Can Yoldaşım

Can Yoldaşım 153 Bölüm Özeti (30 Aralık Perşembe) Sandiya Okul Birincisi Olur!

Can Yoldaşım 153 Bölüm Özeti ve fragmanı sizlerle. Bu bölüm Kanal 7 ekranlarında 30 Aralık Perşembe Can Yoldaşım 153 bölüm olarak gelecektir. Bu haberimizin içeriğinde;

 • Can Yoldaşım 153 bölüm özeti
 • 30 Aralık Perşembe Can Yoldaşım Özeti
 • Can Yoldaşım 153 Bölüm Fragmanı
 • 30 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak
 • 31 Aralık Cuma Can Yoldaşım 154 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Sorularını detaylı olarak cevaplayacağız. Gelin öncelikle 30 Aralık Can Yoldaşım 153 Bölüm Özeti vererek konuya başlamadan önce bu bölümün ana konusu “Sandiya okul birincisi olup, kupayı alır.” konusu öne çıkacak. İşte detaylar.

=> 31 Aralık Cuma Can Yoldaşım 154 Bölüm Özeti ve Fragmanı için tıklayınız.

Can Yoldaşım 153 Bölüm Özeti

Polis okulunda yemin töreni başlar. Agrima Singh yemin töreni yaptırmak üzere kürsüye gelir. Müfettiş Singh, yemin metnini okur. Polis okulu öğrencileri de Agrima Singh’in sözlerini tekrar eder. Yemin töreni sonrasında artık geriye sadece okul birincisi kimin olduğunun açıklanmasına gelir.

Zakir ve Sandiya birincinin kim olacağını merak eder. Singh uzun bir konuşmadan sonra Sandiya Rathi okul birincisi der. Sandiya şok olur. Zakir üzülse de Sandiya’nın birinci olmasını takdir eder. Sandiya hemen protokole gelir. Birincilik kupasını alır. Sandiya oradakilere teşekkür eder. Agrima Singh ondan dönemi adına konuşma yapmasını ister.

Sandiya kürsüye çıkar. Polis olma hayali, babasının ona çocukluk çağında aşıladığı bir hayal olduğunu, buralara gelmede çoğu zaman zorlandığını ama eşi Suraj, kendisine bu konunda yardım ettiğini açıklar ve herkesin içinde ona teşekkür eder. Sandiya Agrima Singh’in eğitmen olarak hakkını verdiğini de sözlerine ekler. Sandiya konuşması yaparken Suraj da tribünlerden Sandiya’yı izler.

Puşkar da Santos ve Arun Kavita’nın partisine gider. Kavita ile görüşmek ister. Güvenlik görevlisi onları içeri almak istemese de Santos zorla içeri girer. Kavita’nın yanına gelir. Bu sırada Kavita TV’ye röportaj vermektedir.

Can Yoldaşım 153 Bölüm Özeti (30 Aralık Perşembe) Tören Yapılır

Kavita Santos’u görünce canı sıkılır. TV için verdiği demeci sonlandırır. Santos Sandiya için neler yaptığını sorar. Kavita da elinden geleni denediğini ama… dediği sırada Suraj babası Arun’u arar. Sandiya’nın okul birincisi olduğunu söyler. Arun da bunu hemen Santos’a söyler. Kavita Sandiya’nın okul birimcisi olduğunu duyunca, şok olur.

Santos, Kavita’ya Sandiya’nın okul birincisi olduğunu, bu konuda ki yardımları için ona teşekkür eder. Kavita da bu işte parmağı var gibi davranır. Santos ve Arun eve dönerler.

Sandiya okul arkadaşları ile vedalaşır. Zakir Sandiya’nın yanına gelir. Onu şu sözlerle tebrik eder.

“Sandiya bu elindeki kupayı almayı çok istedim. Bu konuda çok çalıştım. Lakin sen aramızda ki en iyisiydin. Sen bu kupayı hak ettin. Ben ise bu süreçte hatalarımı daha yakından gördüm. Bir gün mutlaka yeniden görüşeceğiz!”

Sandiya da Zakir ile irtibatta kalacağına söz verir. Tüm arkadaşları ile vedalaşırken, Suraj’ın illerden geldiğini görür. Sandiya Rahul’un kulağına bir şeyler söyleyip, hemen oradan uzaklaşır. Suraj Sandiya’nın polis okulunda ki arkadaşlarının yanına gelir. Hepsini tebrik ettikten sonra, Sandiya’yı sorar. Zakir kantine gittiğini açıklar.


Bizlerden özet bekleyen arkadaşlar
Google ye
dizicenter Can Yoldaşım özeti
yazıp, sitemize gelerek bizlere destek olabilirsiniz.


Suraj polis okulunun kantinine gider. Sandiya orada elinde tatlı ile Sandiya’yı bekler. Sandiya ona artık tatlı yiyebileceğini söyleyip, kendi elleri ile tatlı yedirir.

Sandiya kantinden çıktıktan sonra Agrima Singh ile Suraj’ı tanıştırır. Agrima Singh, Suraj’ın ileri görüşlü bir eş olduğunu, Sandiya’nın polis olmasına yardımcı olduğu için onunla gurur duyduğunu söyledikten sonra Agrima Singh, Sandiya’ya söyle der.

“Sandiya gerçeği söylemek gerekirse, ilk başta senin okul birincisi olmanı bırak, polis bile olmayacağını düşündüm. Geleneklerine çok bağlıydın. Lakin sen hem geleneklerine bağlı kaldın. Hem de kendini geliştirdin. Sizden sonra gelecek öğrencilere seni örnek olarak anlatacağım. Artık kız öğrencilerin saçlarını kesmesini de istemeyeceğim. Seninle gurur duyuyorum.”

Deyince Sandiya bir taraftan, Suraj bir taraftan gözleri dolar.

Can Yoldaşım 153 Bölüm Özeti (30 Aralık Perşembe) Sandiya Okul Birincisi Olur
Can Yoldaşım 153 Bölüm Özeti (30 Aralık Perşembe) Sandiya Okul Birincisi Oldu

Arun ve Santos Rathi evine gelir. Suraj’ı telefonla ararlar. Evdeki herkes, Sandiya’yı tebrik eder. Minakşi Sandiya’ya yalakalık yapmaya başlar.

Agrima Singh Kabvita’yı telefonla arayıp, hiçbir zaman hak yemediğini, siyası baskı ile hiçbir öğrencisini ön plana koymadığını, Sandiya hak ettiği birinciliği aldığını açıklar. Kavita sinir olur.

Sandiya 11 ay geçirdiği okuluna bakar. Okulunu ve anılarını çok özleyeceğini söyler. Suraj ile birlikte polis okulundan ayrılıp, Puşkar’a doğru yola çıkarlar.

Puşkar da Minakşi ve Emily, Sandiya’nın en sevdiği yemekleri yapmak için adeta birbirleri ile yarışırlar. Minakşi sadece yemeğin yeterli olmayacağını, okul birincisi olmuş eltisine bir hediye de alınması gerektiğini söyler. Chavi de Minakşi’yi destekler. Minakşi Sandiya için sari hediye edeceğini söyler. Emily’e ne hediye edeceğini sorar. Emily lafı geçiştirir.

Emily odasına gider. Mohit ile hediye meselesini konuşur. Bu sırada Minakşi, kapıdan Mohit ile Emily’in konuşmalarına kulak misafiri olur. Mohit kazançları olmadığı için hediye veremeyeceğini söyler. Emily ile Mohit ayak üstü tartışırlar. Bu sırada içeri Minakşi gelir. Dükkanında bir sari getirdiğini, hiçbir kazançları olmadığı için bu hediyeyi Sandiya’ya verebileceklerini söylese de Emiy hediyeyi kabul etmez.

Rathi evinin bulunduğu sokak, tüm komşular tarafından ışıklarla süslenir. Santos Sandiya’nın evlendiği günden daha cafcaflı olduğunu söyler. Tam da bu sırada elektrikler kesilir. Artık mahalleli elektrik kesintisinden bıktıklarını, her akşam elektriklerin gittiğini söyler. Vikram elektrik şirketine gidip, meseleyi soracağını söyler. Bunu duyan tüm mahalleli, elektrik dairesine giderler.

Sandiya ve Suraj, Puşkar’a gelir. Yol üzerinde Hindistan halkı için önemli biri olan Gandhi’nin heykelinin olduğu yere gelirler. Suraj ve Sandiya arabayı durdurup heykelin yanına giderler. Sandiya babasının bu heykelin yanında, kendisine söylediği sözleri hatırlar.

Sandiya heykelin yanına gittiğinde, orada bir kız ile babasını görür. Adam her gece elektrikler kesildiği için kızının ders çalışması için buraya geldiğini söyler.

Can Yoldaşım 153. bölüm özeti alt kısımda devam ediyor. Sakın bir yere ayrılmayın. Kaynak dizicenter.net

30 Aralık Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti

Sandiya tam da sınav zamanında elektriklerin kesilmemesi için Suraj’dan elektrik dairesini arayıp, elektriklerin verilmesi için rica etmesini ister. Bu sırada Rathi ailesi ve mahalleli de elektrik dairesine gider. Oradaki görevli, mahallelinin söylediklerine aldırış etmez. Suraj adamı arayıp, elektriklerin verilmesini ister. Adam sorunla ilgilendiklerini söyleyip telefonu kapatır.

Sandiya Suraj’ın telefonunu kapatan adamı bu defa kendi telefonundan arar. Sınav zamanına öğrencilerin ışığa ihtiyaç duyduğu için elektriklerin verilmesini ister. Adam;

“Sen de kimsin?”

Deyince “Ben Sandiya Rathi. Suraj’ın karısıyım!” Elektrik dairesindeki adam, sıradan biri olduğunu düşünüp, telefonu fırlatır. Telefon kapanmaz. Bu sırada Minakşi, Vikram ve diğerlerinin sesini Sandiya telefondan duyar. Minakşi konuştuğu kişi, Puşkar da üst düzey polis olduğunu, yeni atandığını söyleyince, görevli korkar ve telefonu hemen geri alıp özür diler. Hemen elektrikleri vereceğini söyler. Santos ve Rathi ailesi, adamın korktuğunu görünce, Sandiya’nın üst düzey polis olmasından dolayı gurur duyarlar.

Sandiya ve Suraj Rathi evine gelir. Tüm mahalleli onları çiçeklerle karşılar. Herkes Sandiya ile resim çektirir. Santos aarti töreni ile karşılar. Sandiya ailesi ile içeri girer. Minakşi artık evde işleri eşit paylaşmaktan söz eder. Vikram da Sandiya’nın artık bulaşık yıkamayacağını, üst düzey polis olduğunu söyleyince, Minakşi evde tek çalışmayan Emily olduğu için evdeki tüm işleri Emily’in yapmasını ister. Sandiya Emily’in dükkanının mühürlendiğini öğrenince şok olur.

30 Aralık Perşembe Can Yoldaşım Bölüm Özeti - Puşkar Halkı Sandiya'yı Karşılar

Suraj Emily’in dükkanının neden mühürlendiğini tek tek anlatır. Sandiya bu konu ile ilgileneceğini, hata yapmadıkları için dükkânı da yakında açacaklarını söyler. Emily ona teşekkür eder.

Akşam Suraj ile Sandiya’nın romantik anları var. Arun ve Santos da Sandiya hakkında konuşurlar. Minakşi daha fazla sari satabilmek için Sandiya’nın resmini dükkana asmak ister. Satışların artacağını söyler. Vikram Minakşi’nin saçma teklifini reddeder.

Ertesi gün Sandiya herkese çay yapar. Lakin 11 ay sonra ilk defa çay hazırladığı için çayın demini biraz kaçırır. Kimse çayı beğenmez. Suraj beğenmese de iyi olmuş der. Santos çayı içince şok olur. Sandiya iyi çay yapamadığını anlayıp üzülür.

Can Yoldaşım 153 Bölüm özeti burada son buldu. Devamı Can Yoldaşım 154 bölüm özeti içerisinde sizleri bekliyor olacak.

30 Aralık Can Yoldaşım Neler Olacak

 • Polis okulunda yemin töreni başlar.
 • Agrima Singh Sandiya’nın okul birincisi olduğunu söyler
 • Sandiya dönemi adına konuşma yapar
 • Sandiya Suraj’a ve Agrima Singh’e teşekkür eder
 • Sandiya tören sonrasında Suraj’a elleri ile tatlı yedirir
 • Santıos Sandiya’nın okul birincisi olduğunu öğrenir
 • Puşkar da Sandiya için her yer süslenir
 • Elektrik dairesi elektrikleri keser
 • Sandiya yolda elektrik dairesini arayıp elektriklerin gelmesini ister

Can Yoldaşım 153 Bölüm Fragmanı

Yukarıda 30 Aralık Perşembe Can Yoldaşım 153. Bölüm özeti verilen dizinin fragmanı verilmiştir. İşte 30 Aralık Can Yoldaşım 153 Bölüm fragmanı.

Can Yoldaşım 154 Bölüm Fragmanı (Gelecek Bölüm)

Can Yoldaşım 153 Bölüm özeti sonrasında gelecek bölüm neler olacak? sorusu oldukça merak ediliyor. İşte bir sonraki bölümde 31 Aralık Cuma günü Kanal 7 ekranlarında yayınlanacak olan Can Yoldaşım 154 Bölüm fragmanı yayınlanmıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

9 Yorum

 1. Fizizcim size seslenyorus bac tacim dizi ozetleri isteyorus yoksada eski saatine yayinlanmasini rica edyorus

 2. bakış açıları dar dar görüşlü insanlar var kanal 7 can yoldaşım dedi aşk yakar ertelendi ama dünya dilleri diye birşey var japonya çin tayland pakistan rusya bu diziler de var bu ülkelerin güzelim dizileride seçilmeyi izlenmeyi hak ediyorlar hindistan dizisi 2015 den bu yana kız çocuklarını diri diri gömenler taşlar a filler e ota … ya tapan insanların dizilerinden daha fazla degerli bu kadar güzel ülkelerin güzel dizilerini vermelisiniz kendi zekasını güçlendirmeyi bileceksin en muhteşem olan dizileri seyirciye sunmakla ilgilenen bir kanal 7 olmalı kötü alışkanlıgı olan hindistan dizilerin yanına en iyi bambaşka ülkelerin dizileriyle taçlandırmalı

 3. Bac tacim ne zaman eski saatlerinde yayinlanacak ya kaç kere rica etmdim neden ricami kabul etmiyorsunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu