Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 151 Bölüm Özeti (28 Aralık Salı) Roma Hain Mi?

Can Yoldaşım 151 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 28 Aralık Salı Can Yoldaşım 151 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 151 bölüm özeti
 • 28 Aralık Salı Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 151 Bölüm Fragmanı
 • 28 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 29 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım 152 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 28 Aralık Can Yoldaşım 151 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Teröristler Sandiya ve Agrima Singh’i kaçıracak.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 29 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım 152 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 151 Bölüm Özeti

Sandiya’nın teröriste adım adım yaklaşması ile başlar. Müfettiş Singh, Sandiya’nın gitmesini istese de Sandiya amirini dinlemez. Bir teröristin silahını alır. Kendi silahı ile onun kafasına doğrultur. Bu sırada Müfettiş Singh herkese bunun bir tatbikat olduğunu açıklar.

Öğrenciler tatbikat olduğunu duyunca, derin bir nefes alır. Müfettiş Singh Sandiya’nın duygusal hareket ettiğini, gerçek terörist ile karşı karşıya kaldıklarında duyguları ile hareket etmemesini ister. Zakir ve Rahul’un iyi iş çıkardığını söyler.

Emily’nin çırağı panikle Rathi evine gelir. İş yerine gelen müfettişleri haber verir. Suraj ve Rathi ailesi hemen güzellik salonuna gider. Görevliler halk sağlığı merkezinden geldiklerini, güzellik salonu hakkında şikâyet olduğunu açıklar. Suraj ne şikâyeti diye sorar. Görevli memur da tarihi geçmiş kremlerin kullanıldığı yönünde ihbar aldıklarını söyler. Bu sırada Minakşi, o ihbarı nasıl yaptığını hatırlar.

Can Yoldaşım 151 Bölüm Özeti (28 Aralık Salı) Emily'in Dükkanı Mühürlenir
Can Yoldaşım 151 Bölüm Özeti – Emily’in Dükkanı Mühürlenir

Suraj asla tarihi geçmiş kremlerin kullanılmadığını, Puşkar da çok ünlü bir salon olduğunu söylese de Emily ile Mohit sessiz kalır. Bu sırada orada parasını ödeyen müşteriler Emily’den zorla paralarını geri alır. Görevli memurlar delil olarak tarihi geçmiş kremleri gösterince, Santos ve Suraj şok olur.

Teröristler Agrima Singh’i nasıl kaçıracaklarını düşünürler. Yine köpeğe bir not bağlayıp kampa gönderirler. Sandiya bu sırada kamp çevresinde gezerken, Roma ile Rahul’un romantik anlarına şahit olur. Rahul Roma’ya ağaç dalından yaptığı yüzüğü verir. Sandiya onları rahatsız etmemek adına kampa geri döner.

Kampın içerisinde ki köpeği fark eder. Sandiya aç olduğunu düşünüp ona bisküvi verir. Lakin köpek bisküvi yemez. Birkaç çadıra girer. Sandiya köpeğin ne aradığını merak eder. Bu sırada köpeğin ayağına bağlı bir not fark eder. Sandiya bu notu alıp okuyunca şok olur. Uzaktan birisi Sandiya’nın bu notu okuduğunu fark eder.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Sandiya köpekten aldığı mesajı okur. Mesajın ne anlama geldiğini anlamlandırmaya çalışır. Kâğıdın üzerinde gösterilen krokiye gider. Bir sınır çizgisine ulaşır. Sandiya ne için buranın krokisinin verildiğini anlamaya çalışırken, Sandiya’nın sınıf arkadaşları gelir.

Rahul elindeki kâğıdı alır. Mesajı okuduktan sonra onunla dalga geçer. Sandiya’yı fazla şüpheci olduğunu söyler. Rahul ve diğer arkadaşları da Sandiya’nın fazla şüpheci olduğu yönünden görüş bildirir. Sandiya derdini anlatamadan oradan ayrılmak durumunda kalır.

Puşkar da görevliler güzellik salonunu mühürleyeceğini söyler. Santos onlara bir şans vermesini ister. Arun da bir daha olmayacağını söylese de görevliler dükkândan çıkmasını, aksi halde polisi çağıracaklarını bildirir. Rathi ailesi Emily’in güzellik salonundan dışarı çıkar. Halk sağlığı görevleri de güzellik salonunu mühürler.

Rathi ailesi evlerine gidip başlarına gelen bu olayı tartışırlar. Emily tarihi geçmiş hiçbir kremi insanlar üzerinde kullanmadığını açıklar. Chavi tarihi geçmiş kremleri neden atmadığını sorar.

Emily Chavi’nin kendisini suçlaması üzerine bu işin arkasında ki Mohit’e bakar. Mohit hemen suçu Emily’in üzerine atınca, Emily şok olur. Suraj hiç kimseye tarihi geçmiş krem kullanmadığı için bir şansı olduğunu, avukata gidip meseleyi araştıracağını söyler.

Can Yoldaşım 151 Bölüm Özeti (28 Aralık Salı) Roma Hain Mi
Can Yoldaşım 151 Bölüm Özeti – Sandiya Roma’yı Yakalar

Kamp alanında Sandiya tüm arkadaşlarına yemek yapar. Sandiya bir ara yemeklerin başından ayrıldığı sırada, birisi yemeğe uyku ilacı katar. Akşam olduğunda herkes kamp alanında son geceleri olduğunu, yakında okulu da bitirecekleri konusunda konuşurlar. Roma yemeğini odada yemek ister. Agrima Singh buna izin vermez. Roma yeniden arkadaşlarının arasına dönerken, ayağı takılır ve yemeği dökülür. Rahul herkese kendi yemeğinden eli ile herkese tek tek yedirir. Sandiya yemeği çok olduğu için yemek istemez.

Teröristler kendi bölgelerinde uyku ilacının etki etmesini beklerken, polis okulu öğrencilerine Agrima Singh’in büyük bir sürprizi var. Sandiya’nın ateş etmesi için 10 adet hedef koyar. Sandiya bu hedefleri vurmasını ister. Vuramadığı takdirde Zakir okuldan atılacağını bildirir.

“Daha önceki bölümler de Zakir, en iyi öğrenci olabilmek adına pusulayı bozmuş, Sandiya ile Agrima Singh de bunu yakalamıştı. Zakir okuldan bir şartla atılmayacağı karara bağlanmıştı. Sandiya’nın silah eğitmeni olarak ona eğitim vermesini, eğitim sonrasında Sandiya geçer not alamadığı takdir de Zakir’in okuldan atılacağı açıklanmıştı.”

Sandiya Suraj’ın verdiği kolyeye dokunur. İlk atışını istediği gibi vuramaz. Zakir panik olur. Zira her bir kaçırdığı atış, onu da hayallerinden bir adım uzaklaştırmaktadır. Sandiya sonrasında tam 12’den vurmayı başarır. Devamında hep iyi vursa da son atışı yine istediği gibi vuramaz.

Can Yoldaşım 151. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

28 Aralık Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya 10 atıştan 7’sini vurabildi. Müfettiş Singh, Zakir’in okuldan atıldığını, Sandiya’nın ise en iyi öğrenci ödülünü alamadığını açıklayınca, Zakir yıkılır. Sandiya atışına devam eder. Lakin Müfettiş Singh ona artık bittiğini söyler. Sandiya ise kendisini geliştireceğini, 10 atıştan hepsini tam isabet vuracağını söyler.

Müfettiş Singh geç olduğu için çadırına doğru gider. Bu sırada Zakir Sandiya’nın atış ettiği hedef noktasına gelir. Sandiya son anda Zakir’i vurmamak için silahın yönünü değiştirir. Kurşun Agrima Singh’in çadırına isabet eder. Çadırdaki ipler kopar ve Agrima Singh’in çadırı yıkılır.

Sandiya hemen amiri Singh’in yanına gidip özür diler. Kendi çadırında uyumasını, gece çadırı düzeltince ona haber vereceğini söyler. Gece geç saatlerde birisi Agrima Singh’in çadırına girer. Onu tulumu ile birlikte sürükleyerek teröristlerin yanına kadar götürür. Teröristler uyku tulumunun içindeki kişinin Agrima Singh olduğunu düşünür. Tulumun fermuarını açtığında, Sandiya olduğunu görünce şok olurlar.

Teröristlerin başı polis okunda ki adamına kızar. Hemen gidip Agrima Singh’i getirmesini ister. Sandiya kendisini kaçıran, içlerindeki hainin kim olduğunu görmeye çalışsa da başaramaz. Teröristler Sandiya’yı biraz uzağa bırakırlar. Sandiya teröristleri tulumun içerisinden gözetlemeye başlar. Çok geçmeden Agrima Singh de gelir. Ancak Agrima Singh akşam yemeğini yediği için uyku ilacının etkisindedir.

28 Aralık Salı Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Singh Kaçırılır

Sandiya akıllıca bir hareket yapar. Agrima Singh gelmeden kendi tulumunun içinden dışarı gizlice çıkar. Dışarı çıktığı belli olmaması adına yerine taş koyar. Hemen oradan uzaklaşır. Teröristler Agrima Singh geldikten sonra Sandiya’ya ne yapacaklarını düşünür. Başlarında ki adam da Sandiya’yı uykulu halde yakmalarını ister. Teröristler Sandiya’nın üzerine odun koyup yaktıklarını düşünürler. Oysa Sandiya ormanda sabaha kadar kaçıp, kamp alanına ulaşır. Sabahın ilk ışıklarında öğrenciler kendi hallerinde olduğunu fark eder.

Sandiya teröristlere içeriden kimin yardım ettiğini bulmak için düşünür. Bu sırada teröristlerin yanında ki köpek gelir. Sandiya köpeğin bacağına bir not yazar. İçeriden bilgi veren bu köpeğin bacağında ki notu okumaya geleceğini düşünür. Sandiya uzaktan izler. Köpek herkesin yanına gider. Lakin kimse notu okumak için hamle yapmaz. Sandiya hainin arkadaşlarının arasında olmadığını düşünmeye başlar.

Köpek kamp alanını birkaç metre ilerisinde oturup bekler. Sandiya köpeği uzaktan izler. Birkaç dakika sonra Roma köpeğin bacağında ki notu almaya gelince, Sandiya şok olur. Zira okulda en güvendiği kişilerinden biri olan Roma hain çıkmıştır. Sandiya hemen silahını çeker ve Roma’nın başına silahını doğrultur. Diğer arkadaşlarını da bağırarak çağırır.

Polis okulu öğrencileri Sandiya’nın yanına gelir. Sandiya Roma’nın içlerindeki hain olduğunu, Agrima Singh’i teröristlere teslim ettiğini, gece herkesin yemeğine uyku ilacı kattığını söyler. Lakin kimse Sandiya’ya inanmaz.

Can Yoldaşım 151 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 152 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

28 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Müfettiş Singh’i korumak için hamle yapar
 • Singh bunun gerçek olmadığını açıklar
 • Tüm öğrenciler derin bir nefes alır
 • Singh Sandiya’ya duyguları ile hareket ettiği için kızar
 • Sandiya herkese akşam yemek yapar
 • Birisi yemeğe uyku ilacı kadar
 • Sandiya yemekten yemez
 • Emily’in dükkanı mühürlenir
 • Gece Sandiya ve Agrima Singh’i teröristler kaçırır
 • Sandiya gizlice kaçmayı başarır
 • İçerindeki hainin kim olduğunu araştırır
 • Roma Sandiya’nın oyununu düşer
 • Sandiya Roma hain mi diye düşünür

Can Yoldaşım 151 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 28 Aralık Salı Can Yoldaşım 151. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 28 Aralık Can Yoldaşım 151 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 152 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 151 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 29 Aralık Çarşamba günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 152 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

8 Yorum

 1. Biz izliyorus giç saatlerinde izlenmiyor
  Lutfen bu konuyi tartišmanin bir anymi yok eski saatlerine geçirin eski diziyi izlemek istemiyorus

 2. Eski saatinde yayinlamiyorsaniz o zaman ozetleri yazin benim adim melek diziyi izlemek istemiyorus eski dizi onun yerine Ask yakar hint diziyi istiyorus

 3. Ya gerçektendede kanal 7 cok yalanci kanal GULAY cok dogru soyluyorsun

 4. Desdekledigin Ucn çok tešekkur ederim yorumcilarin istedikleri bu kanal Ucn hiç onemi yokmuš gibi davranyorlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu