanal7 i seviyoruuuuz ve bayilyoruuuuuz hint dizisini cok seviyorus ya kore more dizileri pek sevmem cik hadi yikil karsimdan.

  Idil beynaa kisi konusdugunu dikkat et ya

 4. Idil berna seni zorlaýan ýok izleme kanal 7 başka kanal izle bän hint dizilerine baýylyýorum bän kanl 7 seviýorum nazlicim nasilsin iýimisin janym

 5. toplumda cahil cehalet çok fazla kanallar sahipleride dahil hindistan ın ne zaman dışında dizi satın alacagı yok hindistan ın dışına çıkmayan kanal 7 den bahis ediyoruz . dini dizileri şahane mutfak eski hint dizileri yenilik yok trt 1 in dizilerinden medet umuluyor . zahit akman yenilikçi biri degildir . kore dizilerine tekrar dönmeli ve haftanın 5 günü dizi yayınlamalı aşka yolculuk kore dizisini tekrar yayunlamalı sev beni de dahil

 6. selam arkadashlar nasilsiniz herkese saygilarimi iletiyorum ben Trkmenistan lyym ben eski yorumculardan Gulshen beni hatirlan insan varmi Filiz abla beni htanadinizmi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu