Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 152 Bölüm Özeti (29 Aralık Çarşamba) Kahraman Sandiya!

Can Yoldaşım 152 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 29 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım 152 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 152 bölüm özeti
 • 29 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 152 Bölüm Fragmanı
 • 29 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 30 Aralık Perşembe Can Yoldaşım 153 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 29 Aralık Can Yoldaşım 152 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Roma hain olduğu kesinleşecek. Sandiya plan yapıp Müfettiş Singh’i kurtaracak.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 30 Aralık Perşembe Can Yoldaşım 153 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 152 Bölüm Özeti

Sandiya Roma’nın hain olduğunu söylemesi ile başlar. Zakir araya girer. Birlikte bu zamana kadar hiçbir kusurunu görmedikleri arkadaşı hakkında iftira attığını, Roma’nın öyle biri olmadığını söyler. Sandiya Müfettiş Singh’in yerinde olmadığını, onu Roma’nın kaçırıp, teröristlere teslim ettiğini söyler.

Zakir, Sandiya’nın iddiasının doğru olmadığını kanıtlamak için hep birlikte kamp alanına giderler. Sandiya Müfettiş Singh’in çadırının yanına gelir. Diğerleri birkaç adım geride durur. Sandiya kafasını içeri doğru uzatıp şöyle der.

“Efendim demek buradasınız. Demek hepsini öldürdünüz mü?”

Deyince Roma panik olur. “Nasıl yani hepsini öldürmüş mü?” deyip Müfettiş Singh’in çadırına gelir. Sandiya bilerek Roma’yı kandırır. Zira içeride Müfettiş Singh yoktur. Zakir ve diğerleri de Roma’nın hain olduğunu görmüş olurlar. Zakir kendilerini nasıl kandırdığını anlatmasını isterken, Roma silahı Sandiya’nın elinden alır. Sandiya Roma’dan kurtulmak isterken yere düşerler. Diğer polis okulu öğrencileri Roma’yı yakalar.

Roma hepsine hakaret eder. Onları baştan beri nasıl kandırdığını anlatır. Sandiya Müfettiş Singh’in yerini sorar. Bu sırada Rastogi de polis okuluna ve yerel emniyet güçlerine haber vermek istese de telsiz sisteminin bozuk olduğunu açıklar. Roma bilerek bozduğunu söyler.

Can Yoldaşım 152 Bölüm Özeti (29 Aralık Çarşamba) Roma'nın Hain Olduğu Anlaşılır
Can Yoldaşım 152 Bölüm Özeti (29 Aralık Çarşamba) Roma’nın Hain Olduğu Belli Olur

Sandiya Roma’nın işlerine yaramayacağını, onu burada öldürüp yakacaklarını söyleyince Roma çok korkar. Roma iş birliği yapmaya karar verir. Tüm polis okulu öğrencileri Roma’nın gösterdiği yere doğru giderler. Yolda Roma teröristlerle iletişim kurmak için ıslık sesi çıkartır. Teröristler sesi duyar. Başlarında ki terörist Roma’nın neden geri döndüğünü merak edip aynı sesi çıkartır. Sandiya ve diğerleri de sesin geldiği yere doğru giderler.

Roma diğerlerini bilerek teröristlerin yanına getirir. Zira oraya geldiklerinde polis okulu öğrencilerinin öleceğini düşünür. Teröristlerin başında ki adam dürbünle uzaktan gelenlere bakar. Roma’nın açığa çıktığını görünce şok olur. Sandiya’nın da onların yanında olduğunu fark eder.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Teröristlerin başında ki adam, Müfettiş Singh’in boyuna bir ip bağlar. Ayaklarına da tahta koyar. Dengede kalamadığı takdir de düşüp boğulacağını söyler. Sonrasında tüm teröristler saklanır. Sandiya ve diğerleri Müfettiş Singh’i görür. Onu kurtarmak istedikleri anda bomba patlar.

Teröristler ile polis okulu öğrencileri arasında çatışma çıkar. Sandiya bu çatışma sırasında bir bayan teröristi öldürür. Onun şokunu uzun bir süre atlamaz. Sonunda teröristlerin başında ki adam dışında diğerleri ölür. Müfettiş Singh kurtulur. Bu sırada teröristlerin başında ki adam, polis okulu öğür encilerinin üzerine bomba atar. Herkes bombayı görünce şok olur.

Rathi evinden herkes Emily’i suçlar. Onun hatası yüzünden güzellik salonunun kapandığını, kredi ödeme zamanın geldiği için ne yapacaklarını düşünürler. Suraj borcu ödeyeceğini, yakında dükkanı yeniden açacaklarını söyler.

Öğrenciler tam Müfettiş Singh’i kurtardık derken, yanlarına düşen sis bombası ile birden bire kargaşa başlar. Roma bu kargaşada Roma, Müfettiş Singh’i de alıp şefinin yanına götürür. Roma, Müfettiş Singh ile teröristlerin başında ki adam uzaklaşır. Sis dağıldığında, Roma ve Müfettiş Singh’in olmadığı anlaşılır.

Can Yoldaşım 152 Bölüm Özeti (29 Aralık Çarşamba) Kahraman Sandiya
Can Yoldaşım 152 Bölüm Özeti (29 Aralık Çarşamba) Müfettiş Singh’i Kurtarır

Sandiya ve diğerleri hemen etraf da müfettiş Singh’i aramaya koyulurlar. Teröristlerin başında ki adam yakında helikopter geleceğini, ormanlık alandan gideceklerini söyler. Singh asla terörist eğitmeyeceğini, kendisini burada vurmalarını istese de terörist Singh’e güler.

Mohit’in arkadaşı Rathi evine gelir. Dükkânın kapatılması ile alakalı neler yapabileceğini araştırırlar. Mohit’in arkadaşı normalde böylesi bir denetimin hiç normal olmadığını, birilerinin şikayet etmiş olabileceğini söyler. Bunu Minakşi duyunca gerilir.

Sandiya ormanlık alanda müfettiş Singh ile yanında ki teröristleri yakalar. Sandiya silahı ile onları durdurmak ister. Lakin Roma ona iyi atış atamadığı için Müfettiş Singh’i vuracağını söyler. Müfettiş Singh, Sandiya’ya emir verir. Sandiya nişan alır ve teröristlerin başında ki adamı vurur. Roma bunu görünce şok olur.

Can Yoldaşım 152. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

29 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Rahul ve diğerleri de olay yerine gelir. Rahul, Roma ile yaşadıkları aşkı hatırlatıp silahını bırakmasını ister. Roma hepsinin yalan olduğunu söyleyince, Rahul Roma’yı vurur. Roma yere düşer. Bu sırada yere düşen diğer terörist, ayaklanmaya başladığı sırada Sandiya onu vurur.

Memur Singh, tüm öğrencilerle gurur duyduğunu söyler. Sandiya’nın çok iyi performans gösterdiğini, derslerimdeki atışlar da iyi alamadığını ama canlı olarak onun sayesinde kurtulduklarını açıklarlar. Müfettiş Singh Sandiya’nın atışının iyi olması adına neler yaptığını anlatır.

Sandiya’nın Müfettiş Singh’i kolundan vurulma olayını bizzat Müfettiş Singh’in tertiplediğini, Rahul’den onu vurmasını istediği o anları anlatır. Tüm öğrenciler artık polis memuru olmaya hazır olduğunu ama en iyi öğrencinin henüz belli olmadığını söyler.

29 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti Mezuniyet Töreni Başlar
29 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım Bölüm Özeti Mezuniyet Töreni

Santos Rathi evinden Sandiya’nın birinci olması adına Kavita ile bir anlaşma yapmış, Kavita’nın bu anlaşmaya uymasını bekler. Lakin Kavita Santos’u aramaz. Santos sinir olur. Kavita Santos dışında Puşkar da birçok kişinin oyunu aldıkları için artık onlara ihtiyacı olmadığını düşündüğü için Santos’un çağrılarına cevap bile vermez.

Tüm öğrenciler akademiye ulaşır. Mezuniyet töreni için hazırlıklar başlar. Suraj anne ve babasını da törene davet etse de Santos Kavita’nın sözünde durmaması üzerine, Sandiya’nın birinci olmayacağını, bundan dolayı gitmeye de gerek olmadığını düşündüğü için törene gitmez.

Suraj tören alanına gelir. Sandiya ile buluşur. Sandiya Suraj’a özel teşekkür eder. Çocukluk çağında kurduğu hayali Suraj sayesinden gerçekleştirdiğini söyler.

Kavita Müfettiş Singh’i telefonla arar. Bakanın ricası olduğunu, Sandiya’yı en iyi öğrenci yapmamasını ister. Müfettiş Singh bunu duyunca şaşırır.

Polis okulunda tören başlar. Geçirt töreni yapılır. Müfettiş Singh’in aklında Kavita’nın söylediği sözler vardır.

Can Yoldaşım 152 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 153 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

29 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Sandiya Roma’nın hain olduğunu söyler
 • Zakir Roma’nın hain olduğuna inanmaz
 • Sandiya Müfettiş Singh’in olmadığını kanıtlar
 • Roma Hain olduğunu açıklar
 • Roma herkesi nasıl kandırdığını anlatır
 • Sandiya plan yapar
 • Müfettiş Singh’i kurtarmak için Roma2yı kullanır
 • Roma, herkesi teröristlerin yanına getirir
 • Polis okulu öğrencileri ile teröristler çatışır
 • Sandiya sayesinde Singh kurtulur

Can Yoldaşım 152 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 29 Aralık Çarşamba Can Yoldaşım 152. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 29 Aralık Can Yoldaşım 152 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 153 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 152 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 30 Aralık Perşembe günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 153 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

3 Yorum

 1. dünyada 208 ülke var 177 si asya ve avrupadır kanal 7 asya dizilerini seyircisine vermekle hükümlüdür bunlar çin halk cumhuriyeti .tayland. japonya kore olmak üzere 3 bir birinden güzel özel ülkelerdendir
  ve bu ülkelerin dizileri kanal 7 de verilmelidir kendini geliştirmesi seyircisini mutlu etmektir önemi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu