Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 150 Bölüm Özeti (27 Aralık Pazartesi) Sandiya Risk Alır!

Can Yoldaşım 150 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 27 Aralık Pazartesi Can Yoldaşım 150 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 150 bölüm özeti
 • 27 Aralık Pazartesi Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 150 Bölüm Fragmanı
 • 27 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 28 Aralık Salı Can Yoldaşım 151 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 27 Aralık Can Yoldaşım 150 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Zakir’in foyası ortaya çıkacak. Teröristler ormanı ele geçirecek.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 28 Aralık Salı Can Yoldaşım 151 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 150 Bölüm Özeti

Müfettiş Singh’in konuşması ile başlar. Singh, Roma’yı bu hale getiren, Roma’nın pusulasına bilerek bırakılan mıknatıs olduğunu açıklar. Sandiya bu sırada kendi çantasına pusulayı bağlarken, çantanın kemerinin koptuğu anları hatırlar. Müfettiş Singh’in elindeki pusulanın kemerinin koptuğunu fark eder. Hemen aklına Zakir’in birinci olmak için her şeyi yapabileceğini söylediği o sözleri aklına gelir. Lakin kamu görevinde çalışacak, insanları savunmak için bu mesleği seçen kişinin böylesi bir haksızlık yapamayacağını düşünür.

Mohit, Emily’in il dışında aldığı iş için Santos’dan izin ister. Santos önce yok dese de Mohit Pari’yi de yanlarına götüreceğini, Pari’ye orada bakacağı konusunda söz verir.
Suraj oda da Sandiya’sız günlerin bir anısı kalması adına, Sandiya’ya mektup tadında günlük yazar. Aynısını Sandiya da kamp alanında yapar. Suraj günlük yazarken elektrikler kesilir. Aynı şekilde Sandiya da günlük tutarken el fenerinin pili biter.

Sandiya depo olarak kullanılan çadıra gider. Oradan pil alırken, ilk yardım çantasındaki mıknatısının eksik olduğunu fark eder. Hemen Rastogi ile Müfettiş Singh’in yanına gider. Sandiya eksik olan mıknatıs ve Zakir ile konuşmalarını, kendi çantasına koyarken pusulanın ipinin kopması da dahil olmak üzere, Sandiya her şeyi Müfettiş Singh’e anlatır.

Gece yarısı tüm öğrenciler kamp alanında toplanır. Müfettiş Singh yeni bir oyun oynayacaklarını, ormanda kendilerini korumak için silah yapma tekniklerini öğreteceklerini açıklar. Müfettiş Singh, öğrencilerden bıçak ister. Kimse getirmediğini söyler. Zakir, lazım olabileceğini düşünüp getirdiğini söyler. Zakir hemen çadırına gidip, çakısını getirir.

Can Yoldaşım 150 Bölüm Özeti (27 Aralık Pazartesi) - Zakir Yakalanır

Singh, Zakir’i birincilik kupası için her şeyi yaptığı için önce över. Zakir hemen havalara girer. Bir anda Müfettiş Singh’in tavrı değişir. Zakir’i pusulayı bozduğunu açıklar. Herkes bunu duyunca şaşırır.

Memur Singh Zakir’in yön bulma noktasın da başarılı öğrenci olan, Roma’yı egale etmek adına yaptığını söyler. Sandiya’dan olayı anlatmasını ister. Sandiya pusulayı alırken çantasının kırıldığını, çantaları Roma ile değiştirdiğini, sağlık çantasında ki mıknatısın olmadığını tek tek anlatır. Zakir suçlamaları kabul etmez. Sandiya’nın bile yapmış olabileceğini iddia eder.

Singh, sadece Zakir’in yanında bıçak olduğunu, bu bıçakla hem elini kestiğini hem de mıknatısı yerinden çıkartmak için kullandığını açıklayınca, Zakir’in kaçacak yeri kalmaz ve suçunu itiraf eder. Rahul, sevgilisi Roma’yı öldürmeye teşebbüs ettiğini söyleyip, Singh’in önünde Zakir’i dövmeye çalışır. Araya girenler kavgayı ayırır.

Zakir özür diler ve ağlar. Müfettiş Singh, Roma’nın iyi puanlar almasına engel olduğunu söyler. Sandiya hemen konuya açıklık getirir. Roma ile çantaları değiştirdiğini, asıl hedefi kendisinin olduğunu, polis okulunda Zakir’in birincilik için her şeyi yapabileceğini açıkladığı o anları anlatır. Müfettiş Singh duydukları karşısında şok olur.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Tüm öğrenciler Zakir’in okuldan ihraç edilmesini ister. Zakir ağlayıp, bir şans ister. Sandiya hatasını kabul ettiği için Zakir’in okulda kalması gerektiğini ifade eder. Bunun üzerine Singh, Zakir’den Sandiya’ya silah eğitimi vermesini, Sandiya tam 12’den vurmadığı takdir de okuldan atılacağını söyler. Zakir bunu duyunca şok olur. Zira birincilik kupasında ezeli rakibine yardım etmiş olacağı için sinir olsa da cezasını kabul etmek durumunda kalır.

Mohit Emily ile 4 günlüğüne il dışına gitmek için kendi işinden izin almak istese de iş yeri Mohit’e izin vermez. Bunu duyan Mohit sinirlenir. İşten istifa edeceğini söyler. Emily ailesi ile konuşması gerektiğini söyler. Mohit Emily’e kızar. Kimseye haber vermemesini ister.

Teröristler eğittikleri köpeğe bir not ve beline bağladıkları torba içerisine silah koyarlar. Öğrenciler arasında ki kendi adamlarına gönderirler. Gece nöbet tutan Sandiya ve Raghav ateşin başında zamanın geçmesini bekler.

Can Yoldaşım 150 Bölüm Özeti (27 Aralık Pazartesi) - Sandiya Risk Alır

Köpek kamp alanına gelir. Deponun yanına gider. Orada üzerini çarşafla kapatan birisi köpeğin üzerinden gelen mesajı okur. Müfettiş Singh’i sınır yakınlarına göndermesi gerektiğini öğrenir. Sandiya sesler duyar. Deponun yanına doğru gelir. Hain öğrenci ve köpek hemen uzaklaşır. Sandiya orada bir ses geldiğini düşünse de kimseyi bulamaz. Bu sırada Rahul ile karşılaşır. Rahul’a ne yaptığını sorar. Rahul da sivri sinekler rahatsız ettiği için sivri sinek kovucu almaya geldiğini açıklar.

Suraj Chavi’yi Rathi evine getirir. Emily ve Mohit de iş için il dışına gitmek için hazırlanır. Minakşi Emily’i kıskanır. Sandiya ertesi gün kendi başına silah atış eğitimi için pratik yapar. Zakir yanına gelip onu eğitmeye çalışır. Sandiya istediği şekilde atış edemez. Bunu Müfettiş Singh görür.

Müfettiş Singh, Sandiya’yı alıp ormanın derinliklerine götürür. Orada Sandiya’ya atış eğitimi verir. Bu sırada teröristler Müfettiş Singh’i görürler. Onu kaçırmak için tam sırası olduğunu düşünürler.

Can Yoldaşım 150. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

27 Aralık Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Teröristler uzaktan Müfettiş Singh ile Sandiya’nın silah atış eğitimini izler. Bu sırada Rahul ağacın arkasına saklanır. Müfettiş Singh, Sandiya’nın atış edeceği hedefi eline alır ve ondan ateş etmesini ister. Sandiya yapamam dese de Müfettiş Singh kızar. Sandiya gözlerini kapatıp ateş edeceği sırada, Rahul ağacın arkasından ateş eder. Müfettiş Singh’in kolundan vurur.

Sandiya silahı kendisi ateşlediğini düşünür. Sandiya herkesi çağırır. Rastogi hemen ilk yardım yapacağını söyler. Müfettiş Singh iyi olduğunu söyler. Zakir Sandiya’nın okuldan atılacağını söyler.

Chavi Rathi evine gelse de istediği ilgiyi göremez. Emily ve Mohit’in iş için gitmesini kıskanır. Annesini gaza getirmek ister. Mohit bunu duyar ve Chavi ile kavga eder. Santos Chavi’nin moralinin bozuk olmasını nedenini merak eder. Chavi daha sonra söylemek istediğini dile getirir.

Kamp alanında öğrenciler yaralı taşımak için sedye yapmayı öğrendiği sırada, Rastogi heyecanlı bir şekilde gelir. Rastogi bulundukları bölgeyi artık teröristlerin kontrol ettiğini, merkez ile iletişimlerinin tamamen koptuğunu açıklar.

27 Aralık Pazartesi Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Sandiya Singh'i Korumak İster

Teröristlerin ormanı kontrol ettiğini duyan Müfettiş Singh, hemen öğrencilerini toparlar. Cebinden çıkardığı SD kartını gösterir. Kendisine bir şey olması halinde, ulusal güvenlik bilgilerinin yer aldığı kartı, güvenli bir şekilde polis okuluna teslim etmelerini ister.

Tüm öğrenciler koşarak ormanda uzaklaşırken, teröristler de ateş etmeye başlar. Müfettiş Singh’in ayağı takılır ve yere düşer. Ayağını düştüğü yerden kurtaramaz. Tüm öğrencilerin bir an evvel güvenli bölgeye geçmesini ister.

Singh cebindeki SD kartı Roma’ya verir. Hepsinin güvenli bölgeye geçmesini ister. Sandiya Müfettiş Singh ile kalır. Singh, ondan gitmesini ister. Bu sırada teröristler gelir. Sandiya’nın gitmesine teröristler izin verse de Sandiya ayrılmaz. Bir teröristin silahını alıp, müfettiş Singh’i serbest bırakmasını ister. Diğer öğrenciler, güvenli bölgede Sandiya’nın yaptıklarını görünce şok olur.

Can Yoldaşım 150 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 151 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

27 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Müfettiş Singh, mıknatısı açıklar
 • Öğrencilerden biri hainlik yaptığını söyler
 • Herkes çadırlarına dağılır
 • Sandiya Suraj’a mektup yazar
 • Sandiya’nın çadırında ki el fenerinin pili biter
 • Sandiya pil almak için depo olarak kullanılan çadıra gider
 • Sandiya çadırda sağlık çantasının kapağında ki eksik mıknatısı fark eder
 • Sandiya meseleyi amirin anlatır
 • Zakir’in foyası ortaya çıkar
 • Teröristler içerideki adamlarına bilgi gönderir
 • Teröristler Müfettiş Singh’i yaklar
 • Sandiya Müfettiş Singh’i kurtarmak için risk alır

Can Yoldaşım 150 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 27 Aralık Pazartesi Can Yoldaşım 150. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 27 Aralık Can Yoldaşım 150 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 151 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 150 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 28 Aralık Salı günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 151 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu